Nowości
Nowości

37 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 37 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis


Dołącz do medytacji dla Matki Ziemi, niech wysłane dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione!

 

 Weź udział w następnej MEDYTACJI DLA ZIEMI klikając poniżej:  

 

 

Tematem naszego 37 spotkania w piatek 22.04.2016 jest

czakram serca i droga serca.

 

Podobny temat pojawił się już kiedyś, jednak wyglada na to, że właśnie teraz konieczne jest przypomnienie sobie pewnych rzeczy.

 

Inspiracja energetyczna jest dla nas wyspa Hawajska Moloka`i – poniżej możesz przejść do galerii, by wypełnić Twoje serca obrazami tej wyspy:

https://bucardimaria.com/2016/04/25/moje-sprawozdanie-osobiste-z-37-rytualu-dla-matki-ziemi-z-dnia-22-04-2016-droga-serca-i-wyspa-hawajska-molokai/

 

Niech prowadzą Cię one do głębi Twojego serca, do czakramu serca. Iść drogą serca, to odczuwać w głębi serca czego pragniesz, kochać całym sercem, otworzyć serce. Droga podyktowana przez serce zawsze prowadzi do szczęścia i miłości, zaś droga dyktowana przez rozum, często prowadzi do nieszczęścia, przymusu, czy choroby. Twoje serce jest także kluczem, by połączyć się z Ziemia i boskością dookoła Ciebie. Nie mylić z religią.

 

Śmiej się i ufaj sile Twojego serca. Połóż dłoń na sercu, zapytaj Twojego wnętrza:

co leży Ci na sercu. Zapytaj o właściwą drogę.

 

 

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI

 

37 Rytuał dla Matki Ziemi przeprowadziłam tym razem nad oceanem. Wśród wodospadów, które spadały z kilkusetmetrowych klifów, roztaczając wokół delikatna tęczową bryzę.

 

Suknia rubinowa, bialy płaszcz. W lewej dłoni talizman dwóch smoków, w prawej różdżka z drzewa migdałowego, później woreczek ametystowy, wypełniony kawałkami skał z różnych części Ziemi. Polaczenie z energia danego miejsca. Pierścienie magiczne.

Stworzyłam magiczny krąg, przywołałam Strażników Żywiołów i moje osobiste siły opiekuńcze. Zanim zegar wybił 22, łączyłam się z moimi przewodnikami i Istotami, które otaczają mnie opieka (cześć zbyt osobista, by opisać ja publicznie).

Przywołanie Archaniołów. Na spotkanie przybył: Haniel, Jofiel, Rafal, Uriel, Michal, Zadkiel. Przekazanie energii.

Powitanie Uczestników. Pierwsza część: energia Światła spływa na Ziemię. Bardzo silna energia rozchodzi się dookoła Ziemi, ogromna jej część pochłania ocean, który jest tuz przede mną. Ilość energii tworzy złotą drogę w głąb oceanu. Zgodnie z życzeniem Sił Wyższych wstępuję na tą drogę i idę w głąb wody. Woda zamyka się na chwile, otaczając mnie z każdej strony. Po chwili – wracam na brzeg.

 

W tym momencie Istoty zamieszkujące ocean wychodzą na brzeg. Wyglądają niezwykle pięknie, czego nie sposób opisać własnymi słowami. Komunikują ze mną. Nie potrafią zrozumieć tego, że ludzie masowo wyławiają ryby, zabijają życie w wodzie. Przed oczami widzę krwawe sceny zabijania delfinów czy innych stworzeń. Jestem pewna, że ktoś z Was Uczestników wysłał te myśli, nie mogąc zrozumieć tego okrucieństwa - jednak w rytuale dla Matki Ziemi musimy koncentrować się na pozytywnych obrazach, a z okrucieństwem możemy walczyć tuż po nim.

 

By utrzymać energie Światła, przywołałam Archanioła Michała i poprosiłam o odcięcie tych energii, by nie mały wpływu na rytuał. Archanioł stanął przede mną w calej swojej sile niebieskiego promienia i obrazy od razu ustały.

 

Znów energia Światła daje się odczuć, pochodzi ona tym razem nie tylko z Wszechświata, ale także od Was Uczestników, zbieram ją skrupulatnie i wysyłam poprzez wodę do Ziemi. W tym momencie następuje połączenie z moim sercem – temat rytuału. Łączę się z siłą serca i patrzę w moje serce. Co w nim widzę – mojego ukochanego partnera (który rytuał spędzał ze mną, jednak w pewnej odległości ze względów bezpieczeństwa – zbyt duża ilość energii). Siła Wszechświata mówi do mnie, do nas – jeśli dwoje ludzi się kocha, to jest to namiastka harmonii. Zwróćcie uwagę czym jest harmonia – link https://pl.wikipedia.org/wiki/Harmonia_(mitologia)

Synonimy do słowa „harmonia”

foremność, geometryczność, harmonijność, klasyczność, kształtność, miękkość, płynność, powłóczystość, prawidłowość, proporcjonalność, regularność, symetria, symetryczność, zgrabność, bliskość, jednomyślność, jedność, konsensus, porozumienie, powszechna zgoda, solidarność, wspólność, wspólnota, zgodność, bezkonfliktowość, dobrotliwość, kompromisowość, łagodność, pokojowość, tolerancja, tolerancyjność, ugodowość, życzliwość, estetyczność, estetyka, postawność, dopasowanie, kompatybilność, koordynacja, synchronizacja, tożsamość, urządzeń technicznych kompatybilność, uzgodnienie, zestrojenie, zgranie, zharmonizowanie, konsonans, ład, porządek, przymierze, zborność, zgoda, czystość, osiowość, równomierność, łączność, współbrzmienie, współdziałanie, współpraca, koherencja, koherentność, logiczność, logika, sensowność, spójność, pojednanie, pokój, sztama, konwergencja, tożsamość interesów, zbieżność, rozkład, struktura, system, układ, uporządkowanie, porządeczek, porządność, przejrzystość, schludność, zadbanie, kongruencja, odpowiedniość, przystawalność, przystawanie, dyscyplina, mir, spokój, spolegliwość, ustępliwość, beztroska, idylla, radość, szczęście, optymizm, pogoda, równowaga, spokój wewnętrzny, pełnia, zrównoważona postawa, zwartość, odprężenie, cisza, status quo, współgranie, akordeon, harmoszka, zgodne pożycie, sielanka, harmonika, nauka harmonii, idylliczność, melodia, akord.

 

Jeśli ta najmniejsza komórka – dwoje ludzi – tworzy harmonię, to jest ona pozytywnie „zaraźliwa”, działa na całe otoczenie, wypełnia ich dom, ich ogród, a jeśli mają do dyspozycji większy teren – to cały ten teren. Gdziekolwiek idą – pojawia się harmonia, ład, porządek, światło i miłość.

 

Dlatego Siły Mroku tak bardzo chcą zaburzyć harmonię, zniszczyć ją – uderzają w porządek (promując bałagan), uderzają w związki – promując życie singli, czyli osób bez drugiej polowy. Niszcząc tą najmniejszą komóreczkę (miłość dwojga ludzi) – wprowadzają dysharmonię.

 

Molokai_37rytual_ziemi_bucardi4

 

Zacytujmy nasza wszechobecną wikipedie:

„Człowiek z dysharmonią czakry podstawy miałby odczuwać zagrożenie swojego bytu, uważać świat za miejsce bardzo nieprzyjazne, zimne i niebezpieczne. Wydawać miałoby mu się, że musi o wszystko walczyć, odczuwać chwiejność w swoim działaniu i ogólny lęk przed życiem i ludźmi.”

„Dysharmonia ośrodka miałaby objawiać się ciągłym szukaniem przyjemności, które nigdy nie jest uwieńczone spełnieniem. Ludźmi z taką dysharmonią miałyby targać prymitywne popędy, mieliby chcieć silniejszych doznań, przez co za bardzo przywiązywaliby się do seksu oraz wszelkich używek. Odczuwać mieliby potężne emocje, które prowadzą do destrukcji zamiast kreacji. Często miałaby występować zazdrość i nadmierne przywiązanie. Innym objawem, często występującym, miałaby być, obawa o własną atrakcyjność. Według opinii ezoteryków, reklama, jako działalność skierowana właśnie w swadhiszthanę, przekonuje, że tylko pewne produkty mogą zapewnić piękno, szacunek i uznanie. Według nich nie należy poddawać się reklamie, ponieważ jest to sztuczny produkt cywilizacji. Należy natomiast zwrócić się do własnego JA i tam odnaleźć swoją wewnętrzną i zewnętrzną atrakcyjność.”

„Dysharmonia to: 1. stan braku zgodności, zgody między jakimiś elementami całości; rozgardiasz, dysonans, nieład, konflikt; 2. w muzyce: brak odpowiedniości brzmieniowej pomiędzy dźwiękami muzycznymi; dysonans, zgrzyt”

Synonimy do słowa „dysharmonia”:

antagonizm, awantura, ciche dni, dyferencja, dysonans, kłótnia, kolizja, konflikt, konfrontacja, kontrowersja, kwasy, napięte stosunki, nieporozumienia, nieporozumienie, niesnaski, niezgoda, niezgodność poglądów, polemika, potyczka, przeprawa, scysja, spór, sprzeczka, sprzeczność interesów, swary, tarcia, tarcie, utarczka, waśnie, waśń, wzajemna niechęć, zatarg, niekompatybilność, przedział, rozbieżność, rozdźwięk, rozłam, rozziew, zadrażnienie, brak harmonii, dywergencja, napięcia, napięcie, przeciwstawność sił, spina, chryja, krótkie spięcie, ostra wymiana zdań, pyskówka, starcie, utarczka słowna, zgrzyt, zwada, antynomia, antynomiczność, biegunowość, brak zgodności, dwubiegunowość, hiatus, inkongruencja, kolizyjność, niezgodność, odmienność, odrębność, przeciwstawność, przepaść, rozbrat, rozdział, różnica, sprzeczność, zróżnicowanie, burza mózgów, debata, dyskurs, dyskusja, dysputa, pojedynek na słowa, przetarg, przetargi, szermierka słowna, wymiana myśli, wymiana słów, sprzeczność zdań, differentia specifica, dysproporcja, kontrast, niewspółmierność, zajście, niechęć, rywalizacja, wrogość, kontrastowość, przeciwność, różność, kłótnie, konflikty, spięcia, sprzeczki, zgrzyty, rozbicie, niedopasowanie, różnice, inność, chaos, naruszenie harmonii, zakłócenie zgody, brak koordynacji, kakofonia, kocia muzyka, niedoczynność, zaburzenie, diafonia, rozstrój, dysproporcje"

 

Czy widzicie Kochani, że właśnie dysharmonia

– brak harmonii – jest przyczyna całego zła/zniszczenia tutaj na Ziemi?

 

Jeśli dwoje ludzi się kocha – żyją w harmonii, to harmonia tą wypełniają miejsce, gdzie żyją i gdzie przybywają. Jeśli wyjeżdżają gdzieś na urlop – są w innymi miejscu, niż zwykle, jednak harmonia, którą noszą w sobie idzie razem z nimi i wypełnia to inne miejsce. Czym więcej ludzi żyje w takiej harmonii, tym więcej harmonii na Ziemi.

 

Kluczem więc do regeneracji Ziemi, jest harmonia w naszych sercach.

 

Jednak tuż za rogiem, często nawet w najbliższej rodzinie, tylko czyhają osoby, które nadają na falach dysharmonii, nasi teściowie, rodzice, siostry, bracia, znajomi –  ich głównym celem jest niszczenie wszelkiej harmonii, gdyż są opętani przez Siły Mroku lub kradną w ten sposób nasze energie. Dlatego naszym celem powinno być:

 1. Harmonia z partnerem/partnerka.
 2. Ochrona naszej harmonii, przed sila destrukcyjną.

Jeśli więc ktoś z Twoich znajomych próbuje zniszczyć harmonię w Twoim sercu lub w Twoim związku – musisz odciąć się od tej osoby, zminimalizować kontakt, nic jej nie mówić, co mogłaby wykorzystać, musisz się bronić, bo osoba ta lub zamieszkujący ją demon chce Twojej zguby, chce ukraść lub zniszczyć w Tobie, to co najcenniejsze.

 

Siła Wyższa wskazuje, bym usiadła na głazach obok. Kładę moją prawą dłoń na jednym kulistym kamieniu. Jest ciepły jak jajko – w którym żyje mała Istotka. Nagle moje serce – łączy się z sercem Ziemi. Komunikacja z sercem Ziemi i przekazanie jej przesłań, energii, harmonii i miłości. Uświadomienie Ziemi, że ma ogromną moc, że jeszcze nie jest za późno, by walczyć, by poprzez energie wody, powietrza, gleby wpłynąć na zmianę świadomości ludzi.

 

Komentarz: owszem, niektórych nie da się uratować, ludzie, którzy wdychają zatrute powietrze – pełne dysharmonii energie, piją zatrutą wodę o zmienionej strukturze – wypełnionej dysharmonią, jedzą przetworzone sztuczne jedzenie – tych będzie trudno zmienić. Jednak jest jeszcze tak wielu ludzi, do których jest dostęp. A wystarczy określona ilość, by aktywować regułę 101 małpy, którą znacie – globalna świadomość danego gatunku – myśli określonej ilości, wpływają na myśli innych. Co oczywiście siły dysharmonii próbują wykorzystać – by wygrać – szerzą dysharmonię, by osiągnąć efekt 101 małpy…

 

Bardzo często spotykam się z opiniami typu: po co Pani to wszystko robi, Pani Mario, ten świat jest już dawno stracony, szkoda Pani czasu i energii. Uważam, że jest inaczej, ze warto … bo jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego! Robię to ze świadomością, że wielu było przede mną i wielu będzie po mnie, robię to z szacunku dla tych, którzy walczyli przede mną (może poświęcili życie) i by ułatwić tym, którzy będą po mnie…

*

Gest kwiatów, zebranie energii, podziękowanie za zaangażowanie Uczestników, przekazanie Wam siły i Miłości. Przyjęcie Waszej pozytywnej energii, którą wysłaliście dla mnie i do Magicznej Oazy – punktu akupunktury dla Matki Ziemi. Uwolnienie magicznego kręgu i pożegnanie Strażników i Sił, obecnych przy rytuale.

*

Po spotkaniu długo siedzielismy z moim ukochanym, trzymając się za ręce i wysyłając harmonię dookoła. Księżyc rozświetlał klify i kamienne głazy, to tu, to tam, migały jakieś małe latarenki w rękach krasnali, gnomów i istotek Ziemi. Byliśmy częścią tego miejsca, chociaż nie jest ono nasza własnością, to jednak jesteśmy jego częścią. Bo Ziemia jest dla nas wszystkich, w każdym momencie możemy usiąść na szczycie góry, nad brzegiem rzeki i z miłością wysłać harmonię do Ziemi.

 


 

 

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ ZIEMI

Mowa wodza Seattle do prezydenta Stanów Zjednoczonych

Ameryki Północnej 22 Stycznia, 1855 roku.

Moje słowa są jak gwiazdy…

10347154_491380871003268_8488397576470801424_n.jpg

 

Stan Washington w północno- zachodniej części Stanów Zjednoczonych był ojczyzną Duwamish, pewnego narodu, który – jak wszyscy Indianie – uważał siebie za nierozłączną część Natury. Okazywał jej szacunek i wdzięczność. Naród, który od wielu pokoleń żył z Naturą w harmonii. W roku 1855 czternasty prezydent Stanów Zjednoczonych, demokrata Franklin Pierce, zaproponował Dwamish’om sprzedaż ich kraju białym osadnikom; a oni sami powinni wyprowadzić się do rezerwatu. Indianie nie rozumieli, jak można kraj kupić lub sprzedać. Według ich wyobrażeń, człowiek nie może posiadać Ziemi, tak samo, jak nie może posiadać Nieba, świeżości Powietrza lub srebrzystości Wody.

Wódz Dwamish odpowiedział „największemu wodzowi Białych” na jego propozycję przemówieniem , którego mądrość, skromność i zawarta w nim nadzieja jeszcze dzisiaj, po 140 latach, porusza nas.

„MOJE SŁOWA SĄ JAK GWIAZDY, ONE NIGDY NIE ZGASNĄ, NIE ZGINĄ”- powiedział wódz Seattle. Jego lud nie ocalał, jego słowa nie zostały usłyszane.Czy my je usłyszymy?

„Duży Wódz Washingtonu przysłał nam wiadomość, że życzy sobie kupić nasz kraj. Duży Wódz śle nam słowa przyjaźni i dobrej woli. To jest bardzo miłe z jego strony, ponieważ wiemy, że on nie potrzebuje naszej przyjaźni. Ale my rozważymy jego propozycję, ponieważ wiemy, że jeśli my naszego kraju nie sprzedamy dobrowolnie, to przyjdzie Biały Człowiek z karabinami i weźmie sobie nasz kraj. Jak można kupić Niebo lub sprzedać ciepło Ziemi? Takie wyobrażenie jest nam obce. Jeżeli my nie posiadamy świeżości Powietrza oraz srebrzystości Wody to jak wy to możecie od nas kupić? Będziemy szukać rozstrzygnięcia. Będziemy próbowali podjąć decyzję.

Na słowach Wodza Seattle Duży Wódz w Washingtonie może polegać, tak samo jak nasz Biały Brat na zmienności pór roku. Moje słowa są jak gwiazdy, one nigdy nie zgasną i nie zginą. Każda część tej Ziemi jest dla mojego ludu święta, każda połyskująca igiełka jodły, każdy piaszczysty brzeg, każda mgła w ciemnych lasach, każda polana, każdy brzęczący insekt jest święty, w myślach i doświadczeniach mojego ludu. Sok, który krąży w drzewach, niesie wspomnienie Czerwonego Człowieka. Zmarli biali przodkowie idąc wciąż dalej i błądząc pod gwiazdami, zapominają o kraju swojego narodzenia. Nasi umarli nigdy nie zapominają tej przecudownej Ziemi ponieważ Ona jest Matką Czerwonego Człowieka. My jesteśmy częścią Ziemi, a Ona jest częścią nas. Pachnące kwiaty są naszymi siostrami, sarny, koń, duży orzeł – są naszymi braćmi. Skaliste wierzchołki, soczyste łąki, ciepło ciała kucyka i człowieka – to wszystko jedna rodzina.

Kiedy więc Duży Wódz Washingtonu śle nam wiadomość, że zamierza kupić nasz kraj, to w ten sposób żąda od nas bardzo dużo. Duży Wódz donosi, że on podaruje nam pewne miejsce, w którym będziemy mogli przyjemnie żyć. On będzie naszym ojcem, a my będziemy jego dziećmi. Ale czy tak kiedykolwiek będzie? Czy jest możliwe, ażeby tak kiedykolwiek było? Bóg kocha wasz lud, wasze plemię, a swoje Czerwone Dziecko opuścił. On posyła maszyny, ażeby pomogły Białemu Człowiekowi w jego pracy i buduje duże wsie dla niego. On dzień po dniu czyni wasz lud silniejszym. Wkrótce zalejecie ten kraj, tak jak rzeki, które wylewają po nieoczekiwanym deszczu. Mój lud jest jak bezpowrotnie przemijający przypływ. Nie, my jesteśmy różnymi rasami. Nasze dzieci nie bawią się razem, a nasi starcy nie opowiadają tych samych historii. Bóg jest do was dobrze usposobiony, my natomiast jesteśmy sierotami. Będziemy rozważać waszą ofertę. To nie będzie łatwe, ponieważ ten kraj jest dla nas święty. My cieszymy się tymi lasami. Nie wiem, ale nasz sposób życia, nasza droga jest inna aniżeli wasza.

Srebrzysta Woda, która porusza się w potokach i rzekach, nie jest tylko wodą, lecz krwią naszych przodków. Jeżeli my sprzedamy wam ten kraj, to musicie wiedzieć, że jest on święty. I nauczajcie swoje dzieci, że on jest święty, i że każde przemijające zwierciadło w przejrzystej wodzie opowiada o zdarzeniach, zwyczajach i o tradycji mojego ludu. Szept wody jest głosem moich przodków. A rzeki są zarówno naszymi jak i waszymi braćmi, i już teraz musicie okazać rzekom swoją dobroć, tak jak każdemu innemu bratu. Czerwony Człowiek coraz bardziej usuwa się przed natręctwem Białego Człowieka – tak jak poranna mgła w górach wycofuje się przed promieniami porannego Słońca. Popiół naszych ojców jest święty, ich groby są uświęconą glebą, tak jak te pagórki, te drzewa, ta część Ziemi jest dla nas błogosławieństwem. My wiemy, że Biały Człowiek nie rozumie naszego sposobu życia. Każda część kraju wydaje mu się taka sama, ponieważ on jest obcy, który przyszedł w nocy i zabiera Ziemi zawsze to, co potrzebuje. Ziemia nie jest jego bratem, lecz wrogiem i kiedy on ją już zdobędzie zaczyna kroczyć dalej. On opuszcza groby swoich ojców – nie troszczy się o nie. On kradnie Ziemię swoim dzieciom i nie troszczy się o nią. Groby jego ojców oraz jego dzieci zapomniały o prawie narodzin. Przez to żyją w osamotnieniu i pustce, nikt się o nich nie troszczy. Biały Człowiek traktuje swoją Matkę Ziemię i swojego Brata Niebo jak rzeczy do kupna, zniszczenia lub sprzedaży, jak owce i błyszczące perły. Jego głód pochłonie Ziemię i nie pozostawi nic. Ziemia stanie się pustynią.

Nie wiem – nasza droga jest inna niż wasza. Widok waszych miast boli oczy Czerwonego Człowieka. Może dlatego, że Czerwony Człowiek jest dziki i nic nie rozumie.

W miastach Białych nie ma ciszy. To nie jest miejsce, w którym można usłyszeć rozwijanie się liści na wiosnę lub brzęczenie owadów. Ale może jest tak tylko dlatego, ponieważ jestem dziki i nic nie rozumiem. Ten hałas w waszych miastach obraża nasze uszy. Co nam pozostanie w życiu, jeżeli nie będziemy mogli usłyszeć nocnych kłótni żab w stawie? Jestem Czerwonym Człowiekiem i nie rozumiem tego. Indianin lubi delikatny szmer podmuchu wiatru, który głaszcze powierzchnię stawu, zapach tego wiatru, czystego od południowego deszczu albo ciężkiego od zapachu sosny. Powietrze dla Czerwonego Człowieka jest skarbem, ponieważ wszystkie rzeczy są jednym oddechem – zwierzę, drzewo, człowiek – oni wszyscy dzielą między siebie jeden i ten sam oddech. Wydaje mi się, że Biały Człowiek nie zauważa powietrza, którym oddycha, tak jak człowiek, który od wielu dni nie żyje, nie czuje własnego smrodu. Ale jeśli sprzedamy wam nasz kraj, to nie powinniście zapomnieć, że powietrze jest dla nas skarbem, że dzieli ono swojego ducha z każdym innym życiem. Wiatr podarował naszym ojcom pierwszy oddech i odebrał ostatni. I ten wiatr również naszym dzieciom musi dać ducha życia. A jeśli sprzedamy wam ten kraj, to musicie go traktować jako szczególne błogosławieństwo, jako pewne miejsce, w którym także Biały Człowiek odczuwa, że wiatr słodko pachnie od kwiatów łąki.

To żądanie, ażeby nasz kraj kupić, będziemy rozważali. I decyzję podejmiemy tylko pod warunkiem, że Biały Człowiek będzie traktować zwierzęta naszego kraju jak swoich braci.

Jestem dziki i nie rozumiem tego inaczej. Widziałem tysiące zamordowanych bawołów, zastrzelonych przez Białego Człowieka z przejeżdżającego pociągu

i pozostawionych. Jestem dzikim człowiekiem i nie mogę zrozumieć jak ten dymiący, stalowy koń może być ważniejszy od bawołów, które my zabijamy tylko po to, ażeby nie umrzeć z głodu. Czym jest człowiek bez zwierząt? Gdyby wszystkie zwierzęta odeszły, to człowiek umarłby z wielkiej samotności ducha. Zawsze gdy się coś przytrafia zwierzętom, przytrafia się wkrótce człowiekowi. Wszystkie rzeczy są ze sobą powiązane. Co Ziemi doskwiera, doskwiera też Jej synom. 

Musicie uczyć swoje dzieci , że ziemia pod ich stopami to popiół naszych ojców. I ażeby one ten kraj szanowały, to opowiedzcie im, że Ziemia ta wypełniona jest duchami naszych przodków. Uczcie wasze dzieci tego, czego my uczymy nasze dzieci :

Ziemia jest naszą Matką – co Ziemi dolega, dolega także synom Ziemi. Kiedy ludzie plują na Ziemię, to tak jakby się sami opluwali. My wiemy, że to nie Ziemia należy do człowieka, lecz człowiek do Ziemi.

Wszystko jest ze sobą powiązane, tak jak krew, która wiąże i jednoczy rodzinę. Wszystko jest powiązane. Co boli Ziemię, boli również jej synów. To nie człowiek stworzył tkaninę życia – on stanowi tylko jej włókno. I co wyrządzacie zawsze tkaninie, to wyrządzacie to sobie samym. Nie, dzień i noc nie mogą żyć razem. Nasi zmarli żyją w słodkich wodach Ziemi, powracają zawsze wiosennym cichym krokiem i to ich dusza jest w tym wiosennym wietrze, który marszczy taflę stawów.

Propozycję Białego Człowieka, ażeby nasz kraj kupić, będziemy rozważali. Ale mój lud się pyta: czego chce ten Biały Człowiek? Jak można kupić Niebo, ciepło Ziemi albo szybkość antylopy? Jak możemy wam te rzeczy sprzedać i jak wy możecie je od nas kupić? Czy można Wam czynić z Ziemią wszystko to, co chcecie tylko dlatego, że Czerwony Człowiek podpisał jakiś kawałek papieru? I to Białemu Człowiekowi wystarcza? Skoro nie posiadamy świeżości Powietrza oraz srebrzystości Wody, to jak to możecie od nas kupić? Czy można ponownie kupić bawoła, skoro ostatni już nie żyje? Rozważymy Waszą ofertę. Wiemy jednak, że jeśli nie sprzedamy naszego kraju, to Biały Człowiek przyjdzie z bronią i weźmie go sobie. Ale to my jesteśmy dzikimi ludzmi? Biały Człowiek będąc w posiadaniu władzy, sądzi, że to on jest już Bogiem, do którego należy Ziemia. Jak człowiek może posiadać swoją Matkę? 

Dzień i Noc nie mogą razem żyć – będziemy rozważali waszą propozycję pójścia do rezerwatu. Będziemy żyli na uboczu i w pokoju. Nie jest ważne, gdzie spędzimy resztę naszych dni. Nasze dzieci widziały waszych ojców pokonanych i pozbawionych ducha. Nasi wojownicy zostali zawstydzeni. Po klęsce spędzają oni swoje dni próżniaczo zatruwając swoje ciała słodkimi potrawami i mocnymi trunkami. To jest nieważne, gdzie spędzimy resztę naszych dni. I tak nie mamy ich już zbyt wiele. Jeszcze kilka godzin, kilka zim – nie będzie już więcej dziecka wielkich szczepów, które niegdyś żyły na tej Ziemi, a teraz przemykają przez lasy w małych grupkach. Dziecka, które ubolewałoby nad grobami swoich przodków. Dlaczego miałbym się smucić z powodu zmierzchu mojego ludu, przecież narody składają się z ludzi – niczego innego. A ludzie przychodzą i odchodzą jak fale na morzu. Biały Człowiek, którego Bóg razem z nim przechadza się i rozmawia, jak przyjaciel z przyjacielem, nie może ominąć przeznaczenia. A może jednak jesteśmy braćmi. Zobaczymy.

My wiemy to, co Biały Człowiek odkrył pewnego dnia – nasz Bóg jest jednym

i tym samym Bogiem. Może myślicie, że Go posiadacie, tak jak dążycie do zawładnięcia naszego kraju, ale to nie leży w waszej mocy. On jest Bogiem ludzi – tak samo Czerwonych jak i Białych. Ten kraj jest dla niego skarbem i ranić Ziemię znaczy gardzić Jej Stwórcą.

Także Biali przeminą, może wcześniej niż wszystkie inne plemiona. Postępujcie tak dalej, a wasze łóżko będzie tak zatrute, że pewnej nocy udusicie się w waszych odpadkach. Ale wy podczas swojego zachodu będziecie jasno promieniować od mocy Boga, który przwiódł was do tego kraju i nakazał wam zapanować nad tym krajem i Czerwonym Człowiekiem. To przeznaczenie jest dla nas zagadką: wszystkie bawoły zostały zarżnięte a wszystkie dzikie konie poskromione, wszystkie tajemnicze zakątki lasu ciężkie są od zapachu wielu ludzi i widok wzgórza jest zniszczony mówiącymi drutami.

Gdzie są gąszcze – zniknęły. Gdzie jest orzeł – odleciał. I co znaczą słowa pożegnania skierowane do szybkiego kucyka lub łowów ? – to jest koniec życia i początek przeżycia. Bóg dał wam władzę nad zwierzętami, lasami i Czerwonym Człowiekiem z pewnego szczególnego powodu , ale ten powód jest dla nas dużą zagadką. Może moglibyśmy to zrozumieć, gdybyśmy wiedzieli, o czym Biały Człowiek śni i marzy, jakież to nadzieje rozbudza we własnych dzieciach podczas długich zimowych wieczorów, i jakie wizje rozpala on w swojej wyobraźni. Ale to my jesteśmy dzikimi ludzmi i marzenia oraz sny Białego Człowieka są dla nas nieznane. I ponieważ my ich nie znamy, będziemy iść własnymi oddzielnymi drogami. Ponieważ podstawowym prawem jakie przestrzegamy jest prawo każdego człowieka do takiego sposobu życia, jaki sam sobie wybierze i obojętne jest, jak różny jest on od swoich braci. Niewiele nas łączy. Nie mamy ze sobą wiele wspólnego.

Rozważymy waszą ofertę. Wyrazimy zgodę tylko wówczas, jeżeli rezerwat będzie zapewniony tak, jak nam to obiecaliście. Może tam będziemy mogli spędzić resztę naszych krótkich dni na nasz sposób.

Kiedy już ostatni Czerwony Człowiek z tej Ziemi będzie wyparty, a jego pamięć będzie tylko cieniem pewnej chmury nad prerią, to wciąż będzie jeszcze żywy duch moich praojców – nad tymi brzegami i w tych lasach. Ponieważ ojcowie moi kochają tą Ziemię, tak jak noworodek kocha bicie serca swojej matki. Jeśli sprzedamy wam nasz kraj, kochajcie go, tak jak my go kochamy, opiekujcie się nim, tak jak my się nim opiekujemy. Zachowajcie takie wspomnienia o tym kraju, jakim on jest w rzeczywistości, jeśli już nam go odbierzecie. I wszystkimi waszymi siłami, całym waszym duchem i sercem zachowajcie go dla waszych dzieci i kochajcie go, tak jak Bóg kocha nas wszystkich. Ponieważ jedno wiemy – mamy wspólnego Boga.

Ta Ziemia jest dla niego święta. Biały Człowiek nie może uniknąć jednego tylko, wspólnego przeznaczenia. Może jednak jesteśmy braćmi. Zobaczymy.”


 

KOCHNAI DZIELCIE SIĘ SWOIMI RELACJAMI, PONIEWAŻ SĄ NIEZWYKLE CIEKAWE!
NAJLEPIEJ ZOSTAWIAJCIE KOMENTARZ, DZIĘKUJĘ. 

 

  

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

 • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
 • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
 • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
 • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
 • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
 • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

 • tej samej co miesiąc części początkowej,
 • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
 • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl