Nowości
Nowości

7 - dniowy rytuał Ogmios - by zakończyć negatywne plotki na Twój temat, by złe lub szkodliwe wieści na Twój temat przestały się roznosić + analiza przed i podsumowanie po zakończonym rytuale.

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 2 611,00 zł 2611.00
ilość szt.
Zyskujesz 78 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 7 - dniowy rytuał Ogmios - by zakończyć negatywne plotki na Twój temat
Pin It

Opis

7 - dniowy rytuał Ogmios -

by zakończyć negatywne plotki na Twój temat.

 

 

 

 7 - dniowy rytuał Ogmios - by zakończyć negatywne plotki na Twój temat, by złe lub szkodliwe wieści na Twój temat przestały się roznosić.
Szczególnie polecany w sytuacji, gdy ktoś oczernia Cię w oczach publicznych, roznosi o Tobie niepradziwe i złe informacje, które szkodzą lub niszczą Twój wizerunek.
 
 

Co obejmuje rytuał

-  przygotowanie do rytuału

- sesje magiczne przeprowadzone przez Marię Bucardi

- wszystkie materieły niezbędne do wykonania rytuału

- podsumowanie po wykonaniu rytuału, które otrzymasz najpóżniej

10 dnia po ukończeniu prac magicznych

 

Dodatkowo otrzymujesz

- intensywną analizę sytuacji zanim rozpocznę rytuał.

(Możliwe, że odmówię jego wykonania, jeśli nie ma szans na powodzenie, wówczas otrzymasz wysłaną wymianę (cenę) spowrotem.)

- podsumowanie po skończonym rytuale, czyli analizę końcową.

 

Twoje zadania w trakcie rytuału

- palenie czarnej świecy przez min. 15 minut

- pisanie afirmacji wg instrukcji otrzymanych od Marii Bucardi

 
 
 
 
Pytania:

1. Twoje imie i nazwisko
2. Twoja data urodzenia
3. Miasto w ktorym aktualnie mieszkasz
4. Twoje miejsce urodzenia (miasto)
5. Opis sytuacji lub osoby, która chce Ci zaszkodzić
6. Rytuał można zamawiać dla innej osoby

Prześlij proszę zdjęcie twarzy i sylwetki.

 

 

KOLEJNOŚĆ ZDARZEŃ

1. Zakupienie rytuału tutaj przez stronę.

2. W e-mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia otrzymasz dane do wpłaty. E-mail jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

3. Teraz w zupełnym spokoju sprawdź wysokość wymiany DODATKOWEJ - czyli ile pieniążków należy wysłać do mnie za ten rytuał. W zależności od sytuacji Siły Wyższe wiedzą czy wystarczy wymiana podana tutaj na stronie czy też należy wysłać coś dodatkowo, gdyż moja praca będzie wymagała jakiś szczególnych dodatkowych działań - szczegóły znajdziesz tutaj na stronie 

4. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto — dane otrzymujesz w pierwszym e-mialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacić w dowolnej walucie wg kursu dnia.

5. Przesyłasz dla mnie opis problemu, czyli odpowiedzi na moje pytania, zdjęcia, uwagi — to, co uznasz za ważne i czym pragniesz się ze mną podzielić.

6. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do rytuału. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to może potrwać do 3-4 dni, zanim wyślę wskazówki i dalsze szczegóły. Ten czas jest mi potrzebny do analizy, przemyślenia sytuacji.

7. Gdy mogę pomoc otrzymasz dalsze wskazówki, jeśli nie można go przeprowadzić z przyczyn np. organizacyjnych lub ingerencja magiczna byłaby dla kogoś niekorzystna - wówczas wyśle informację na Twój e-mail i zwrot wpłaconych pieniążków na Twoje konto.

8. Jeśli mogę pomoc otrzymasz e-mailem propozycje terminu - w którym chciałabym rozpocząć pracę magiczną z prośbą o akceptację. Jeśli termin Ci NIE będzie odpowiadał, to wyznaczę inny.

9. Otrzymasz wskazówki co Ty możesz robić dodatkowo w czasie rytuału, by przyspieszyć efekt. Twoje zadania możesz robić systematycznie, codziennie lub w wolnym czasie.

10. W trakcie pracy magicznej wysyłasz do mnie raporty i piszesz afirmacje, możesz dodatkowo stosować rytuały z moich książek. Na temat raportów i afirmacji napiszę więcej, gdy umówimy się na termin rytuału. Zajmują one około 10 min. dziennie.

11. W czasie pracy magicznej codziennie czytam Twoje raporty i jeśli zauważę coś ważnego lub niepokojącego skontaktuje się z Tobą natychmiast. Jeśli jednak wszystko płynie zgodnie z planem, nie odpowiadam na Twoje raporty.

12. Po zakończeniu pracy magicznej otrzymasz dokładne podsumowanie wykonanej pracy i analizę sytuacji.

13. Jeśli masz pytania, niepewności - proszę pytaj, zanim rozpoczniemy prace magiczne — by wszystko było jasne już na samym początku. W czasie trwania sesji należy skupić się na energii i wszelkie pytania tylko przeszkadzają. 

 

 

Jeśli masz ochotę i czas, to możesz śledzić mnie na bieżąco na moim blogu czy na Facebook, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace.

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

 

 

SUKCES W TWOICH DŁONIACH

Wątpliwości, niepewności lub brak czasu - jeśli już teraz masz wątpliwości w związku z pracą magiczną lub moją osobą, gdyż nie wierzysz w sukces magii lub nie jesteś pewna (pewien) czy na prawdę chcesz zrealizować Twoje marzenie (!) - to nie warto byś angażował(a) się w magię i współpracę ze mną. Mimo że wymiana wielu osobom wydaje się wysoka, to w rzeczywistości energia, którą poświęcam nie można przeliczyć na pieniążki. Codzienne sesje magiczne kosztują mnóstwo energii życiowej plus oczywiście zużyte materiały, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej nie zamawiaj sesji magicznych, by nie niszczyć wątpliwościami tak ważnej energii, która w tym samym czasie mogłaby uratować komuś życie lub zdrowie, jeśli zajęte przez Ciebie miejsce przypadłoby dla innej osoby.

Możesz oczywiście wszystko jeszcze raz przemyśleć, pozbyć się wątpliwości i wówczas znów skontaktować się ze mną.

Istnieją te dwa rozwiązania — dwie drogi: wiara w powodzenie lub wątpliwości. Rytuały i sesje magiczne, które dla Ciebie wykonuje przy współdziałaniu przeznaczenia sił nadprzyrodzonych, opierają się na Twojej silnej Woli, mojej Woli, zaufaniu i braku wątpliwości. Najmniejsze wątpliwości lub brak zaufania niszczą energie, przyciągają negatywne siły nadprzyrodzone i wiążą moc siły pozytywnych, co w konsekwencji może (nie musi) doprowadzić do bezowocnej pracy i blokad energetycznych a w najprostszej sytuacji po prostu kosztuje mnie dużo więcej energii, niż w sytuacji, gdy druga osoba wspaniale współpracuje i nie ma żadnych wątpliwości.

Decydując się na rytuał wiesz, że Twoja sprawa leży w dobrych rękach. Możesz się zrelaksować i skupić na myśleniu o najlepszym rezultacie! Wysyłaj POZYTYWNE MYŚLI i emocje, aby jeszcze bardziej wzmocnić rytuał.

Proszę postaraj się teraz wykorzystać ten czas oczekiwania na to, co sprawia Ci przyjemność i podnosi Twoje wibracje, oczywiście w miarę możliwości. Dlaczego to ważne? Ponieważ, gdy zamartwiamy się, stresujemy lub skupiamy tylko na problemie, a nie jego rozwiązaniu, to lekkim, dobrym i pozytywnym energiom, osobom, sytuacjom trudniej się do nas dostać. Oczywiście, że dadzą radę, ale im więcej masz pozytywnych myśli, słów, działań, tym tworzysz sobie lepszą przyszłość.

Jeśli zamawiasz rytuał i z jakichś względów nie masz czasu, by skoncentrować się na energii, to lepiej przełożyć termin na późniejszy.

 

 

ANALIZA PROBLEMU PRZED ROZPOCZĘCIEM

Co sprawdzam, zanim podejmuję się pracy magicznej — zawsze, zanim podejmę się jakiejś pracy, analizuje problem i proszę siły nadprzyrodzone o pomoc i odpowiedź, czy rytuał przyniesie oczekiwane efekty. Biała magia, a tylko ta wykonuje — nie powinna nikomu szkodzić. Nie powinna również nikogo zmuszać do robienie czegoś, co jest niezgodne z jego Wolą. Dlatego, jeśli przeznaczenie wskaże mi, by nie wykonywać rytuału, to Cię o tym poinformuję i otrzymasz zwrot pełnej wpłaconej kwoty. Prace magiczne zaczynam tylko i wyłącznie po „uzgodnieniu” mojej roli z siłami nadprzyrodzonymi, jako medium łączącego.

 

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI

W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

 

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO

Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

  

PYTANIA

Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie np. przez Skype — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

 

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY

W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.

 

PRACA MAGICZNA

Jeśli wierzysz w to, że nam się uda — tym samym dostarczysz mi małą cząstkę Twojej energii, która łączę z moją energią przy wykonywaniu danego rytuału. Jeśli dodatkowo zostaje zachowana magiczna zasada wymiany i równowagi, to NIC innego NIE leży na przeszkodzie, by osiągając nasz cel, gdyż - najważniejsze składniki pracy magicznej to: moja Wola, Twoja Wiara, Twoje afirmacje, raporty i zachowanie magicznej zasady wymiany i równowagi. Dawanie i branie, czyli dwa aspekty tej samej energii. Jeśli te wszystkie składniki współpracują ze sobą i tworzą harmonię, wówczas magia działa. Niestety często jest tak, ze małe wahanie, wątpliwości, smutek zamiast zasilać prace magiczna, niszczą jej energie! Dlatego tak ważne jest byś od razu rozpoznał(a) i odrzucił(a) wszelkie wątpliwości i złe myśli! Myśli można i TRZEBA kontrolować, szczególnie, gdy chcemy coś szczególnego osiągnąć. Jestem pewna, że uda nam się osiągając cel prac magicznych i Ty również W TRAKCIE TRWANIA MAGII powinnaś (powinieneś) w to wierzyć!

Prowadząc daną pracę magiczną wysyłam energie, by osiągnąć dany cel, jeśli Ty w tym samym czasie myślisz negatywnie, to też wysyłasz energie do Wszechświata i te zderzają się z tymi pozytywnymi, które wysłałam w Twoim imieniu. Jeśli myślisz tak, jak ja pozytywnie, to mamy dwa razy Plus, czyli szybszy efekt!

Pierwsze efekty mojej pracy pojawiają się już na samym początku. Zauważysz je na pewno w Twoim codziennym życiu, np. różnego rodzaju niespodzianki, znalezione monetki, mile spotkania - proszę opisz je w raportach wysyłanych do mnie. Twoje marzenie zrealizuje się w przeciągu prac magicznych lub najpóźniej do 3 miesięcy od zakończenia naszej pracy, jestem pewna, że tak się stanie, jeśli będziesz kontrolować Twoje myśli i przestrzegać wszystkich zasad pracy m.in. pisać afirmację i raporty do mnie, wierzyć w sukces, wykorzystasz czas prac magicznych na zastosowanie moich przesłań i wskazówek.

Po zakończeniu prac magicznych otrzymasz dokładne podsumowanie pracy i analizę.

 

 

TYLKO BIAŁA MAGIA I POZYTYWNE ENERGIE

Stanowczo odcinam się od wszelkiego zła, od rytuałów które opierają się na krzywdzeniu innych ludzi czy zwierząt. Jestem zaangażowana weganką i każde żywe stworzenie jest dla mnie równoznaczne z człowiekiem. Uważam, że każde stworzenie ma takie same prawa do życia na tej planecie, jak i my.

W sprawie prac magicznych najlepiej, jeśli kontaktujesz się ze mną przez e-mail. 

Tylko ja osobiście mam dostęp do moich skrzynek pocztowych.

 

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ W CZASIE NASZYCH WSPÓLNYCH PRAC MAGICZNYCH

W czasie trwania prac magicznych NIE należy korzystać z żadnych innych rytuałów, energii, wróżb u innych spirytualistów, wróżek, bioenergoterapeutów itp. - by nie tworzyć kolizji energetycznych. Można to oczywiście zrobić po naszych pracach — ale należy odczekać min. 10-30 dni, by energie mogły w pełni działać.

Także wróżby przez SMS są niewskazane!

 

W SYTUACJACH WYJĄTKOWYCH

W sytuacjach bardzo trudnych w których wiesz, że Twoje problemy są niezwykle ciężkie i wyjątkowe - proszę zapytaj Twojego Anioła Stróża czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową, jak to zrobić...

Gdy czujesz, że Twoja sytuacja jest trudna, że będzie konieczne aktywowanie bardzo silnych energii, że muszę oddać ze mnie o wiele więcej energii, niż normalnie - to należy zapytać Anioła o wymianę dodatkową. Tylko Ty to odczuwasz i jeśli tak jest  - to zapytaj by mieć pewność.

Najpierw przygotuj 3 karteczki. Na jednej napisz: TAK, na drugiej NIE, na trzeciej ZAPYTAJ JESZCZE RAZ. Zapal świecę i Twoimi własnymi słowami przywołaj na głos lub w myślach Twojego Anioła Stróża, czyli siłę opiekuńczą. Zapytaj czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową za ten rytuał. Potem jeśli jesteś osobą praworęczną, to lewą ręką a jeśli leworęczną to prawą - przy zamkniętych oczach mieszasz karteczki i losujesz jedną z nich, zazwyczaj jest ona cieplejsza.

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to należy sprawdzić ile wymiany dosłać dodatkowo.

Znów przygotuj kilkanaście - minimum 10 do 30 sztuk - białych małych karteczek (wszystkie wyglądają tak samo). Teraz zamknij drzwi do pokoju by nikt Ci nie przeszkadzał i zapal białą świecę. Następnie zamknij oczy i przywołaj w myślach siły Światła, pomyśl o słońcu, jego cieple, wietrze, żywiołach - to są siły Światła. Teraz poproś własnymi słowami o wskazówki jakie kwoty napisać na kartce. Na każdej kartce napisz inna kwotę, która przyjdzie Ci na myśl i którą jesteś w stanie i chcesz ofiarować w ramach wymiany dodatkowej za ten rytuał. Czyli na kartce 1 piszesz jedna kwotę a na kartce drugiej zupełnie inna kwotę i tak wypełniasz różnymi kwotami wszystkie karteczki. Pozostawiasz tylko 3 kartki puste. Co zrobić z tymi trzeba pustymi karteczkami?

Na pierwszej pustej kartce piszesz - “źle zadane pytanie”, na drugiej - “zapytaj później w innym terminie”, na trzeciej - “inna kwota, niż te napisane”. Jeśli w czasie losowania wylosujesz np. trzecia, to należy wyrzucić wszystkie kartki i stworzyć całość na nowo z innymi kwotami. Jeśli wylosujesz “zle zadane pytanie” to trzeba zapytać nieco inaczej.

Teraz kładziesz kartki tak, by nie widzieć napisów. Znów przywołujesz żywioły, siły Natury, Światła i prosisz o wskazówkę i pomoc i podanie kwoty wymiany. Możesz użyć słów “O siły Światła proszę podajcie mi wysokość wymiany dodatkowej, jaka mam zaproponować Marii Bucardi za pomoc w tym rytuale”, możesz także zapytać inaczej, własnymi słowami. Teraz jedna ręką tzw. biorącą: osoby praworęczne - lewa a leworęczne - losują prawa. Mieszasz kartki przy zamkniętych oczach i losujesz 1 z nich. Często czuć taką kartkę tak, jakby była cieplejsza niż inne.

Teraz masz pewność czy dosłać wymianę ze szczerego serca czy też nie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, coś jest niejasne, to po prostu zapytaj :-)

 


 

OPINIE

 

09.11.2016 13:43, ocena: bardzo dobra,
Witaj Mario raz jeszcze. Ta sprawa ktora zalatwialas ,powiodla sie jesli chodzi o dziecko, za co bardzo ale to bardzo Ci dziekuje ♥. O.
11.10.2016 16:47, ocena: bardzo dobra,
Kochana przepiekna energia wspaniala uzdrawiająca wczoraj. CNajpier culam jakby zle energie byly wyrywane. Pozniej czulam w brzuchu piekna energie rozplywajaca sie po calym ciele. Teraz czuje spokoj takie dobro wokolo i lagodnosc. Masz wielka energie ! A.
22.07.2015 19:35, ocena: bardzo dobra,
dziękuję za pomoc. Było warto zamówić ten rytuał u Pani Marii. pozdrawiam J.
19.06.2015 15:23, ocena: bardzo dobra,
Witam, kupilam i rytual i dodatkowo talizman koncentracji. jestem bardzo zadowolona. polecam. bylo warto wydac te pieniadze. Teresa
19.04.2015 16:46, ocena: bardzo dobra,
Rytual skuteczny, dziekuje Pani Mario. Pozdrawiam Robert
08.01.2015 12:09, ocena: bardzo dobra,
W pracy z Panią Marią zawsze czułam i czuję się kimś ważnym. Dwa lata nie miałyśmy kontaktu, gdy zamówiłam ten rytuał, teraz wiem czego brakowało mi przez owe 2 lata, tego ciepła, ochrony, serdeczności. Sam rytuał jak poprzednie skuteczny. Wcześniej nie miałam czasu by wyrazić moją opinię, dopiero dziś zebrałam się by to zrobić. pozdrawiam Panią Marię Natalia
01.01.2015 18:32, ocena: bardzo dobra,
Witam, przemyslany zakup i satysfakcja. Kontakt z Pania Maria Bucardi niezwykle przyjemny. Rytual skuteczny. Czuje sie jakbym dostala nowa szanse by tym razem nie popelniac bledow. Polecam zadowolona grazyna pozdrowienia z madrytu
28.11.2014 18:12, ocena: bardzo dobra,
To moj czwarty rytual u Marii bucardi, pierwszy milosny, potem zdrowotny, potem rozwoju duchowego i potem ten. Jestem bardzo zadowolona i moge tylko polecic. Pozdrawiam dorota
04.11.2014 15:52, ocena: bardzo dobra,
Rytuał odmienił moje życie na lepsze, dostałam nową pracę, popłaciłam kredyty i pożyczki, w związku jest o niebo lepiej. trochę się bałam tego wszystkiego lecz teraz wiem że było warto i żałuję, że zdecydowałam się tak późno, pozdrawiam Katarzyna
17.10.2014 13:07, ocena: dobra,
Wspaniala i profesjonalna pomoc. Jestem zadowolona i pelna nowych energii. dziekuje Jola
28.08.2014 12:05, ocena: bardzo dobra,
Szanowna Pani Mario, rytuał całkowicie spełnił moje oczekiwania za co bardzo Pani dziękuję. eliza Szczecin
05.08.2014 16:56, ocena: bardzo dobra,
Pech i zle samopoczucie ustapily bez zmieny mieszkania, rytual uwazam za skuteczny. Nasza sytuacja byla na prawde zla i teraz wraca do normy. pozdrawiam Barbara
12.06.2014 15:40, ocena: bardzo dobra,
Szanowna Pani Bucardi, rytual i talizman odmienily moje zycie na lepsze za co chcialam Pani serdecznie podziekowac. zycze zdrowia, pomyslnosci i energii by dalej pomagac innym. wdzieczna emigrantka ;-)
20.03.2014 13:30, ocena: bardzo dobra,
Jest Pani Aniolem, Mistrzem, Nauczycielem - moja najdrozsza Przyjaciolka, chociaz nie znam Pani osobiscie to wiem, ze pomogla mi Pani po raz kolejny. Rytual pomogl, jest wspaniale cyt by nie zapeszyc :-) Agnieszka
17.02.2014 12:31, ocena: bardzo dobra,
Rytuał działa. pierwszy widoczny efekt w moim życiu pojawił się 16 dnia po rytuale. dziękuję Pani Mario za udzieloną pomoc, myślałam, że moja sytuacja jest już bez nadzieji ajednak pani mi pomogła, i czekam z utęsknieniem na zamówioną przepowiednię na kolejne trzy miesiące. Grazyna z USA
22.01.2014 19:29, ocena: bardzo dobra,
polecam, skutecznie, szybko i pozytywnie Tomek
20.01.2014 19:14, ocena: bardzo dobra,
Droga Pani Mario jstem pozytywnie zdzokowana moca rytualu. jdnak sa na tym swicie cuda ;-) pozdrawiam Weronika
14.01.2014 13:12, ocena: bardzo dobra,
Wspanialy rytual, czuje sie jak nowo narodzona. Bylo warto! Dziekuje Pani Mario za poswiecony czas i uwage Agnieszka z UK
06.11.2013 12:03, ocena: bardzo dobra,
dziekuje - dziekuje - dziekuje Pani Mario! Jest pani wielkim czlowiekiem! Anita
14.10.2013 13:31, ocena: bardzo dobra,
czekalam dosc dlugo by dodac opinie by miec pewnosc czy na pewno magia dziala. tak, dziala moje zycie od rytualu zmienilo sie o 180 stopni. jest na prawde dobrze by nie zapeszyc :-) dziekuje za poswiecony czas i pani prace ela
03.12.2012 19:50, ocena: bardzo dobra,
Wspanialy rytual, korzystalam juz po raz trzeci w przeciagu ostatnich 5 lat. Mam sklonnosc do sciagania zlych energii i wampirystycznych osob. Pozdrawiam PAni Mario i dziekuje za nowa ochote do zycia! T.
09.10.2012 16:01, ocena: bardzo dobra,
Pani Mario dziekuje za pomoc, dzieki Pani moj swiat znow nabral kolorow. Jest Pani wyjatkowa i wspaniala. Pozdrawiam Ewa
27.06.2012 00:05, ocena: bardzo dobra,
Jestem pod wrażeniem. Maria to profesjonalistka w tej branży. Serdecznie dziekuje i polecam. Michal
24.06.2012 23:36, ocena: bardzo dobra,
Wedlug mojej opinii rytulal zadzialaj bardzo dobrze. Na koniec otrzymalam piekne podsumowanie, ktore dodalo mi sil i energii. Rytulal dotyczyl jeszcze jednej osoby i teraz musze czekac, az sprawy polepsza sie rowniez u niej. Jakkolwiek by nie bylo, pani Maria Bucardi jest ciepla i serdeczna osoba, ktora potrafi podtrzymac na duchu i znalezc wlasciwe slowa dla wyrazenia tego, na czym nam najbardziej zalezy.
12.06.2012 20:51, ocena: bardzo dobra,
Kochana Pani Mario dziękuję Bogu, że spotkałam właśnie Panią, Niech Anioły opiekują się Pania by mogła Pani dalej pomagać osobom w tak trudnej sytuacji w jakiej ja byłam przed rytuałem. Gorąco Panią pozdrawiam Ewa
08.06.2012 14:44, ocena: bardzo dobra,
bardzo dziekuje za pomoc Pani Mario, opinie wyslalm emailem, prosze wstawic na Pani bloga. Pozdrawiam z calego serca Anna
08.01.2012 13:08, ocena: bardzo dobra,
Polecam ten urok pani Bucardi, moje depresje zniknely, czuje sie swietnie, mam ochote do dzialania, zycia, realizacji palnow. Dzieki Martyna
26.12.2011 22:40, ocena: bardzo dobra,
Działa, rewelacja... wszytko powoli zaczyna się układac... polecam z całego serca - wszystkim! Wiola
23.12.2011 22:44, ocena: bardzo dobra,
Kochana Mario jestem zachwycona zmianami po rytuale. Dziekuje i pozdrawiam Ewa
22.12.2011 18:45, ocena: bardzo dobra,
Życie niesie nam wiele niespodzianek i wiele z nich to "zapakowane prezenty"- p.Maria pozwala nam na przetrwanie niemiłych niespodzianek-tak naprawdę życie w nas inwestuje ale aby zrozumieć tę lekcję potrzeba nauczyciela-p.Maria jest w tej roli niezatąpiona-ciepło jakim obdarza pozwala przetrać wszytko...
09.12.2011 20:05, ocena: bardzo dobra,
Dziekuje Kochana Mario za pelne oczyszczenie juz jest o niebo lepiej Lidia
13.10.2011 17:00, ocena: dobra,
Niezwykla pomoc, jak sama Maria Bucardi. Dziekuje za oczyszczenie i energie Gabrysia
04.07.2011 18:50, ocena: bardzo dobra,
Bardzo dziekuje za oczyszczenie i rytual ochronny. wdzieczna za pomoc Katarzyna
27.06.2011 12:17, ocena: bardzo dobra,
Droga Pani Bucardi rytual dziala! Dziekuje za pomoc Ania
14.05.2011 13:04, ocena: bardzo dobra,
Pani Mario Kochana, pięknie dziękuję za wykonany dla mnie rytuał. W tych

 

o Marii BucardiMaria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!


Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org


 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (6)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

16 marca 2023

Dziękuje Droga Mario za pomoc i oczyszczenie. Bardzo mi pomogłas. Pozdrawiam

16 marca 2023

Z przyjemnością podzielę się moją opinią na temat 7-dniowego rytuału Ogmios, który pomógł mi pozbyć się negatywnych plotek i zapobiegł dalszemu szkodzeniu mojemu wizerunkowi. Po przeprowadzeniu analizy przed rozpoczęciem rytuału, poczułam się lepiej wyposażona w wiedzę na temat korzeni negatywnych plotek i przyczyn, które mogą prowadzić do ich powstawania. Wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić, aby ochronić swoje dobre imię, ale nie wiedziałam, jak się za to zabrać. 7-dniowy rytuał Ogmios był dla mnie wielkim wsparciem. W czasie trwania rytuału poczułam się bardziej ugruntowana i zdecydowana. Z każdym dniem czułam, jak moja siła i determinacja wzrastały. Po zakończeniu rytuału z zadowoleniem stwierdziłam, że negatywne plotki o mnie ustąpiły i przestały się rozprzestrzeniać. Otrzymałam wiele pozytywnych opinii i komentarzy od ludzi, którzy wcześniej byli narażeni na szkodliwe informacje. Mój wizerunek został odbudowany, a ja czułam się pewniej i bardziej pozytywnie nastawiona do życia. Mogę z całego serca polecić 7-dniowy rytuał Ogmios każdemu, kto boryka się z negatywnymi plotkami i chce wzmocnić swoją pozycję w oczach publicznych. Dzięki temu rytuałowi możesz poczuć się silniejszy i bardziej pewny siebie, a negatywne wpływy zostaną ostatecznie odrzucone i zastąpione pozytywnymi energiami.

7 kwietnia 2023

Znajomy zaczął roznosić o mnie nieprawdziwe i szkodliwe informacje, co zaczęło szkodzić mojemu wizerunkowi. Postanowiłem skorzystać z 7-dniowego rytuału Ogmios, który oferuje Maria Bucardi. Byłem pod wrażeniem skuteczności i szybkości działania tego rytuału. Negatywne plotki zaczęły się kończyć, a moje kontakty z ludźmi zaczęły wracać do normalności. Polecam rytuał Ogmios każdemu, kto ma problemy z negatywnymi plotkami lub oczernianiem w oczach publicznych.

16 kwietnia 2023

7-dniowy rytuał Ogmios, co mi to wykonała pani Maria Bucardi, to był dla mnie mega wypał! Miałam spory problem z negatywnymi plotkami, co kolo mnie się roznosiły. Sama już nie wiedziałam, co robić, żeby się z tym uporać. Ale pani Maria to niezła specjalistka w takich sprawach! Wykonała dla mnie rytuał Ogmios, który ma pomóc zakończyć negatywne plotki na mój temat i ochronić mój wizerunek. I wiecie co? Zadziałało! Zaczęłam słyszeć coraz mniej złych wieści i plotek na swój temat, a ludzie zaczęli mnie postrzegać inaczej. Co więcej, to, że pani Maria przeprowadziła ze mną analizę przed i po rytuale, to był dla mnie cenny dodatek. Dzięki temu lepiej zrozumiałam, co się dzieje i jakie zmiany zachodzą wokół mnie. Jestem mega zadowolona z usług pani Marii i polecam ją każdemu, kto ma podobny problem z negatywnymi plotkami. Czuję, że pani Maria jest jak moja dobra koleżanka, co to rozumie moje problemy i potrafi mi pomóc.

15 marca 2024

Bardzo silny rytuał na Marie zawsze można liczyć!

19 kwietnia 2024

Z całego serca polecam pracę z Marią!! Ten rytuał ma moc! ;))

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl