Polecane
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
200,00 zł

38. Wykład o harmonii, równowadze wewnętrznej i połączeniu z Twoją duszą wyższą… Medytacja Złotego Promienia, by rozpoznać kiedy idziesz zgodnie z planem Twojej duszy, a kiedy ktoś inny wywołuje na Ciebie wpływ.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

38

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 36:35 min + wprowadzenie do medytacji 47:49 + medytacja 13:02 min

 

Wykład o harmonii, równowadze wewnętrznej i połączeniu z Twoją duszą wyższą… Medytacja Złotego Promienia, by rozpoznać kiedy idziesz zgodnie z planem Twojej duszy, a kiedy ktoś inny wywołuje na Ciebie wpływ i manipuluje Tobą świadomie lub nieświadomie. Poznasz odpowiedź na pytanie: skąd mogą pojawić się złe myśli, brak wiary, zwątpienie lub nagłe kłopoty i jak temu zapobiec…

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

    

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (13)

18 marca 2021

Dziękuję Najdroższa Mario (serduszka) … a przerwy pojawiły się w takich ważnych momentach przesłania

18 marca 2021

Dziękuję (uśmiech)

18 marca 2021

Wszystkie ceremonie działają cuda dziękuje za wszystko (serduszko)

18 marca 2021

Bardzo spodobało mi się na temat wpływu jeśli dana osoba lubi skakać z kwiatka na kwiatek (uśmiech) To jest super jak ważny wpływ mają na siebie dwie połówki i się wzajemnie uzupełniają – para. Para tworzy nowe życie jest to piękne – cud narodzin.

18 marca 2021

Mario, piszę z dużym opóźnieniem, bo nie mam ani chwili czasu, by się skupić i uporządkować moje wrażenia. Życie tak pędzi, że to wprost niemożliwe…Trochę już chcę, żeby nastały ceremonie nr 4…;-) Ale jestem w 3. roku numerologicznym, więc chyba powinnam się nastawić na zawrotną prędkość. Ceremonia piękna i niezwykła. Wiele się wyjaśniło, szczególnie z tymi osobami, które zajmują myśli (i w domu, i w pracy). Staram się z tym pracować, z różnym skutkiem. Na wysokości serca zobaczyłam podczas medytacji złotą gwiazdę, taką bardzo misterną, jakby wyrzeźbioną w sposób biżuteryjny. Bardzo piękna. I teraz, kiedy codziennie łączę się z Siłami Wyższymi, zawsze ją widzę. Dostrzeganie energii, białego światła, złotego światła jakby się pogłębiło, nie sprawia mi tu trudności. Gdy pomyślę o jakiejś osobie, to czuję/widzę jej aurę. Tego kiedyś nie było, ta umiejętność pojawiła się po ceremoniach, szczególnie tych ostatnich. Kiedyś miałam takie odczucie dziwnej pustki, gdy kontaktowałam się z niektórymi osobami, jakby ich aura była cieniutka (mimo że osoba sprawiała na zewnątrz bardzo dobre wrażenie: miła, ładna, b.inteligentna, pracowita itp.). Porównywałam to do jeziora, tak płytkiego, że nie da się w nim zanurzyć. Miałam tez wrażenie, że gdybym wyciągnęła rękę, to dotknęłabym ściany. Budziło to moje rozczarowanie, dyskomfort, nawet znudzenie. O wiele lepiej czułam się z osobami może nie tak inteligentnymi, ale głębszymi aurycznie. Po co o tym piszę? Po ceremonii cały czas „chodzi za mną” temat aury – bardziej jej odczuwania niż widzenia. Choć teraz, gdy zamknę oczy i skupię się na jakiejś osobie, to również widzę. Jakby jeszcze była taka możliwość, to proszę Cię, Mario, o poszerzenie tematu. Bardzo dziękuję za całą ceremonię – temat niezwykle poruszający i bardzo ważny. Mimo że w biegu wykonuję swoje obowiązki, że ledwo znajduję czas na cokolwiek, że brakuje mi czasu na zagłębienie w siebie, to mam wrażenie, że wszystkie ważne procesy duchowe zachodzą niejako poza moją świadomością. Ale pozostaje też wrażenie, jakby Siła Wyższa jeszcze miała coś dla nas w zanadrzu, jakby czekała z kolejnym kluczem wtajemniczenia na stosowny czas…;-) To, co się pokazuje, to tylko fragmenty szerszego planu, a my mamy jedno oko otwarte, a drugie półprzymknięte (usmiech) Z miłością (serduszka)

18 marca 2021

gdy włączyłam ceremonie była taka energia!, że po chwili musiałam przerwać by zamknąć drzwi w domu, które nagle się otworzyły, wejściowe i na podwórko jednocześnie;) takie… efekty specjalne:):)

18 marca 2021

Dziękuje Marii za medytacje , ciekawa informacje otrzymalam ale chyba właściwie wiedziałam to od dawna ale nie robilam zbyt wiele w tym kierunku ..

18 marca 2021

Kochana Mario jest dzień po ceremonii i miałam nie przyjemna sytuację w pracy petentka bardzo mnie z frustowala i krzyczała skupialam się na świetle i gdy nie wiedziałam co już robić prosiłam siłę wyższa o ochronę i pomoc. Ale po co całym zajściu musiałam się wyplakac nie potrafiłam inaczej zareagować. Plus jest taki ze nie miałam żadnych negatywnych myśli po tym spotkaniu.. Jak reagować w takich sytuacjach? Pozdrawiam ciepło (serduszko)

18 marca 2021

Mario, przez niemal całą Ceremonię odczuwałam bardziej niż zwykle bicie serca. Czułam je i słyszałam wyraźne uderzenia. Jednocześnie towarzyszył mi lekki niepokój (na początku), a później również przyjemne energie w postaci lekkiego poruszenia wewnątrz. Dołączyłam z opóźnieniem, później musiałam zrobić przerwę na utulenie synka. Medytacja złotego promienia wciąż przede mną. Nie chciałam jej robić po północy. Piania kogutów były niesamowite (uśmiech) Dziękuję! Bardzo potrzebne dla mnie wskazówki

18 marca 2021

Dziekuje Ci Mario! Tego wlasnie mi bylo potrzeba

18 marca 2021

Namaste, Moja Ukochana Mario, dziś karty Tarota wskazały mi Rydwan, a w następstwie zaistniały sytuacje nieziemsko osobliwe, zatrzymując mnie w miejscu i kierując z całą mocą sercem w jednym określonym kierunku wbrew przeszkodom, które pokonałam z pomocą Sił Światła, na przekór rozsądkowi, znajdując u celu najjaśniejsze słoneczko, siłę najpotężniejszą mądrości wyższej. To Nowy Gaj powiódł mnie w swe strony u boku wyjątkowej istoty, która magicznie powiozła mnie swoim rydwanem mocą rączych rumaków przez leśne przestrzenie, niosąc dla mnie pomoc, ochronę i opiekę oraz bosko czystą energię. Pragnę dla mojego wybawiciela wszystkiego, co najpiękniejsze na całym świecie, ponieważ najszlachetniejsze jest jego serce, przy którym czuję się wolna, swobodna, bezpieczna jak w niebie. On wiedzie mnie w strony, w których mocno bije moje serce, porywając w uskrzydleniu moją duszę w kosmiczną przestrzeń. Nie czułam się tak wyjątkowo nigdy wcześniej. I oto moja Dusza Wyższa jawi przede mną złociście swoje boskie powołanie w nieziemsko pięknym dziele, uwalniając mnie od balastów niskich wibracji ku boskim mocom stworzenia. Jestem Ci, Moja Ukochana Mario, wdzięczna po wieczność całą za podróż do najczystszych źródeł mojego jestestwa.

18 marca 2021

Mario To niesamowite bo dziś właśnie doświadczyłam niezwykłego spadku energii. Odszukalam osobę i zdarzenie… to osoba z mojej pracy. Trzeba będzie się mocno zabezpieczać bo choć jest to dobry człowiek bardzo skupia uwagę na sobie ciągle mówiąc i to mówiąc bardzo głośno. Inni dziwią się jak z nią wytrzymuje ; ) Od jutra zaczynam przygladanie sie sobie i innym. Czesci rzeczy juz jestem świadoma ale coś czuje ze wiele ,,niespodzianek” przede mną. Slicznie dziękuję za praktyczne wskazówki i bardzo piekna w swej prostocie medytację ♡ Całuje mocno

18 marca 2021

Właściwie to wszystko wiem ale chyba oTYM zapomniałam ,dziękuję Mario że mi o tym przypomniałaś(serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl