Nowości
Nowości

156. Nadchodzi dla Ciebie coś nowego i pięknego. Nasionka Twoich marzeń, które zostały wysiane już jakiś czas temu, zaczynają kiełkować.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

156

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 43:34 min 

 

Nadchodzi dla Ciebie coś nowego i pięknego. Nasionka Twoich marzeń, które zostały wysiane już jakiś czas temu, zaczynają kiełkować. Ten pierwszy etap kreacji jest niewidoczny, bo jak i w życiu roślin, zaczyna się pod ziemią.  Proces wzrastania tego nowego jest już rozpoczęty, ale nad ziemią, jeszcze go nie widać. Tak i w świecie Twoich życzeń, coś zaczyna się już tworzyć, ale Ty możesz tego jeszcze nie widzieć, jednak w Twoim sercu już to czujesz. Ten moment kiełkowania jest niezwykle ważny, gdyż to od Twojego zaangażowania, koncentracji, tego, jak pielęgnujesz to nowe, co wzrasta, zależy Twoja przyszłość. Unikaj negatywnych i sceptycznych ludzi, którzy stawiają negatywne znaki zapytania i nie wierzą w Twój sukces. Ufaj, miej nadzieję i dbaj o siebie i to, co kiełkuje teraz jeszcze bardziej, niż zwykle!! Jesteś już na właściwej drodze, by zrealizować Twoje powołanie i cele Twojej Duszy, mimo, że masz w sobie tysiąc pytań, to ten proces już trwa. Siły Wyższe znają ten właściwy moment, gdy to, czego pragniesz, stanie się rzeczywistością. Nie zastanawiaj się: jak to się stanie? Jak to możliwe? Siły Wyższe już znają sposób i drogi, których Ty może wcale nie widzisz. Nie wykopuj nasionek, zanim wykiełkują, bo tak niecierpliwie chcesz sprawdzić, co się z nimi dzieje. Opanowanie i mądrość wyższa są kluczem do szczęścia. Idź nadal zgodnie z Twoją wew. prawdą i dbaj o siebie i to, co dla Ciebie ważne w tej chwili.

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

  

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

  

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

 

 

 

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (20)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

27 kwietnia 2021

Dziękuję tobie Mario za list, oczywiście to jest dla Mnie zaszczyt:) W tematyce gór mam dużo do uzupełnienia:)

27 kwietnia 2021

To przesłanie ceremonii jest jak na miarę szyte dla chwili, w której się znajduję Mam na myśli to, o czym Mario wiesz (serduszko) Wysłuchałam wszystkiego i rozumiem co Sily Wyższe chcą mi wskazać Dziękuję!

27 kwietnia 2021

Kochana Mario jak to jest prawdziwe ostatnio byłam w podobnej sytuacji już miałam poradę u radcy prawnego i czując się poszkodowana i oszukana myślałam o sądach ale właśnie postanowiłam posłuchać nie ego lecz serca i odpuściłam zostawiając to sile wyższej a może tak jak ty napiszę list .? Jeszcze nie chcę wracać do tych energii. Pozdrawiam Cię cieplutko i już nie mogę się doczekać kiełkowania moich nasionek.

27 kwietnia 2021

Droga swiat oczami innes, czy miałabys ochotę wybrać się wspólnie w góry i poszukac takiego miejsca? Sama myślę o tym od wielu lat, ale to musi być cos takiego co przemówi do mnie, taki azyl, spokój, harmonia. Zawsze kierowałam się tym aby to były góry i morze ale może byc tak że te góry i morze mogłyby byc osobno, czyli i tu i tam

27 kwietnia 2021

Najdrozsza Mario Jeszcze raz Bardzo Tobie Dziekuje (serduszko) Cudowne przeslanie .Wierze , ze Wszystko bedzie dobrze . Idziemy dalej , wspieramy sie . Kazda z Twoich Ceremonii jest Skarbem .

27 kwietnia 2021

Dziekuje ze jestes, jestem wdzięczna,łączę się, wspieram, czekam,trwam,pozdrawiam, w miłości. A.N.

27 kwietnia 2021

Moja Najdrosza Mario, jak wiele razy już wspominałaś kochana że najlepsi uczniowie mają najtrudniejsze zadania (serduszko) Dziękuję bardzo za nowe przekazy !!! Każda Ceremonia jest jedną jedyną i niepowtarzalną wiedzą zawsze ujętą odpowiednimi słowami które są dokładnie dopasowane do danego czasu (serduszka) Też odychnelam ze nadchodzą energie, energie wiosny nasionka zaczynają kiełkować może jeszcze nie widoczne ale są Trzymamy się razem i nawzajem wspieramy Moc miłości i wytrzymałość dla wszystkich istotek w Magicznej Oazie

27 kwietnia 2021

Jeszcze takiej kreatywności nie czułam oddawna jak po tej 156 ceremonii tak silna mocna i przekaz jak łącze wszystkie swoje cele w jeden piekny cel niesamowite to miejsce które chce stworzyc wygąda jak z filmu o czarodziejach i malarstwo i pisarstwo i pyszna kawa i rozmowy i piękne widoki i pomoc ludziom wspieranie przez kolczing ciekawe gdzie to będzie.

27 kwietnia 2021

Swietny przekaz z przykladem co bardzo rozjasnia zrozumienie. Dziekuje.

27 kwietnia 2021

Dziękuje (serduszka)

27 kwietnia 2021

Piękne i też bardzo mocne spotkanie. Czuję przełomową energię, wibrującą siłę wiosny. Bardzo symboliczny przekaz i słowa o dużej sile oddziaływania. Aż czułam, jak wszystko we mnie wibrowało, wkręcało się spiralnie w każdą komórkę. Siła miłości tarczą ochronną – tak to właśnie czuję. Systemy ludzkie gdzieś poza, obce i odległe. Mam z nimi coraz mniej wspólnego. *** Dzisiejszej nocy miałam niesamowity sen, jak bardzo nawiązuje do przesłań ceremonii! Śniło mi się, że jestem wraz z partnerem (we śnie – moim narzeczonym, jesteśmy po zaręczynach i mamy wziąć ślub) w mieszkaniu mojej babci (dawnym, bo w rzeczywistości babcia nie żyje). Tam jest gospodarz/zarządca/właściciel, który w jakiejś części jest moim ojcem (nie tym rzeczywistym, tylko takim duchowym). Jestem w jednej trzeciej właścicielką tego mieszkania. Proponuję „ojcu”, że dołożę się do rachunków, bo póki co, on tylko płaci, a nie jest zbyt bogaty. Dodatkowo, mają przyjechać współwłaściciele, więc chcę dla nich przygotować miejsca do spania. To są moi dalecy krewni, kuzyni. Mamy wspólne korzenie i tworzymy wspólnotę rodową. Widzę, jak korytarzem idzie grupa Niemców, którzy jakoś tak chyłkiem i nieśmiało przemykają do swojej części na górze. Oni się boją, bo są wyśmiewani, traktowani jak pariasi. Zarządca mówi, że do nich należy też jakaś część mieszkania na górze, ale nikt ich nie akceptuje. Nie podoba mi się to i mówię, że chciałabym, aby wszyscy mieli takie same prawa, żebyśmy się dogadali. Gospodarz jest bardzo wzruszony i mówi, że to jest moją duchową misją. „Godzenie i doprowadzenie do pojednania wszystkich jest Twoją życiową rolą i powołaniem” – tak powiedział. Zabrzmiało to bardzo uroczyście, jakby obwieszczał coś, co było tylko jemu wiadome, a ja miałam sama do tej prawdy dojść. Cały sen był wypełniony energią miłości i piękna. Wszystko było piękne: duże, przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy, wspaniały, czuły, troskliwy partner obok, moja energia, która wypełniała sam środek przestrzeni i od której tak wiele zależało, siła i moc, którą czułam w sobie, a potem – w czasie podróży powrotnej – piękne widoki, wspaniałe i niespotykane, zabytkowe kamienice. Teraz, gdy o tym myślę, to widzę, że splotły się w tym śnie wszystkie energie dzisiejszej ceremonii: Maga, Arcykapłana i Kochanków. Jako jednocząca i transformująca, a jednocześnie stwarzająca coś potężna i wzniosła siła.

27 kwietnia 2021

Kochana Mario, jestem wdzięczna i dziękuję za wspaniale spotkanie- oczyszczające, z wiedza wyższa i tym co piękne.

27 kwietnia 2021

Jestem tak Dumna i jestem Wdzięczna że jestem Polką i że mogę korzystać ze wspaniałej wiedzy Marii Bucardi. Wokoło jest tyle fałszywych pseudo ezoterycznych osób które nie wiedza nawet co to jest np. Dyskrecja albo mówią innym że maja pracować nad soba chociaż czasami nawet Ci „uczniowie” są o wiele na wyższym poziomie niż ci pseudo nauczyciele którzy uważają się za niewiadomo kogo a nic sobie nie reprezentują na dłuższa metę. Kiedyś widziałam osobę na youtubie, która była w otwartym bikini w Californii na plaży i obgadywała ludzi a nazywa się „uzdrowicielka duchową” także dla mnie to jest śmiech na sali. Myślę że to, że intensywnie pracowaliśmy nad soba ciężko w poprzednich inkarnacjach dało nam możliwość aby zrozumieć język Polski i wspaniałe przekazy Marii od Siły Wyższej. Dzięki Marii zaczęłam nosić dłuzsze sukienki i zaczęłam szanować swój język oraz interakcje z innymi ludźmi. Z Wegetarianizmu przeszłam na weganizm. Osobiscie uwielbiam wracać do ceremonii nawet czasami parę razy w tygodniu chociaż mam w ostatnich tygodniach sporo pracy i czasami nawet ciężko znaleźć czas na odpoczynek, ale po każdej Ceremonii czuję się o wiele lepiej. Jestem wdzięczna i dziękuje.

27 kwietnia 2021

Kochana Pani Mario, ja też już czekam, aż skończą się te Ceremonie z numerem 150. Bardzo czekam. Pewnie jak my wszyscy

27 kwietnia 2021

Dziękuję Ci światełko (serduszka) Piękny i budujący przekaz, jest nadzieja

27 kwietnia 2021

Mario kazde slowo odczułam jakby było skierowane do mnie… wszystko ale to wsyztsko się zgadza i to właśnie przezylam kilka dni temu. I te same wnioski. Sily mroku zaatakowały mojego tate. Szpital. Respirator. To sposowodowalo u mnie bardzo niskie wibracje ale na krótki czas. Bo zrozumiałam to co do nas ciagle mówiłaś. Światło w Tobie odstrasza mrok. Doslownie czulam jak mrok wprasza sie do mnie i chce owładnąć – negatywnymi myślami, emocjami, wizjami a nawet wchodzeniem w poczucie ofiary – w pewnym stopniu mu się to udało ale na krótko Pamiętam tez jak poczulam ze jedynym narzędziem jest właśnie milosc. Tak pomagam tacie. Wysyłam milosc, czuje milosc. Tylko i az tak pomagam w jego osobistej walce z mrokiem. Jest nas troje jako rodzeństwo i obserwowałam jak każdy z nas, dokladnie proporcjonalnie do ilości swiatla w sobie reaguje na te sytuacje. Mario bardzo dobrze wszystko zrozumiałam, bo Ci dziękuję za Twoj przyklad i przypomnienie, że nie jesteśmy sami

27 kwietnia 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, serce zawsze wie najlepiej, jaką podjąć decyzję, gdyż po niej zawsze czujesz taką przecudowną ulgę, zatem należy tak długo szukać rozwiązania, aż pojawi się owo uczucie spokoju i ciepła, z którego dalej wyłoni się kolejna podpowiedź, jak dalej działać i jakie kolejne decyzje podejmować, aby zachować w sobie to boskie poczucie bezpieczeństwa, płynące do Ciebie z Wszechświata poprzez przeczystą głębię Twojego serca.

27 kwietnia 2021

Ehhh.. ta cierpliwość jest bardzo potrzebna. Dziękuję za wspaniała Ceremonię, jak zawsze wskazówki w odpowiednim momencie i czasie (serduszka)

27 kwietnia 2021

Mario, dziękuję za spotkanie…wszystko jasne:):)

27 kwietnia 2021

Cudne przesłania (serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl