Nowości
Nowości

35 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 35 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis


Dołącz do medytacji dla Matki Ziemi, niech wysłane dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione!

 

 Weź udział w następnej MEDYTACJI DLA ZIEMI klikając poniżej:  

 

 

TEMAT 35 RYTUŁU DLA MATKI ZIEMI

Moi Najdrożsi Przyjaciele, Czytelnicy i Uczestnicy Rytuałów dla Matki Ziemi,  przed nami juz 35 spotkanie 25.12.2015 (piątek) o godzinie 22.00 czasu polskiego. Tym razem wielu z Was będzie miało utrudniony udział, ze względu na czas Świąteczny, jednak jestem przekonana, że choćby te 5 minutek uda się wygospodarować, by połączyć się z nami – w tak ważnym momencie.

 

Centrum energii życiowej

 

Tym razem w części środkowej spotkania koncentrujemy się na centrach energii w naszym ciele – aktywujemy je, a następnie uzyskana czysta energie przekazujemy do naszej Matki Ziemi.

 

Zajmujemy się 3 głównymi centrami energii – na czubku głowy – centrum do którego wpływa energia życiowa, połączenie z naszym wyższym Ja, duszą wyższą. Centrum na wysokości pępka – jako centrum uczuć, emocji, niższego ja, intuicji oraz trzecim centrum, które znajduje się na wysokości narządów płciowych i łączy nas z Ziemia, sila tworzenia.

 

Te trzy centra energetyczne są odpowiedzialne za harmonię duszy wyższej, ducha i ciała. W rytuale aktywujemy te centra i oczyszczamy je od góry, w dół, po czym łączymy się z Ziemią.

Jak dokładnie należy to wykonać opisze jeszcze dziś i wyślę do Was Kochani przez email.

Udział jest naturalnie bezpłatny z dobrej Woli, by pomoc. Wskazówki wysyłam tylko do osób, które biorą udział co miesiąc lub które wysłały do mnie zgłoszenia przez email.

Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

 

maria_bucardi1

 

 

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI

Moje sprawozdanie osobiste z 35 Rytuału dla Matki Ziemi z dnia 25.12.2015

 

siła żeńska, siła kobiecości

 

Moi Kochani, Najdrożsi Przyjaciele, Czytelnicy, Uczestnicy spotkań w pełnię księżyca dla dobra naszej Matki Ziemi, poniżej moje osobiste sprawozdanie z wczorajszego rytuału… Czekam na komplet Waszych przeżyć, by podsumować spotkanie i przygotować kolejne za miesiąc.

 

Wczorajszy dzień uważam za jeden z najpiękniejszych w moim życiu, zdarzyło się tyle wspaniałości i tyle pozytywnych energii otaczało mnie przez cały dzień… Dzień ten mial również ogromne znaczenie dla przyszłości naszej Ziemi i to nie tylko poprzez nasz cudowny rytuał.

35 spotkanie z przesłaniem 35.000… ale cyt…

Rytuał rozpoczęłam około 15 minut przed 22.00 czasu polskiego, poprzez przywołanie Strażników Żywiołów oraz moich osobistych -strażników ochronnych, także Archanioła Michał. Ołtarz główny wg wskazówki Siły Wyższej – w części zawierał elementy z naszego wcześniejszego Rytualu Nowego Poczatku – był wiec w tonacji fioletowej.

 

Ołtarz ochronny w kolorze czarnym i niebieskim. Otwarcie magicznego kręgu, przywołanie Żywiołów, inwokacja sil opiekuńczych (moich osobistych), stworzenie przestrzeni do rytuału i przestrzeni ochronnej.

Kadzidło: mimoza oraz lawenda. Świece naturalne z Ylang Ylang i mimoza. Wszędzie dookoła w Magicznej Oazie kwitnące mimozy – o tym samym zapachu, co świece i kadzidło … Cały rytuał, czas przed i po mial miejsce w niezwykłym aromacie mimozy.

 

Suknia w kolorze rubinowym, bialy płaszcz, biżuteria naturalne złoto i granaty. Tym razem bez pierścieni ochronnych, tylko trzy złote pierścienie magiczne, jeden z granatem. Różdżka z drzewa migdałowego oraz dzwonek z czystego srebra, który towarzyszył mi wczasie całego spotkania, wypełniając okolice niezwykle pięknym srebrzystym dźwiękiem.

Tuż przed godzina 22.00 Sila Wyższa wskazuje, by zmienić miejsce rytuału. Wychodzę na wzgórze, gdy jestem na szczycie dzwony w wiosce poniżej wskazują godzinę 22.00 czasu polskiego (u nas godzinę 21.00).

*

W momencie odczuwam Was Uczestników, setki osób witają się ze mną, trwa to kilka sekund. Wokół mnie zebrały się tym razem także Istoty Natury, maleńkie i troszkę większe, około 30 lub 35, nie miałam jednak czasu, by je policzyć i nie było to aż tak ważne. Kilkadziesiąt sekund po 22.00 rozpoczął się właściwy rytuał. Moja postać urosła o kilkadziesiąt metrów i skierowała jako pierwsze prośby do Wszechświata o pomoc dla Ziemi. Nastąpiło polaczenie z wyższym organizmem oraz innymi. Wszechświat odpowiedział w specyficzny sposób. Obrazowo podobnie, jak tutaj:

rytual_dla_matki_ziemi_35_bucardi13 

 

Z Wszechświata spadają na Ziemie tysiące małych świetlnych punktów, wielkości piłeczki od tenisa. W kolorze różowym (Anioły różowego promienia – miłości), a w drugiej części rytuału, także w kolorze niebieskim.

 

Niektóre kule światła trafiają w ludzi i zmieniają ich wnętrze a niektóre delikatnie uderzają w Ziemie. Ziemia pochlania energie. W tym momencie odczuwam przesłanie dla Ziemi, by energie zachować i w postaci promieniowania przekazać dla niektórych otwartych ludzi, których kula światła nie trafiła w danym momencie.

*

Ludzie Ci, wypełnieni przekazaną energią, otrzymują zadanie uzdrawiania Ziemi oraz siłę, by zmienić innych. W tym momencie Kochani przytoczę badania zwane – efektem 101 małpy – gdy 100 małp nauczy się czegoś nowego, to następuje proces automatycznej zmiany sto pierwszej małpy i kolejnych setek, nawet, jeśli są od siebie oddalone tysiącami kilometrów, tzw. globalna świadomość danego gatunku. Dlatego tak ważne jest, by osiągnąć określoną liczbę „oświeconych” ludzi, wówczas automatycznie zmienia się tysiące.

 

Część środkowa rytuału – kosmiczna energia wypełnia w kolejności 3 wskazane centa energetyczne w moim ciele – następnie przechodzi do Ziemi. Bardzo piękny moment równoczesnego połączenia z Wszechświatem i Ziemia.

*

Wg. wskazówki Siły Wyższej schodzę na równinę i dalsza część rytuału ma miejsce dokradnie tutaj pod drzewem oliwnym. W momencie, gdy znów łącze się z Ziemia (przy zamkniętych oczach) nagle niezwykle silne światło oświetla moją twarz i okolice, to księżyc, który wyłonił się zza chmur, mial tak silne promieniowanie, jak nigdy dotąd – efekt Zimnego Księżyca.

 

Wszechświat przekazuje zadania do Istot wewnątrz Ziemi – znanych jako „Black Goo“ inaczej „sentient oil“. Zadanie wyjścia na powierzchnię i przemiany Istot ludzkich.

 

Przez cały rytuał dodatkowo poprzez srebrzysty dźwięk – wibracje zawarte w dźwięku, wszelkie energie zostały wysłane dookoła mnie i do Ziemi.

*

Kobiecość, żeńskość – siła żeńska – moc kobiety. Ta część rytuału uważam za niezwykle ważną i postaram się poruszać ją w przyszłości w filmie lub słuchowisku. Stare kultury, związane z Ziemia (Matka) w większości honorowały kobietę, żeńskość np. Matriarchat. Istoty niszczące, które przybyły na Ziemię i stworzyły aktualne religie – wprowadziły Patriarchat potępiając kobietę, np. religia katolicka – średniowieczne upodlenie żeńskości. 

 

W wyniku setek lat nowego kształtowania naszego myślenia, powstały wszelkie wersje zmniejszające (poniżające) rolę kobiety (żeńskości). Pamietajmy, że zarówno Ziemia, jak i Księżyc – są żeńskie! Gaja (gr. Γαῖα Gaía, Gḗ ‘Ziemia’, łac. Tellus, Terra) – w mitologii greckiej Ziemia-Matka. Księżyc (łac. Luna, gr. Σελήνη Selḗnē). 

 

Władza męskości doprowadziła do odrzucenia kobiecości w  samych kobietach, zamiast bronic żeńskości, kobiety w większości poddały się władzy męskiej.

 

Zwróćmy uwagę na obcinanie włosów, przez mężatki, na przekonanie niektórych kobiet o konieczności stania się mężczyzną (odnoszenia sukcesów w gospodarce czy polityce)… Temat znany i nie miejsce tutaj na szersze rozważania…

 

Każda z nas kobiet powinna sama zadać sobie pytanie, czy czuje się w pełni szczęśliwa – będąc kobietą? Czy jest świadoma siły kobiecości, którą nosi w sobie? Czy jest świadoma przywileju bycia kobietą? Czy czuje, jak wiele może osiągnąć, jak wiele może zmienić wokół siebie przez to, że jest właśnie kobietą? Czy czuje, jaki olbrzymi wpływ ma na innych np. mężczyzn, synów, otoczenie.

 

W większości kobiety nie zdaja sobie sprawy z energii i siły, jaka w nich drzemie. Przez ową nieświadomość – stają się ofiarami życia i ofiarami np. mężczyzn.

 

W wyniku tego rytuału Wszechświat przekazał nam kobietom, a także pierwiastkowi żeńskiemu w mężczyznach nowa świadomość. Jak ważna jest kobiecość, żeńskość tutaj na Ziemi.

 

Brak szacunku do kobiety – przynosi brak szacunku do Matki Ziemi i odwrotnie wszelki patriarchat lub tworzenie z kobiety – mężczyzny – przynosi wyniszczenie Ziemi.

 

Celem jest: dla nas kobiet – zdać sobie sprawę jaka siła mieszka w naszej kobiecości, żeńskości, że to właśnie my jesteśmy w stanie zmienić Ziemię, ale nie stając się meżczyzną  lecz będąc w pełni kobietą!

 

Temat pozostawiam dla Was Kochane do dalszych przemyśleń… Jaki wpływ ma Twoja sila kobiety na Twój dom, na Twoje dzieci, na Twoja rodzine, jakie cechy kobiecości dają Ci siłę, uwaga nie mylić z siłą męska.

 

 

Jestem kobieta – jaka siła mieszka we mnie?

Piękno, delikatność, zmysłowość, otaczanie opieka słabszych (dzieci, istot), mądrość, wytrwałość… Co jeszcze?

 

 

To my kobiety mamy decydujący wpływ na nasze życie i otoczenie, kluczem do harmonii na Ziemi jest harmonia w nas, zadowolenie z bycia kobieta, przekonanie o tajemnicy, cudowności jaka mieszka w nas…

*

Dalsza część rytuału – Aktywacja energii żeńskiej dookoła Ziemi – przekazanie siły, świadomości do kobiet, do pierwiastka żeńskiego w mężczyznach.

*

Wracam do gabinetu, tutaj dziękuję za pomoc i ochronę, uwalniam magiczny krąg i spisuje moje doświadczenia, którymi dziele się w tej chwili z Wami.

*

Uważam, ze rytuał był niezwykle ważny, a szczególnie przesłanie na temat kobiecości – pozostawiam jako temat do dalszych przemyśleń… By każdy z nas – w spokoju – zastanowił się - jaki jest jego stosunek do żeńskości…

 

Jest to także temat do przemyśleń na temat nagromadzonej negatywnej karmy – nasze babcie, prababcie, czy zdawały sobie sprawę z siły, która w nich mieszka, czy też biernie poddawały się władzy mężczyzn…  Nadszedł czas przywrócenia równowagi – zarówno żeńskość, jak i męskość musi być w harmonii i miłości, wzajemnym szacunku, by powstał nowy świat, świat bez przemocy, wojen czy negatywności, czas szacunku i pełnego połączenia z nasza Matka Ziemia i jej uzdrowienia.

 

Z mocą miłości dla Was Moi Kochani, bo jeśli wielu ludzi zrobi cos małego, to poruszy się coś wielkiego …

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

Blog – http://bucardimaria.com

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com  

PODZIEL SIĘ SWOIMI RELACJAMI, PONIEWAŻ SĄ NIEZWYKLE CIEKAWE! 

 

 

MEDYTACJA DLA ZIEMI KAŻDEGO MIESIĄCA W PEŁNIĘ KSIĘŻYCA  

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl