62. Nie Szukaj światła w ciemności, stań się światłem i materializuj Twoje szczęśliwe i spełnione życie.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 62 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej.

 

Nie szukaj światła w ciemności, stań się światłem i materializuj Twoje szczęśliwe i spełnione życie.

 

Magiczna Oaza jest idealnym przykładem tego, że zniszczony teren można przemienić w gęsty, silny, zdrowy, zielony, tętniący życiem, światłem i pozytywną energią las tropikalny, gdzie inne istoty znajdują schronienie.

 

Jeśli nie jesteś w dobrej sytuacji, to zawsze możesz ją stworzyć!

 

Aby tego dokonać warto jeszcze użyć kilku wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie…

 

Jak już pewnie wiesz, myśli mają moc tworzenia rzeczywistości, trzeba więc je kontrolować. Na tym spotkaniu online dowiesz się dlaczego jest to szczególnie ważne w tym czasie.

 

Może jesteś jednym z pionierów i masz dawać dobry przykład, by inspirować innych, dlatego zapoznaj się z przesłaniami i bądź jak słońce. Zacznij od siebie, krocz swoją drogą, stań się światłem, a to przyniesie szczęście dla Ciebie i innych.

 

Każda Ceremonia zmienia coś w Tobie, w Twoim otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie!

 

  

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 57:08 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (38)

11 września 2020

Dla mnie bardzo ciekawy temat. Uczy mnie że możliwe jest spojrzenie na sprawę na dwa sposoby. Tak jak moneta ma dwie strony. Uczy mnie to decydowania czy pójdę w stronę dobrą, czy podążę za ułudą. Dziękuję Pani Mario za światełko, które Pani rzuciła na istotę rzeczy i myśli (uśmiech) i to jak mogę spojrzeć pozytywnie (serduszko)

11 września 2020

Dziekuje za wytlumaczenie… Przypomina mi sie wpis ktory pojawia sie gdy cos zamawiam na Twojej Mario stronie: przyjete do realizacji, wspaniala jest Twoja realizacja, wytlumaczenie. I sobie tez zycze takiej realizacji przeslan zawartych w tej ceremoni. Choc w pierwszym momencie pojawilo sie ojej jak to zrobie….

11 września 2020

Doskonale Mario przekazy. Dziękuję z całego Serca!! Czyli trzeba być w każdym momencie także bardzo uważnym, pilnować się w tym co mówię i myślę zwłaszcza wtedy, gdy sa sytuacje trudne, przykre, doprowadzające do smutnych myśli… a jeszcze gdy otoczenie nam nie pomaga, tylko np. ktos nam bliski nas dołuje i „przypomina” jak to jest źle po prostu. A my wiemy jak jest, ale chcemy tej transformacji. Całuje i dziękuję. (serduszka)

11 września 2020

Dziękuję (uśmiech) (serduszko)

11 września 2020

ochana Mario, dzisiaj uderzył mnie Piorun negatywnych Informacji i sytuacji. Jak zawsze zareagowałam jak złością i strachem. Od lat reaguje tak samo, boli mnie całe ciało i nie mogłam się uspokoić . Trwało to ponad 2 godziny I było co raz gorzej . I pomyślałam sobie o tobie i ceremoniach. Ponieważ wczoraj nie brałam udziału odtworzyłam sobie ją dzisiaj . Po paru minutach wróciłam do siebie i znowu mogłam funkcjonować . Moja córka zaczęła się śmiać i spytała czy słucham Marii Bucardi. Jest po prostu ciężko uwierzyć jak działa wizualizacja, albo twój głos. Czasami jak mam kiepski dzień puszczam sobie nasze środowe słuchowiska, słysząc twój głos mam super humor. Twój głos zmienia molekuły w pomieszczeniu. Dziękuję Ci, że jesteś i rozswietlasz moje życie.

11 września 2020

(serduszka)

11 września 2020

Hmm… Przed rozpoczęciem serii 60 spotkań zaczęłam bardzo myśleć o tym aby zadbać o siebie bardzo pod wzgl. fizycznym. Podobało mi się to spotkanie. Sama kiedy coś mi przychodzi do głowy czego sobie nie życzę myślę sobie ,,koniec, muszę o tym zapomnieć” i spycham to jakby z siebie. Po jakimś czasie śmieje się z tego co mi się zdarzało wcześniej bo wspomnienia są neutralne emocjonalnie. Czuję się świetnie po tej ceremonii.

11 września 2020

I wszystko staje sie Jasne (serduszko)

11 września 2020

Mario, dziękuję za przepiękne spotkanie, Ceremonię i przesłania❤wczoraj straciłam internet, dlatego piszę dopiero dzisiaj;)

11 września 2020

Idzie tu coraz lepiej, coraz więcej komentarzy i Pani, Pani Mario taka aktywna! Pozytywnie! Gratulacje (całus)

11 września 2020

Uważam,że to naprawdę Wysoki ,,Level”Ja dziś w domu rodzinnym miałam sytuację hmm może nie będę opisywać,ale chcąc ,,dobrze”Mój brat ostrzegał Mojego syna przed złem jakie go czeka…,a ja zdenerwowana powiedziałam,że nie życzę sobie aby tak do niego mówił…,a on zdziwiony i mnie zaatakował i w tym Wszystkim przysłuchiwała się jeszcze mama i że to ja nienormalna,przecież teraz jest tak,,źle”na świecie że dobrze że go ostrzega…,końcem końców kłótnia przerodziła się w wyzwiska nawet i z Mojej i ich -ale głównie był atak na mnie np.przez te głupie Twoje myślenie nie widzisz że jak by tak to działało to byś była ,,milionerką”Ja mam czasem wrażenie Mario,że blokuje mnie energia ich bo oni nie myślą -,,ja”Tylko nasza rodzina i czasem nie wiem comz tym robić ale wtedy pomyślałam chwila chwila- oczyscialam siebie ,aurę i pomieszczenie i wysłałam fioletowa energię do nich i się pogodzilismy-byle tyle (serduszka)I dobrze że już zauważam to co myślę będę starała się to przemienić jak najszybciej w to co piękne i świetliste

11 września 2020

(serduszka)

11 września 2020

Mam kiepskie samopoczucie jakis wirus zoladkowy od wczoraj. Ale mysle pozytywnie staram zamienic to w swiatlo i juz lepiej sie czuje. Dziekuje(serduszka)

11 września 2020

Kochana Mario,dziękuję,za wyjaśnienie działania energii kosmicznej. (serduszka) Wylewa się wszystko. Stoję bezradna i patrzę ze zdziwieniem na otoczenie. Otoczenie też zdziwione. Prawi zyskują mocm mocrocznym wymyka się wszystko spod kontroli. Niesamowite. Jeszcze pozostaje mi sprawa materializacj. Podczas Ceremonii na mojej ulicy szaleją błyskawice. Dokładnie i dosłownie zaglądają do okien.(serduszka) Huk uderzeń jest B.silny. Czuję wielką przyjaźń tego Żywiołu . Te błyskawice mówią do mnie…..i to mocno…..przyjaźnie…. ,jak Istoty śpiewające w Twojej Oazie… (serduszka)Dziękuję

11 września 2020

Ja mam uczucie co Ceremonia to Nowe i wieksze wyzwania.. czy to jest tak ze im wiecej światła w nas to tym bardziej siły mroku probuja to stłamsic?.. u mnie w zyciu tez takie rzeczy sie wyprawiaja.. dziekuje Pani Mario (serduszka)

11 września 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, płonę słońcem ciepło, jasno i pogodnie. Ożywiam, pobudzam, przemieniam alchemicznie złotą pochodnią transformacji. Jestem światłem, które spływa do mnie z konstelacji gwiezdnej i oświetla we mnie każdą komóreczkę. I tak staję się płomieniem, świecąc coraz mocniej, głębiej i promienniej.

11 września 2020

Jeszcze NIGDY żadna ceremonia nie została tak zakłócona, jak ta dzisiejsza. Po prostu jazgot. Wokół mnie nagle pojawiły się psy i czarne wilki, choć przebrane w owczą skórę. Dodatkowo internet ciągle się zawieszał. Starałam się maksymalnie zachować spokój. Wyciszyło się ok. 18’44”. Jednak tak mnie to osłabiło, że nagle zachciało mi się spać, a powieki same opadają. Przesłucham jeszcze raz, bo czuję, że chcę intensywniej i głębiej przyswoić Twoje słowa i Twoją energię. Podczas oczyszczania – mimo tego zewnętrznego wrzasku – czułam i widziałam światło [hehe, a teraz jak to piszę, jakieś małolaty puściły na pełny regulator pod moim szeroko otwartym oknem, żeby czuć powietrze, „piosenkę” po niemiecku; „Eins, zwei, Polizei”…]. …Obserwuję, widzę i przemieniam… Jest we mnie cisza i spokój, pewność mojej drogi, drogi mojego serca i mojego powołania. Jestem bezpieczna zawsze i wszędzie, jestem w pełni siły i mocy, by dokonać pozytywnej przemiany, by żyć w szczęściu i miłości, tworzyć z lekkością pełne obfitości, radości i harmonii spełnione życie. Z miłością (serduszko)

11 września 2020

(serduszko) Dziękuję (uśmiech)

11 września 2020

Kochana Mario , z calego serca Dziekuje za dzisiejsza Ceremonie i niesamowita dawke pieknej Swietlistej Enegii bo czasem mimo wszystko nie mysle o tym ze skupiam sie na tym co negatywne i po tym sama siebie przywoluje do porzadku; halo to jest nie potrzebne … skupiaj sie na radosci i ciesz sie zyciem. A czwartek to najlepszy dzien w calym tygodniu. Kochana Mario, od dzieckai przez kolejne lata i teraz nigdy nie lubilam weekendow bo wtedy zle sie czulam , bylo mi smutno i teraz tez tak mam , czy w te dni wolne jest silniejszy atak negatywnych energii, czy to inny powod tego nie dobrego samopoczucia. Dziekuje Pozdrawiam. Przesylam duzo milosci dla Magicznej Oazy i wszystkich zyjacych istot.

11 września 2020

Dziekuje z calego serca (uśmiech)

11 września 2020

Co ciekawe, rozumem to ja to pojmuję, tylko te odczucia i emocje.. (uśmiech) Dziś jest lepiej niż wczoraj, choć nie obyło się bez wyzwan Coś w tym jest… czuję że ja jestem tą osobą w rodzinie i otoczeniu, która może rozswietlic to co ciemne, choć w chwilach słabości zdarza mi się szukać światła w ciemności i wtedy to dopiero pojawia się mrok! Muszę się nauczyć polegać całkowicie tylko na sobie i sama poprawiać sobie samopoczucie. Jest to wyzwanie, ale cóż.. Wychodzi jednak na to, że taka drogę sama sobie wybrałam (choć czasami ciężko to zrozumieć będąc tu i teraz:)) Dziękuję za kolejną lekcję i powtórzenie tych prawd! :*

11 września 2020

Co ciekawe, rozumem to ja to pojmuję, tylko te odczucia i emocje.. (uśmiech) Dziś jest lepiej niż wczoraj, choć nie obyło się bez wyzwan Coś w tym jest… czuję że ja jestem tą osobą w rodzinie i otoczeniu, która może rozswietlic to co ciemne, choć w chwilach słabości zdarza mi się szukać światła w ciemności i wtedy to dopiero pojawia się mrok! Muszę się nauczyć polegać całkowicie tylko na sobie i sama poprawiać sobie samopoczucie. Jest to wyzwanie, ale cóż.. Wychodzi jednak na to, że taka drogę sama sobie wybrałam (choć czasami ciężko to zrozumieć będąc tu i teraz:)) Dziękuję za kolejną lekcję i powtórzenie tych prawd! :*

11 września 2020

Wspaniala Ceremonia. Dziekuje Najdrozsza Mario. Przesylam Swiatlo wdziecznosci i milosci.

11 września 2020

Dziekuje Bardzo Mario! Bardzo piekne!

11 września 2020

Dziękuję. Byłam na początku odkrywania tej drogi, a teraz ceremonia otworzyła mi całkowicie oczy. Właśnie w tym momencie życia ta wiedza jest bardzo mi potrzebna. Chętnie będę wracać do tej ceremonii. Pozdrawiam ciepło.

11 września 2020

Piekna Ceremonia (serduszka) przyklady byly bardzo obrazowe i pomocne w zrozumieniu tematy. Bylam bliska wejscia w temat uzdrawianie przeszlosci jednak ciagle odczuwalam ze cos mi sie nie podoba w tej metodzie i ostatecznie zrezygnowalam. Teraz wszysko stalo sie jasne dziekuje (całus) .

11 września 2020

Dziękujemy

11 września 2020

Cudowna Ceremonia. Bardzo dobrze wszystko wyjasnione i ubrane w slowa. Piekna taa zielen wokol Ciebie. Dziekuje kochana Mario.

11 września 2020

Cudowna Ceremonia. Bardzo dobrze wszystko wyjasnione i ubrane w slowa. Piekna taa zielen wokol Ciebie. Dziekuje kochana Mario.

11 września 2020

Dziekuje bardzo swietliscie (uśmiech)

11 września 2020

Dziękuję (serduszka)

11 września 2020

Dziękuję (serduszka)

11 września 2020

Piekne przeslania (serduszko) (całus)

11 września 2020

Piekne przeslania (serduszko) (całus)

11 września 2020

cudowna ceremonia….dziękuje!

11 września 2020

Maria Bucardi na prezydenta!

11 września 2020

Maria Bucardi na prezydenta!

11 września 2020

Dziękuję Ci pięknie Mario:))

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl