Polecane
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
200,00 zł

37. Połączenie z energią złotej pirytowej piramidy w regionie Grandola, oczyszczenie z więzów karmicznych, blokad i ograniczeń, uzyskanie mądrości wyższej złotego promienia.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

37

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 37:37 min

 

Połączenie z energią złotej pirytowej piramidy w regionie Grandola, oczyszczenie z więzów karmicznych, blokad i ograniczeń, uzyskanie mądrości wyższej złotego promienia, by podejmować właściwe decyzje w morzu nieograniczonych możliwości …

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

   

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (8)

18 marca 2021

Odczucia tak piękne, że nie można ująć w słowach bo to się czuje (serduszka) dziękuje

18 marca 2021

Mario niesamowita energia ! Moje ręce były gorące, kołysanie i wibracja były obecne. Dzis kiedy juz jesteśmy po ceremonii świat wygląda zupełnie inaczej (uśmiech) Dziękuję

18 marca 2021

Kochana Mario, bardzo złota i ciepła energia zasiliła moje ciało i wypełniła mnie od wewnątrz. Czułam delikatne mrowienie palców u rąk i stóp oraz ucisk na 3. oku. Poza tym, niezwykła stabilność, pewność i uwolnienie. Dużo przestrzeni wokół mnie. Zrozumienie, dlaczego czuję się zmęczona i nie daję rady wszystkiego ogarnąć, jakby sprawy wymykały mi się spod kontroli. A to takie proste: nie robię w 100% tego, co jest drogą mego serca. I choć lubię swoją pracę, to czuję się stłamszona i pragnę wyrwać się na wolność. Wiem już, w jakim kierunku mam zmierzać, o co prosić Siły Wyższe i co zmienić, aby w pełni realizować moje powołanie (w tym momencie na zegarze jest 22:44! – dodatkowe potwierdzenie tego, co ujawniło się w trakcie ćwiczenia ze złotą energią). Bardzo dziękuję Ci za wszystkie ćwiczenia. Uwielbiam je! Buziaki słoneczne i pirytowe ;-* (Na szyi mam założony pirytowy medalion od Ciebie – łączył się ze złotą energią miejsca mocy, w którym przebywałaś)

18 marca 2021

Sprawozdanie z Ceromoni 37 Przyznam szczerze,że o niej zapomniałam a nawet stwierdziłam potem,że nie biorę udziału,ale przyszedł mi email,że pobrało mi kwotę 30 zł i przypomnienie iż jest ceremonia -niechcący jak tydzień temu robiłam to musiałam tą wersję zamówić:)No to myślę skoro i tak pobrało to dobrze.No i puszczam wodę w wannie znowu zapominając,że jest ceromonia,ale gdy spojrzałam na zegarek patrzę 20:20 i ta godzina już tylko z ceremonia mi się kojarzy więc stwierdziłam,że w wannie ją zrobię -no i dałam soli himalajskiej w trakcie jak kropiłam lawendą ty mówisz o lawendzie…No i co się stało patrzę leżą przede mną Marqi marbles a przed ceromonią zwróciłam uwagę,że są dostępne u Ciebie do zakupu.No i stwierdziłam,że skoro leżą niech uczestniczą ze mną no i położyłam je na brzuchu i po prostu ,jakby schizofremia mnie ogarnęła ,nie raz myślałam że mi się wydaje -ale nie…one naprawdę się ruszały! Dziś to jak by w nich serce biło i potem nawet się stykały co mnie zaskoczyło (nawet ten poczaskany na pół) ruszały się na brzuchu oraz niżej np.na sercu miałam wrażenie,że nie chcą być -trzy razy w najlepszych momentach gdzie było mi dobrze i kamieniom filmik zacioł się na słowo mówione,, złoto” a za trzecim razem również, ale w dalszej części filmu… Po wstępie z ceromoni ,gdy otwarłam oczy to pomieszczenie było w porządku ,ale właśnie uświadomiłam sobie,że wcześniej było inne naprawdę było złote a kamienie po prostu na tą energię wariowały(i tak sobie myślę–kto by po myślał,że kamień ma duszę ,za dziecka o tym wiedziałam i przypomniała mi się piosenka pochantas -, ale dopiero dzisiaj i po słowach z ostatniego spotkania dla Matki Ziemi jak mówiłaś nam o tych kamieniach,że one żyją i przypomnienie sobie ,że tak jest naprawdę sprawiło mi ogromną radość (kamienie naprawdę żyją!)Wczoraj,gdy słuchałam tego sprawozdania jak mówiłaś,że magiczna oaza nie jest twoim domem zatkało mnie…myślę jak to nie?ale potem dostałam silnej wizji,że to co zrobiłaś jest to prezent dla innych na lata-nie tylko dla nas.Nas już nie będzie a inni dalej tam będą chodzić podziwiać,dbać i poszerzać(będą się czuć jak w domu jak na ziemi.Tak ogromnie się cieszę,że kiedyś to zobaczymy .Jestem pod wrażeniem,że masz takie umiejętności jasnowidzenia,jasnosłyszenia ,że wiesz jakie były twoje poprzednie reinkarnację -ja czuje,że by mi się ta wiedza przydała w sensie takim aby zglebić,zrozumieć swój wyższy cel.Mam troszkę wrażenie,że jestem z innych rejonów,niż Twoja dusza-miałam wczoraj wrażenie,że ty wiesz gdzie się i skąd poznaliśmy i to jest dłuższa znajomość niż tylko ta reinkarnacja,ale niestety ja nie pamiętam .(poczułam taką bliskość).Chce,aby ten komentarz poszedł do konkursu spotkania gwiazd .

18 marca 2021

Namaste Moja Ukochana Mario Nasza 37 Ceremonia trwa 37:37! Złoto opływa mnie złotą szatą od naszego 67 Rytuału dla Matki Ziemi. Czuję najsłodszą błogość miłości w sercu, w którym jest mi rozkosznie lekko Dziś Siły Światła wskazały dla mnie kartę Tarota Mag, którego mądrością wypełniam każdą komóreczkę mojego ciała, mojej duszy, mojej aury i mojego otoczenia. Parę dni temu moje oczy dostrzegły miejscowość Nowy Gaj, a dziś w jego pobliżu na drodze do miejsca z przestrzeni odczuwanej całym sercem misji mojej duszy wyższej tutaj na Ziemi, dane było mi przyjść z pomocą pani, która wdzięczność swą wyraziła monetkami, wartościowo wypełniającymi idealnie dzisiejszy cel mojej podróży, u którego czekały na mnie kojące słowa uspokojenia. Z najgłębszą wdzięcznością serca

18 marca 2021

KOCHANA MARIO-37 CEREMONIA TRWAŁA 37.37 min. Przypadek …hm…Twój anielski głos i ta niezwykła energia byla magiczna.Dziekuję kochana za wspaniały czas i Twoje prowadzenie.Odczuwam wyjatkową lekkośc.Przez kolejne dni bedę pracować z tą energią.Sciskam Ciebie Mario bardzo mocno.Niech moc będzie z Tobą-KasiaS

18 marca 2021

To było cudowne spotkanie.Bardzo dziękuję.Czułam i cały czas czuję niesamowitą energię przechodzącą przez moje ciało.Wypełnia mnie cisza i radość. Dostałam odpowiedź na moje pytanie.Było pięknie. Jeszce raz dziękuję i błogosławię Cię Mario.

18 marca 2021

Kochana Mario to było niesamowita ceremonia. Nie mogłam mówić , nie miałam siły nawet ruszać ustami. Czułam kolysanie. I ogromna wdzięczność. Wyjątkowe oczyszczenie. Mam nadzieję że pomoże mi to oczyścić karmiczne więzy zwiazane z bogactwem i lekkością życia. Dziękuję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl