63. Ciężkie doświadczenia, cierpienia, choroby, dramaty zastępują świetliste części duszy. Odszukaj, odzyskaj Twoje utracone części Duszy, stań się całością.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 63 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej.

 

Odszukaj i odzyskaj Twoje utracone części Duszy, stań się całością.

 

Jak usunąć ciemne energie i szkodliwe wzory zachowań, które zastąpiły nasze świetliste części duszy, które straciliśmy po ciężkich doświadczeniach, cierpieniach, chorobach czy innych dramatach.

 

Przewodnik Lis, jako strażnik Twojego połączenia z Twoją Duszą Wyższą.

 

Zobacz fragment spotkania online:

 

Czy któreś z poniższych zdań jest Ci znane?

“Nie wiem czego chcę”.

“Nie wiem kim naprawdę jestem”.

“Nie wiem jaką decyzję podjąć”.

“Nie wiem po co tutaj jestem i co mam robić”.

 

Częstą przyczyną takiego poczucia braku pewności i świadomości siebie są trudne doświadczenia z przeszłości, choroby, cierpienia.

 

Gdy jesteśmy zmuszani, zobligowani do pewnego zachowania niezgodnego z naszą duszą od dzieciństwa, to wypychamy pewne części naszej duszy, aby się uchronić. Ból, niewygoda, ciemne energie zastępują części duszy i nie możemy w pełni “świecić”. Przestajemy również wiedzieć kim jesteśmy i jakie jest nasze powołanie. 

 

Ten czas sprzyja wypełnieniu światłem i połączeniu wszystkich części swojej duszy, aby poczuć pełnię, siłę, moc.

 

NASZYM PRZEWODNIKIEM JEST ZWIERZĘ MOCY LIS

Tutaj możesz zobaczyć na jego temat:

 

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 49:15 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (36)

11 września 2020

Zycie do mnie wrocilo :-) po zintegrowaniu utraconych czesci duszy. Bezsilnosc zamienila sie w radosc zycia. Taki cud po wysluchaniu Ceremoni. I zaduma jak trafne i prawdziwe sa wskazowki i przeslania. Dziekuje za Cuda.

11 września 2020

Dziękuję (uśmiech) dzisiaj Siła Wyższa poprowadziła mnie do tej Ceremonii :-)

11 września 2020

Rzeczywiście trudny to temat.. tak głęboko pochowałam i zapomniałam o tym co dla mnie jako dziecka było dobre i co chciałam by uczestnictwem moim było w życiu. Ze łzami teraz stawiam czoło temu by odzyskać te części Duszy, by dalej iść juz w radości i szczęściu przez dobre życie . Dziękuję Pani Mario (serduszko)

11 września 2020

Rzeczywiście trudny to temat.. tak głęboko pochowałam i zapomniałam o tym co dla mnie jako dziecka było dobre i co chciałam by uczestnictwem moim było w życiu. Ze łzami teraz stawiam czoło temu by odzyskać te części Duszy, by dalej iść juz w radości i szczęściu przez dobre życie . Dziękuję Pani Mario (serduszko)

11 września 2020

(serduszka)

11 września 2020

dziekuje serce

11 września 2020

(serduszko) pięknie. Dziękuję Mario.

11 września 2020

genialnie;*

11 września 2020

genialnie;*

11 września 2020

Kochana Mario , serdecznie dziekuje za piekna ceremonie.

11 września 2020

Kochana Mario dziękuję (serduszko). Bardzo mocno zrozumiałam przesłanie jedności ze zwierzętami (serduszka) Napotkane codziennie,np. gołębie,wróbelki…patrzą mi w oczy. Coś pięknego. Ale w okresie tak potężnej transformacji ten kontakt wzrokowy jest ogromną dawką radości (serduszka). A uderzenia są B.mocne… Więc kochany lis jest B.potrzebny. Dziękuję za to,że dzielisz się z nami pięknem Swojej duszy i serca.

11 września 2020

Dziekuje serdecznie, przesylam moje serduszko

11 września 2020

Po raz pierwszy nie wiem, co napisać… Tak, wzór się powtarza. Doszłam do momentu, w którym zamieniłam się w lisa… ——————————————————————————————– Poczułam, że jestem w jakimś bez-czasie. Coś musiało wydarzyć się bardzo, bardzo dawno temu. Zostałam wypchnięta poza krąg, poza miejsce, które należało do mnie. To nie było tak, że utraciłam cząstkę duszy…ona została mi ukradziona. A w puste miejsce jakieś siły próbowały wstawić coś sztucznego. W tym momencie, nie wiem dlaczego, przypomniał mi się sen z 22.03., więc go opiszę: Jestem z moim ukochanym w jakimś pomieszczeniu. Leżymy na plecach, nasze głowy są opuszczone. Patrzymy na siebie. Potrząsam głową i włosami. Jesteśmy oddzieleni jakimiś ludźmi, ale w jakiś sposób dotykam jego klatki piersiowej. Przekazuje mi telepatycznie, że nas stąd wyprowadzi. Ale najpierw musimy wyprowadzić (uwolnić/wyzwolić) innych ludzi. Robimy to po kolei: on wyprowadza ich kanałem, ja działam na miejscu, w pomieszczeniu. Nagle drzwi się zamykają i jestem uwięziona. Może mi się nie udać wyjść i zostanę tu na zawsze. Wiemy o tym oboje. Szybko biegnę po swoje rzeczy, zbieram kamienie szlachetne i pakuję do woreczka. Na koniec biorę duży bursztyn w kolorze spadziowego miodu i też go pakuję do worka. Zaglądam do szafy, pełno w niej ubrań. Po przebudzeniu pamiętam panikę, przerażenie i żal, że wszyscy inni są ważniejsi ode mnie, a ja jestem tu tylko po to, by wykonać misję (uwolnić innych, nie myśląc o sobie). Szlachetnie umrzeć i pośmiertnie co najwyżej otrzymać medal za bohaterstwo. Nawet widzę, jak inni (ci, którym udało się wyjść) patrzą na mnie z podziwem, że tak się dla nich poświęciłam. Złożyłam swoje życie w ofierze za nich, by mogli być szczęśliwi. I ten wzór się właśnie powtarza: w kluczowych momentach zostaję sama i muszę sobie poradzić. 15 lat temu pewien astrolog powiedział mi, że struktura mojego horoskopu wskazuje na potrzebę doświadczania stanów krańcowych i że usiłuję rozwiązać kwadraturę koła: doświadczać głęboko, nie ryzykując, że umrę (wszystkie stany graniczne kończą się bowiem śmiercią). Jeśli rozwiążę lęk przed umieraniem na wszystkich poziomach i płaszczyznach bytu, to odniosę zwycięstwo. Jak dotąd, mi się to nie udało.

11 września 2020

Moja Najdroższa Mario, dziękuję za piękne przesłanie z cudownej Magicznej Oazji wypełnionej pięknym aromatem kwitnących kwiatów i drzew .Każda Ceremonia bardzo pomaga zrozumieć właściwe sytuacje w danym momencie (serduszko) Kocham lisy

11 września 2020

Bardzo dziękuję! Czas transformacji to wyzwanie, które z lisem za przewodnika mam nadzieję w pełni się powiedzie (usmiech) Okazało się, że dziewanna miała w jakimś stopniu podobne. Nie spodziewałam się, że kontakt z dewami może okazać się tak „łatwy” i szybki. A może to coś we mnie się odblokowało (poza postawą otwartości i nastawieniem na wysłuchanie). Przez dużą część Ceremonii czułam subtelne pulsowanie energii, trochę jak światła, które w pewnym momencie również zaczęło pulsować. Dodatkowo również wyjątkowy wewnętrzny spokój i rodzaj błogości. Przy tym jak mówiłaś o utratach, czułam rodzaj zamrożenia, tak jakby sama myśl o tym była na tyle bolesna, że przestaję odczuwać emocje i słucham bardziej umysłem (przesłucham jeszcze raz na spokojnie, być może z innymi odczuciami). Kilka minut przed Ceremonią zaczęło mocno padać, ulewa zakończyła się chyba jeszcze przed naszym oczyszczaniem. Kiedy przekazywałaś Mario energię poczułam świeży powiew wiatru. Cudownych przemian i pięknego czasu! Czułam też pewne odrealnienie

11 września 2020

Dziekuje Mario (serduszko)

11 września 2020

Droga Mario Bardzo dziękuję (serduszka)

11 września 2020

Mario, bardzo ważna dla mnie ceremonia ,wszystko stało się jasne ,dziękuję wysyłam serduszko, moc cudowności.

11 września 2020

Mario, bardzo ważna dla mnie ceremonia ,wszystko stało się jasne ,dziękuję wysyłam serduszko, moc cudowności.

11 września 2020

Ach ten lisek sprytusek (uśmiech) Juz od jakiegos czasu jest bliski memu sercu. Dzieki Tobie Droga Mario rozumiem jak korzystac z mocy tego Zwierzecia Mocy i dlaczego w ogole ciagle przewija sie w moim zyciu jego postac. Teraz czuje, ze jest glebszy powod dlaczego mam do niego taki sentyment. Dodatkowo moje wlasne, ulubione, magiczne miejsce nazywa sie wlasnie Lisia Gora. Teraz juz jest dla mnie jasne (uśmiech) Dziekuje kochana Mario.

11 września 2020

Namaste, Moja Ukochana Mario, w chwili nawiązania połączenia z miejscem mocy, powiał silnie wiatr, zaczął padać siarczyście deszcz, niebo rozświetliły błyskawice, a ciszę wypełnił grzmot potężnych gromów, pośród których spływała do mnie energia odzyskania utraconych części mojej duszy.

11 września 2020

(serduszka)

11 września 2020

Droga Mario, co prawda zawsze kiedy odbywaja sie ceremonie, jest to srodek dnia mojej pracy, I bywa Tak, ze nie mam mozliwosci w pelni skupic sie nad tym co sie wydarza. Dzisiaj bylo podobnie. Jednak energie jakie poplynely byly tak mocne, ze w kilku momentach stanely mi lzy w oczach, I tulilam swoje male zagubione dziecko w ramionach. Dziekuje z calego serca. Na pewno ta ceremonial zagosci czesciej w mojej praktyce. Pozdrawiam z miloscia Malgorzata

11 września 2020

Dziękuje za tą kolejną ceremonie. Mam nadzieje ,ze teraz uda mi znaleść moje częsci duszy ,szczególnie wtedy gdy nie bede miał siły do tworzenia i działania … Pozdrawiam CIę gorąco Marysiu (uśmiech)

11 września 2020

Dziękuję (serduszka)

11 września 2020

Dziękuję (serduszka)

11 września 2020

Droga Mario wszystko zrozumiałam i dziękuję (uśmiech) uwielbiam lisa. Towarzyszy mi od czasu gdy było mi kiedyś bardzo ciężko i potrzebowałam zarówno siły jak i dobrej decyzji. Gdy w moim życiu pojawia się czas wymagający ode mnie zmian, siły, ognia pojawia się potrzeba farbowanie włosów na rudo. Mówię zawsze wtedy do fryzjerki ze poproszę kolor typu ,, lisi rudy „. Jakze cudowna energia mi wtedy towarzyszy. Zawsze idę wtedy pełną mocą i siła do celu. Całuje (serduszko)

11 września 2020

Kochana Mario, dziękuję za te przesłania (serduszko)bardzo tego potrzebowałam (serduszko) buziakii (całus)

11 września 2020

Kochana Mario, dziękuję za te przesłania (serduszko)bardzo tego potrzebowałam (serduszko) buziakii (całus)

11 września 2020

Z Calego Serca Dziekuje (serduszko)

11 września 2020

Z Calego Serca Dziekuje (serduszko)

11 września 2020

Proste słowa, które pozwalają ujrzeć drogę wyrażoną Twoimi wskazówkami. Wskazany kierunek postępowania w chwili ujawnienia się zapisanych w nas programów pozwala odnaleźć siebie w całości. Będę korzystać z tej mapy możliwości jaką otwierasz. Dziękuję.

11 września 2020

Dziękuję (uśmiech)Kochana Mario, wszystko najlepiej tłumaczysz, żaden temat z Tobą nie wydaje się trudny

11 września 2020

Dziekuje Ci kochana Mario, za piękna ceremonię (serduszko) jak zawsze zresztą

11 września 2020

11 września 2020

Dziękuję (serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl