Nowości
Nowości

25 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 25 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis


Dołącz do medytacji dla Matki Ziemi, niech wysłane dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione!

 

 Weź udział w następnej MEDYTACJI DLA ZIEMI klikając poniżej:  

 

 

25 Rytuał dla Matki Ziemi – już jutro godz. 22.00 – temat spotkania:

 

oczyszczanie, sól morska, muszle, perły, Rusałki i Nereidy – luty jako miesiąc oczyszczania

 

Moi Najdrożsi Przyjaciele, już jutro tuż przed pełnią księżyca mamy nasz długo oczekiwany 25 Rytuał dla Matki Ziemi – 3 lutego 2015 wtorek, godzina 22.00 czasu polskiego. Przed chwilka został mi ujawniony jego temat. Przyjęłam tą wiadomość z radością, ale także uśmiechem, gdyż ostatnie dni już zwiastowały, co się święci.

W energiach dookoła temat ten wyznaczał taką czerwoną linie – jakby nagle wszyscy się zmówili. Siła Wyższa często mówi do nas poprzez tzw. zbiegi okoliczności. Akurat w ostatniej chwili ktoś zamawia analize do 24 h i wśród przekazów jest także ten jeden szczególny… Kilka godzin później w prezencie otrzymujecie niezwykłą niespodziankę – którą znów przypomina ową wspomnianą już czerwoną linię przewodnią. A na sam koniec Sila Wyższa podaje mi temat rytuału dla Matki Ziemi i znów to samo  – nic tylko spisek Wszechświata. Zawsze powtarzam, że nie ma przypadków…

 

Tematem naszego XXV spotkania jest siła słonej wody, sól morska, królestwo Rusałek.

 

Akurat teraz w lutym, który jest najlepszym w roku miesiącem oczyszczania! Zajmiemy się oczyszczaniem nas samych, a także energii wokół nas przy pomocy soli morskiej i słonej wody.

Zanim spotkamy się w czasie rytuału i wykonamy wszystko wspólnie wg wskazówek, które prześlę w ciagu dzisiejszego dnia na Wasze email prywatne – warto zapoznać się z tematami i można zgromadzić:

 

 • Sól morską (uwaga powinna być morska, nie kamienna!) np. sól do kąpieli
 • Rusałki – kim są i czego nas uczą – można poszperać w bajkach i baśniach
 • Znaczenie symboliczne perel
 • Do wspólnej medytacji warto przygotować sól morską (wcześniej wziąć kąpiel z dodatkiem soli morskiej) – muszle, perły.

Po oczyszczeniu nas samych i naszej aury, otoczenia wyślemy dobrą i czystą energię do morz i oceanów, do zamieszkujacych je rusałek i innych istot oraz dookoła Ziemi.


sol_lawendowa

 

 

 

Moje sprawozdanie osobiste z wczorajszego 25 (XXV) Rytuału dla Matki Ziemi – Światło, Miłość, Świadomość – Istoty Wody

 

Moi Najdrożsi Przyjaciele, wczoraj o godzinie 22.00 czasu polskiego mial miejsce nasz, długo oczekiwany XXV (25) Rytuał dla Matki Ziemi. Tematem naszego spotkania było oczyszczanie Światłem soli morskiej oraz Istoty Wody – Rusałki.

Jakże tajemniczy przekaz…

Z ogromną ciekawością czekałam na nasz wspólny rytuał, z pewnością podobnie jak inni Uczestnicy… Poniżej moje sprawozdanie osobiste w ogromnym skrócie. W opisach wizji natrafiłam na ogromną barierę językową, zdałam sobie bowiem sprawę, jak trudno jest znaleźć odpowiednie słowo, by oddać prawdziwy obraz. Nasz język został tak spłycony! Np. Pisząc o przepychu, czy bogactwie odczułam pewien dyskomfort – gdyż to prawdziwe bogactwo podwodnego świata nie ma nic wspólnego z naszym kiczowatym złoceniem różnych przedmiotów. W zawiązku z tą sytuacją, proszę starajcie się widzieć sercem, gdyż nasze słowa są zbyt ułomne, by oddać całość i prawdziwość wizji…

 

Tym razem Rytuał rozpoczęłam 3 minuty przed 22. Uważam, że jest to związane z moją aktualną Cyfrą Mocy – 3. Stworzenie magicznego kręgu, przywołanie Istot Żywiołów – przebiegło niezwykle energicznie i szybko. Tak, jakby wszystko w napięciu od tygodni czekało na wznowienie rytuałów dla Matki Ziemi.

Przywitanie Was Uczestników było przepiękne i z całego serca czułam radość i miłość. Tak długo  się nie widzieliśmy.

Tym razem stanęłam twarzą w kierunku Zachodu – Oceanu. Widok był niezwykły. Rytuał prowadziłam z miejsca położonego bardzo wysoko i wszystko inne spoczywało u moich stop. A ocean otaczał całość magiczną aurą, reflektując światło Księżyca. Księżyc miał tęczową aureolę i znajdował się za mną.

 

Pierwszy moment rytuału to olbrzymia energia, świetlista Moc, która uderzyła we mnie od gory. Jak słup światła. To uderzenie pojawiło się kilka razy. Energie przesłałam przez moje ciało i wysłałam dookoła mnie, dalej i dalej. W czasie drugiego uderzenia poczułam, jak na wysokości  splotu słonecznego aktywuje się w moim ciele krysztal w formie piramidy. Zaczyna świecić silnym światłem. Moje myśli powędrowały do pewnego miejsca tutaj na wyspie, gdzie w ostatnim czasie, prowadząc Rytuały dla Matki Ziemi, odczułam ukryty w Ziemi – podobny do mojego, ale dużo większy kryształ. Gdy pomyślałam o tym miejscu, energia kryształów od razu się połączyła i wzmocniła. Teraz zaczęły aktywować się kryształowe piramidy w innych miejscach na Ziemi i wyglądało to jak kryształowa siatka. Linie kryształowych piramid, ukrytych albo pod powierzchnią Ziemi,  albo w niektórych ludziach. Także pod wodą mórz i oceanów.

 

Teraz wyraźnie energia szła z góry do tej siatki i rozchodziła się wokół. Wyglądało to tak, jakby uderzenie we mnie w jedno miejsce, aktywowało energie w calej Ziemi.

 

Energia przestała uderzać. Nastąpiła cisza. Nagle coś podniosło mnie w górę (lewitacja). Stopy przestały dotykać podłoża. Uczucie płynięcia nad Ziemią. Bardzo piękne, ale z pewnością te osoby z Was, które doświadczają lewitacji dokładnie je znają.

 

Widzę z góry jak Ziemię pokrywa bujna roślinność, wszystko się regeneruje, odnawia. Cudowny aromat roślin, zapach nektaru kwiatów, odgłosy lasu, puszczy…

 

Coś dyktuje mi słowa i cały czas w myślach powtarzam je, jakby w transie: Światło, Miłość, Świadomość i znów te trzy słowa w kółko. Nagle zmieniają się one w śpiew. Ten śpiew jakby budzi do życia Istoty Wody. (komentarz: porównaj – mistyczny śpiew syren, ultradźwięki delfinów, wielorybów).

 

Widzę jak z otaczającej mnie Wody – tej słodkiej i tej słonej – wstają niezwykle różnorodne Istoty. Niektóre są piękne, niektóre mniej. Mają ową specyficzną magnetyczną aurę.

Zaczynamy naszą rozmowę – proszę je o pomoc w procesie regeneracji Ziemi. Proszę je o to, by każdy kto napije się Wody pod jakąkolwiek postacią – został dotknięty przemianą. By jego świadomość wzrosła. Każdy kolejny łyk napoju – wzrastająca świadomość.

Komentarz – Sila Mroku zdaje sobie sprawę z tego, jakie Światło potrafi nieść Woda i z pewnością dlatego woda w kranach jest zatruta chemicznie a w butelkach naświetlona – zaprogramowana negatywnie, by blokować Światło.

 

Rusalka 

 

Istoty Wody przyjmują moją prośbę, jednak nie odpowiadają, jakby na coś czekały.

Nagle coś mnie porywa, unosi. Czuję jak moje ciało nurkuje i coś niesie je w głąb oceanu, głębiej i głębiej. Najpierw widzę piękne rafy koralowe, potem coraz większe i większe ryby, potem jest ciemniej i jakoś bardziej tajemniczo, aż staję przed wejściem do niezwykle pięknego pałacu. Poniższe zdjęcie niestety nie oddaje rzeczywistego obrazu, ale w pewien sposób można sobie tak to wejście wyobrazic:

 

 25_rytual_ziemi_bucardi1

 

Staję twarzą w twarz ze starszym mężczyzną z długą brodą. Mężczyzna ten – Król Wody – siedzi na olbrzymim tronie. Rozglądam się, gdyż moja świadomość w tym momencie na chwilę włączyła się i szukam gdzie jest królowa (władczyni)… Jednak mężczyzna jest sam. Przez „okna” pałacu zaglądają do środka rusałki. Gdy jednak pragnę dokładnie im się przyjrzeć, ze strachem odpływają. Są to bardzo młode, piękne dziewczyny o długich włosach i rybim ogonie. To córki władcy Wody. Towarzyszy mi niezwykle odczucie. Ten świat jest tak piękny, że nie potrafią go opisać żadne słowa!!! Absolutnie żadne!

Władca mórz i oceanów rozmawia ze mną – bez słów. Przyjmuje moja prosbę i uzupełnia ją: ktokolwiek dotknie wody, okąpie się w wodzie, dotknie naszych skarbów: muszli, pereł… odczuje, że jego świadomość wzrasta. Świadomość miłości do Ziemi i walki o jej ochronę.

Na to, więc czekały Istoty Wody na powierzchni, bym uzyskała zgodę ich władcy…

Przez moment widzę kobietę w pięknych perłowych kolczykach, której świadomość w momencie zmienia się. W przyspieszonym tempie widzę, jak następuje w niej zmiana – jak przeznacza ona posiadane grunty dla Natury i tworzy na nich Oazy dla Ziemi. To taki przeskok do naszej rzeczywistości, jakby potwierdzenie tego, że energia już zaczęła działać…

Król Wody chce ofiarować mi prezent, przez chwile waham się, jednak przyjmuję podarunek. W momencie moja cala suknia zamienia się w taką utkaną z setek pereł, pięknych białych pereł. Także w moich włosach mienią się perły. Tego odczucia, także nie jestem w stanie opisać Wam zwykłymi słowami.

Nawet nie wiem, w którym momencie jakaś nieziemska siła wyrzuca mnie na powierzchnię wody. Czuję, jak nie mogę złapać tchu. Leżę na skałach, cała mokra, to kamienne wybrzeże, gdzieś w Szkocji. Silny wiatr, wzburzone fale. Patrzę w niebo i widzę tysiące gwiazd. Wyglądają one jak naturalne parły. Patrzę dookoła i widzę wszędzie krople rosy – naturalne perły. Teraz myślę o Was Uczestnikach Rytuału i wysyłam do każdego z Was perlę. Widzę jak przyjmujcie je i one pięknie układają się w Waszych sercach.

 

Dziękuję Wam za udział w naszym spotkaniu i czuję, że dobiegło końca. Wykonuję gest kwiatów i uwalniam mój magiczny krąg. Teraz idę po Oazie i wszędzie widzę perły, na każdym liściu i źdźble trawy.

 

W rytuale miałam: białą suknię, gruby płaszcz, gdyż było przenikliwie zimno. W dłoni perły – jednak moje naturalne perły są ciemne (Tahiti - perły hodowlane), a w wizji były jasne. W kieszeni płaszcza miałam muszlę oraz naszyjnik dwa smoki z pentagramem. Naturalna złota biżuteria.

Dziękuję Najdrożsi za 25 Rytuał dla Matki Ziemi.

 

Nie bójcie się opisywać Waszych wizji. Są osoby, które także mnie krytykują publicznie, twierdząc, że wizje te to już „przesada”, że takie rzeczy nie istnieją. Tak, to prawda – dla tych osób ten świat nie istnieje  Przed nimi jeszcze długa droga, by się otworzyć, otworzyć własne serca. Istoty innych wymiarów nie ukazują się ludziom o zamkniętych sercach.

 

ps. odpowiadając na pytania: przed rytualem nie używam żadnych roślin psychoaktywnych. U mnie wizje występują samoczynnie – nie potrzebuję żadnych tzw. wspomagaczy i do tego Was również zachęcam.

Zamkniecie oczu w czasie spotkania wzmacnia wizje.

 

Z mocą anielskich wibracji Wasza Maria Bucardi 

 

 

MEDYTACJA DLA ZIEMI

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

 • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
 • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
 • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
 • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
 • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
 • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

 • tej samej co miesiąc części początkowej,
 • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
 • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl