Nowości
Nowości

41 Diamentowy Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 41 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis


Dołącz do medytacji dla Matki Ziemi, niech wysłane dobro wróci do Ciebie zwielokrotnione!

 

 Weź udział w następnej MEDYTACJI DLA ZIEMI klikając poniżej:

 

41 DIAMENTOWY RYTUAŁ DLA MATKI ZIEMI

 

Siła zniszczenia, sila Mroku przekroczyła po raz kolejny granice harmonii! Wzywam Was do walki w imię Światła!

Jeśli siły Mroku myślą, że poddamy się tak łatwo – to się mylą!!!!

Każdym słowem, każdym gestem, każdą myślą – damy Ziemi SILE!

https://bucardimaria.com/2016/08/12/wezwanie-do-walki-o-ziemie-i-istoty-ja-zamieszkujace-41-rytual-dla-matki-ziemi/ 

 

 

TEMAT

Namaste Kochani, tematem jutrzejszego 41 Rytualu dla Matki Ziemi jest:

 

harmonia i miłość we wszystkim, co robię, myślę, tworzę…

 

7 czakram koronypolaczenia z boskością, świadomości kosmicznej, połączenie z wyższością (Anioły, istoty wyższych wymiarów).

 

Pomocne w czasie rytuału mogą być kamienie szlachetne: diament, krysztal górski, bialy opal, ametyst, selenit. Olejek: jaśminowy.

 

Temat przemyśleń – hawajska wyspa NI´IHAU – zakazana wyspa…

 

W czasie spotkania w części środkowej koncentrujesz się na sobie. Praca nad soba, to cześć procesu przemiany innych ludzi, gdyż wszyscy jesteśmy połączeni. Gdzie płynie Twoja energia – energia idzie za uwaga. Czy w ciagu dnia wzmacniasz sile Światła czy sile Mroku, czujesz Twój nieograniczony potencjał, wewnętrzną wolność, świadomość, ufasz w siłę boską? Czy wysyłasz miłość? Czy czujesz boska miłość w sobie? Czujesz jedność z Wszechświatem?

 

Jak wyglada Twój dzień? Czy Twoje najbliższe otoczenie jest czyste, piękne, pełne harmonii i miłości? Praca dla Ziemi zaczyna się w Tobie.

 

Jeśli brakuje Ci sensu życia, czujesz samotność, masz problemy z koncentracją, depresją, a może nie wierzysz w wyższe energie, to przepływ energii w tym czakramie jest zaburzony.

 

 

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI

Moje sprawozdanie osobiste z Diamentowego 41 Rytuału dla Matki Ziemi z wczoraj, z dnia 17.08.2016

 

Nasze spotkanie rozpoczęło juz o 21:38 czasu polskiego i trwało – niesamowite, ale dokładnie do 22:38!!! Właściwa cześć rozpoczęła się o 22.- wcześniej trwały moje przygotowania, jak stworzenie magicznego kręgu, przywołanie Strażników Żywiołów, Istot Światła, Istot ochronnych…

Szczegóły: suknia rubinowa, ozdoby: naszyjnik z oliwinu, krysztal lemuriański. Pierścienie magiczne te, co zwykle. Po tygodniu chaosu (kleska zywiolowa) było mi trudno znaleźć mój naszyjnik dwóch smoków, siły Mroku starannie go ukryły, do dziś go szukam. 

Ołtarz – tym razem świece naturalne plus świeca zielona, świeca niebieska, świeca czarna (ochronna), świeca czerwona Archanioła Uriela. Rytuał przeprowadzony w Magicznej Oazie. w mojej świątyni oraz na zewnątrz. Różdżka z drzewa migdałowego. Zapach: jaśmin, cynamon. Na ołtarzu kryształy górskie, epidot, tygrysie oka oraz kamienie z różnych części świata, m.in. Argentyny, Norwegii. W ostatniej chwili Siły Wyższe wskazały kryształy ametystu oraz Stilbitu...

 

Na sam koniec wskazówka o konieczności przygotowania specjalnej miseczki z solą morską (przygotowałam tą jedna osobna, umieszczona na środku ołtarza tuz przede mną).

Oficjalne ceremonialne otwarcie rytuału, podziękowanie Siłom za przybycie, wsparcie, ochronę, szczególne podziękowanie za ochronę w czasie klęski żywiołowej i ochronienie Magicznej Oazy. Przywitanie Was Uczestników. W powietrzu bardzo piękna energia, czysta, lekka…

 

Nagle czuje w mojej prawej dłoni coś wibruje, patrze to czarny diament! Ogromny czarny diament. Przez moment zastanawiam się skąd się wziął, jednak nie ma to znaczenia. Podnoszę go na wysokość serca i widzę, jak zmienia swój kolor!!! Zaczyna kosmicznie wibrować kolorami i energia harmonii, jak galaktyki – patrz temat spotkania link – https://bucardimaria.com/2016/08/16/temat-jutrzejszego-41-rytualu-dla-matki-ziemi-harmonia-i-milosc-jest-we-wszystkim-co-mysle-i-tworze-praca-dla-ziemi-zaczyna-sie-w-tobie/

Gdy przykładam go do serca – diament wnika w moje ciało i nagle sama staje się nim i łączę się z Ziemią… Ta energia, światło, te wibracje przechodzą do Ziemi…

 

Kochani szukam i szukam zdjęć, które mogłyby to zobrazować… zastanawiające jest, ze w internecie mamy tak mało zdjęć Wszechświata … Czyż nie jest to co najmniej „dziwne” … wiecie co mam na myśli ? Tak, tak teorie spiskowe to się nazywa.

 

Gdy cala energia wnika w Ziemie, znów oddalam dłoń od mojego serca i widzę, że cały diament rozpadł się w pył!!! W momencie. 

 

Sila Wyższa prowadząca mówi, bym oczyściła się solą – gdyż wyjmując resztki diamentu, wyjęłam także z Ziemi jakieś zanieczyszczenia energetyczne. Robie to, przykładam do mojego ciała miseczkę z solą, sól wciąga zabrudzenia. Zjadam również kilka kryształków i czuję, że moja energia w momencie się odnawia i jest znów świecąca, jak w czasie, gdy otrzymałam diament i przekazałam go do Ziemi. Serce wali mi jak młotem i mam ochotę po prostu położyć się na podłodze i zasnąć  Tak, naprawdę!

Biorę w dłoń srebrny dzwonek i lekko uderzam nim w największy z kamieni na moim ołtarzu – cala świątynię wypełnia cudowny anielski dźwięk. Powtarzam to kilka razy i czuje, ze łączę się energetycznie z miejscami na całej Ziemi. Widzę pustynie, które wypełnia nasza energia regeneracji, pustynie z piasku, ziemi, skał, soli, masywy górskie, jakieś obszary Syberii … Wszystko łączy się w tym cudownym dźwięku! Wszystko odpowiada! Czuć jak cudowna energia wypełnia wszystko, energia harmonii, boskości i miłości. Wszystko wibruje cudowna energia.

Pytam czy mogę opuścić magiczny krąg i w tym momencie widzę przed świątynią Istoty Światła – jest już prawie ciemno i widać je wyraźnie oraz … mojego strażnika – specyficznego – znacie go – to kocur Willi. Zawsze w czasie rytuałów jest przed drzwiami! Jak kot z czarnego marmuru. Może kilka minut wcześniej smacznie spać, zaczynam, a on jest! Nie na próżno czarne koty maja takie, a nie inne znaczenie w naszej historii i symbolizmie…

 

Wychodzę na zewnątrz i poruszam dzwonki wietrzne, zaczynam na nich grać, delikatnie ta cudowna energia rozchodzi się w Oazie. Nie wiem jak długo to trwa, ale ten dźwięk jest niesamowity!! To także specyficzne dzwonki wietrzne, mało kiedy grają.

Nagle mój strażnik znika i po chwili w lesie słychać demoniczne odgłosy, ja wiem, co to jest … Znam to dokładnie… Zawsze, gdy mamy Rytuał Ziemi lub Spotkanie Telepatyczne Nowiu Księżyca – ta historia się powtarza … Kocur walczy z diablem. To on przejmuje na siebie rany i zatrzymuje Mrok. Niech wierzy kto chce!

Czuję, że czas wracać do kręgu. Robię to. Tym razem nie wykonałam gestu kwiatów – zupełnie o nim zapomniałam, jednak jestem pewna, że tak miało być. Kończę Rytuał. Żegnam Was, przesyłam miłość, harmonię, szczęście i likwiduje Magiczny krąg. 41 Diamentowy Rytuał dla Matki Ziemi zakończony.

 

Ważne – w czasie rytuału był przy mnie cały czas zając!!!

Jego przesłanie jest ważne dla nas wszystkich:

Zając – Zwierze Księżycowe.

Zaufanie w miłość – siła serca.

Połącz się z tym zwierzęciem, poznaj jak żyje, by odkryć przesłanie dla Ciebie…

 

PODZIEL SIĘ SWOIMI RELACJAMI, PONIEWAŻ SĄ NIEZWYKLE CIEKAWE! 

 

  

 

MEDYTACJA DLA ZIEMI

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl