Nowości
Nowości

28 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 28 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis


Dołącz do medytacji dla Matki Ziemi, niech wysłane dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione!

 

 Weź udział w następnej MEDYTACJI DLA ZIEMI klikając poniżej:  

 

 

Temat XXVIII (28) Rytuału dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy, 03.05.2015 – niedziela 22.00 – Istoty ognia, Archanioł Uriel

 

istoty_ognia_rytual

 

Moi Najdrożsi Przyjaciele, Uczestnicy Rytuału oraz Czytelnicy, juz w niedziele o godzinie 22.00 czasu polskiego mamy nasz 28 Rytuał dla Matki Ziemi. Tematem rytuału są Istoty ognia. Patronować mu będzie Archanioł Uriel oraz Archanioł Haniel. Wskazówki otrzymacie, jak zwykle przez email.

Zapisy na rytuał tutaj: http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/3609839/xxviii-28-rytual-dla-matki-ziemi-i-magicznej-oazy-03052015-nasze-energie-dla-naszej-planety.html

Udział bezpłatny z dobrej Woli by pomoc.

 

 

Tematy z którymi warto zapoznać się przed spotkaniem to:

 

 

Archanioł Uriel

Jeśli Archanioł Uriel pojawia się w Twoim życiu, wzywa Cię do szczerej konfrontacji z samym/sama soba.  Poznaj Twoje wady i słabości. Co złego, mrocznego w Tobie czyha? Jakie Cienie trzymają się Ciebie kurczowo? Uriel jest siłą, sumieniem, sędzią, a jednocześnie obdarza łaską i ma silne poczucie sprawiedliwości. Nie chce Cie ani ukarać, ani ośmieszyć, ani poniżyć. Nie chce budzić w Tobie poczucia winy. Zachęca Cię jednak do szczerego rozrachunku z samym/sama soba, do rachunku sumienia, zdrowej samokrytyki, konfrontacji z mrocznymi stronami Twojej natury, refleksji nad dotychczasowym życiem. Nie jest to łatwe zadanie, to prawda, ale niezwykle ważne.

Miej odwagę stawić czoła Twojemu podziemiu, które kradnie Ci niepotrzebnie mnóstwo czasu i energii. Radzi byś zajęła/zajął się lustrzanym odbiciem samego/samej siebie. Tak jakby wyjść z samego siebie i z pozycji obserwatora spojrzeć na siebie, swoje zachowania w sytuacji, w której obecnie się znajdujesz. Uriel jest bardzo czułym barometrem Twojej duszy. Jest także siłą ufności, powagi, szczerości i prawości.

 

Bądź mężny, mocny, nie lękaj się, nie bój się niczego, ani nikogo, gdyż sila światła idzie z Tobą i nigdy Cię nie opuści.

 

Zastanów się jak przy pomocy Archanioła Uriela możesz zmienić Twoje życie by bardziej pomoc Matce Ziemi.

 

 

Rytuał – Twoje życie z Archaniołem Urielem

 

Znajdź spokojny moment by przeanalizować Twoje życie z mocą Archanioła Uriela. Połóż się wygodnie, oddychaj głęboko kilka razy. Teraz spójrz na Twoje życie jakby z lotu ptaka.  Jak gdyby był to film, który chcesz przewinąć od dziś do tylu. Do najdawniejszych wspomnień. Oglądnij ten film. Jaki jest jego główny temat? Jakie schematy, niepowodzenia, nieszczęścia się w nim powtarzają? Teraz przejmij całą odpowiedzialność za to, co się wydarzyło. Nawet, jeśli czujesz, że to niesprawiedliwe bo uważasz, że to ktoś inny zawinił w tej sytuacji. Usdwiadom sobie, że ponosisz pełną odpowiedzialność za to wszystko, co wydarzyło się w Twoim życiu. W ten sposób możesz zmienić przyszłość, stać się w pełni reżyserem Twojego życia. Zmieniać dawne urazy, niepowodzenia w szczęście i spełnienie. Po prostu zmienić fabułę filmu. Uriel będzie Twoim pomocnikiem, przewodnikiem i towarzyszem.

 

 

Archanioł Haniel

Elohim Haniel

 

Skup się na sile kobiecości, która dżemie wew. Ciebie. Także jeśli jesteś mężczyzną, musisz mieć równowagę pomiędzy Twoją wewnętrzną żeńską i męska połową.

Podążaj za miłością, czystością, za głosem serca, współczuciem. Zacznij od bezwarunkowego pokochania i zaakceptowania samej/samego siebie, taka jaka/jakim jesteś.

Dostrzeż miłość w samej/samym sobie, w Twoich bliźnich, w każdym stworzeniu. Pożegnaj się z odczuciem braku, niedostatku, nie zajmuj się tym, czego Ci w życiu brakuje lub czego inni mają więcej niż Ty. Zacznij widzieć bogactwo, które Cię otacza i które nosisz w sobie. Pozwól by anioły poniosły Cię do ogrodów miłości. Miłości do samej/samego siebie, do każdego stworzenia. Gdy rozwiniesz miłość do samej/samego siebie to przyciągniesz jak magnez miłość z każdej strony.

 

Miłość – ogień, który pozwala działać, realizować plany, dodaje pozytywnej siły i mocy…

 

Przesłanie Haniela brzmi:  MIŁOŚĆ MIESZKA W KAŻDYM STWORZENIU.

 

 

Jeanne Ruland – „Świetlista siła Aniołów”

Istoty ognia i żywioł ognia

Salamandry, smoki, iskierki, ogniki…

salmandra

 

Istoty ognia podążają za energią. Ich domem jest miejsce, gdzie żarzy się ogień. Są posłuszne prądom kosmicznym i własnemu prawu. Im bardziej ogień przemienia się w światło, tym spokojniejsze, wyższe i bardziej wyciszone się staja, a obszary nad którymi czuwają stają się bardziej święte.

Duchy ognia pomagają człowiekowi w gospodarowaniu jego energią, w jego potrzebach i dążeniach, w przekazie siły życiowej, woli i mocy. Ich siła jest jednocześnie tworząca co niszcząca.

 

Przykładowo ognista miłość, może szybko zmienić się w ognista nienawiść…

 

Ogień jest światłem, oświeceniem, pomaga nam spalić to, co do nas nie pasuje i stworzyć miejsce dla nowego.

Przy naszym rytuale warto korzystać z zapalonej świecy i miseczki z wodą – by stworzyć równowagę energii.

28 Rytuał będzie poświęcony sile ognia, która dodaje nam siły i energii, by coś zmienić na Ziemi, by walczyć o zmiany, by także świadomie przejąć odpowiedzialność nad naszym życiem i siłą ognia kierować pozytywnie.

Z mocą anielskich wibracji

Wasza Maria Bucardi

 

 

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI

 

istoty_Natury 

 

Rytuał 28 rozpoczęłam juz o godzinie 21.24 czasu polskiego od spaceru wśród Istot Natury, grając na tamburynie. Mgła, lekki deszcz i wzmagający się wiatr, sylwetki starych drzew, istoty Natury zerkające zza każdego pinia…

Ubranie magiczne: biała suknia, biały płaszcz, biżuteria złoto, brak pierścieni magicznych, włosy rozpuszczone…

 

Istoty ognia i żywioł ognia, Miłość – ogień, który pozwala działać, realizować plany, dodaje pozytywnej siły i mocy…  MIŁOŚĆ MIESZKA W KAŻDYM STWORZENIU. Konfrontacja z sama/samym soba – by stawić czoła własnemu Podziemiu, które kradnie energie życiową. 

 

Około godziny 21:45 czasu polskiego odczuwam silny impuls, by mimo wcześniejszego odczucia jednak wejść na wzgórze skrywające świetlisty kryształ. Mimo, że energia kryształu jest już widoczna miedzy drzewami, decyduje się wspiąć w górę. W ciagu normalnego dnia taka wspinaczka jest dość męcząca, jednak tym razem nie odczuwam ani krzty zmęczenia. W kilka chwil jestem już pod samym szczytem. Tutaj zatrzymuje się na chwilkę, by odczuć czy otrzymam kolejne wskazówki… Na chwilkę kładę mój naszyjnik dwóch smoków z pentagramem na drzewie, gdy znów chwytam go w dłonie jest splątany!!! Po raz pierwszy od czasu, gdy go posiadam, poprzez tyle lat! Wiem, że ktoś niewidoczny dla zwykłego oka dał mi tym sygnał, że jest obok mnie. Zajęta uwolnieniem naszyjnika odczuwam czyjąś obecność. Odwracam się w prawo i widzę Boga Pana.

W rzeczywistości nie jest on aż tak przerażający, jak ten ukazany w filmie http://pl.wikipedia.org/wiki/Labirynt_fauna – ale tutaj sprawa ta może być kwestią gustu.

Pewna, że zwabiłam go muzyką tamburyna zamieniam kilka słów – wyjaśniając nieporozumienie – po czym wracam do wspinaczki na wzgórze.

 

Na szczycie wzgórza i kryształu szaleją żywioły! Siła wiatru przechodzi wszelkie oczekiwania. Żywioł Powietrza, który jest także moim osobistym wprowadza mnie w szczególny moment… To tutaj jeszcze przed godzina 22 – mam ten szczególny w swoim rodzaju zaszczyt odwiedzić piekło. Spotkać Siłę Mroku, siłę ognia i moc ognia.

Siła Mroku która ukazuje mi sens swojego istnienia i działania. Nie po raz pierwszy, ale tym razem w bardzo szczególny sposób. Przeżycia na szczycie wzgórza pozwolę sobie zachować dla siebie, gdyż były związane ze mną osobiście, a także z przyszłymi Rytuałami dla Matki Ziemi. To jednak sprawozdanie mogą czytać różne osoby, także te nastawione do Rytuałów negatywnie, służące sile niszczącej naszą Ziemię i dlatego te przeżycia muszą pozostać tajemnicą.

Przez długi czas nie mogę opuścić wzgórza, jednak czuję, że zbliża się 22.00, proszę Anioły Światła i siłę Powietrza o pomoc i po chwili podnoszę się z ziemi i schodzę ze wzgórza do najbliższego mi drzewa.

Przytulam twarz do drzewa i czuje, jak krople łez kulają się po moich policzkach. Łzy zmieszane z deszczem, który teraz pada jeszcze mocniej.

Siły Natury szybko jednak harmonizują moje przeżycia, a Siła Dobra i Miłości wskazuje dalszą drogę… Żywioły przekazały mi niezwykle ważną wiadomość, że jeśli my ludzie nie obudzimy się, nadal będziemy działać nieświadomie i szkodzić Ziemi, wówczas żywioły mogą w ciagu jednej chwili zmieść człowieka z powierzchni ziemi… Codziennie dają nam kolejną szansę, wskazówki, informacje – to one traktują nas z tak wielką miłością i wyrozumiałością, że powinnismy codziennie chylić przed nimi nasze czoło…

Nagle czuję, że wybiła 22.00 witam Was z Miłością i wdzięcznością za kolejny wspólny rytuał dla Ziemi. Wśród Was widzę wiele nowych osób, nowych twarzy…

Razem prowadzimy pierwsza część rytuału. Energia spływa na mnie z góry, przechodzi do Ziemi i idzie dalej i dalej do jej najdalszych zakątków. Ziemia regeneruje się, porasta bujną roślinnością…

Następnie przechodzimy do części środkowej – temat naszego spotkania. To czas, który każdy z nas w dużej części przeznaczył dla siebie. Ja także odchodzę od drzewa i wolno schodzę w dół. Archanioł Uriel wskazuje mi moje słabe strony, błędy, zachowania, myśli, wskazuje nad czym powinnam dalej pracować…

Zatrzymuje się, by odczuć miłość do każdego stworzenia wokół mnie, do każdej odczuwalnej istoty. W tym magicznym lesie jest tych istot tak wiele i nie zawsze są to istoty Światła. Czuję, że także demony zasługują na miłość, bo mają tutaj na Ziemi swoją funkcje. To one uczą nas doceniać Światło!

Czuję jak istoty dookoła mnie reagują na różowe światło miłości i zwracają je do mnie, a ja znów wysyłam je do Was Uczestników Rytuału oraz do naszej ziemi. To bardzo bardzo piękny moment, który mógłby trwać godzinami. Jednak Siła Wyższa wskazuje, że mam schodzić dalej. I tak docieram do równiny pomiędzy drzewami. Już w zupełnej ciemności, wśród mgły, deszczu i wiatru. Jestem niezwykle spokojna.

Na równinie coś każe mi się zatrzymać. W momencie znów slup światła schodzi do mnie, a ja przekazuję je do Ziemi. Widzę jak energia ta tworzy ogrody, lasy, źrodła, jak dociera do ludzi i jak ludzie ci nagle zaczynają widzieć!!!

Zaczynają rozumieć co robią w ciagu dnia, zaczynają rozumieć jak dane zachowanie wpływa na nich samych, na ich otoczenie i na Ziemie. To niezwykłe uczucie oświecenia ludzi!!! 

 

Światło = oświecenie = zrozumienie. 

 

Każdego dnia wysyłamy w świat tysiące myśli i tysiące przyjmujemy, emocji, odczuć, setki zachowań – nagle zaczynamy rozumieć jak dana myśl tworzy naszą rzeczywistość, jaka emocja dane słowo zabarwia nasze otoczenie, jak wpływa na nas samych, na innych na Ziemie.

Czystość myśli, czystość emocji, czystość zachowań, porządek i czystość w naszych domach i miłość do każdego stworzenia i znalezienie tej iskierki Światła i miłości w każdym stworzeniu.

Gest kwiatów, zbiera energie i energia ta idzie w świat, niosąc z sobą zrozumienie i oświecenie! Przechodzi swobodnie na wszystkie strony.

Kończę rytuał, przesyłam do Was miłość i podziękowanie, dziękuję Żywiołom i uwalniam je. Na koniec otrzymuję wizję osobistą.

Koniec.

Moi Najdrożsi niech siła Światła prowadzi nas w oświeceniu = zrozumieniu i w kolejnych Rytuałach dla Matki Ziemi.

  

 

Wasza z miłością i anielska energią Maria Bucardi

 

 

 MEDYTACJA DLA ZIEMI

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl