Nowości
Nowości

158. Jak wewnątrz, tak i na zewnątrz. Dlaczego inni widzą nasze wady, słabości i brzydotę, gdy próbujemy ukryć to za wszelką cenę? Dlaczego niektórzy widzą w nas piękno i światło, nawet jak...

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

158

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 52:29 min 

 

Jak wewnątrz, tak i na zewnątrz. Dlaczego inni widzą nasze wady, słabości i brzydotę, gdy próbujemy ukryć to za wszelką cenę? Dlaczego niektórzy widzą w nas piękno i światło, nawet w takim momencie, gdy mamy ubrany worek od kartofli Jeśli sama/sam nie będziesz się szanował, nikt nie będzie Cię szanował. Jeśli sama/sam się nie pokochasz, to nikt Cię nie pokocha. Jeśli sama/sam czegoś nie zrobisz, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Jeśli sama/sam czujesz się nie dość dobra/dobry, to inni też będę tak uważać. W czym brakuje Ci harmonii i balansu? Jak ćwiczyć balans? Medytacja spokoju i praktyczne ćwiczenia. Po tym spotkaniu zrozumiesz, co jeśli kluczem do szczęścia i życzę Ci, by było ono jednym z tych przełomowych, po którym już nigdy więcej nie będziesz myśleć lub mówić o sobie źle!

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

  

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

  

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

 

 

 

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (16)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

23 czerwca 2021

dziękuję bardzo Mario!(serduszka)

23 czerwca 2021

Kochana Mario, jestem wdzieczna z calego serca za wspaniala Ceremonie.

23 czerwca 2021

Jestem wdzieczna i dziekuje, ze moge wracac do tech wspanialych i oczyszczajacych Ceremonii w ciagu tygodnia, szczegolnie po ciezkich atakach energetycznych.

23 czerwca 2021

Dziekuje z calego serca za przeslanie Mario. Tak cudownie ze cie mamy:* Przeslanie pasuje idealnie do mojej obecnej sytuacji w zyciu:)

23 czerwca 2021

Najdrozsza Mario Z Glebi Mojego Serca Bardzo Dziekuje

23 czerwca 2021

rozpłynełam się Mario Kochana (serduszka) Dziękuje za Poradę Przepowiednie (serduszka)Bardzo Ważna Dla Mnie tak jak i Ta Ceremonia i MÓJ Magiczny poranek zakończony 9:44 Dziękuje . – love you

23 czerwca 2021

Dziękuję Najdroższa Mario za tocwspaniałe spotkanie.Oj tak słowo to zaklęcia,niby wszyscy to wiemy a wciąż zapominamy.(serduszka)

23 czerwca 2021

Moje ulubione ćwiczenie równowagi to przeskakiwanie z kamienia na kamień w ciepłym, krystalicznie czystym morzu krajów południowych. Gdzie nawet, gdy się spada, to w cudownie przyjemne miejsce. Morze nieograniczonych możliwości! (uśmiech) Dziś taki piękny, symboliczny obraz podsunął mi mój smartfon – równowaga, harmonia i balans wynikająca z wielu możliwości, a także płynąca z tego siła, moc i wsparcie. Pozytywny zastrzyk energii, wysoko wibracyjny koktajl minerałów i witamin, zdrowie, radość, a jednocześnie spokój i stabilność. I tego się trzymajmy!

23 czerwca 2021

Kochana Pani Mario, ja dzisiaj wielowątkowo, bo skojarzeń mam co nie miara. Najpierw będzie o muchach. Zaczęło się mniej więcej wraz z rozpoczęciem 150-tych Ceremonii, tych od Diabła. Pojawiło się u mnie w domu pełno muszek, które fruwały koło mnie jak dzisiaj u Pani. Ja się zastanowiłam: ” Skąd nagle tyle muszek”. Dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że małe cebulki, które kupiłam na szczypiorek i powsadzałam do doniczek zaczęły gnić. Szczypiorek był przez chwilę, a potem cebulki padły jak jeden mąż dając życie rojowi tych owadów. Parę muszek jeszcze fruwa,a ja mam przekonanie, że się wyniosą wraz z końcem diabelskich Ceremonii. Po drugie będzie o deszczu… Złapał mnie dzisiaj po południu. Po pracy wyszłam na chwilę odebrać paczkę. Zrobiło się ciemno jak wychodziłam, a potem zagrzmiało nad moją głową ( gdy nie miałam dobrych myśli:)) lunęło i przestało. Jak weszłam do mieszkania to zaświeciło słońce. Takie to symboliczne końcowe oczyszczenie. Jeśli chodzi o mówienie o sobie dobrze to niedawno zauważyłam pewnie schemat, który we mnie pracował. Mówiłam o sobie negatywnie, bo tak wypada. Wypada mówić, że nie jest się idealnym, dość dobrym, tak by inni ludzie mieli poczucie, że jestem także nie idealnym-jak oni człowiekiem. Wypada mówić, że nie jest się idealnym, by dostać pocieszenie od kogoś lub zaprzeczenie, że jest całkiem odwrotnie (by podbudować wartość). Wydaje mi się, że wynika to z potrzeby przynależenia do grupy, strachu przed wykluczeniem. Ostatnio złapałam się nad tym, że chciałam przepraszać, że wygrałam w grę planszową- tak przypadkiem. Tylko by nikt nie pomyślał, że jestem lepsza. Pani Mario ja się często spotykałam z osobami, który można też określać „fake it until make it”. Patrząc z boku zastanawiałam się na jakiej podstawie dana osoba tak o sobie tak „dobrze” i inne są w nią „wpatrzone” mimo, że nie jest szczególnie mądra, piękna, wartościowa itd. A to na takiej podstawie, że znają ten klucz wtajemniczenia: ” jak o sobie myślisz tak myślą o Tobie inni” Po raz kolejny : „Słowa to zaklęcia”.

23 czerwca 2021

Ja mam taki „fajny” przykład. W domu, jak to w domu, ktoś musi być winny i jeśli zupa została przesolona, to winna byłam ja bo w tym momencie trzasnęłam drzwiami, albo po prostu stałam w nieodpowiednim miejscu. I tak, wina za wszystko przypadła mi. I tak już zostało i nawet doszło do takiego ekstremum, że jak byłam po próbie porwania mojej osoby, to usłyszałam od „najbardziej pozytywnej osoby- super coach’a”(pewnie Wam osoba znana, ale nie powiem bo to nie o to chodzi:)), że to porwanie to moja wina, bo ubrana na sportowo, w południe, chciałam pomóc mężczyźnie odnaleźć drogę, a miałam przecież udać niemą i zlekceważyć osobę, która prosi o pomoc… Dziś już wiem, że „ta wina” nie była moja, ale… była we mnie. Najgorsze, że jest tego dużo więcej niż tylko „wina za wszystko”. I ciekawe, że wspaniale wyczuwają to ludzie zwłaszcza Ci niby najmniej duchowi i wrażliwi, którzy celnie trafiają nożem w „wyznaczone” miejsce. Na razie myślę i kombinuję, jak poczuć że jestem na tropikalnej wyspie, kiedy z całego życia pamiętam tylko krainę lodu. I co mi teraz przyszło, jak piszę te słowa….rozpal ognisko, zamknij oczy i wyobraź sobie. Dziś wiem że chodzi o ognisko- ogień mojej duszy. Jeśli Oni tak w to wierzą, że umiem tak płonąć to chyba powinnam w końcu poszukać rozpałki:) I tak stworzył się komentarz z autoterapią. Nic nie poradzę, ostatnio bardzo dużo ze sobą rozmawiam :):):) Od słowa powinno się zacząć, ale najważniejsze by na czynie skończyć!

23 czerwca 2021

Jak nie wiatr , to deszcz a teraz jeszcze muszki. Przydałby się jakiś płaszcz magiczny do Ceremoni. Dziękuję (serduszka)

23 czerwca 2021

Dziekuje Mario

23 czerwca 2021

Pierwsza mistrzynią pracy z lusterkiem byla chyba macocha królewny Sniezki (uśmiech) Dzis najbardziej zarezonowalo ze mną zdanie: nie rob sobie krzywdy negatywnymi myślami. I przecież to prawda. To żywioł powietrza, czyli metal. Dziekuje Ci Mario

23 czerwca 2021

Oj stesknilam sie (serduszka) Odwaga, Rownowaga, Rozwaga, Nadwaga, Uwaga- zagadnienie moich ostatnich dni oj znam wiele takich przypadkow z zycia, zadziwialo mnie to. Niesamowite to jest. Slowa- zaklecia

23 czerwca 2021

Najdroższa Mario, czekałam z wytęsknieniem… dziękuję za piękne spotkanie:):)

23 czerwca 2021

Dziekuje bardzo za przypomnienie o szanowaniu siebie, przepiękne przesłanie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl