Nowości
Nowości

36 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 36 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis


Dołącz do medytacji dla Matki Ziemi, niech wysłane dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione!

 

 Weź udział w następnej MEDYTACJI DLA ZIEMI klikając poniżej:

  

 

Jak wiecie co miesiąc większa część spotkania przebiega tak samo i to już od 36 miesięcy (!), jednak część środkową poświęcamy jakiejś szczególnej sprawie, którą Siły Wyższe uznają w danym momencie za najważniejszą dla calej Ziemi. Tym razem tematem naszego 36 spotkania we wtorek jest: 

 

WDZIĘCZNOŚĆ I WYMIANA

 

Jeśli cokolwiek otrzymujemy od naszej Matki Ziemi lub Sił Wszechświata, to należy za to podziękować i dać, coś w zamian. Często nie dostrzegamy darów Sił Natury czy Sił Światła, są dla nas takie normalne. Jednak brak wdzięczności, brak wymiany prędzej czy później odbija się na naszym życiu i samopoczuciu.

 

Czy my ludzie jesteśmy wystarczajaco wdzięczni za to, co daje nam Ziemia lub Kosmos każdego dnia?

NIE, na pewno nie.

 

A przecież wystarczy tak malutko, by zachować wymianę, tą kosmiczna zasadę przepływu energii. Dziękuję za słońce, dziękuję za księżyc, dziękuję za powietrze, którym oddycham, dziękuję za rośliny, które mnie otaczają, dziękuję za energie życiową, za każdą chwilę, którą mogę tutaj spędzić, dziękuję za wodę do picia, dziękuję za wszystko, co płynie do mnie bezustannie jak np. kosmiczna energia życiowa, dzięki której żyję właśnie tutaj i teraz!

 

Każdego dnia warto poświecić kilka sekund, by podziękować ze szczerego serca za wszystko, co Cie otacza, a tym samym dać cos w zamian. Jeśli bowiem bierzesz i bierzesz i nie dajesz nic w zamian, wówczas Tobie zostanie zabrane w ten czy inny sposób… Stara zasada wymiany i równowagi. Często dziwimy się ile zła jest tutaj wokół nas – nic dziwnego, każdy chce tylko więcej i więcej, nie dostrzega co już ma, nie dziękuje za to, co już ma, nie potrafi docenić daru życia tutaj na Ziemi!

 

Nasze 36 spotkanie dla Matki Ziemi to taki moment, by zastanowić się właśnie nad tym, czy wystarczajaco dziękuję, czy wystarczajaco kocham Ziemie za to, co mi daje.

 

W czasie spotkania – cześć środkowa – z całego serca podziękuj Ziemi za wszystko co masz, za to, ze żyjesz właśnie tutaj, ze możesz tutaj oddychać, jeść, pić, spać. Wyślij do Ziemi miłość z głębi własnego serca i wdzięczność. A w kolejnych dniach po spotkaniu nie zapomnij, by wysyłać Światełko, wdzięczności, słowo dziękuję – wszędzie, gdzie tylko możesz i w ten sposób wpływać na dobre energie tutaj na Ziemi oraz w pełni otworzyć Twoje własne kanały szczęścia, bo to, co dajesz wraca 7 krotnie a to, co bierzesz i nie dajesz nic w zamian bardzo szybko odczujesz w formie straty.

 

Jeśli coś biorę, to daje coś w zamian z całego serca!

 

 

 

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI

Obiecane moje sprawozdanie osobiste z naszego ostatniego 36 Rytuału dla Matki Ziemi.

 

Rytuały dla Matki Ziemi z Maria Bucardi – maja miejsce co miesiąc w Pełnię Księżyca (lub dzień wcześniej w zależności od wskazówki anielskiej).

36 spotkanie dla Matki Ziemi odbyło się planowo. Rytuał rozpoczęłam o godzinie 21:45 czasu polskiego, by zapewnić sobie wystarczającą ilość czasu na przygotowanie Magicznego Kręgu i przywołanie Strażników Żywiołów oraz moich Sił Opiekuńczych.

Biały płaszcz magiczny, suknia rubinowa, rubinowe świece, świece dla Sił Opiekuńczych oraz świece pomocnicze. W symbolicznym trójkącie świece niebieskie dla Archanioła Michała. Kamfora, Miętą zielona, Lawenda.

Pierścień magiczny – topaz niebieski oraz moje osobiste pierścienie Sil Opiekuńczych i Ochronnych. Naszyjnik z naturalnych granatów oraz talizman dwóch smoków – tym razem tylko na ołtarzu. Naturalny rubin w lewej dłoni w części początkowej rytuału.

Pierwszy krok – stworzenie magicznego kręgu, przywołania Strażników Wschodu, Południa, Zachodu i Północy. Inwokacja Sil Opiekuńczych – spotkanie z Silami Opiekuńczymi – przesłania etc., ze względu na dobro przyszłych rytuałów oraz mojej pracy dla osób, które potrzebują mojej pomocy – temat ten pozostaje tajemnicą i przesłania, energie nie beda przekazane do wiadomości publicznej. Bardzo mi przykro.

Tuż przed godzina 22:00 widzę Was Uczestników, niektóre osoby znam z innych naszych spotkań lub wspólnych prac, inne są nowe i biorą udział po raz pierwszy. To niezwykle piękny moment oczekiwania, przygotowania. Niektórzy z Was Najdrożsi Uczestnicy 36 Rytuału dla Matki Ziemi mogli odczuć moją obecność właśnie w tym momencie najsilniej, gdy witałam się z Wami osobiście.

Na nasze spotkanie spiesza także Zwierzęta oraz różne inne Istoty Natury. Bardzo ucieszył mnie fakt, że przyłączyły się do nas osoby o wysokiej wibracji w Andach, które mają inny kolor skóry, niż my, jednak dobro Ziemi jest dla nich nawet ważniejsze, niż dla wielu z nas z białych ludzi. Wszyscy łączymy się w tym samym celu – tworzymy kręgi. Zanim rozpoczęłam Rytuał oczyściłam wszystkie energie, odcięłam osoby, które chciały ukraść energie na własne cele – tak, niestety takie osoby także są. Zabezpieczyłam to, co konieczne i punkt 22:00 (bicie zegara w dolinie poniżej) rozpoczęłam nasze spotkanie.

W części początkowej, gdy energie dobra, światła i regeneracji spływają na Ziemie widziałam, jak z Wszechświata przychodzą świetliste Istoty, troszkę większe, niż ludzie i „spadają” na Ziemię.

Istoty te przychodzą z Kosmosu i jest ich ogromna ilość, gdy dotykają Ziemi – widzę różne miejsca i normalne lasy i pustynie i miasta, obszary przemysłowe. Jestem pewna, że są to Istoty, które Ziemia otrzymała od Sił Wyższych, w odpowiedzi na prośbę o pomoc. Jaką rolę mają one do spełnienia, tego aktualnie nie wiem, gdyż kolejne wizje nie pozwoliły na zglebienie tego tematu… to jeszcze nie jest odpowiedni moment. Kolejne obrazy były podobne do tych, które znamy z poprzednich rytuałów, czyli odrzucenie tego, co sztuczne np. telewizji, która programuje podświadomość i tworzy z ludzi istoty mechaniczne, które działają pod wpływem bodźców, obrazów a nie pod wpływem serca czy rozumu. Widziałam olbrzymią ilość małych domków z materiałów ekologicznych, które służyły ludziom za mieszkania – ludzie masowo odrzucali duże miasta. Widziałam rodziny, które siedzą przed domkiem, patrzą w niebo, obserwują gwiazdy, śmieją się, są wszyscy razem. Ludzie odrzucili sztuczny świat, w którym wszystkie wartości nie maja już znaczenia, każdy siedzi ze swoim tabletem, nawet jeśli jest to moment wspólnego posiłku.

 

Każdy domek miał swój własny ogródek z warzywami i owocami na własne potrzeby, nadmiar na sprzedaż.

Komentarz: Kochani wiele razy pisałam o tym, próbując zachęcić do weganizmu, że wielkie miasta, klatki dla ludzi, to nie jest rozwiazanie, problemu przeludnienia. Każdy z tych ludzi musi coś jeść! By wyżywić takie miasto – tysiące ha Ziemi zmienia się w pustynie (hodowla zwierząt oraz produkcja paszy dla tych zwierząt!!!) – gdyby każdy człowiek miał malutki ogródek i malutki domek, to ten chory system nie musiałyby istnieć! Wystarczyłoby Ziemi dla nas wszystkich, a nawet o wiele większej ilości ludzi. To nie przeludnienie jest problemem, ale sposób życia! Tysiące wyrzucanego jedzenia, które zepsuło się w supermarkecie i hodowla zwierząt na mięso czy mleko!!! Szczegółowo opisałam to w mojej książce „Magiczna Kuchnia”.

 

Ale wróćmy do sprawozdania z 36 Rytuału dla Matki Ziemi.

Wizje były wolne od miast molochów, pełnych nieszczęśliwych ludzi (odciętych od Natury). Ziemia była wolna od rafinerii, zakładów ciężkiego przemysłu. Dopuszczone technologie zaowocowały pojazdami, które nie potrzebowały milionów km asfaltowych dróg!!! Asfaltowe drogi – znów mogły ustąpić zieleni. Bardzo piękna wizja Ziemi pełnej wolnych zwierząt, cudownych osiedli ludzkich, pełnych kwiatów, owoców, warzyw, uśmiechu, wolnych od spalin i sztucznych rzeczy!

 

W 36 Rytuale dla Matki Ziemi bardzo silnie ujawniły się energie BRAKU WOJEN. Po raz pierwszy miało to miejsce w takiej ilości!!! Każdy konflikt, każda wojna to zniszczenie – także Ziemi (po konflikcie znów odbudowa i tysiące obszarów zamienionych w pustynie). Siły zbrojne, cala ta machina zabijania, to bardzo ciąży nie tylko nam wszystkim, ale także Ziemi. Jeśli ludzie angażują się w wojnę, wówczas zaspokaja się tylko te najniższe potrzeby, nikt wówczas nie myśli o Ziemi!!!

 

Dlatego każdy konflikt, to dla Ziemi kolejna deska do trumny. Od tysięcy lat male grupy ludzi, sterowały dużymi grupami w imię zasady dziel i rządź!!! Pola bitew – kilku dowódców i tysiące żołnierzy. Te tysiące żołnierzy, jakby bez mózgu, bez serca i bez duszy, dają sobą sterować garstce ludzi! Czy nie jest to chore! Czy nie jest to przestarzale!!! Każdy człowiek ma podobne potrzeby, ma rodzine, przyjaciół, chce żyć w spokoju – dlaczego wiec ludzie dają sobą sterować i angażują się w konflikty! Przecież ci ludzie po drugiej stronie, są tacy podobni, też chcą mieć święty spokój i żyć z uśmiechem. Czy nie nadszedł ten czas, by to zrozumieć? Jak długo nasza Ziemia musi jeszcze cierpieć!!! Jak długo będziemy walczyć miedzy soba, bo ktoś wszczepia nam jakieś chore obrazy czy ideologie?

 

Kochani i mam tutaj na myśli nie tylko wojny ludzi z ludźmi, ale także wojny, które ludzie prowadzą codziennie z innymi istotami na Ziemi – np. środki chwastobójcze, chemia, która zabija insekty! Dlaczego to robimy!!!????

 

"Dopóki będą istniały rzeźnie,

będą istniały i pola bitew".

Lew Tołstoj

 

Nasz 36 Rytuał dla Matki Ziemi był wysłanym w świat impulsem, by zakończyć konflikty i wojny, bo Ziemie mamy tylko jedna! Miejsca wystarczy dla każdego z nas, jeśli tylko przestaniemy być owcami, które potrzebują pasterza! Jeśli tylko zaczniemy działać i myśleć, zamiast – jak marionetki – pozwolić, by inni nami kierowali.

 

Z pewnością za ten wpis trafię na czarną listę osób niewygodnych, tzw. do usunięcia. Jednak wiem, że warto walczyć o ten cel i zawsze bede tutaj wracać na Ziemię, aż do momentu, gdy ludzie zrozumieją, że wszyscy jesteśmy podobni, że wszyscy mamy takie same potrzeby, czy to mrówka czy człowiek, mamy takie samo prawo do życia tutaj na Ziemi!

 

Ludzie żyjący wegańsko, sklepy pełne kolorowych owoców i warzyw z indywidualnych upraw, koniec hodowli i koniec masowej uprawy sztucznych, manipulowanych genetycznie, woskowanych i naświetlanych owoców i warzyw!

 

Każdy człowiek jest indywiduum – jedynym w swoim rodzaju! Każdy ma niepowtarzalne zdolności, talenty! Każdy z nas powinien kłaść nacisk na własną indywidualność, a nie biec jak owca za druga … Każdy z nas może robić to, co kocha i osiągnąć w tym sukces! Jeśli jednak kopiujemy innych – to musimy z nimi walczyć! Stąd pojęcie konkurencji!!! Konkurencja nie istnieje, jeśli każdy idzie droga własnego serca! Jeśli jednak uczymy się danego zawodu i jedną szkołę opuszcza tysiąc osób, to mamy tysiąc osób na jakieś jedno sztuczne stanowisko – każda z tych osób jest robotem, który nie idzie za głosem swojego serca, tylko zastępuje maszynę w wyuczonych czynnościach… Czy nie nadszedł ten czas, by to zrozumieć? Kopiując innych – odrzucasz siebie i odcinasz się od szczęścia i dobrobytu, gdyż tylko robiąc coś z całego serca – możesz osiągnąć w tym sukces!

 

Jeśli kopiujesz pomysł kogoś innego i pragniesz sprzedać go światu, jako swój, to nie masz szans na szczęście, bo jeśli komuś coś zabieramy, to i nam zostanie coś zabrane, do tego brakuje w tym energii twórcy i z góry kopia skazana jest na fiasko, prędzej czy później!

 

Jeśli jednak robisz coś Twojego, z głębi Twojego serca – to będzie to błyszczeć, jak gwiazda, będzie wypełnione po brzegi Twoją energią, energią Twórcy i szybciej, niż myślisz przyniesie Ci sukces, jeśli oczywiście na to pozwolisz, wiele osób rezygnuje, tuz przed metą!!! Wg mnie zbyt szybko…

 

Jeśli nadal będziemy maszynami, które wykonują określone czynności, niezgodne z naszym sercem, to możemy mieć pewność, ze przy tym postępie technologii, z pewnością szybciej niż za 15 lat – zastąpią nas roboty.

 

 

Część środkowa rytuału – wg tematu. Wdziecznosc  Bardzo piękny moment podziękowania.

A następnie gest kwiatów. Energia tym razem najszybciej przeszła na Wschód, a najtrudniej na Północ. W momencie przesłania energii na Południe – zerwał się tak silny wiatr, jakby nagle zwiastujący koniec świata i mam nadzieje, że jest to zapowiedź prawdziwego końca świata, który znamy, końca sztucznego świata. Moment przełomowy, w którym rozegra się walka energii – czy staniemy się indywidualni, będziemy kierować się sercem i dobrem, czy tez staniemy się maszynami, które szybko można zastąpić technologicznie.

Wiatr odsłania księżyc! Cała okolica tonie w jego srebrnym blasku. Połączenie z wielkim organizmem, którego częścią jest Ziemia – energia rytuału zostaje mu przekazana. Temat wielkiego organizmu omawiałam już w poprzednich sprawozdaniach link. https://rytualymatkiziemi.wordpress.com/poprzednie-rytualy/

 

Od wielkiego organizmu otrzymuje wskazówkę – jesteś także wielkim organizmem, który tworzą miliony małych istotek – komórek, bakterii itp. Tak, jak każda z nich jest Ci potrzebna do zdrowia i szczęścia, tak Ziemi potrzebna jest każda istota, która tutaj mieszka, jeśli jeden gatunek wyginie, pociągnie za soba chorobę lub śmierć całej Ziemi.

 

Przywołanie ducha Ziemi – Gaja, Terra … Piękne połączenie i zakończenie rytuału.

 

ps1. Pragnę podziękować Dominice za „wytańczenie” dla mnie i stworzenie niezwykłych kolczyków z Labradorytami – dały mi w tym rytuale piękną energie i moc!

ps2. Nadal czekam na kamienie, które wędrują do mnie z Ameryki Południowej i Norwegii – jako energia miejsca – w celu połączenia w czasie kolejnych rytuałów dla Matki Ziemi. Jestem pewna, że będą ze mną na naszym 37 spotkaniu już za miesiąc.

W imię Miłości do Ziemi życzę Wam Kochani, Siły, Mocy, Energii i Odwagi, by stać się Indywiduum (wielu z Was juz się to udało!!!) – idźcie drogą Waszego serca, nikt nie może Was zastąpić, bo każdy z Was jest zupełnie inny!!!

  PODZIEL SIĘ SWOIMI RELACJAMI, PONIEWAŻ SĄ NIEZWYKLE CIEKAWE! 

 

 

  

MEDYTACJA DLA ZIEMI CO MIESIĄC W PEŁNIĘ KSIĘŻYCA

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl