Nowości
Nowości

61. Czas z Marią Bucardi o karmicznych więzach i blokadach, programach i negatywnych wzorach zawartych w naszej krwi (linia przodków), ochronie, oczyszczeniu i Bogini Lasu, czyli magicznej brzozie, która symbolizuje energię Wenus

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

 

61 wykład online z serii "Czas z Marią Bucardi"

o karmicznych więzach i blokadach, programach i negatywnych wzorach zawartych w naszej krwi (linia przodków), ochronie, oczyszczeniu i Bogini Lasu, czyli magicznej brzozie, która symbolizuje energię Wenus, miłości, piękna, stojąc pod ochrona Boga Thor jest dewą oczyszczenia z klątw, uroków, złych energii …

 

 

 

Drzewo Mocy Brzoza

Piękna Pani Lasu, symbol regeneracji, wiosny, odrodzenia, radości, ochrony, wzrostu, nadziei

 

 

Brzoza to “elegancka” siła natury. Srebrzystobiała kora wygląda na wyrafinowaną i pełną wdzięku, ale pod tym pięknem kryje się silna wola, by rosnąć tam, gdzie nic innego nie może.

Jest to prawie zawsze jedno z pierwszych drzew, które odradza się w miejscach tragedii, np. pożaru lasu, przy suchym piachu plaży na wydmach lub nawet po wielkiej epoce lodowcowej. Może się rozwijać w trudnych warunkach gleb ubogich w składniki odżywcze i w chłodniejszym klimacie. Jest to również jedno z pierwszych drzew, które odrasta liście po głębokiej zimie, wprowadzając nas w nowe, wiosenne życie.

To rodzime drzewo ma silne powiązania z kobiecymi energiami i w Celtyckiej tradycji znana jest jako „Pani Lasu” lub Królowa. Najbardziej rozpoznawalnymi cechami są cienka jak papier kora, która łuszczy się, ukazując ciemne szczeliny wzdłuż pnia oraz delikatne, płynące liście, które latem pokrywają drzewo.

Piękno tego drzewa widać o każdej porze roku. Jest również uwielbiane przez ptaki, pszczoły i duchy natury…

Symbol odrodzenia, nowych początków i wzrostu. Jest to święte drzewo w mitologii Celtów i uważa się, że ma bardzo ochronne wpływy.

W noc świętojańską (21.06.2021) gałęzie z drzewa zawieszano wokół drzwi domów w nadziei, że przyniosą szczęście i uchronią przed złem i nieszczęściem. Aby przeżyć kolejny rok w sześciu i obfitości, złe duchy zostały wypędzone z domów za pomocą miotły wykonanej z gałązek brzozy.

Ma właściwości nie tylko magiczne, ale także lecznicze. Liście brzozy można zaparzać jak herbatę, która leczy infekcje i usuwania nadmiaru wody z organizmu.

Brzoza była również centrum festiwalu Beltane. Z drewna brzozy powstawały słupy majowe ze wstążkami i wszyscy gromadzili się wokół i tańczyli, aby w tym roku zapewnić obfite zbiory.

Brzoza jest pierwszym miesiącem księżycowym w Celtyckim Kalendarzu Drzewa, między 24 grudnia a 20 stycznia. Jeśli jesteś urodzona / urodzony w tych dniach, może mieć dla Ciebie szczególne znaczenie.

Brzoza to istota, która stoi prosto z uniesioną głową, aby korona jej z głowy nie spadła, jak znamy z naszych wykładów online nawet w najtrudniejszych warunkach. Łącząc się z nią, można nauczyć się tego samego. Jest bardzo wytrwała, wytrzymała i trudny czas przechodzi z majestatyczną godnością.

Jej kolejną mocą jest zdolność adaptacji do różnych warunków. 

Jeśli jest więc Tobie ciężko w obecnym czasie, gdy wszystko się wali, zmienia i nie widać nowego, jest Ci trudno, poproś tą dewę o pomoc. Łatwiej będzie Ci przystosować się do trudnych warunków jakie teraz panują na Ziemi i przejść przez ten czas wzrastając.

Kora brzozy jest biało-srebrzysta, jej siłą jest światło. Jest to nieco związane ze wczorajszym tematem 162 wykładu i Kapłanki, numeru 2, gdzie jest wyraźna wskazówka, by nie zniżać swojego poziomu, a zachować czystość serca. https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ 

Piękno – majestat – królewskość – zdolność przystosowania i wzrastania w trudnych warunkach – regeneracja – ożywienie – nowy początek – szczęśliwy znak – ochrona – wzrost – nadzieja – wiara – zaufanie, że świt nadchodzi – zdolność przetrwania

Medytuj z brzozą, by zacząć coś nowego, pomysł, biznes, etap w życiu, pracę, związek, przyjaźń. To może wnieść w nie energię szczęścia i powodzenia!

W Syberyjskich wierzeniach uważa się, że brzoza jest drabiną między niebem a Ziemią, słupem, który przekazuje energie wyższe do naszego świata materialnego.

W Europie nasi przodkowie wierzyli, że brzoza odgania złe duchy i nieszczęścia, była więc ochroną domostwa.

Dzięki brzozie, możesz pozbyć się strachu i niepewności, usunąć z jej pomocą ciężkie wibracje i napełnić się tymi boskim, wysokimi.

Jak się z nią połączyć? Możesz poszukać jakiejś w okolicy, a jeśli nie ma, to połączyć się poprzez medytację i wyciszenie, a swoje odczucia napisać w komentarzu. Jeśli spotykasz się z nią na żywo, to najlepiej zacząć od prośby i traktować z szacunkiem jak Panią Lasu Dewy to istoty, które mają swój “charakter” i energię, a jeśli  obdarujesz je miłości, zwrócą Ci ją wielokrotnie.

 

 

 

"Czas z Marią Bucardi" to seria wykładów, które poruszają różne tematy z zakresu energii i duchowości.

Skarbnica praktycznych porad i wiedzy o świecie materialnym i niematerialnym. 

Każde spotkanie online porusza inny, ciekawy temat, w którym znajdziesz odpowiedzi na swoje problemy i różne nurtujące kwestie.  

To również nauka myślenia symbolicznego, Zwierzęta Mocy, dewy roślin, minerały i kryształy, znaczenie liczb, astrologia, Miejsca Mocy na Ziemi, żywioły, karty Tarota, energie panujące na Ziemi, talenty wyższe (np. jasnowidzenie, bycie medium), psychosomatyka, zioła, anioły, magia. 

TU MOŻESZ CZERPAĆ INSPIRACJĘ I MOTYWACJĘ.

Skorzystaj z obfitości i pozytywnej energii jaka stoi do Twojej dyspozycji.

Maria Bucardi odpowiada na wiele pytań, zajrzyj, zapewne znajdziesz tu wskazówkę dla siebie jak szybko osiągnąć spełnienie, radość, szczęście, bogactwo i obfitość, zdrowie i witalność, miłość.  

Otrzymasz rady jak rozwinąć talenty duchowe, często nazywane “nadprzyrodzone” oraz praktyczne, do wykorzystania na co dzień.

Bogactwo wiedzy, inspiracji i motywacji.

Nagrane z różnych, pięknych zakątków świata, np. Madery, Islandii, megalitów w Sintra, Wysp Azorskich, Porto Santo, Słowenii, Polski, Szwajcarii.

o Marii Bucardi

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl