Nowości
Nowości

159. Jak w czasie kryzysu znaleźć szansę dla siebie? Jak osiągnąć dużo więcej i dużo szybciej, niż to, co dziś masz na Twojej liście marzeń? Jak odnaleźć dobrą stronę w każdej negatywności? Jak szukać światła w ciemności?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

159

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:03:28 min 

 

Jak w czasie kryzysu znaleźć szansę dla siebie? Jak osiągnąć dużo więcej i dużo szybciej, niż to, co dziś masz na Twojej liście marzeń? Jak odnaleźć dobrą stronę w każdej negatywności? Jak szukać światła w ciemności? Jak szukać nowych dróg, gdy stare się blokują? Jak wejść oknem, gdy drzwi zamknięto Ci przed samym nosem? Czy w momentach trudności tracisz wiarę w pomoc Siły Wyższej? Mnóstwo pytań i odpowiedzi. Czasami bowiem trzeba być jak tygrys i walczyć z tym, co próbuje Cię zatrzymać, a czasami trzeba być jak meduza lub wierzba, elastycznie tańczyć na wietrze lub w czasie sztormu, by przetrwać. Czasami trzeba oddać się w pełni woli wyższej i czekać, aż burza wyrzuci Cię na wyspę pełną skarbów. Jak pokonać strach przed przyszłością?

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

  

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

  

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

 

 

 

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (19)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

23 czerwca 2021

(serduszka)

23 czerwca 2021

Do tej Ceremoni mogłabym pisac i pisać…. (serduszko)

23 czerwca 2021

A ja wczoraj napisałam komentarz ,ale wyskoczył błąd i chyba nic z tego… To może krótko.Dużo w życiu przeszłam, ale dzięki też temu Ciebie spotkałam.! Dla mnie poprzez Rytuał 12 Nocy najbardziej się obawiam czerwca. Mam ważne wydarzenia w tym miesiącu a jak kartę miałam diabeł oraz narodziny dziecka (runy )A ogień podczas palenia jak by tańczył strasznie i piękne układając się w kwiat…i ten sen symboliczny. Przyznam ,że jestem ciekawa tego miesiąca, ale też bardzo się go obawiam.Czuję,że coś stracę ,ale też na nowo się narodzę. Chce powiedzieć, moim największym lękom powiedzieć-,,Dzień dobry ,ufam”!

23 czerwca 2021

Jestem wdzięczna i dziękuję za cudowne spotkanie i wspaniałe przekazy. Tak bardzo wartościowe.

23 czerwca 2021

Wow Wow Wow kochana Mario, niesamowite przekazy za które bardzo serdecznie dziękuję. The martwe ptaszki mnie niesamowicie zaintrygowały…w ostatnim czasie, kiedy tylko położę się spać, czy poleżeć a mam jakieś fajne plany prywatne, taki głośny ptaszek zaczyna krzyczeć tuż za oknem, nie widzę go, ale budzi mie rano często, lub zakłóca spokój w ciagu dnia…to jest denerwujące bo za moment wiem, ze zacznie się burza, a może ona nadejsc z naj mniej oczekiwanego źródła…robi się chaos, nerwówka, i zgrzytanie zębami…dzisiaj tuż przed odsłuchaniem Twojego przekazu, miałam mieć wyjście na randkę, a tu znowu, i oczywiście nici z planów…ale intuicja mi podsunęła słowa, które powtarzałam jak zegarynka: jestem mądra, jestem kochana przez wielu, jestem ważna…i pomimo chaosu, utrzymałam wewnętrzną harmonię jak nigdy wcześniej…Siły Wyższe są niesamowite, Mario. Moc miłości dla Ciebie.

23 czerwca 2021

Ja w ostatnich tygodniach byłem silnie atakowany przez siły ciemności. Ale tez nie jestem pewien czy to nie jest zasługa Siły Wyższej w niektórych sytuacjach. Mało czasu poświęcałem na sprawy duchowe. Chce najpierw dokończyć sprawy codziennego życia co pochłania to bardzo dużo czasu. Dziekuje za wspaniałe przekazy.

23 czerwca 2021

Dziękuję za piękne i motywujące spotkanie! (serduszko) Tak ja miałam wiele kryzysie w swoim życiu ale zdecydowanie wyszły mi na dobre z pomocą Siły Wyższej. I Ostatnio otworzyły mi się oczy na pewne znajomości. Wiele osób wielokrotnie mi powtarzało, że jestem nazbyt wyrozumiała. Ale miało to często negatywne skutki dla mnie I dokładnie w ostatnich dniach doszłam do wniosku, że mimo jest przykro, to pewne znajomości muszą się skończyć dla mojego dobra.

23 czerwca 2021

Oj, Mario, w moim życiu było tyle kryzysowych sytuacji, takich naprawdę na pograniczu, krańcowych można by rzec, że raczej książkę trzeba by napisać, a nie komentarz (uśmiech) I zasada na wychodzenie z tych kryzysów prawie w 95% ta sama – przeczekać, aż pojawi się lina ratunkowa, coś nowego. Działanie tylko zapętlało mnie jeszcze bardziej. Owszem, były momenty, gdy trzeba było działać, ale po pierwsze: po wyraźnym impulsie od Sił Wyższych, czyli takim popchnięciu (ten moment trzeba wyczuć), po drugie: często musiałam coś w sobie pokonać, przemóc, oczyścić, czegoś się nauczyć. I dlatego, na tę pracę wewnętrzną, przeznaczony był moment czekania. To czasem był krótki moment – kilka dni, a czasem dłuższy – kilka lat (albo kilkanaście – jak teraz patrzę na niektóre sfery życia ). Co było dla mnie najtrudniejsze? Presja otoczenia, aby działać, kiedy ja wiedziałam, że nie mogę działać, bo to jest czas niedziałania. Tu trzeba ogromnego hartu ducha, wytrwałości i wytrzymałości, by nie poddać się czyimś oczekiwaniom, naciskom, zwłaszcza, gdy pozostaje się z tymi osobami w relacji zależności. I, oczywiście, nieobca jest mi satysfakcja, gdy patrzę wstecz na większość moich doświadczeń: jak dobrze, że to, czego wtedy pragnęłam, się nie zrealizowało! (uśmiech) Tak, jak i inne doświadczenie – to, co wydawało mi się wielkim utrapieniem i wielką moją słabością, po jakimś czasie okazywało się moją siłą, zaletą i kartą przetargową. Prawdziwym Asem w rękawie.

23 czerwca 2021

Czasami odnoszę wrażenie, że ja też jestem przygotowywana pod Ceremonię (uśmiech) Co do specjalnych cen dla wyznaczonych osób… Mój „kolega” informatyk z pracy, za poradę w wyborze IdeaPad oraz za zainstalowanie office’a, po tekscie ” spokojnie, nie martw się, dogadamy się, będzie po znajomości” policzył mnie jak za zboże. Zapytałam go więc, cóż takiego uczynił, ze taka „specjalna” cena, a on na to „popatrz jaka ładna tapeta” (Bez komentarza!). Ciekawe, że zapłacić miałam w jego samochodzie, a jak wziął pieniądze to rzucił je szybciutko gdzieś pod kierownicę jakby parzyły. W sumie się nie dziwię, myślę że energetycznie parzyły. Tak się nasza znajomość zakończyła. A jak kiedyś kuzyn z rodziną zaprosił mnie do restauracji, to wpadłam na pomysł, że zrobię im niespodziankę i zapłacę za wszystko. Pierwsze co usłyszałam po tym jak się dowiedzieli: ” Tobie to na pewno pieniędzy nie brakuje, wiec mogłaś zapłacić „. Patrząc na moje ostatnie tendencje pisarskie, nawet nie zaczynam tematu pod tytułem „z życia wzięte”. Jedno tylko powiem, najdroższa Mario łączy nas więcej niż myślałam…

23 czerwca 2021

Najdroższa Mario w moim życiu też było bardzo dużo negatywnych sytuacji,ale zawsze kończyły się dla mnie bardzo dobrze.Wierzę i ufam w Siły Wyższe bezgranicznie,nawet dziś diabeł próbował wyprowadzić mnie z równowagi ,ale się w porę opamiętałam.Dziękuję Ci za wspaniałe prxykłady i dzisiejszą piękną Ceremonię

23 czerwca 2021

Moja Najdroższa Mario, Rozumiem jak wiele znaczą nasze spotkania dziękuję za wszystkie doświadczenia które dzielisz się i potrafisz tak pięknie dopasować to swoimi , moc miłości dla nowych kociakow

23 czerwca 2021

Jestem w samym epicentrum tej burzy niestety i tak jak Pani Maria wspomniała już zaczęłam wątpić czy moje ostatnie decyzję były słuszne. Już miałam nadzieję że burza mija a tu dziś uderzył diabeł jeszcze bardziej. I tak się zastanawiam jak to rozpoznać czy z diabłem walczyć do upadłego czy odpuścić i poddać się bo nie warto tracić sił? Jeśli chodzi o przykłady z mojego życia to był jeden bardzo znaczące kiedy ktoś odebrał mi stanowisko. Którego nawet nie lubiłam ale przecież trzeba się wspinać po szczeblach kariery prawda? (uśmiech) wszyscy tak robią więc z braku laku i ta ścieżka była dobra… a miesiąc później trafiłam do zupełnie innego działu i uwielbiałam tą pracę. A mnie bardzo jeszcze ciekawi.. skąd tyle miała Pani siły w sobie żeby zostawić wszystko i wyjechać do innego kraju? I jak to było czy sama Pani odeszła z poprzedniej pracy? Po jakim czasie już Pani wiedziała że to była najlepsza decyzja? Sama niedawno zostawiłam dawne życie i ulubiona pracę w pogoni za marzeniami ale na razie trudno mi dostrzec to światło w ciemności...

23 czerwca 2021

Mario, bardzo ciekawe i inspirujące historie z Twojej przeszłości:) ja też ogromnie się cieszę, że wszystkie dawne kryzysy w sprawach zawodowych i miłosnych doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem teraz. …czuję podskórnie, że kolejne nadciągają, jednak wierzę i ufam w najlepsze rozwiązanie i prowadzenie Siły Wyższej:)

23 czerwca 2021

Namaste Moja Ukochana Mario. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jeżeli coś się komplikuje, to nadchodzi efekt piękniejszy dla nas, niż mogliśmy to sobie wcześniej wyobrazić, ponieważ Siły Wyższe wiedzą najlepiej, czego naprawdę pragnie nasze serce.

23 czerwca 2021

Droga Mario, Dziekuje za Ceremonie Tak, znalazlo by sie kilka takich wydarzen postrzeganych w przeszlosci za ogromnie obciazajace, czy unieszczesliwiajace mnie wtedy, a teraz uznanych za jednak dobre, czy najlepsze….jakbym jeszcze byla z uprzednim partnerem to zapewne teraz bylabym poddawana ogromnej presji abym przyjela znamie bestii – no bo jak my RAZEM mielibysmy podrozowac? Dziekuje Bogu za moje przeszle doswiadczenia, jakie one by nie byly – bo caloksztalt stworzyl mnie taka jaka jestem tu i teraz (uśmiech) Pozdrawiam cieplo,

23 czerwca 2021

Jakie soczyste chryzoprazowe tło nagrania (serduszko) Mnóstwo takich sytuacji za mną, dobrze że Siły Wyższa nad nami czuwają

23 czerwca 2021

W tym tygodniu Diabeł zatanczyl ze mną tango. Kryzys za kryzysem wyzeracze energii kobiecej pod postacią mężczyzn znanych i dopiero co poznanych. …kumulacja tak barwna ze przepraszam a pw DZIĘKUJĘ NAJSERDECZNIEJ ale zrozumiałam tak wiele. ..że moje dobre i najlepsze jutro właśnie zaczęło się i trwa. Mario kocham Cię i Uwielbiam. I ….Dziękuję! P.s. szacunek dla Diabla mam. Wytarmosil i zmeczyl jak kot ptaszka. ..jestem geniuszem w znajdowaniu Światła. ..tego najmocniej ukrytego. I trzeba było ze mną igrac? Najwidoczniej trzeba było

23 czerwca 2021

Dziękuje z całego serca za te przesłania (serduszko)Przypomniałaś mi dzisiaj tak dużo. Mario ślicznie wyglądasz i ta Twoja suknia..(serduszko) i jeszcze ta zieleń wokół coś pięknego (serduszko) buziakiii

1 marca 2024

Mario wdzięczność za Ciebie nie mam pojęcia czy emotikony są widoczne ale wysyłam serce ❤️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl