Polecane
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
200,00 zł

36. Połączenie z energią źródła, jak pracuje Twoja czakra serca, jak otworzyć się na morze nieograniczonych możliwości…

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

36

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 43:33 min

 

Połączenie z energią źródła, jak pracuje Twoja czakra serca, jak otworzyć się na morze nieograniczonych możliwości…

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

   

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (8)

18 marca 2021

Kochana Mario, bardzo dziękuje Ci za piękne spotkania, na które czekam zawsze z niecierpliwością Jesteś dla Mnie Aniołem, który pojawił się na mojej drodze życia w momencie kiedy tego bardzo potrzebowałam, i wciąż potrzebuję spotkań z Tobą, Twoich słów, przesłań, Twojego bycia. Dzięki Tobie małymi krokami widzę jak zmienia się moje życie, dodajesz mi siły i odwagi, motywujesz do działania i walki z problemami. Staram się uczestniczyć w Twoich ceremoniach na miarę moich możliwości, a jeśli nie mogę w ten dany konkretny dzień to później odsłuchuję po kilka razy i głęboko analizuję. Z pozdrowieniami Serduszko

18 marca 2021

Witaj Mario dziękuję za kolejne wskazówki i bardzo pomocne ćwiczenie. Powtarzam je poraź kolejny by sprawdzić co się dzieje, czy są zmiany. Podczas trwania ceremonii pojawił się silny ból pośrodku czoła-taki ucisk i klucie. Dziś już po kilku dniach od ceremonii spróbowałam znowu. Uścisk wciąż jest w tym samym miejscu. Juz mniejszy ale wciąż jest. Ciężko było mi poczuć tez wnikanie światła prosto do serca- tak jakby chciało dostać się przez 3 oko i dopiero splynac do serca. Ja blokowalam ten ruch. Może stąd ten ból. Czy można więc wykonać to ćwiczenie inaczej? Czy wciąż będzie miarodajne? Całuje i dziękuję

18 marca 2021

Kochana Mario , czas 36 wspaniały idealnie inspiracje dla mnie w danym momencie. Wspaniałe jasne słowa. Zawsze trafione w samo sedno . Nie znam kogoś kto potrafi lepiej uzyc odpowiednich slow , ująć wszystko co istotne i ważne na dany temat. To porusza głęboko i tak uświadamia . Dziekuje Ci za To ze nam dajesz ta mądrość i wiedzę . Ceremonia równiez piękna . Niestety wciąż mi przerywa internet i musze odluchac ponownie. Akurat w tym momencie kiedy znów poruszasz kwestie kręgosłupa miałam odczuwalny ból w obrębie łopatek. Co prawda poruszałam je podczas ćwiczeń dość mocno ale widocznie jakieś sprawy zostały poruszone. Czy możesz dodać za co odpowiedzialne są kłopoty z łopatkami jeśli są tam blokady i wokół tej okolicy

18 marca 2021

Witam!! Podczas dzisiejszego przyjmowania energii, nic mnie nie bolalo, tylko czulem ciezar na obie rece gdy podnioslem do wysokosci ramion. Powiem wytrzymalem przez ta chwile ale gdyby to bylo dluzej to musialbym opuscic rece. Nie jest to moja mocna strona gdyz probowalem pozniej trzymac rece wydawalo mi sie ze moglbym wytrzymac dluzej. Jutro pamietam mamy 67 Rytual dla ziemi o 22 czasu Polskiego wiec postaram sie dolaczyc. Goraco pozdrawiam z Moca Boskich Energii Bogdan

18 marca 2021

Witaj Mario, ja poczulam cos z lewej strony serca, taki emotionally Bol chyba tam siedzi.

18 marca 2021

Moje życie ostatnio tak pędzi, że ledwie za nim nadążam. Czuję irytację, zmęczenie i frustrację, ale coś nie pozwala mi się w to zagłębiać. Nie zastanawiam się, tylko robię, co jest do zrobienia i idę dalej. Pewne rzeczy same się układają, nawet o tym nie myślę (a może dlatego, że nie mam czasu o tym myśleć i nie blokuję energii). Jakoś tak płynę na fali. Tym większe było moje zdziwienie, gdy podczas ćwiczenia na otwartość serca nie czułam żadnej blokady i żadnego bólu, wręcz przeciwnie – rześkość, lekkość i dużo miejsca wokół siebie. Wszechogarniające światło. Przed ceremonią przez moment poczułam ukłucie w lewym boku, gdzieś w jelitach, ale i to przeszło. Pomyślałam, że wszystkie stresy, frustracje biorą się z tego świata i od innych, ale ja w środku jestem od tego wolna. Wystarczy jedynie tego do siebie nie dopuszczać i nie przejmować się, nie stresować światem (trudne!). Oczyszczanie światłem pomaga bardzo, bardzo! Staram się, by weszło mi to w krew. A tuż przed ceremonią przypomniałam sobie sen, nie-sen, w którym będąc na otwartej przestrzeni, obserwowałam spadające gwiazdy i wypowiadałam życzenia. Ostatnimi czasy nie pamiętałam żadnego snu, aż do dzisiaj. Tym bardziej się cieszę z tak wyrazistego znaku i jestem wdzięczna Siłom Wyższym, że przyszedł właśnie w tym momencie! Dziękuję za Twój uśmiech i radość, Mario! (serduszka) Małe, szare szczurki – efekty codziennych zmagań ze światem – błyskawicznie chowają się do dziury!

18 marca 2021

Kochana Mario! Wspaniałe Spotkanie 36 i Ceremonia 36. Spieszę by odpowiedzieć na Twoje pytanie: co działo sie i czy coś się działo podczas sprawdzania otwartości kanału? Tak, działo się, w momencie gdy poprosiłaś by rozłożyć ramiona, ogarnęło mnie Światło koloru białego o lekkim złotym odcieniu, kóle kwantowe zbliżały się do mnie z oddali. Było icj trzy duże. Usytuowały się na moich ramionach i na środku klatki piersiowej. Ich waga , to zero. Nic nie ważyły. Były leciusieńkie. Ale , to nie koniec, bo gdy zaczęłaś Kochana Mario, Swoim głosem Wielbić Siły Wyższe, po prostu myślałam, że po prostu oderwie mnie od Ziemi i się uniosę. Myślę, że gdybyś przedłużyła modlitwę o 5 min. tak by się stało. Otóż : pod wpływem Twojego głosu ogarnęły mnie niewidzialne koła i moje ciało zaczęło zataczać kręgi samoistnie zgodnie ze wskazówkami zegara. Stojąc w jednym miejscu te odchylenia były coraz mocniejsze w miarę jak brzmiała wibracja, bardzo, bardzo, bardzo SILNA Twojego głosu, koła ,kręgi zataczane przez moje ciało były większe. W pewnym momencie pomyślała, że przewrócę się i usłyszałam -nie nie przewrócisz się. Piękna, przepiękna wibracja Twojego głosu, zakończyła już ćwiczenie. Nic Kochana Mario NIE czułam, żadnego bólu, ukłucia. Czułam lekkość, spokój, ciszę, piękno letniego, subtelnego słońca. Bo całe moje ciało od rozpoczęcia ćwiczenia, zostało oblane ciepłe, Jeszcze wszystko czuję w sobie. Lekkość, nieopisana lekkość i gdybyś jeszcze trochę przedłużyła piękno MOCY ogromnej cudownej Twojego głosu, Kochana Mario, oderwałoby mnie od Ziemi. Teraz uwierzyłam w tę funkcję. Jest to możliwe. Dziękuję mego serce, które jest kształtowane dla Siły Wyższej w Twojej dobroci, Kochana Mario.

18 marca 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, czy wiesz, że nasza 36 Ceremonia trwa 43:33 min Czy było Ci cieplutko, Kochanie, w kaskadzie perlistego deszczu? Podczas naszego wspólnego ceremonialnego otwarcia czakry serca, ustąpiły wszelkie dolegliwości mojego żołądka, które bardzo intensywnie dokuczały mi od minionego wtorku. Zniknął też ból lędźwiowej i szyjnej części kręgosłupa oraz duszności, przyspieszone bicie i kołatanie serca, jakie nawiedziły mnie w tym tygodniu. Odczuwalny był jedynie ból ramion, rozpostartych wysoko i szeroko do nieba, które na zawsze pozostawię tak ufnie otwierte do Sił Światła, jako skrydła motyla i anioła. Z najgłębszą wdzięcznością serca dla Ciebie, Cudowny Aniele

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl