Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

154. Jak pokonać uczucia negatywne: daremności, ciężkości? O magii oddechu i czakramie serca. O zniewoleniu poprzez strach.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 154 ceremonia
Pin It

Opis

 

154

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 42:48 min 

 

Jak pokonać uczucia negatywne: daremności, ciężkości? O magii oddechu i czakramie serca. O zniewoleniu poprzez strach. Droga do wolności, to droga zgodna z Twoim sercem. Tylko Twoje serce zna rozwiązania, wie, co jest dla Ciebie najlepsze. W aktualnej sytuacji nie ma idealnych rozwiązań, to, co jest dobre dla Ciebie, wcale nie musi być dobre dla większości szarej masy. Szara masa daje się prowadzić na rzeź, bo w ich głowach jest strach i zamieszanie. Zejdź z poziomu głowy do poziomu serca, a wszystko stanie się jasne i możliwe. Diabeł zawsze stawia bariery, tworzy problemy i potem kusi rozwiązaniem, a jego obietnice są palcem na piasku pisane. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Rozwiązania które daje nam diabeł, zawsze prowadzą do jeszcze większego zniewolenia. Rozwiązanie, które daje nam diabeł ma za zadanie pozbawić nas Wolnej Woli, zablokować czakrę serca, byśmy byli tylko na poziomie myśli, głowy, programów i przestali być prawdziwymi ludźmi, pełnymi miłości, empatii, współczucia. Idź trudniejszą drogą, bo iść na łatwiznę to zawsze złe rozwiązanie, które prowadzi w przepaść.

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

  

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

  

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

 

 

 

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (24)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

27 kwietnia 2021

Moja Najdrosza Mario, ta Ceremonia jest naprawdę bardzo wyjadkowa , za każdym razem co ją słucham bardzo mnie wzrusza Te słowa mają ogromne znaczenie. Dziękuję za prowadzenie (serduszka)

27 kwietnia 2021

Witaj kochana Mario (uśmiech) ja nie mogłem wziąść udziału w tej Ceremonii po raz pierwszy od dłuższego czasu w czwartek,bo wyjechałem po za moje miasto. Dlatego zrobiłem to dopiero teraz. Ale 2 rzeczy chwyciły mnie za serce,a konkretnie sam początek i dosłownie sam koniec tej Ceremonii był dla mnie niesamowitym drogowskazem. Początek dlatego,bo powiedziałaś o tym,ze potrzebujemy naładować swoje baterie, aby wypełniać nasze misje i iść dalej ; a ja mniej więcej po tym jak planowo skończyłaś Ceremonie czwartkową w której nie mogłem wziąść udziału, w czasie postoju zacząłem korzystać z większej ilości elektoroniki w pożyczonym aucie,którym pojechałem w trase. I z tego powodu, po na prawde niedługim czasie ku mojemu zdziwieniu, nie mogłem uruchomić silnika… Dlatego tez musiałem wezwać pomoc drogową,która pomoże mi naładować akumulator w aucie… I na szczeście pomimo tego ze byłem daleko w nieznanym miejscu,udało mi się to zrobić. A po jej wezwaniu silnik ruszył … A co najlepsze, przed tym incydentem gdy jechałem autem ,2 razy widziałem numer na róznych zegarach : 15.15 czyli diabła. I zastanawiałem się co to ma znaczyć? Pózniej już wiedziałem… Nie mówiąc już o tym ze w powrotną trase, z powodu bardzo rzadkich stacji benzynowych i nie zatankowania auta przed wyjazdem w powrotna drogę, prawie i z tego powodu bym wyczerpał benzyne jadąc na oparach na autostradzie …. Dosłownie nie wierzyłem co się dzieje… (uśmiech) Chociaż ani jeden z tych incydentów śmieszny nie był. Ale po zobaczeniu tej Ceremonii uświadomiłem sobie,ze to była niesamowita symbolika braku energii do podązania dalszą drogą. Natomiast co się tyczy Twoich ostatnich słów najdroższa Mario,tak wiele czasu zastanawiałem się nad tym czy w kolejnych naszych inkarnacjach, gdy już będziemy w innych przestrzeniach czy rozstaniemy sie na dobre czy w jakiś sposób uda nam sie znowu zobaczyc … Ta myśl nie dawała mi spokoju,bo nie wyobrazałem sobie,ze już więcej się nie zobaczymy więc dziękuje CI moja kochana Mario,że odpowiedzialaś mi na moje pytanie i moją wątpliwość. Dziękuje ,ze byłaś ,ze jesteś i że bedziesz i kłaniam sie Tobie najdroższa Mario za wszystko co do pory uczyniłaś dla mnie i dla innych….Wiedz ,ze bardzo CIę kocham .

27 kwietnia 2021

Bardzo lubię wracać do Ceremonii nawet po czasie, czasami nawet miesiącach i latach. Pomagaja w zyciu codziennym oraz poszerzają moją wiedzę w zakresie duchowym zdrowotnym nie tylko. Bardzo piękna sceneria z deszczem. Ostatnio wróciłam do dawnej filmików z youtuba na temat dew w roślin oraz zwierząt mocy. Jestem Wdzięczna z całego serca że znam język Polski i mogę korzystać z tak cennej wiedzy która nie jest dostępna dla każdego.

27 kwietnia 2021

Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję Mario. Niesamowita była ta Ceremonia (serduszka)

27 kwietnia 2021

Kochana Mario, Kochane i Kochani! Czuję wdzięczność za to, ze jesteśmy razem. Razem wzrastamy. Mario, przekazy werbalne i pozawerbalne odczytałam. Wszystko jasne jak słońce. Azymut ustawiony niezmiennie w stronę miłującego, „ciepłego” Światła. Jestem poruszona do szpiku tym spotkaniem! Dziękuję z Serca.

27 kwietnia 2021

Droga Mario, Dziekuje za Ceremonie Dziekuje rowniez za slowa wsparcia; wazne jest je otrzymac gdy wokol faktycznie wszyscy (z wyjatkiem kilku najblizszych przyjaciol, gdzies daleko) biegna truchtem do punktow wydawania Wiadomo Czego. No coz, takie czasy wybralam zeby sie tutaj i teraz zinkarnowac wiec – cokolwiek sie zdarzy – musze znalezc sile i odwage, zeby dotrwac w calosci (lacznie z moja Dusza) do samego konca…. Dziekuje ze przypominasz o tym, wspierasz i prowadzisz wszystkich tych, ktorzy chca Cie sluchac. Pozdrawiam i zycze Ci otrzymania wszystkiego tego, czego potrzebujesz aby moc kontynuowac swoja Sciezke.

27 kwietnia 2021

Najdroższa Mario Z Głębi Mojego Serca Dziekuje za dzisiejsza Ceremonie (serduszka) Dzisiaj dużo płakałam .

27 kwietnia 2021

Dobrze, ze siebie mamy! Razem weselej (uśmiech)

27 kwietnia 2021

Kochana Mario, ile Ty masz w sobie siły i mocy! Dziękuję za to piękne i potrzebne światełko! (serduszka) U Ciebie deszcz, u mnie ból wewnętrzny i łzy… Wiedziałam, że jest mała szansa, że jedna z bardzo bliskich osób zrezygnuje z planów przyjęcia znamienia. Wysyłałam światło i miłość, tyle ile dałam radę. Dziś dowiedziałam się, że osoba, która długo opierała się propagandzie otrzymała bliższy termin przyjęcia znamienia (naprawdę bliski). Mam nadzieję, że zdołam dotrzeć na czas z przekazem do jej serca… Przesłucham jeszcze raz. Chwilowo mi trudno. „Trzymałam się” w ciągu dnia, teraz, przy większym ukierunkowaniu na ciało i odczucia… utrzymanie wysokich wibracji to nie lada sztuka. Pozwolę sobie to przeżyć, przeoddychać i po zapaleniu świecy i połączeniu z duszą znaleźć najlepszy pomysł na działania oraz zadbanie o moc własnego światła.

27 kwietnia 2021

Ale cudowna burza! Spóźniłam się na ceremonię, byłam w świecie drzew i straciłam poczucie czasu (uśmiech) Kilka tyg temu miałam koszmar, że osoba z rodziny mnie złapała i z innymi siłą podała znamię, ramie zaczęło mi płonąć żywym ogniem, skupiałam się tylko na moim sercu i wolnej woli, walce do końca i wtedy obudziłam się. Czuję, że umarłabym od tego momentalnie. Życzę Wam poczucia siły i mnóstwo spokoju, zwłaszcza gdy patrzymy bliskich spadających w przepaść, oraz ochrony, wiary, wielu radosnych chwil :**** Dziękuję za ceremonię

27 kwietnia 2021

Słuchając czułam jak moje Serce rośnie i się raduje.Kochana Mario dziękuję Ci za to przesłanie.Moc Miłości dla nas wszystkich.

27 kwietnia 2021

Tak nie ciesze, ze w końcu nadeszła wiosna… Ostatnia jesień i zima dala mi bardzo popalić, ale Ceremonie Marii pomagają mi w życiu codziennym i we wzroście mojej duszy. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję

27 kwietnia 2021

Bardzo dziękuję za tą Ceremonię. Tak bardzo była potrzebna bo kiedy człowiek taki jak my otoczony jest ludźmi myślącymi zupełnie inaczej jest bardzo trudno. Nawet moja najbliższa przyjaciółka już zmieniła zdania jeśli chodzi o znamię. Nie jest to dla nas łatwy czas. Pomaga mi w tych chwilach matka natura budząc się z niezwykłą siłą. Zachwycam się każdym pąkiem na drzewie. W pracy do tej pory nie musieliśmy być w maskach przez cały czas jednak w tym tygodniu jak grom z jasnego nieba spadła na mnie wiadomość że szef organizuje zbiorowe znamię dla wszystkich.. I w ogóle nie akceptuje inaczej. Mam też wrażenie Pani Mario że mimo że zawsze stara się Pani mówić do nas w pozytywny sposób w pewnych momentach wyczuwałam smutek. Kiedy mówiła Pani że jest nas garstka odczułam jakby smutek w Pani sercu. Pomagajmy sobie wzajemnie i się wspierajmy. Dziękuję (serduszko)

27 kwietnia 2021

Najdroższa Mario, dziękuję… jestem szczęśliwa że mnie prowadzisz! to spotkanie mocno mnie poruszyło i jestem wdzięczna za każde przekazane słowo. Wróciłam właśnie z dalekiej podróży i muszę przyznać że maska nałożona przez 10 godzin w samolocie mnie wykończyła – to było straszne! nie zgodzę się na przyjęcie bestii, jednak wierzę że pomimo tego podróże będą możliwe:):)

27 kwietnia 2021

Kochana Pani Mario, u mnie właśnie się rozpadało. Pod koniec Ceremonii zauważyłam, że deszcz słyszę także u mnie za oknem. Przez ostatnie dwa dni słyszałam coś jeszcze. Popsuła się brama wejściowa. Mimo wbicia kodu, drzwi się nie otwierają. Ja u mnie w mieszkaniu słyszę głośne kołatanie. Nawet przy zamkniętych oknach. Ludzie chwytają te drzwi i nerwowo ciągną do przodu i do tyłu. Nie jest łatwo ani wejść ani wyjść. Blokada i ograniczenie. Bardzo symboliczne. Dziękuję za tą Ceremonię. Pozdrawiam deszczowo. Burzowo.

27 kwietnia 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, obecna seria naszych Ceremonii demaskuje siły negatywne, poprzez ich intensywne działanie, czyli nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, kiedy wyszło szydło z worka i już nie uda mu się więcej schować i maskować. Tym samym zastraszanie traci swoją moc, ustępując radości, czystości, szczęściu, spokojności, wesołości, wolności i spełnieniu.

27 kwietnia 2021

Mario ale grzmoty… uwielbiam codziennie patrzę na tłumy, które przyjmują znamię. Kilka tygodni temu bardzo się z tym kłóciłam ale od zeszłego tygodnia nie denerwuje się. Mam w sobie spokój i faktycznie pomaga mi oddychanie i poprzednie przeslania. Najbardziej ta ze myślami negatywnymi, słowami negatywnymi nic nie zmienię a tylko strace swoja energię. Najczęściej jak tylko moge celowo przekieroeuje uwagę na oddech, zmieniam myśli, koncentruje się na kwiatku i pięknych rzeczach w otoczeniu i za oknem. To wymaga wysiłku i zaangażowania ale warto się postarać i uśmiechać się do siebie i zycia kazdego dnia. Trzymajmy się w jak najwyższych wibracjach pomimo trudnego zdania (serduszka)

27 kwietnia 2021

Piekne przeslania dodajace otuchy i nadziei Z całego serca dziekuje Mario za kolejne cudowne spotkanie (serduszka) do tego nagrywane w takim deszczu!! I to bez zawachania czy mrugniecia ! (uśmiech) Taki piekny sen mialam dopiero co. Byłam w sytuacji bez wyjscia, posrod ludzi, w miejscu gdzie kiedys doswiadczylam wielu traumatycznych zdarzen. Wiedzialam ze walka jest bez sensu, nie wiedzialam co poczac, bylam zmarnowana i bez nadziei, w daremnosci. Jednak wszystko potoczylo sie tym razem zupelnie inaczej. Poczulam impuls by polaczyc sie ze swoim sercem. Oswiadczylam, ufam Silom Wyzszym i prosze z calego serca o pomoc. Nagle moje rece zaczely sie podnosic, jakas Siła je prowadzila i w rezultacie cale moje ciało sie unosiło. Po prostu odfrunelam z miejsca bez wyjscia! Stało sie niemożliwe! Odeszlam stamtad. Nikt nawet nie zauwazył, inni dalej walczyli miedzy soba. Jak sie obudzilam i do teraz jestem niesamowicie wzruszona i poruszona tym snem. (serduszka) Życzę Wam wszystkim samych Cudownosci (serduszko)

27 kwietnia 2021

Najdroższa Mario, najcudowniejsze słowa na koniec: „Gwarantuję Ci, że spotkamy się w innych przestrzeniach jeszcze nie raz!” (serduszka) I to potwierdzenie boga Thora!… Magiczne spotkanie! Dziękuję! (całus)

27 kwietnia 2021

Najdroższa Mario (serduszka), Od paru dni wszedzie widzę 44 …Tak jak mówisz bariery i ograniczenia. Ochraniam się dodatkowo od paru dni w związku z tym. Dziękuję Tobie i Siła Wyższym za niesamowite przesłania. W momencie grzmotów i Twoich słów zaczęły płynąć mi łzy…Dziękuję, że Jesteś… Z wdzięcznością i miłością (serduszka)

27 kwietnia 2021

„Dziękuję że mogę Cię prowadzić w tej ostatniej reinkarnacji”….popłakałam się ze szczęścia❣ wdzięczności❣ radości (serduszko). …że się spotkamy innych przestrzeniach

27 kwietnia 2021

Dziękuję za prowadzenie

27 kwietnia 2021

Bardzo piękna, jasna, i pełna pozytywnych emocji ceremonia kochana Mario. Bardzo dziękuję. I proszę wysusz się dobrze :()

27 kwietnia 2021

Moja Najdroższa Mario, bardzo wyjadkowe spotkanie w deszczu i chłodzie jak pięknie wszystko dopasowane słowami dzisiejszej obecnej prawdy. Mario Twój piękny głos i Twoja wiedza , siła jest olbrzymia . Dziękuję kochana za piękne dobro które zawsze płynie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl