68. Idziesz jeszcze właściwą drogą? Czy jesteś w ślepym zaułku? Masz nie tylko zdolności, właściwości, talenty, które są idealnie dopasowane do Twojej Drogi Serca i powołania, ale także ważne narzędzie pomocnicze. Poznaj je…

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 68 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej.

  

Każdy z nas ma szczególne zdolności, właściwości, talenty, które są idealnie dopasowane do naszej Drogi Serca i naszego powołania.

Mało jednak kto wie, że mamy także narzędzia, które mają na celu ułatwić nam życie, realizację marzeń i planów.

Dziś poznasz jedno z najważniejszych narzędzi, które w każdym momencie wskaże Ci, czy idziesz jeszcze właściwą drogą, czy też jesteś w ślepym zaułku…

 

 

 

Poznaj i korzystaj ze swoich zdolności, właściwości, talentów oraz ważnego NARZĘDZIA, które są idealnie dopasowane do Twojej Drogi Serca i powołania.

 

Dlaczego to narzędzie jest tak ważne, aby je poznać? Ponieważ w ten sposób będziesz łatwiej podejmować decyzje i przyciągać to, co najlepsze dla Ciebie!

 

To jest bardzo ważne spotkanie online, które możesz obejrzeć tutaj:

 

 

 

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 32:40 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (23)

18 września 2020

Moja radość to spotkanie Pani na swojej drodze ku lepszemu . Dziękuję Pani Mario (uśmiech)

18 września 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, najwyższa radość zapisana jest w mojej poezji, unosi ją zapach mojej oazy natury, płynie ze mną nurtem wód źródlanych, rozbrzmiewa głosem istotek ukochanych, maluje świat pędzlem mojej wyobraźni.

19 września 2020

Dziękuję (serduszko)

19 września 2020

Dziękuję Mario z calego serca za spotkanie (serduszko)

19 września 2020

Dziękuję Kochana Mario (serduszko)

19 września 2020

Mojja najdroższa Mario, dziękuję za cudowną Ceremonię i piękne przesłania . Ta cudowna Ceremonia była bardzo wyjadkowa dla mnie. Twoja suknia była tak śliczna aksamitna w ocieniu koloru fioletu. Będę napewno wracać wielokrotnie (serduszko)

19 września 2020

Kochana Mario, z calego serca dziekuje za piekna radosna ceremonie .

19 września 2020

Dziękuję Kochana Mario (serduszko)

19 września 2020

(serduszka)

19 września 2020

(serduszka)

19 września 2020

(serduszko) Samo to spotkanie dało mi wiele radości jak i siła oczyszczenia.Z Tobą droga Marysiu chyba wszystko zmierza ku radości i spełnieniu (uśmiech)

19 września 2020

Dziękuję, Mario, za ten prosty, a jakże skuteczny miernik. To takie oczywiste, a jednak często o tym zapominamy. Z mocą Światła Sześć rybek (później przypłynęła siódma) dzisiaj sprawiło mi radość, gdy patrzyły na moje zanurzone w wodzie (jeziorze) stopy, wyraźnie zafascynowane tym niecodziennym zjawiskiem (uśmiech)

19 września 2020

Dokladnie teraz jest to dla mnie bardzo WAZNE (uśmiech) Dziękuję (serduszka)

19 września 2020

Dziękuję za piękny przekaz Mario. Uwalniające słowa, które pokazują mi jak dużo już zmieniłam w swoim życiu i dokąd prowadzi mnie światełko… Bo w 80 % czuję głęboką radość z tego co robię i co chciałabym robić aby przyczynić się do zmiany w globalnej świadomości. Czuję całym moim sercem tą zmianę. Wszystkiego dobrego (uśmiech)

19 września 2020

dziękuje Mario, takie proste prawdy a jednak nigdy w ten sposób nie patrzyłam na swoje otoczenie, byłam bowiem nauczona, że pewne sytuacje należy znosić i jakoś „przecierpieć ” a o ileż prościej jest je po prostu Usunąć :))(serduszka)

19 września 2020

Kochana Mario,dziękuję. Niesamowite. Ta Ceremonia wymaga kolejnej medytacji i analizy. Ja to zrobię. Wniosła ona do mego wnętrza Światło…Dziękuje (serduszka)

19 września 2020

Fajnie (uśmiech)

19 września 2020

Dziekuje Mario to proste narzędzie ale ukazuje okropnosc tej iluzji. Czasami wybieramy pewne rzeczy pewnych ludzi bo spotkanie z nimi daje nam szczęście niestety krótkotrwałe. Pokusa jest okropna A korzyści krotkofalowe. Czy w tym jest też cos zlego? Że pomimo iż wiesz że np.kontakt z jakąś osoba na dłuższą mete nic nie wnosi to jednak spotykasz się i cieszysz tymi małymi ale radosnym i i krotkotrwalymi szczęściami? Całuje i dziękuję (serduszka)

19 września 2020

Dziekuje Mario (uśmiech)

19 września 2020

„i idziemy dalej”.. więcej szczęścia (serduszka)

19 września 2020

Dziękuję

19 września 2020

Kochana Mario przez ostanie 2 miesiące zastanawiałam się czemu nie mam sobie nawet 1 % radości, nie umiem nigdzie jej znalesc w sobie, mam bóle serca i skurcze żołądka. Teraz już wiem. I wiem że dlaczego nie zrealizowałam w tym roku nawet ani jednej rzeczy której chciałam. Pozdrawiam (serduszko)

19 września 2020

(serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl