Nowości
Nowości

160. Rozpad, reset i upadek Wieży Babel… Czas wielkiej transformacji… Rezygnujesz czy szukasz nowych dróg? Czy świat materii jest surowy i bezwzględny? Jak reagujesz, gdy wszystko się blokuje, drzwi się zamykają, problemy i bariery narastają?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

160

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:12:30 min 

 

Rozpad, reset i upadek Wieży Babel… Czas wielkiej transformacji… Rezygnujesz czy szukasz nowych dróg? Czy świat materii jest surowy i bezwzględny? Jak reagujesz, gdy wszystko się blokuje, drzwi się zamykają, problemy i bariery narastają? Czy poddajesz się i smucisz w momencie, gdy trzeba szukać innych możliwości? Czy też odważysz się wejść lub wyjść oknem, gdy wszystkie drzwi są zamknięte? Pierwsze spotkanie z serii 16 (XVI Wielkie Arkana Wieża) z energią 0 (Wielkie Arkana Błazen), możesz wybrać rezygnację 7 monet lub 8 monet rozkwit. Co wybierzesz? Inspiracją na to spotkanie jest Zwierzę Mocy Biała Gęś! Nigdy nie rezygnuj! Szukaj, a znajdziesz! Proś, a będzie Ci dane! Zaufaj głosowi serca i idź w nowym kierunku. Stare wzory, schematy, przyzwyczajenia i to, co już do Ciebie nie pasuje, zostaw za sobą! Uwolnij się od starego i zrób miejsce na nowe. Gdy strach kąsa Cię w nogę i próbuje Cię zatrzymać, patrz do przodu!

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

  

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

  

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

 

 

 

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (18)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

23 czerwca 2021

No… Jesteś Mario w punkt z tym przesłaniem (uśmiech) Masz rację, że Siły Wyższe prowadzą nas do odpowiedzi, które akurat są nam potrzebne w tym momencie. Ominęłam tą ceremonię w poprzednim tygodniu, dzisiaj jednak poczułam, że bardzo chcę ją obejrzeć, jeszcze nim zostanie opublikowana 161. Czy bym się lepiej poczuła, mając tą wiedzę tydzień temu? Lepiej się poczuła w kontekście wczorajszego dnia, będąc przygotowaną z taką wiedzą wcześniej? Może tak, a może nie. Być może że nie słuchałabym aż z taką uwagą i zanotowała sobie to gdzieś w głowie z takim „na później”… Ale moje serce jest uparte dość :)) Rozsądek już chciał wczoraj odpuścić, serio… A teraz śmiać mi się chce z samej siebie, jak to ja bardzo dobrze znam te depresyjne stany i działania mroku, a i tak za każdym razem daję się w to wkręcać. Czy tylko jak tak mam, czy ktoś tu jeszcze też? I z tego, że poprawiasz nastrój solidnym, motywującym kopniakiem (uśmiech) Dziękuję!

23 czerwca 2021

Dziekuje z calego serca, bardzo potrzebowalam tego przypomnienia:*

23 czerwca 2021

dziękuję (serduszko)

23 czerwca 2021

(serduszka)

23 czerwca 2021

To jest nizamowie jak pięknie i szczęśliwie się potoczyła ta historia z królikiem i kociakami…święta prawda, ze wszystko ma ukryty sens. Idę dalej wyszukiwac. To jest tak jak ze zbieraniem grzybów w lesie…tyle radości przy odkryciu. Dziękuję ślicznie kochana Mario.

23 czerwca 2021

Bardzo ciekawa opowieść o króliczku . Kiedyś od pewnej osoby słyszałam, że w Irlandii w styczniu kwitły róże. Dziękuję za to spotkanie

23 czerwca 2021

Bardzo potrzebowałam wrócić do tej Ceremonii jeszcze raz. Jestem wdzięczna i dziękuje.

23 czerwca 2021

Moja Najdroższa Mario, bardzo wyjątkowa symbolika naszej Ceremonii przedstawia tak wiele i daje do zrozumienia ta dużo . Dziękuję za wsparcie , prowadzenie że wszystko jest możliwe że w spokoju leży siła . Jak pięknie w Magicznej Oazie kwitną róże i inne roślinki ten zapach jest na odległość , moc miłości

23 czerwca 2021

Alez Mario spotkanie wow! Tego doslownie potrzebowałam bo rezgnacja tez mnie dopadła a materia chce powalić. Przychodza pytania o zmianę drogi. Duzo sie dzieje i widzę że czasem wygrywam a czasem się poddaje. Dlatego dzisiejsze spotkanie będzie moim motywatorem. I ciekawe bo dokladnie dzis gdy pod oknami mojej apteki kazdego dnia znamie przyjmuję po 200 osób, rozmawialam z niektórymi wątpiącymi pacjentami to używałam takich słów jak Ty dzis Mario: podziemie się rozwija- Polacy mają tu niezle doświadczenie i jest nas co prawda mniej ale jest nas wielu Widze jak na ludzi takie wsparcie działa motywująco. A co do wieku to takich ,,dziadków i babcie” które świadomie nie przyjmują znamienia to normalnie mam zawsze ochotę uściskać z radosci. Widze w nich to światło i spokoj(serduszko) dziekuje Mario za wspaniale spotkanie. Jestem wdzięczna za wszytskie przeslania. Calusy dla króliczka i małych kociakow (całus)

23 czerwca 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, jakże niesamowite! Jesteś prawdziwą czarodziejką! Moje podróże stały się właśnie astralne. Siłą woli i zdolności wyższych aktywowana jest kosmiczna moc do stworzenia nowego świata o głębi Wszechświata, w którym króluje miłość, czystość, naturalność, autentyczność. Kocham Cię całym sercem!

23 czerwca 2021

Ja to ostatnio Mario miałam taką huśtawkę energetyczną, że na ratunek przyszła mi natura, przebywanie na rowerze w lesie, kamienie mocy plus do tego herbatka Rooibos Dziękuje za przesłania (serduszka) buziakiii

23 czerwca 2021

Mario, bardzo inspirujące, motywujące i podnoszące na duchu przesłania:) Historia z kotkami i króliczkiem niesamowita! Widzę pozytywne zmiany wokół i coraz częściej spotykam ludzi przebudzonych, którzy nie idą z masą i utwierdza mnie to w przekonaniu, że w tym 'podziemiu' jest Nas całkiem spora grupa – a w grupie siła:):)…Mario, z tym wiekiem mam podobnie …cały czas czuję się jak nastolatka ze starą duszą:)

23 czerwca 2021

Ta Ceremonia jest odpowiedzią na moje wszystkie pytania z ostatniego tygodnia. Niesamowite, Dziękuje kochana (serduszka) Ps. To jest moje ulubione miejsce w Magicznej Oazie, nie wiem czy o tym pisałam, albo może miałam to już napisać jakiś czas temu .(uśmiech) Lubię, gdy Ceremonię są nagrywane dokładnie tutaj.

23 czerwca 2021

Najdroższa Mario (serduszka) Ty to wiesz, jak postawić człowieka na nogi…Przesłanie dla mnie dokładnie na ten czas…Dziękuję z głębi mojego serca …

23 czerwca 2021

Najdroższa Mario dziękuję Ci za tę dzisiwjszą tak pozytywną i cudowną ceremonię.Ja też w tym tygodniu zostałam zupełnie obezwładniona przez świat matrerii,ale trwało ho tylko chwilę,od razu poprosiłam Siły Światła a pomoc a ta została mi udzielona. Róże przecudne

23 czerwca 2021

Bardzo potrzebowałam usłyszeć takie pokrzepiające słowa! Dziękuję (uśmiech) I znowu Pani Marysiu jestem ja i łabędź

23 czerwca 2021

Dziekuje za Ceremonie, Mario Wieza Babel oplatana Twoimi pieknymi rozami… j Jak nazywa sie ta odmiana? Sa przepiekne!

23 czerwca 2021

Tak, ja ostatnio mam to szczęście, że trafiam na przychylne i świetliste dusze, odczuwam też dużo wsparcia. Gdy na pewnej grupie na Fb podzieliłam się dość otwarcie swoimi poglądami na temat „zastrzyku” miałam pewne obawy, czy dobrze robię i może lepiej działać bardziej w podziemiu właśnie. Jednak okazało się, jak siè zresztą spodziewałam, że moja wypowiedź przez wiele osób została odebrana pozytywnie. Dziś też mój partner dzielił się informacjami płynącymi z mediów, które wskazują, że Ci, którzy mieli sobie dać wstrzyknąć znamię już to zrobili lub niebawem zrobią (są zapisani) i wygląda na to, że w Polsce nie dojdzie do 50% tych, którzy się zdecydowali (a te 50% ciemna strona w tym momencie widziałbym jako sukces). Miałam moment zwątpienia w zeszłym miesiącu, w czasie kiedy osoby z mojej najbliższej rodziny podjęły tak trudne dla mnie decyzje. Teraz, podobnie jak Tu Mario, mam poczucie, że istnieje możliwość i realna szansa, by z pomocą Światła zdziałać zdecydowanie więcej niż jeszcze jakiś czas temu było możliwe, na różne sposoby. Bardzo dziękuję za kolejne ważne przekazy. Nawet nie wiedziałabym jaki wiek wymienić zapytana na ile lat się czuję (hmmm… dwadzieścia kilka?). Na pewno młodziej niż na to wskazuje moja metryka Patrząc na zachowania ludzi na ulicach i w – powiedzmy – bardziej dyskretnych, czy zaufanych, a czasem po prostu ciut odleglejszych od większych miast miejscach już od dłuższego czasu miałam poczucie, że wiele osób tylko czeka na sygnał do wyrażenia większej wolności (choć bywało i tak, że ogarniał mnie poczucie zwątpienia, osamotnienia i zbiorowego szaleństwa, albo raczej kompletnej rezygnacji ogółu w pociągu na przykład). Jednak im bliżej soboty, tym więcej osób oddychało swobodnie i z uśmiechem na ustach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl