38 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 38 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis


Dołącz do medytacji dla Matki Ziemi, niech wysłane dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione!

 

 Weź udział w następnej MEDYTACJI DLA ZIEMI klikając poniżej:  

 

Tematem naszego 38 spotkania jest CIERPLIWOŚĆ.

Być cierpliwym, to ufać Sile Wyższej. 

 

Cierpliwość jest kluczem do osiągnięcia każdego celu. 

 

W części środkowej naszego spotkania odetchnij głęboko, zaufaj Sile Wyższej, zastanów się nad przesłaniem – cierpliwość to klucz do szczęścia, cierpliwość to zaufanie w siłę Miłości.

Jeśli wysiewasz nasionka Twoich marzeń i co chwilkę rozkopujesz ziemie, by sprawdzać czy już kiełkuje, możesz mieć pewność, że marzenie nie wykiełkuje, gdyż Twoja niecierpliwość zniszczy Miłość, która w nim mieszka. Jeśli jednak cierpliwie i z pełny zaufaniem czekasz, to możesz mieć pewność, ze marzenie „wykiełkuje” i przyniesie oczekiwane zbiory.

 

Wszystko potrzebuje czasu… Cierpliwości… Zaufania i Miłości…

 

 

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI

Spotkanie rozpoczęłam tuż przed godzina 22.00 czasu polskiego – tradycyjnie od stworzenia magicznego kręgu, przywołania Strażników Żywiołów, sił opiekuńczych, Siły, Mocy i Miłości oraz Archaniołów i Aniołów Światła. Aktywacji Sil Boskości.

Siły Światła tym razem przybyły liczniej, niż zwykle, tworząc wokół mnie świetlisty krąg. Rozpoczęłam Rytuał od przywitania Was Uczestników, po czym skoncentrowałam się na części pierwszej, która co miesiąc przebiega tak samo. Tym razem jednak stało się coś niezwykłego! Energia zamiast spłynąć na Ziemię z Kosmosu / Wszechświata – zaczęła wypływać z głębi Ziemi! Światło było coraz silniejsze i silniejsze – Ziemia zaczęła świecić promieniami, jak słońce. Tutaj warto Kochani wrócić do poprzednich rytuałów link: https://rytualymatkiziemi.wordpress.com/poprzednie-rytualy/ – znajdziecie tam wytłumaczenie, które także mnie zostało objawione w czasie tego spotkania. W jednym z poprzednich rytuałów dla Matki Ziemi Istoty Światła „spadły” na Ziemię w postaci energii – w tym spotkaniu to one wytworzyły ową ogromną energię Światła, która ruszyła z głębi Ziemi w stronę dużego organizmu i Wszechświata.

 

Promienie Światła szły dalej i dalej do innych planet, gwiazd – łączyły się w struktury, jakby struktury chemiczne. Sprawiało to wrażenie, jakby Ziemia była zdrowa (uzdrowiona) lub proces uzdrowienia trwał – Ziemia była pełna energii i łączyła się z innymi ciałami niebieskimi, tworząc duży zdrowy organizm.

 

Energia wychodzącą z Ziemi zaczęła zieniać kolor na lekki fiolet – transformacja – przemiana. Zmieniała się także jej forma, zaczęła przybierać nieregularny, jednak prawie widoczny kształt motyla – również symboliczna przemiana.

 

Chore cząsteczki w samej Ziemi były usuwane – usuwanie komórek rakotwórczych przy pomocy Światła (?). W wizji widoczne były inne komórki, które pochłaniają te chore – „zjadając je” (?) i wypełniając oczyszczoną przestrzeń Światłem. Kochani to niezwykły przekaz, który mówi dokładnie, że zbliżamy się milowymi krokami do celu, uzdrowienia Ziemi!!! My poprzez nasze spotkania z pewnością dołożyliśmy do tego malutka cząstkę, tak jak tysiące innych Istot, które walczyły i walczą w tym samym celu. Pomoc nadeszła (patrzcie poprzednie rytuały, spadające Światło – Anioły- Istoty). Mimo, ze Mrok – rak – choroba nie chce popuścić i nadal karmi nas różnymi mrocznymi wibracjami, to nie ma szans z taka ilością Światła.

 

W czasie mojej ostatniej podróży było mi dane spotkać Istoty, które utwierdziły mnie w naszym zwycięstwie. Jednak właśnie teraz musimy nadal kontynuować to, co wspólnie robimy, by nie popuścić tuż przed metą.

 

Kluczem do naszego zwycięstwa jest CIERPLIWOŚĆ, która była tematem tego spotkania.

 

Kolejne wizje były podobne do tych, które już znacie z poprzednich spotkań, jednak tym razem pojawiła się także wizja anten, komputerów, telefonów komórkowych, które jak wiecie służą sile Mroku (komórki rakowe Ziemi) – anteny najczęściej stawia się w pozytywnych miejscach Mocy, by zmienić energie lub wykorzystać ją do swoich celów – w wizji jednak serwitory (służące do tej pory sile Mroku) – odwróciły się w stronę Światła i wszystkie te urządzenia zaczęły wysyłać zamiast negatywnych wibracji, jak do tej pory – pozytywne! Tak, jakby urządzenia te zbuntowały się i uderzyły w siłę, która wykorzystuje je do swoich niecnych celów.

 

Ludzie, którzy w większości także służą sile Mroku – są objęci działaniem demonicznych sil ciemności, objęci Światłem nagle budzą się ze snu, widza owe tajemne, niecne dziyalania i tak, jak urządzenia mówią NIE sile, która nimi kieruje i zmieniają własne życie w imię siły, Mocy, Miłości, Natury, Ziemi.

 

Kolejne wizje to domki z gliny, drewna, wolne od szkodliwych energii, zbędnych rzeczy. Rodziny bezdzietne (z wyboru) lub takie, które maja tylko 1 dziecko w imię idei zmniejszenia populacji ludzi (zwiększenia tym samym obszarów dla innych Ziemian – np. dzikich zwierząt). W ciagu jednego dnia, tygodnia zmniejsza się ilość urodzin i tym samym zmniejsza się ilość ludzi na Ziemi. Ważne – ludzie decydują się na taki krok z Wolnej Woli, własnego serca, widząc, że dalszy przyrost ludzkości jest dla Ziemi katastrofalny. Temat ten dotyczy głównie ludzi, którzy tak, jak kiedyś nasi dziadkowie – maja (planują) po kilka lub kilkanaście dzieci – czyli przyrost nieproporcjonalny do ilości miejsca na Ziemi (miejsce należy liczyć także dla innych gatunków Ziemian, nie tylko ludzi!).

 

Ludzie rezygnują z nadmiaru rzeczy, tak, jak większość ludzi majętnych, którzy mają tylko kilka wartościowych rzeczy, gdzie np. klasa średnia ma tych rzeczy w nadmiarze, a jeszcze gorzej ludzie ubodzy, którzy nagle zarobili odrobinkę więcej – próbując tym zaspokoić własne kompleksy. To „zaskakujące”, że kobiety z rodzin bardzo bogatych np. książęcych, elity finansowej –  potrafią zadowolić się 1 – jednym(!) kompletem biżuterii na całe życie – gdy kobiety z klasy średniej – pragną kupować kilkanaście kompletów w ciagu jednego sezonu. 

 

Klasy majętne cechuje o wiele większy MINIMALIZM, niż klasy średnie czy ubogie! Zaskakujące, że tak mało ludzi o tym wie. Większość ludzi myśli, że bogactwo to nadmiar rzeczy. Rzeczy te służą tylko do zaspokojenia własnych kompleksów – poprzez kupowanie rzeczy niektóre osoby próbują się dowartościować. Jest to jednak błędne koło niedostatku…

 

Wizje ludzi, którzy mają swoje małe ogródki, żyją wśród Natury i w harmonii z Natura – były podobne do tych z poprzednich spotkań. Natura poprzez rośliny, zwierzęta – działa na dobre samopoczucie ludzi i przez to zmieniają się ich potrzeby – odrzucenie tego, co sztuczne.

 

Gest kwiatów. Pożegnanie Was Uczestników i przesłanie do Was energii Światła.

 

W rytuale towarzyszył mi anioł z fluorytu tęczowego. Pierścienie magiczne – topaz niebieski i moje pierścienie ochronne w tym ten z czarnym turmalinem. Suknia rubinowa.

 

Dziękuję Kochani i do naszego kolejnego! 

Więcej o mnie prywatnie na moim Instagramie tutaj: https://www.instagram.com/mariabucardi/

Codziennie jestem także na Facebooku – https://www.facebook.com/Maria-Bucardi-208637479158360/

BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY MNIE ODWIEDZISZ I ZOSTAWISZ JAKIŚ ŚLAD 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

Blog – http://bucardimaria.com

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com 

PODZIEL SIĘ SWOIMI RELACJAMI, PONIEWAŻ SĄ NIEZWYKLE CIEKAWE! 

 

   

 

MEDYTACJA DLA ZIEMI

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl