Nowości
Nowości

34 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 34 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis


Dołącz do medytacji dla Matki Ziemi, niech wysłane dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione!

 

 Weź udział w następnej MEDYTACJI DLA ZIEMI klikając poniżej:  

 

 

TEMAT 34 RYTUŁU DLA MATKI ZIEMI

 

Tym razem naszą uwagę koncentrujemy na połączeniu się z Twoją duszą wyższą (każdy z nas koncentruje się na swojej własnej duszy wyższej) oraz Aniołami światła i Aniołami Natury.

 

Zostanie nam przekazane światło, które prześlemy dookoła nas (Twoje najbliższe otoczenie, konkretne miejsce, inni ludzie).

Wskazówki wyśle jak zawsze tuż przed spotkaniem na Wasze adresy emailowe – jeśli jesteś osobą, która bierze udział po raz pierwszy, proszę podaj mi Twój adres email tutaj przez stronę, zamawiając udział w BEZPŁATNYM spotkaniu link: http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/3609839/xxxiiv-34-rytual-dla-matki-ziemi-i-magicznej-oazy-25112015-nasze-energie-dla-naszej-planety.html lub napisz na mój adres email i w tytule wpisz zgłoszenie 34 rytuał dla Ziemi –  maria.bucardi@gmail.com Nasze spotkanie jest telepatyczne, każdy może się przyłączyć poprzez myśli, niezależnie od miejsca pobytu…Zapisanie się na spotkanie do niczego nie zobowiązuje, jeśli o wyznaczonej porze nie dasz rady się przyłączyć, to trudno… byłaby to jednak wielka szkoda…

Tym razem (w miarę możliwości) w ciągu dnia 25.11.2015 zapalamy świecę, najlepiej w kolorze białym lub z naturalnego wosku, w intencji i ku pamięci wszystkich Istot światła, które były tutaj na Ziemi przed nami i działały w tym samym celu…

 

 

 

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI

 Moje sprawozdanie osobiste z 34 Rytuału dla Matki Ziemi z dnia 25.11.2015

 

Rytuał trwał tym razem ponad godzinę i dla mnie osobiście był jednym z najdłuższych Rytuałów dla Matki Ziemi. Przed rytualem oczyszczająca kąpiel w soli z lawendą. Przygotowanie ciała i ducha do ceremonii. Ubranie: rubinowa suknia magiczna, bialy płaszcz. Na ołtarzu i w dłoniach w czasie rytuału bialy agat, oraz agat mszysty.

W gabinecie dodatkowy ołtarz ochronny, którego wygląd i szczegóły wg wskazówki Siły Wyższej zachowam w tajemnicy.  Oczyszczenie miejsca ceremonii kadzidlem białej szałwii, benzoe oraz styraxem.

Rytuał przeprowadziłam w dwóch miejscach, pierwsza cześć w moim magicznym gabinecie, środkowa na wzgórzu w Magicznej Oazie i końcowa znów w moim magicznym gabinecie. Po stworzeniu magicznego kręgu i pierwszej osobistej części rytuału (ochrona, moc, siła) zapaliłam świecę dla Pracowników Światła, korzy byli tutaj przed nami i przygotowali, wyrównali nam drogę … Świeca wysokości około 40 cm paliła się jasnym płomieniem, aż do momentu zakończenia rytuału, gdy przygasła. Zgasiłam ją zanim usunęłam magiczny krąg.

Pierwsza część rytuału, jeszcze przed godzina 22.00, to przywołanie Żywiołów, Sił Światła, Sił Anielskich w imię: Miłości, Nadziei i Wiary. Po kilku minutach moje ciało zaczyna rosnąć, następuje moment polaczenia z dusza Wyższą, siła ta przejmuje panowanie nad ciałem. Wybija godzina 22.00 witam się z Wami, przesyłam Wam energie Miłości, Nadziei i Wiary. Odczuwam Was, niektóre osoby bardzo silnie indywidualnie.

 

W czasie całego rytuału, przed i po mam niezwykle dobry, świetlisty nastrój, nie odczuwam żadnych ataków energetycznych, jakby wszystkie energie negatywne zostały usunięte i przestały istnieć. To jeden z nielicznych rytuałów, które przeprowadziłam z niezwykłą lekkością i radością. Jakby w ogóle Siły Mroku nie miały ochoty nam przeszkadzać.

 

il_570xN.660629532_ds8d

 

W tym momencie czuje bardzo silne Światło, które płynie z góry, z Kosmosu do mojego ciała. Tym razem Światło to kieruje do Was i w Wasze otoczenie oraz do Matki Ziemi. Teraz czuje, ze wysłane Światło wzmacniacie i wysyłacie je z powrotem do mnie, przyjmuję je i przekazuję do Matki Ziemi. Nagle następuje jakby zatrzymanie czasu, łączę się z moją Ukochaną Mamą, dziękuję Sile Wyższej za to, ze było mi dane zejść tutaj na Ziemię i inkarnować właśnie u niej. Ten osobisty moment rytuału został mi zapowiedziany już kilka dni wcześniej.

 

W tym momencie dzieje się cos niezwykle pięknego. Wszędzie dookoła mnie pojawiają się stworzenia, które były moimi zwierzątkami w przeszłości lub które uratowałam z jakiejś trudnej sytuacji. To było tak piękne odczucie, tak oskrzydlające znów je zobaczyć, poczuć, przyjąć Miłość i przekazać do nich moją, że nie potrafię Wam tego opisać słowami. Wierzę jednak głęboko, że każdy z Was może przeżyć to samo lub nawet przeżył już coś podobnego w czasie naszych Rytuałów dla Matki Ziemi. Energia wyższych wibracji Miłości umożliwia to.

 

W tym momencie Sila Wyższa wskazuje bym opuściła gabinet i wyszła na zew. Księżyc w pełni oświetlał wszystkie ścieżki i schody, tak, że bez problemu doszłam w wyznaczone miejsce. Cale niebo było bezchmurne, gwiazdy – jak magiczny dywan – mieniły się kolorami diamentowej tęczy. W drodze na miejsce było mi dane przeżyć kolejną niezwykła energię. Wszystkie rośliny, wszystkie cząsteczki powietrza dookoła mnie wirowały zlotem, wszystko żyło i energia istotek, komórek i cząsteczek była widoczna jak miliony małych brokatowych bijących serduszek.

(To naturalne, że wszystko żyje, jednak tym razem lśniło złotem) – Nie wiem jak inaczej mogę to obrazowo przedstawić, język jest zbyt ubogi, by oddać to odczucie. Wiatr żył, woda żyła, wszystko komunikowało się ową złotą energią ze mną. Przez moment zupełnie zapomniałam o rytuale, tylko z zachwytem kręciłam się to w prawo, to w lewo – chłonąc tę niezwykłą energię, ciesząc się i śmiejąc razem z tymi milionami istotek obok mnie. Po chwili jednak cos przypomniało mi, by iść na wzgórze. Tam przeprowadziłam część środkową…

 

Połączenie z duszą wyższą, przyjecie światła z kosmosu i przesłanie go w najbliższe otoczenie. Wszystko nadal wibrowało, chociaż nie było żadnych konkretnych istot, jak w poprzednich rytuałach … Nie było elfów, nie było jednorożców, nie było krasnali… ale wszystko wibrowało życiem, nawet cząstki powietrza…

 

Cisza… Siła Wszechświata zaczyna wywoływać uczucie silnej energii, magnetyzmu wokół mnie… tak, jakby nagle powietrze było nośnikiem informacji, którą siła kosmiczna zesłała do mnie, a informacja ta musze przyznać zaskoczyła mnie tak bardzo, ze w pierwszym momencie poczułam łzy na policzkach…

 

Zwyciężyliśmy! Energia Kosmiczna jest w tej chwili tak silna, ze Mrok musi się wycofać, musi odejść do innej przestrzeni. To, co wydarzy się i dzieje aktualnie dookoła nas, to ostatnie próby, by zachować władzę, to jak niezdarne szamotanie się…

 

Czym mocniej energie Mroku będą się szamotać, tym szybciej utoną, odejdą do niższej przestrzeni.

 

Pamiętacie Kochani, ze już w którymś z ostatnich rytuałów dla Matki Ziemi pojawiła się taka informacja, tym razem była ona bardziej dosłowna, mocniejsza, wyraźniejsza. Dalsza część przekazu wyglądała następująco, ludzie, którzy przyjęli siłę boską, kosmiczną i otworzyli się na nią zostaną tutaj … Tworząc Ziemie o innej wibracji.

 

Inni zaś, którzy pozostali uśpieni, nie przyjeli z tych czy innych powodów tego promieniowania – zostaną usunięci. Wizja była bardzo silna i wyglądała w ten sposób, ze ludzie nieświadomi zostali jakby wyssani, zdematerializowani w ciagu kilku minut. Wizja ta była niezwykle obrazowa i mogłaby wzbudzić strach lub współczucie, jednak nie czułam do tych istot współczucia, gdyż ich dematerializacja to wybawienie Ziemi.

 

Musze Wam się przyznać, że w tym momencie włączyło się moje myślenie, na chwilkę, ale jednak i stanęły mi przed oczami te wszystkie praktyki sił mroku dookoła nas, te wszystkie negatywne informacje, wydarzenia, próby obniżenia naszych wibracji i patrząc na to zdałam sobie sprawę jak piękne jest to przesłanie i jak piękna jest ta przyszłość, czy będzie nam ją dane przeżyć w tym ciele, wg mnie tak…

 

Demony znów zostały zamknięte, słyszałam ryki okropne, jakby z niższych przestrzeni, zwanych piekłem, jednak nie odczuwałam ani strachu, ani współczucia. Na Ziemi zaś widziałam piękne energie, zdrowe, boskie. Na Ziemi wszystko zmieniło się w zielony cudny raj, zakazy np. polowań stały się zbędne, bo ludzie nie odczuwali potrzeby, by zabijać słabszych, ludzie zrozumieli, że mają boskie energie i zwierzęta są słabsze i pod ich opieką. Ludzie zrozumieli, że rzeźnie nie mają miejsca na Ziemi, zrozumieli wreszcie słowa Tolstoja „Dopóki są rzeźnie, dopóty będą także pola bitew”. Zmienił się stosunek ludzi względem gleby, względem miejsc w których żyją, względem sposobu życia, funkcjonowania. Widziałam zupełnie inne formy społeczne, struktury społeczne…

 

Dlatego nie bójce się tego, co się dzieje wokół nas – wręcz przeciwnie, należy się cieszyć, że następuje Apokalipsa (ujawnienie, objawienie), prawda wychodzi na jaw i widzimy, to czego wcześniej nie widzieliśmy, widzimy, że to ostatnie szamotanie się Mroku…

 

Rytuał zakończyłam gestem kwiatów i podziękowaniem dla sił Wyższych, podziękowaniem dla Was za tak liczny udział. W tym rytuale wzięło udział aż:

6.135 osob

a tym samym pobiliśmy dotychczasowy rekord!!! W imię motta, że jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego… Poruszyliśmy Niebo i Ziemie… My i wielu innych ludzi, wiele innych istot, którym nasza Ziemia nie jest obojętna.

Dziękuję za Wasze zaangażowanie w imieniu wszystkich słabszych istot wokół nas! I spotykamy się 25 grudnia na 35 Rytuale dla Matki Ziemi!

 

 PODZIEL SIĘ SWOIMI RELACJAMI, PONIEWAŻ SĄ NIEZWYKLE CIEKAWE!

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

Blog – http://bucardimaria.com

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

  

 

  

MEDYTACJA DLA ZIEMI

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl