51. Róg obfitości, czyli co zrobić, by szczęście, spełnienie, radość, miłość, zdrowie, powodzenie i inne cudowności na które zasługujesz spadły z nieba i trafiły w Twoje dłonie…

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 51 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej.  

 

Róg obfitości, czyli co zrobić, by szczęście, spełnienie, radość, miłość, zdrowie, powodzenie i inne cudowności na które zasługujesz spadły z nieba i trafiły w Twoje dłonie…

 

  

 

Zobacz fragment spotkania online:

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by przyjąć bogactwa, szczęście, miłość, obfitość na jakie zasługujesz!

 

Połącz się z energią bogactwa i obfitości oraz wszystkiego co najlepsze dla Ciebie.

 

Tak często skupiamy się na tym, czego pragniemy, a nie widzimy tego przed naszymi oczami, gdy to do nas dociera lub nagle pojawiają się myśli, że na to nie zasługujemy… Może jesteś osobą, która dużo z siebie daje, a mało otrzymuje w zamian? Negatywne programy podświadomości, oparte na braku i biedzie, w których wyrośliśmy, powstrzymują nas przed realizacją marzeń, celów i misji naszej duszy. Oczyść się z nich i naucz się praw rządzących bogactwem i wymianą, by żyć tak, jak tego pragniesz.

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 40:04 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (40)

7 września 2020

Dziękuję, cudowne przesłanie. Często o tym zapominamy. Duże serduszko i dużo pozytywnych energii przesyłam (uśmiech) A.

7 września 2020

Namaste biore i daje to co najlepsze.

7 września 2020

Dziękuję

7 września 2020

(serduszka)

7 września 2020

To było tak ważne! Dziękuję! Zaraz namaluje mój róg! I powiesze!

7 września 2020

Dziękuję (serduszko)

7 września 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. W przeddzień naszego rytuału w moim śnie pojawił się Anioł Światła, a ja trzymałam nad jego głową swoją lewą dłoń, z palców której unosiły się płomienie.

7 września 2020

dziękuje kochana (serduszko)

7 września 2020

dziekuje z calego serca , piekna ceremonia, kochana Mario

7 września 2020

(serduszka)

7 września 2020

(serduszka)

7 września 2020

Cudne przesłanie Mario, dziękuję. Bardzo proste, a jakże piękne. Jesteś niesamowita. Namaste

7 września 2020

Nie ukrywam, że jestem bardzo zaskoczona tym przesłaniem…Nawet nie wiem, co powiedzieć (co rzadko mi się zdarza). Tak nagle, taki zwrot akcji. Strasznie chciało mi się śmiać, nie wiem dlaczego. Może to sugestywne wyobrażenie rogu obfitości, trochę odczucie, że coś zostało zdecydowane bez naszej woli, poza wolą, z góry. Tak już mam, że weryfikuję każde przesłanie, czy zgadza się z moimi wewnętrznymi odczuciami i zastanawiałam się, kiedy już padło/słyszałam słowo „rano”…Przejrzałam różne zapisy i ku mojemu zdziwieniu znalazłam to słowo. Dziwne to wszystko, że często Siła Wyższa decyduje za nas, choć posługuje się naszymi słowami. A my, pisząc coś czy mówiąc, nie zdajemy sobie sprawy, jak to zostanie odczytane i zinterpretowane. Zastanawiam się nad tym. Ile w tym wszystkim jest mnie, a ile pracy dla dobra Wszechświata? Czy jesteśmy na służbie? A służba nie drużba, jak trzeba wstać rano, to trzeba. Nie powiem, że jestem szczęśliwa. Jestem zbuntowana. Jestem wściekła. Jestem zestresowana. I chcę jasno i wyraźnie zaznaczyć swój odrębny pogląd w w/w sprawie, Wysoki Sądzie!!!

7 września 2020

Z Serca Dziekuje Kochana Mario (serduszko)

7 września 2020

(serduszko)

7 września 2020

Kochano Mario, (serduszka)dziękuję!!! Robiłam to od kilku tygodni rano, tylko ze idac do pracy i patrząc w niebo. Sa pewne pozytywne zmiany. Ale czułam, ze trzeba cos poprawić. Teraz znam juz różnicę. Dzięki tobie. Od jutra bede prosic zaraz po przebudzeniu. Pozdrawiam serdecznie

7 września 2020

Kochana Mario,bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą lekcję pięknego życia. Niesamowity przykład z kielichem, Róg Obfitości,Jego działanie. A wszystko jest kluczem do sprowadzenia Nieba na Ziemię. Będę rozważała,już wiem,że intensywnie. Weryfikacja życia. Dziękuję.

7 września 2020

Namaste.Z całego serca bardzo dziekuję Ci Kochana Mario Wnosisz w moje zycie …Wszystko co najpiekniejsze ,najcudowniejsze,Boskie .Teraz moje zycie jest pełne radości ,miłości i obfitości.A wszystko to zawdzięczam dzięki Tobie Najukochansza Mario.Z miłościa mojego serca Matylda.

7 września 2020

Ale świetnie przedstawilas „działanie” rogu obfitości… Wspaniale cudownie (uśmiech) i jakie to proste. Dziękuję za kolejne przesłania – tak mocno sa połączone z wczorajszym sluchowiskiem, które do dziś mam w głowie. Jedno plus drugie dało piękna całość Całuje i pozdrawiam swietliscie (całus)

7 września 2020

Moja Najdroższa Mario, piękna Ceremonia i cudowne przesłanie z głębi mojego serca bardzo dziękuję (serduszko)

7 września 2020

Dziękuje Mario, czuję że jestem już bliska realizacji moich celów i pragnień. Od jakiegoś czasu wyczuwam pewną moc i widzę pozytywne zbiegi okoliczności o których 3 lata temu mogła bym jedynie śnić. Dziękuję za dzisiejszą ceremonię

7 września 2020

Dziękuję Jak w praktyce Mario połączyć się rano z energią źródła? Wdychamy światło, Wydychamy wszystko to co nie służy naszemu najwyższemu dobru, następnie po oczyszczeniu wystarczy zwizualizować sobie przyjęcie tej energii obfitości? I jeszcze jedno pytanie – rano, czyli o dowolnym czasie rano? Czytałam, że poranne medytacje zaleca się czynić skoro świt, ok. 5-6.00 rano ☺️ pozdrawiam ciepło (usmiech)

7 września 2020

Dziekuje Mario , za dzisiejsze przeslania i inspiracje !

7 września 2020

Dziekuje (całus)

7 września 2020

Kochana Mario, dziękuje za przepiękną ceremonię i wskazówki:) od jutra codziennie rano zaczynam dzień od połączenia z Siłą Wyższą, do tej pory robiłam to wieczorem, ale czas na zmiany… Z całego serca dziękuje za energię i przesłania… pięknie cała świeciłaś Kochana Mario:)

7 września 2020

Cudownie (uśmiech)dziekuje! (serduszka)

7 września 2020

Wspanialy wyklad, jak chyba wszystkie.Ostatnio przechodze kryzys. Po spotkaniu z Toba nabieram optymizmu. Mario Zaslugujesz na tysiac serduszek !!

7 września 2020

Wspanialy wyklad, jak chyba wszystkie.Ostatnio przechodze kryzys. Po spotkaniu z Toba nabieram optymizmu. Mario Zaslugujesz na tysiac serduszek !!

7 września 2020

Kochana Mario fantastyczna ceremonia,tak czułam ,że będzie niesamowicie wyjątkowa, idealnie do mnie trafiła.Z całego serca dziękuję.Bardzo lubię natkę pietruszki jest dobra na wszystko.Z miłością i Światłem pozdrawiam.

7 września 2020

Kochana Mario fantastyczna ceremonia,tak czułam ,że będzie niesamowicie wyjątkowa, idealnie do mnie trafiła.Z całego serca dziękuję.Bardzo lubię natkę pietruszki jest dobra na wszystko.Z miłością i Światłem pozdrawiam.

7 września 2020

Dziękuję (uśmiech)

7 września 2020

Dziękuję pięknie Mario:))

7 września 2020

(całus)

7 września 2020

Dziękuję Mario. Wszystkie spotkania z Tobą dają mi coś wartościowego – poza wiedzą – pomagaja zachować optymizm i wypełniają światłem (uśmiech) Jutro nastawiam budzik trochę wcześniej, żeby zacząć dzien od obfitego „śniadania” dla Duszy (usmiech)

7 września 2020

Dziekuje Najdrozsza Mario. Przesylam Swiatelko Milosci i Radosci

7 września 2020

Dziękuje kochany aniele (serduszko)

7 września 2020

(serduszko)

7 września 2020

Ekstra, ekstra, ekstra Ceremonia

7 września 2020

Dziiękuję (całus)

7 września 2020

Dziękuję (serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl