Nowości

61. Blokady, karmiczne więzy, negatywne wzory Twoich przodków, zapisanych w Twojej krwi i DNA, zapisy karmiczne w Twojej duszy, które hamują realizację Twoich marzeń i pragnień. Usuwamy je z pomocą Zwierzęcia Mocy Sępa, Strażnika Tajemnic życia i śmierci.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

61

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 53:44 min

 

Ceremonia usunięcia blokad, karmicznych więzów, negatywnych wzorów Twoich przodków, zapisanych w Twojej krwi i DNA, zapisów karmicznych w Twojej duszy, które hamują realizację Twoich marzeń i pragnień. Zwierzę Mocy Sęp, Strażnik Tajemnic życia i śmierci…

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

ZWIERZĘ MOCY SĘP to niezwykły przewodnik, który zna tajemnice życia i śmierci. To bardzo silny strażnik o niezwykłej symbolice. Tak jak w naturze żywi się padliną, tak symbolicznie i energetycznie uwalnia nas z tego co stare, zgniłe i śmierdzące, by uwolnić nas i wprowadzić na nowy, wyższy i piękniejszy etap życia, który możemy rozpocząć w czystości i zapisywać jak nową, białą kartę. 

Połącz się z energią uwolnienia od wszystkich czarnych, negatywnych, starych więzów i JUŻ DZIŚ ROZPOCZNIJ NOWY, PIĘKNY ROZDZIAŁ ŻYCIA.

Weź udział w MEDYTACJI OCZYSZCZAJĄCEJ podczas tego spotkania online i rozpoznaj co jeszcze trzeba usunąć, by ruszyć do przodu z lekkością i radością.

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (14)

11 września 2020

Awesome (całus)

11 września 2020

I tak układa się puzzle .. kawałek po kawałku znajduje co do siebie pasuje . Dziękuję Pani Mario (uśmiech)

11 września 2020

I tak układa się puzzle .. kawałek po kawałku znajduje co do siebie pasuje . Dziękuję Pani Mario (uśmiech)

11 września 2020

Ceremonia po prostu fantastyczna. Brak słów, by to opisać, bo po prostu nie da się tego opisać słowami. Nie będę nawet próbować. Dziękuję Kochana Mario – jesteś przecudowną osobą, przepełniona miłością (serduszko)

11 września 2020

Dziekuje!(serduszko) Piekna ceremonia! Nie bylam obecna na tej Ceremoni, bo w tym samym czasie robilam oczyszczanie z pomoca Kronik Akaszy!(uśmiech) Bardzo ciesze sie, ze to zrobilam (serduszka)

11 września 2020

Droga Mario, I mnie Sila Wyzsza poprowadzila do poprzednich Ceremoni, mi mojemu zaskoczeniu… Nambardzij zdumiewa mnie samo Zaierze Mocy – SEP. Polubilam go, docenilam go I zyskal moj szacunek. Jest mocno osadzony w sobie, wie co robi, nie sposob mu przeszkodzic. To co robi robi do konca. Jakze to pozyteczne. Profesjonalista. Dziekuje Mario, ze dzieki Tobie, moglam poznac Sepa. Zmieniasz tez moje nastawinie do innych Zwierzat Mocy. Poznac je dostrzegam ich glebie I moc. Serdecznie pozdrawiam.

11 września 2020

Witaj Mario (uśmiech) Chciałabym podzielić się z Tobą i z Wami moimi ostatnimi dniami, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że ceremonia musiała zostać przerwana. 53.43, potem 53.44 minuta. Dla mnie najcenniejszy okazał się powrót do 44 ceremonii. W niedzielę wieczorem wróciłam do niej ,,pospiesznie” – przywołała mnie gdy zobaczyłam cyfry 2222,44. …44,44. Uwielbiam ja, słuchałam wiele razy ale tym razem wszystkie Twoja Mario słowa brzmiały inaczej. W ceremonii było o patrzeniu z góry jak jastrząb, o dronach, drogowskazie, gdy błądzisz, o rozwiązaniu supełków, które zatrzymują Cię w przeszłości. O tym, co kradnie twoją energię. Gdy przypomniałam sobie całą niedzielę byłam w szoku jak Siły Wyższe pokazywały mi, że zbłądziłam a już w tym dniu szczególnie. Spędziłam bowiem sobotę i niedzielę w towarzystwie osoby, z którą byłam niedawno bardzo blisko ale nasz związek był dla mnie niekorzystny więc z bólem serca i przy pomocy Przepowiedni Tak/Nie postanowiłam go przerwać. Odżyłam po rozstaniu, szłam jak burza. Wszystko się układało, ale ,,pokusiło” mnie. Kusiciel mi nie odpuszcza. Coraz częściej przypomniały mi się te piękne chwile i nadzieja, że może jednak nie wszystko stracone… zrobiło się miło i komfortowo…stare czasy ale te tylko piękne coraz częściej powracały. Słyszałam cichy głos od środka: nie rób tego, to tylko mamienie Cię, to gra, tam nie ma prawdy, idź bez niego, dasz radę. Czułam gdzieś w środku, że źle robię ale zaraz przychodziła myśl – a co się takiego stanie, to tylko jeden dzień, no może dwa… Błąd. W trakcie wspólnej niedzieli nad moją głową pojawiły się trzy ptaki – nie rozpoznałam gatunku ale krążyły i krążyły. Za jakiś czas dwa razy nad naszymi głowami przeleciał dron – nigdy mi się to jeszcze nie przytrafiło. Gdy wróciłam do domu czułam taką dziwną satysfakcję…no co spróbowałam było miło i nic się przecież nie stało. A jednak on znów powrócił i znów wdałam się w dyskusje na temat nie mojego życia, nie moich problemów…byłam wyczerpana. Późno w nocy zawołała ceremonia 44 i wszystko stało się jasne – te ,,niby piękne” dni to powtórka z ,,rozrywki”, miód dla mojego ego ale dla mojej duszy powrót do koszmaru. Znaki były, wszechświat mi je pokazywał – mówił zawróć nie tędy twoja droga ale uszanował na ta sobotę i niedzielę moją wolę – wolę mojego ego, które wygrało. I uwierzcie mi moja energia do dziś jest w złej kondycji. Pracuję z ceremonią 53, 43 i 61 i idę dalej, bo wiem, że jeśli się nie uwolnię ostatecznie to nie zajdę za daleko, a już na pewno moja droga życia nie będzie zgodna z sercem i przeznaczeniem. Dzieją się przy okazji też piękne rzeczy w odblokowaniu więzów krwi, od przodków w sferze związków oczywiście. Powracajcie więc do ceremonii, bądźcie wyczuleni na znaki, uważni na głos swojego serca, duszy. To boli czasami wiem ale wiem też, że zawsze gdy zaufam wszechświatowi i cichemu głosikowi mojej duszy to zawsze jest dobrze. Może nie od razu ale nagroda przychodzi. Ten koktajl zmieszany z myśli, potrzeb ego i odczuć serca jest trudny do strawienia. Trzeba zaufać i ustawić odbiorniki tylko na jedną falę – falę swojej duszy :-) Dziękuje Mario za to, że jesteś (uśmiech)

11 września 2020

piekna ceremonia i niesamowite przeżycia podczas medytacji. Wybrałam sobie miejsce, które widziałam na spacerze w lesie w Polsce, było tak bajecznie piękne. Poczułam jak sęp zaczął dziobać najpierw moje serce i zobaczyłam jak wydziobał z niego nienarodzone dzieciętko, potem czułam że zajmuje się moim brzuchem, dalej poczułam moje dłonie i mocno (?jak to napisać) (uśmiech) przedziobał mi się przez uszy na wylot, chociaż było to uczucie jakby wypalania ogniem. Potem poczułam się tak błogo i zobaczyłam jakbym unosiła się w powietrzu:)))) Podczas ceremoni odczułam też lekki ból w czakrze 3 oka. Po medytacji czułam taki nastrój żałoby. Dziękuje bardzo Mario

11 września 2020

Moja nanajdroższa Mario, z głębi serca dziękuję za piękną Ceremonię (serduszka)

11 września 2020

Najdroższa Mario Dziekuje(serduszko)

11 września 2020

Mam takie przemyślenia, że to smutne jeśli ktoś się stara, pragnie z całego serca coś przyciągnąć i nie jest świadomy jaka jest tej blokady przyczyna. Pewnie często w tych momentach popada w rozpacz i zastanawia się co jest z nim/nią nie tak. Inni z domu/otoczenia jeszcze dodadzą swoje mądrości. I robi się takie błędne koło. Ja osobiście uwielbiam mieć świadomość! Cieszę się, że horyzonty mi się poszerzają, mam wrażenie, że z taką wiedzą jest łatwiej iść wytrwale do przodu. Dziękuję(serduszko)

11 września 2020

Niesamowite! Czysta magia! Przepiękna podróż z sępem! – jak to opisać? Wzruszenie…bardzo silne przeżycie…zmysłowe i namacalne…(serduszka) Dziękuję(serduszko) Spróbuję opisać jutro, w następnych dniach…teraz przeżywam. Wszystko się połączyło w jedno.

11 września 2020

Mario(seduszko), to byl niesamowity czas…Spotkanie z Sepem, ktory uderza w moja lewa stronę i oczyszcza mnie…a po kazdym polaczeniu z Nim i usunięciu wszystkich blokad, węzłów, powiązań…itd ( wyczerpaniu ) płyną mi łzy… Dziekuje (serduszka)

11 września 2020

Dziekuje i jestem wdzieczna. W pierwszych minutach spotkania pojawil sie obok mnie zolty motyl (w parku).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl