Nowości
Nowości

162. Pokonaj mroczne myśli, chaos i niepewności, poprzez energię Arcykapłanki: Wiedza Wyższa, intuicja, zaufanie i wiara. Niezależność od tego, co wokół!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

162

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:17:24 min 

 

Pokonaj mroczne myśli, chaos i niepewność, poprzez energię Arcykapłanki: Wiedza Wyższa, intuicja, zaufanie i wiara. Niezależność od tego, co wokół! W ciężkich momentach, gdy dopadają Cię negatywne myśli, Wiedza Wyższa Twojej Duszy, Serca i Energia Źródła, przyjdą Ci z pomocą. Trudności, problemy, chaos, trudny czas i już pojawiają się wątpliwości w siebie, świat i Wszechświat, czujemy się nie dość dobrzy, stare rany krwawią, nasuwają się tysiące pytań "dlaczego?", to momenty w których tylko spokój i cisza pomogą znaleźć drogę w ciemności. Pokonaj rozczarowanie sobą, światem a boska sprawiedliwość zostanie wymierzona Twoim wrogom, we właściwym momencie. Kiedy działać samodzielnie, a kiedy prosić o pomoc Siły Wyższe, kiedy jednak oddać daną sprawę w boskie ręce, bo Ty już nic więcej zrobić nie możesz. Zwierzę Mocy Pegaz powraca.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

  

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

  

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

 

 

 

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (22)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

23 czerwca 2021

Dziękuje za przesłania,pomogły mi zrozumieć to co dzieje się u mnie w ostatnim czasie.Zostałam ugryziona przez psa sąsiadki ! pierwszy raz w życiu,był to dla mnie szok bo kocham psy a one mnie, zawsze na spacerze jakiś obcy piesek podbiega żebym go pogłaskała a ten mnie ugryzł…Wiedziałam od razu że został chwilowo opętany żeby mnie dostać( jego włascicielka nie mogła, wiem że mnie nie lubi) teraz zauważyłam że przechodząc obok psa moje ciało samo się napina.Druga sąsiadka zawołała mnie do ogródka ,wycisnęła kilka łez prosiła mnie abym się za nią pomodliła bo ma wielkie problemy i wtym samym czasie robiła jakieś dziwne gesty przy moim nadgarstku…wiedziałam że załozyła mi wtyczkę,Szok ze łzami w oczach,taka fałszywość! A to co dzieje się na stronach ezoterycznych …kiedy chciałam coś znalezc jak to oczyścić otworzyłam strone i poczułam taki ucisk na głowę..,od razu poleciałam po szałwię.Nie narzekam nawet ciesze się że wrogowie sie ujawniają,pozbywam sie kolejnych iluzji mojego umysłu.Na rytuale dla Matki Ziemi zawsze przed oczami mam obraz Ciebie aby sie przywitać,tym razem obraz z lewej strony cały czas mi sie rozmazywał, więc nie robiłam nic tylko prosiłam o pomoc dla Ciebie.Mam pytanie czy wysyłanie bezwarunkowej miłosci zwierzętom może uszkodzic im ich czakry? nie mam na myśli dobrych słów i myśli to zawsze jest pozytywne myślę o celowym wysyłaniu wiązki światła bezwarunkowej miłosci ,czy to może być zbyt mocne dla zwierzątka? Dziękuje za odpowiedz.

23 czerwca 2021

Przesłania bardzo wartościowe. Z tego co słyszałam od paru dni jesteśmy w czasie Merkury Retrograde Jest to taki czas w którym naprawdę bardzo się wiele odczuwa i dużo się zmienia i czas oczyszczenia który byl na blogu ostatnio był bardzo potrzebny i uważam, że detoks jest wspaniały. Dzisiaj znalazłam w mojej szafeczce czystka i bede go pic, moze ta dewa bedzie pomocna.

23 czerwca 2021

Moja Najdroższa Mario, dziękuję z głębi moje serca za wyjątkową Ceremonię (serduszka) Bardzo pięknie wyglądasz i wszystkie przesłania płyną z głębi Twojego serca Zachowanie sąsiadów bardzo szokujące , Lzy w oczach stoją Ja bym była taka szczesliwa mieszkając koło takich pięknych stawów. Kochana moc miłości i wytrzymałość czymamy się razem

23 czerwca 2021

Najdrozsza Mario Z Glebi Serca Bardzo Dziekuje (serduszka)

23 czerwca 2021

Kochana Mario, dziękuję (serduszka) Obfitość białych kwiatów, wsparcie koguta (czy to Arturek tak aktywnie przeganiał „ciemne chmury”?), moc łabędzia i pegaza, energia Arcykapłanki… Transformacja. Bądźcie bezpieczni! Z mocą Żywiołów i Siły Światła

23 czerwca 2021

Moja Kochana Mario, moja Przewodniczko i Mentorko mojej drogi do bycia dobrym, świetlistym człowiekiem. Bardzo mnie ujęła i wzruszyła dzisiejsza Ceremonia. Ogromny przekaz jaki za sobą niosła był połączony z Twoimi wyjątkowymi przeżyciami. Nie mogę odzyskać równowagi po tym przeżyciu. Tak mi przykro, że musiałaś doświadczyć takiego bólu fizycznego i energetycznego. To co zrobiłaś dla mnie i dla Nas wszystkich swoim zwierzeniem z tak trudnej sytuacji jaką doświadczyłaś było ogromnym darem dla wszystkich i wierz mi, doceniam to całym sercem i dziękuję. Wielka to, dla mnie nauka i ogromna wiedza. Przyznam jednak, że umiejętność jaką Ty nas uczysz jest mistrzostwem samym w sobie i niesamowicie trudne. Jakby wbrew naszej ludzkiej naturze. Ja osobiście wile razy doświadczyłam niemocy wobec krzywdzących działań innych i wrzało we mnie bardzo. Wyrwała się złość ze mnie i siłą wielką dokonałam ataku sądząc, że to jedyne co mogę zrobić na tak ogromne; poniżenie, oczernienie. Nie miałam tej wiedzy jaką mi dzisiaj przekazałaś. Ale wyciszyły się emocje, płynęły lata nabierałam dystansu chociaż wciąż pamiętałam i pamiętam. Potem dowiedziałam się, że ludzie nastawieni przeciwko mnie zmieniają zdanie. Nie znałam wówczas tematyki Sił Światła a mimo to, coś się zmieniło i zła karta odmieniła się. Zastanawiam się jak wielki byłby efekt gdy moja wiedza była w tamtym czasie z dnia dzisiejszego. Wiem jednak, że Ceremonia dzisiejsza jest szczególna i nie bez powodu miała miejsce dzisiaj. Ten czas zamiany starego, na nowe nabiera tempa i wypełnia się z siłą wciąż rosnącą. Ale tworzy się przy tym czarny wir, od którego trzeba się odgrodzić. To niezwykle trudne i potrafi to tylko siła arcykapłanki – czy ja potrafię podjąć wyzwanie by się nią stać, nie wiem sama. Bardzo bym chciał, ale to nieludzka praca i wysiłek. Przemiana jaka się dokonuje jest niebezpieczna i trudna, trzeba uważać i skupiać się na tym co ważne. Powodzenia dla wszystkich Dziękuję Mario, że jesteś Twoja E

23 czerwca 2021

Kochana Pani Mario, mnie dzisiaj coś prowadzi by się rozpisać. Najpierw muszę się do czegoś przyznać. Zaczęło się na 161 Ceremonii. Z każdą kolejną minutą spotkania czułam się coraz gorzej. Byłam poirytowana, bo wiedziałam, że pieśń mojego życia wale nie jest piękna i świetlista. Nachodzą mnie nie wiadomo skąd ciemne myśli wywlekane w podświadomości, stare tematy, dziwne konotacje. W pewnym momencie miałam takie poczucie bezradności. Skoro moje życie nie szło do przodu to jest wina moich myśli i wtedy się wściekłam, stwierdziłam, że to wszystko co Pani mówi to kłamstwo i wyłączyłam Ceremonię. Nigdy wcześniej coś takiego mi się nie zdarzyło, bo dla mnie Ceremonie są jak nabożeństwo. Potem się odcięłam, bo nie mogłam tego wszystkiego wytrzymać. Od Pani, od uczestników itd. Dzisiaj słyszę, że została Pani dokładnie w tym czasie zaatakowana. Bardzo mi jest z tego powodu przykro. Wydaje się, że siły mroku bardzo intensywnie w tej godzinie działały, zmieniła mi się świadomość na jakiś czas i percepcja świata. Dlatego też Pani Mario nie brakowało mi Ceremonii w tamtym tygodniu, bo ja jeszcze byłam pod wpływem negatywnych myśli i na takim niskim poziomie, że nie byłam w stanie się spotkać na świetlistych Ceremonii. Zaczęło mi przechodzić. W czasie Rytuału dla Matki Ziemi dostałam wskazówki by powtórzyć Ceremonie z Pegazem oraz z kleszczami. Po wysłuchaniu Pani sprawozdania z ostatniego Rytuału dla Matki Ziemi stwierdziłam, że faktycznie jest coś na rzeczy i trzeba się oczyszczać. I przyszedł ten tydzień. Jak bardzo podobny w uczuciach do Pani. Ważne jest to, że Siły Wyższe dały mi tydzień wcześniej wskazówkę-wylosowaną wróżbę, która mówiła: „Nie mów za dużo…” A ja oczywiście nie do końca się posłuchałam i wyrażałam swoje zdanie na temat „różowego słonia” , znamienia oraz śmierci. I tak z jednej strony chcąc przed sobą mieć poczucie, że chociaż raz starałam się innych uświadomić, a z drugiej obdzierając ich brutalnie z iluzji doprowadziłam to niełatwej sytuacji. Osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić o mnie źle za moimi plecami I tak najpierw zdarzyło się to w poniedziałek, a potem to samo w środę, ale już z innymi osobami. .. Ja poczułam się zdradzona i bardzo zła, także na siebie. Bo znam te osoby, wiem, że one plotkują i tak się to zazwyczaj kończy itd. Moje emocje i uczucia poszły w stronę: żądam krwi. Ja jestem jak bogini Kali i zaraz wymierzę sama sprawiedliwość. I tylko krew mnie zadowoli. Na szczęście wiem o sobie tyle, że moje emocje są bardzo silne i nie jest łatwo panować nad nimi. Dlatego mimo morderczych zapędów próbuje odczekać zanim cokolwiek powiem lub napiszę. Gdzieś w głębi duszy wiedziałam jakie jest rozwiązanie. Wiedziałam, że nie mogę nikomu narzucić mojego zdania ani powstrzymać obgadywania za plecami. Ludzie są wolni. Wiedziałam, że powinnam, tak dokładnie powinnam odpuścić i oddać to Siłom Wyższym i Boskiej sprawiedliwości. Ale wcale nie było to takie łatwe. Miałam tak samo: 5 minut spokoju ducha, a potem powrót i tak znowu. Wydaje mi się, że wiem z bajek, baśni i legend, że na końcu dobro zwycięża, a zło wpada „przez przypadek” do jakieś jamy, przepaści albo ginie pod gruzami czy lawiną. I wiem, że główny dobry bohater na końcu zwycięża, dzięki dobru, które nosi w sobie. To dobro mówi, że nie można zejść do poziomu innych ludzi i wojować tym samym mieczem, gdyż ściągnie to takie same skutki. Bardzo lubię Sreberko, ona jest jak Arcykapłanka

23 czerwca 2021

(serduszka)

23 czerwca 2021

Żałuje Mario,ze nie było mnie w tamtym momencie przy Tobie,gdy stała się Tobie krzywda,bardzo żałuje…Ponieważ gdybym był obok Ciebie, to Ci ludzie uciekli by w popłochu i nigdy więcej nie wróciliby zrobić Tobie jakiejkolwiek krzywdy… A po za tym ja również miałem w ostatnim czasie do czynienia nie z jednymi ludzmi ale z całym stadem,ze się tak wyraże złodzieji moich pomysłów, nazwy mojego fanpage-a, ludzi oskarżających mnie o to że jestem istną ciemnością i nagadujących innych na mnie oraz rownież sąsiadów robiących z bloku dyskoteke prawie każdego dnia i robiących palarnie z mojego mieszkania,chociaż niby palili na swoich balkonach…. Zadawalem sobie tylko słynne pytanie po tej serii nieszczęść,które ktoś kiedyś zadał premierowi Tuskowi : Jak żyć Panie Premierze? Jak żyć???

23 czerwca 2021

Najdroższa Mario, pięknie przekazałaś energię Arcykapłanki! Byłaś nią samą! (serduszka) A to, co sie wydarzyło…brak słów. Wspieram najmocniej jak umiem. Podczas okresu oczyszczania czułam spokój, połączenie z energiami i takie skupienie wyłącznie na sobie. Niby nic sie nie działo, a mam wrażenie, jakby bardzo wiele się wydarzyło i jakby ceremonii nie było dłużej niż tylko tydzień. Rozciągnął się ten czas… Piękne i krystalicznie czyste są energie na Twojej tablicy i w Magicznej Oazie…

23 czerwca 2021

Przyznam się szczerze, że kiedyś myślałam, że „ukrycie” się w pięknym miejscu np: takim jak Magiczna Oaza rozwiązuje sprawę. Dziś wiem, że pójście do lasu czasami też nie pomaga. W tym roku przychodzi tyle mrocznych myśli, że nawet ja już nie zwalę tego na siebie. Jakiś dramat energetyczny. Mam tego dosyć! Ostatnio pracuję nad pewną częścią w sobie. Wyizolowałam się ile mogłam, a krótkie jednorazowe wyjście skończyło się wbitymi dwoma nożami w serce. To nie jest możliwe, żeby nieświadomy człowiek, aż tak celnie rzucał, idealnie prosto w słaby punkt i to w ciągu kilku minut kontaktu. Choć prawda jest taka, że gdyby słabego punktu nie było, to takiego bólu też by nie było. Ciekawe, że ostatnio bardzo pociągają mnie krystalicznie czyste kryształy, aż tak, że sobie kilka dokupiłam do własnej kolekcji. Co do kopiowania stylu, czy pomysłu…ostatnio miałam myśl co do tego i doszłam do wniosku, że może słowo, może obraz, może dźwięk, ale energii nie da się skopiować, a jak Ty to mówisz- każda kopia zawsze będzie gorsza od oryginału. Dziś przeczytałam jedno zdanie, widzę, że może jest i ono dla Ciebie, najdroższa Mario – „Beware when you make a woman cry: God is counting her tears” Paulo Coelho; swoją drogą pasuje do dzisiejszego tematu

23 czerwca 2021

Namaste Moja Ukochana Mario. Woda jest moim żywiołem i ona zawsze stoi w Twojej obronie. Kocham Cię całym sercem.

23 czerwca 2021

Dziękuję Najdroższa Mario za dzisiejszą Ceremonię, przytulam Cię mocno do serca i cieszę się, że już wszystko dobrze,mic miłości dla Ciebie Kochana (serduszka)

23 czerwca 2021

Mario ta Ceremonia jest wg mnie jedną z najważniejszych – o ile nie najważniejsza !!! Dziękuję od serca i życzę Ci wszystkiego co najlepsze (serduszka)

23 czerwca 2021

Mario dziękuję za tą cudowną Ceremonię, ja wręcz odczułam tęsknotę gdy okazało się, że Ceremoni nie ma… temat idealnie pasuje do mojej obecnej sytuacji.. rozumiem Cię Mario doskonale i przytulam mocno ja odkąd zdecydowałam się na zmiany to zaczęłam medytować i łączyć się Siłami Wyższymi codziennie na moim balkonie który jest z widokiem na piękne drzewa i tak Kochana był spokój aż tu nagle dwa dni temu moja sąsiadka (starsza kobieta na emeryturze z mężem) wręcz cały czas starała się mi przeszkadzać, mam wrażenie, że denerwuje ją moja osoba i odczuwam od niej negatywne energie i takie też ma życie wieczne problemy… a do tego dzisiaj mama dzwoniąc do mnie też próbowała wyprowadzić mnie z równowagi i wtedy powiedziałam : „serio Siły Wyższe, o co chodzi, dlaczego ludzie tacy są, dlaczego oni nie widzą tego wszystkiego „, niestety nie mogłam się powstrzymać i pogadałam sobie sama do siebie ale na końcu powiedziałam, że wysyłam do nich wszystkich miłość a Ty dzisiaj poruszasz właśnie takie tematy, tak bardzo jestem Ci wdzięczna Mario buziakii

23 czerwca 2021

Dziękuję, piękne przesłania! Prosto przekazane, choć nie tak proste do zrobienia (uśmiech) Jestem w takiej sytuacji, że zrobiłam co mogłam, by przestano mnie atakować i spiskować, a efektu nie widać… Cieszę się, że przedstawiałaś nam przykład ze swojego życia, nie wiem dokładnie o co chodzi, ponieważ nie oglądam innych osób, ale taki przykład jest czasem ważny, aby usłyszeć lub zobaczyć na własne oczy, przypomnieć sobie, że Siła Wyższa widzi wszystko i zawsze ma ostatnie słowo. Proszę Siłę Światła o ochronę dla Magicznej Oazy i nas wszystkich

23 czerwca 2021

Kochana Mario tak bardzo cieszę się że jesteś już po tym sprawdzianie, po tej próbie. Jest mi przykro ze az tak to wyglądało ale tym większa wdziecznosc czuje do Ciebie za dzisiajszą lekcję. Wczoraj pojawiła się u mnie sytuacja konfliktowa. I zareagowałam spokojem ale dzis podsycona słowami innej osoby postanowilam powalczyć o sprawiedliwość. Gdy pisalam dość mocną wiadomość czulam ten scisk o którym mówiłaś i lwice też. Podczas ceremonii zerknęłam ze nie została odczytana i dzięki przeslaniom usunęłam ją. Poproszę o wsparcie zamiast ,,robić dym” Energia arcykapłanki mnie zawsze porusza. I tak jak Ty uważam że jest to niezwyklej mocy archetyp. To najblizsza mi karta i cudownie o niej dziś mówiłaś. Dziękuję Kochana (serduszka) Bądźmy czyści, swietlisci, pracujmy nad myślami caly czas i ufajmy

23 czerwca 2021

Jakiś czas temu moi sąsiedzi zakłócali ciszę nocną, to już nie pierwszy raz ale to co wtedy się działo, to już była przesada. Nie mogłam spać i mówię Siły Wyższe proszę was o sprawiedliwość. Ta sprawiedliwość przyszła szybciej niż sądziłam w ciągu 2 dni. Od tamtej pory mamy święty spokój! Dziękuję za tak cenne wskazówki, dokładnie w tym czasie !

23 czerwca 2021

Dziękuję (serduszka)

23 czerwca 2021

(serduszka)

23 czerwca 2021

(serduszka)

1 marca 2024

Mario uwielbiam Twoje ceremonie, dziękuję!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl