Nowości
Nowości

39 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 39 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis


Dołącz do medytacji dla Matki Ziemi, niech wysłane dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione!

 

 Weź udział w następnej MEDYTACJI DLA ZIEMI klikając poniżej:  

 

 

TEMAT 39 SPOTKANIA DLA ZIEMI CZĘŚCI ŚRODKOWEJ JEST:

 WOLNOŚĆ

Co rozumiesz pod pojęciem wolności?

Czy czujesz się wolna/ wolny?

Czy istoty wokół Ciebie są wolne?

 

 

Wszystko jest możliwe! Nie ma granic!

Wszystko płynie, wszystko jest ze soba połączone!

Poczuj wolność w sobie!

 

 

Wszystko co tylko sobie możesz wyobrazic – możesz tez zrealizować. Tak, jak razem tworzymy obraz zdrowej Ziemi, pełnej miłości, szczęścia, różnorodności, zregenerowanej, cudownej. Masz w sobie ogromna sile i możliwość, by zmienić wszystko, czego tylko pragniesz. Musisz sobie tylko zdać sprawę z tego, co siedzi w Tobie i z Twoich możliwości.

 

Wolność zaczyna się w głowie! 

Obserwuj Twoje myśli i zmieniaj je.

 

Energia idzie za uwaga! Gdzie idzie Twoja energia czy na prawdę tam, gdzie powinna? Czy w pełni wykorzystujesz siłę Twoich myśli, by zrealizować Twoje cele, by Twoje wizje stały się rzeczywistością? Czy też karmisz Twoje energie innych ludzi, istoty, oddajesz Twoja energie na rzeczy negatywne, których nie chcesz widzieć w Twoim życiu lub dookoła nas tutaj na Ziemi?

 

Zdaj sobie sprawę z tego, że masz pełną wolność wyboru Twoich myśli! Wybierz te myśli, które chcesz, by stały się Twoją rzeczywistością, wybierz te myśli, które tworzą piękną Ziemię, zdrową, różnorodną i cudowną!!! Gdy oglądasz zdjęcia, filmy, czytasz – od razu zastanów się, gdzie w tym momencie płynie Twoja energia i komu służy???? Czy te obrazy zasługują na to, by korzystać z Twojej energii? Czy chcesz, by obrazy te zostały wzmocnione? By Twoja energia umacniała ich sile??? Czy też trzeba te obrazy całkowicie zablokować, usunąć, bo tylko wzmacniają zniszczenie i zło tutaj na Ziemi wokół Ciebie i w Twoim życiu?

 

Wolność – wolność wyboru, Wolna Wola! To Ty decydujesz komu dajesz Twoja energie i co się z nią dzieje, kogo lub co nią żywisz!!!

 

W czasie naszego 39 Rytuału dla Matki Ziemi – skup się, by wysłać do Wszechświata pozytywne myśli, obrazy – wyobraź sobie piękną Ziemię, cudowną, pełną miłości, gdzie wszyscy Ziemianie (ludzie, zwierzęta, także zwierzęta z masowych hodowli) są wolni!!!!

 

 

 

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI

Moje sprawozdanie osobiste z 39 Rytuału dla Matki Ziemi z wczoraj 20.06.2016, czyli tuz przed przesileniem letnim (Litha, Noc Kupały, Noc Świętojańska).

 

Spotkanie rozpoczęłam prawie 10 minut przed 22.00 czasu polskiego. Stworzenie magicznego kręgu, przywołania Strażników Żywiołów, Sił opiekuńczych, Sił Światła, powitanie Istot wokół, które przybyły na spotkanie, przywitanie Was Uczestników.

Tym razem Istoty Światła, zwane Aniołami – były wokół mnie tylko na początku spotkania i później jeszcze raz – już mniej więcej 30 minut po jego zakończeniu.

Wg. wskazówki Siły Wyższej – Suknia rubinowa (mimo, że wcześniej wybrałam zieloną i to ona była przygotowana :-), biały płaszcz, różdżka z drzewa migdałowego, talizman dwóch smoków, pierścienie magiczne ochronne plus nowy pierścień ze spiralą, który trafił do mnie mniej więcej 2 tygodnie temu. Naszyjnik z królewskim topazem zlotym, bransoletka z kwarcem rutylowym. 

Miejsce rytuału: Magiczna Oaza

Wybija godzina 22.00 – witam nowe osoby, które stale jeszcze dochodzą (łączą się myślami). Rytuał w większości przeprowadziłam klęcząc (inaczej, niż zwykle).

Czuję jak moje długie blond włosy, łączą się z ziemią dookoła. Całe moje ciało ma tą jasną energię – złocistą. Polaczenie jest niezwykle pięknym odczuciem… Można by było tak zostać na chwilkę i czuć tylko to.

Przez kolejne 5-8 minut zapada cisza!!! Zupełna cisza!!! Żadnych myśli, żadnych wizji, zupełnie nic, jakbym nagle znalazła się na księżycu… Jednak Istoty wokół są, Wy jesteście, wszystko – jakby magicznie zawisło w czasie i przestrzeni, czeka… Czekamy… Wszyscy czekamy…

Czuję, jak nagle pojawia się pod moimi stopami niebieska energia, jak taki krążek i mam wrażenie, że coś lekko mnie unosi. Po chwili ta niebieska energia jest jak siec energetyczna pod powierzchnia Ziemi, taka siec łączy nas również wszystkich w czasie rytuału…

Nadal czekam…

W tym momencie cos mówi mi, że nie mogę dalej czekać, że muszę wreszcie zacząć… Jak to – zastanawiam się, jak to ja mam zacząć, przecież zawsze Siły Wyższe prowadzą mnie jak za rękę. 

Jednak nadal nic się nie pojawia. Zazwyczaj bardzo ceremonialnie witam wszystkie siły, przekazuje słowa, czasami pojawia się śpiew czy inne – coś co Siła Boska Wyższa sama robi z moim ciałem – prowadząc mnie cały czas… Tym razem jednak zaczynam zupełnie świadomie – ja tutaj i teraz – od wizualizacji… (cos takiego zdarzyło się po raz pierwszy) i musze Wam się przyznać, że przez moment mnie zaniepokoiło, dlatego zaraz po rytuale łączyłam się z Siłą Wyższą, by dopytać czy na prawdę tak miało być…

Tak, Kochani – ja także jestem tylko człowiekiem i czasami mam ludzkie odczucia.

Uzyskałam wyraźny przekaz –  tak – dokładnie tak miało być… Wszystko było idealnie … Przecież było to tematem naszego spotkania. Wolność, Wolna Wola… Czyli nie czekamy, aż cos nam spadnie z nieba, tylko świadomie poprzez myśli wpływamy na świat wokół :-)) 

Jakież to proste. 

Tym razem rytuał był inny, ponieważ większość przeżyć była oparta na myśli, która wędrowała w świat, by wywołać określone zmiany. Wizje ogromnych przestrzeni zdrowej roślinności, przestrzeni, zapełnionych różnorodnością zwierząt, insektów, stworzeń. Ludzie żyją w otoczeniu Natury, odrzucają to, co sztuczne, odrzucają to, co głośne, co nienaturalne. Odrzucają szkodliwe używki, sztuczne jedzenie, każdy kawałek wokół siebie zmieniają w rajski ogród. Wszędzie panuje porządek – brak śmieci, brak brudu, wszystko jest bardzo zadbane, czyściutkie, bo ludzie decydują się na jakość, a nie na ilość, odrzucają konsumpcję i cenią to, co mają, szanują to, co mają … Znikają wszelkie brudne fabryki, dworce, dziwne dzielnice miast … Nawet na dworcach kolejowych są kwiaty, pachnie, ludzie są względem siebie życzliwi, kochają zwierzęta, żyją wegańsko, w supermarketach nie ma produktów ze zwierząt, najwieksza część sklepów to owoce i warzywa i to niektóre robaczywe, male, z naturalnych upraw ekologicznych. Dla ludzi staje się jasne, że to smak jest ważny, a nie wygląd. Tych wizji są tysiące i znacie je już z poprzednich spotkań.

 

Wolność – wolność wyboru, wolna wola, by kształtować nasze życie i nasze otoczenie.

 

Siła Wyższa nakazuje mi opuścić magiczny krąg i biec do gabinetu po mój ogromny ametyst (w formie naturalnej skały, niczym nie obrobionych kryształów). Wracam do kręgu, klękam i przykładam szpice skałki do trzeciego oka. Nagle w sekundzie staje się ametystem i wszystko dookoła, nawet ocean, przybiera ametystowa barwę, delfiny, ziemia…

Ta energia przemiany, transformacji jest tak silna, że nie potrafię Wam powiedzieć jak długo to trwa, gdy czuje moje kryształowe ametystowe ciało… i staje się przekaźnikiem energii, która przechodzi przeze mnie i idzie wokół. 

 

Widzę jak z Ziemi wychodzi światło – jakby jej powierzchnia „pękała” od zgromadzonego w środku światła. Koniec wizji.

 

Wracam do mojej naturalnej postaci – czuje setki istot Światła tutaj na Ziemi, tak wyraźnie widzę, że jest ich o wiele więcej, niż istot Ciemnych… Ten niezwykły proces uzdrawiania trwa i nasza walka jest juz widoczna.

Gest kwiatów. Pożegnanie żywiołów, usuniecie magicznego kręgu. Przez kolejny kwadrans lub dłużej koncentruje się na pożegnaniu Was Uczestników, na wysłaniu do Was Światła wiary i szczęścia. Łączę się z Aniołami Światła, proszę je o pomoc i przewodnictwo dla mnie i dla Was. To niezwykły moment po rytuale, gdy jeszcze jestem niepewna, czy też wszystko przebiegło tak, jak powinno (zaznaczam, ze rytuał był inny, niż zwykle)…

 

Teraz proszę o wskazówkę i wyjaśnienie Siły Wyższej i uzyskuję następującą:

 

Niewinność, cnota, nowy początek, zaufanie…

 

Istoty Światła ukazują się i uspokajają mnie, że wszystko przebiegło tak, jak powinno, zgodnie z wyższym boskim planem, że rytuał był zgodny z tematem i tym razem większość tego, co się działo miało wynikać z naszej Wolnej Woli! Wolności, by tworzyć ten świat takim, jakim chcemy go widzieć. 

Kochani bardzo dziękuję za nasze spotkanie w imieniu naszej cudownej Ziemi i niech owa ametystowa energia prowadzi nas wszystkich do Nowego Początku, szczęścia i spełnienia, wolności tutaj na Ziemi dla nas i wszystkich innych Ziemian dookoła nas. Mimo, że zmiana potrzebuje czasu, to już się zaczęła. Juz wkrótce cały absurd zniewolenia (klatki, schematy, dogmaty) zniknie i Ziemia będzie dla nas wszystkich (także zwierząt hodowlanych) rajem wolności! Bo nikt nie ma prawa zniewalać innych! Każdy z nas ludzi i każda inna istota tutaj na Ziemi ma prawo do wolności.

 

 PODZIEL SIĘ SWOIMI RELACJAMI, PONIEWAŻ SĄ NIEZWYKLE CIEKAWE! 

Więcej o mnie prywatnie na moim Instagramie tutaj: https://www.instagram.com/mariabucardi/

Codziennie jestem także na Facebooku – https://www.facebook.com/Maria-Bucardi-208637479158360/

BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY MNIE ODWIEDZISZ I ZOSTAWISZ JAKIŚ ŚLAD 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

Blog – http://bucardimaria.com

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

 

 

 

MEDYTACJA DLA ZIEMI  

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl