Nowości
Nowości

75. To stare odchodzi, a tego nowego, lepszego i piękniejszego jeszcze nie widać … Jak ufać i iść dalej, nie błądzić, nie tracić wiary z Maria Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

75

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 46:36 min

 

To stare odchodzi, a tego nowego, lepszego i piękniejszego jeszcze nie widać … Jak ufać i iść dalej, nie błądzić, nie tracić wiary … Jak nie zagubić się we mgle, nie zbłądzić. Stare ołtarze zostały zburzone, a w powietrzu tyle dymu, kurzu i chaosu, że nie wiadomo w którym kierunku ruszyć … Dziś uzyskasz wskazówki, co robić w momentach, gdy tracisz orientację i zamiast do przodu idziesz do tyłu, wspomnienia, żale, sprawy z przeszłości nagle odzywają się głośniej i mocniej…

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (28)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

21 maja 2020

Kochana Pani Mario, widzę ogromną mgłę. Ołtarze zostały rozbitę. Świetlista i złota energia prowadzi mnie do przodu. Z wiarą w szczęście, spełnienie, miłość, radość, lekkość, obfitość, bogactwo i zdrowie. Dziękuję z całego serca (serduszka) i życzę czystych pięknych i krystalicznych myśli:)

21 maja 2020

Dziękuję Mario za przypomnienie ❤ Czasem jak myślę, że coś mnie nie dotyczy to i tak dostaję wskazowki ,że jestem w błędzie. Dziś np.17:05 A potem 75%baterii stało się oczywiste, że mam włączyć ceremonię (uśmiech) Wczoraj i przedwczoraj znowu mialam wskazówkę na 81 ceremonię godzina 18:01 i81%baterii ,takze nie ma przypadków. 81Ceremonia jest równie piękna.

21 maja 2020

(serduszko)

21 maja 2020

Bardzo ciekawa Ceremonia to prawda pojawiły się cyfry 14 44.Dziekuje (serduszko)

21 maja 2020

Dziękuję bardzo za piękne przesłania i mądrość . Teraz już wiem i rozumiem dlaczego nie warto powracać do przeszłości a koncentrować się na celach i marzeniach (serduszka)

21 maja 2020

Mario, dziękuję bardzo. Ja ostatnio złapałam się na tym, że wspominałam osobę, która wyrządziła wiele przykrych rzeczy nawet nie mnie, co bliskiej mi osobie. Postaram się skończyć z tym wspomnieniem tego co było negatywne. Dziękuję za piękną Ceremonię.

21 maja 2020

Dziękuje pięknie;*

21 maja 2020

Dziękuje kochana Mario:}

21 maja 2020

Dziękuję , Dobrze, że przypominasz nam o tym co ważne

21 maja 2020

Dziękuję (usmiech)

21 maja 2020

Moja Najdroższa Mario, z głębi serca dziękuję za Twoją obecność i tak piękne przesłania która w całości tworzą zrozumienie podejmowania właściwych decyzj aby móc z lekkością i radości iść do spełnienia najskrytszych marzeń ,moc miłości (serduszka)

21 maja 2020

Najdroższa Marysiu : dziękuje Ci z głębi serca za dzisiejszą ceremonie. Była piękna i wzruszyłem się… Nie zdąrzyłem dziś byc o 21.00 ale zacząłem ceremonie o 22.30. Jednak już podczas oczyszczania majac zamknięte oczy pierwszy raz zobaczyłem siebie w pewnej sytuacji jako czysta istota stworzona ze światła, która jest napełniona wieloma kolorami światła a jednak jakby przezroczysta idąca do mojej byłej dziewczyny nie próbując aby wrócila do mnie, jednak idąca w celu ofirarowania jej diamentu jako kamienia,ofiarowania również czystego światła zrozumienia, zaakceptowania że jest z kim innym i życzenia jej jak najlepiej. A wtedy gdy to zrobiłem zobaczyłem,ze ona wtuliła sie we mnie jak wtedy gdy bylismy razem. Nie wiem co będzie w przyszłości i nawet gdy to pisze jest mi nadal ciężko ale jeszcze nie miałem chyba tak świetlistej wizji ,którą chcialem się z Tobą podzielić. Pozdrawiam Cię kochana Mario.

21 maja 2020

Magiczna ceremonia(serduszka).Dziekuję Mario z całego serca za prowadzenie do światła(serduszka)Zycze wszystkim zeby szli do przodu po swoje zgodnie z przeznaczeniem

21 maja 2020

Dziękuję Kochana Mario,bardzo jasny i świetlisty przekaz(usmiech)❤❤❤

21 maja 2020

ojej… ostatnio wszystko się w tym moim komputerze miesza.. nie wiem jak to możliwe, że mój komentarz samoistnie został zmieniony… napisałam, że Ceremonia mnie pocieszyła i przypomniała, że wszytko będzie dobrze i że pragnienie zmiany to coś co mnie nawet na chwile nie opuszcza (usmiech) nowymi kontami też chciałam się pochwalić, ale to zdecydowanie miał być dodatek do komentarza, a nie jego główna treść (usmiech) :*:*:*

21 maja 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, aromatyczna soczystość świętego ziela Indian wypełnia mnie swoją mocą czystości, nieskazitelności, niewinności, otulając ochronnie zewsząd na świetlistej polanie spełnienia w obfitości, harmonii, miłości, lekkości, wolności po świetlistość najjaśniejszą majestatu triumfalnego królestwa.

21 maja 2020

❤Dziekuje za przeslania ale ja dalej nie wiem co robie zle ze moje zycie nadal nie jest takie jakie bym chciala?Mam wizje tego o czym marze ale jakos sie to nie chce przejawic. Czuje ze caly czas jestem w tej mgle i nie moge sie wydostac

21 maja 2020

Kochana Pani Mario, dziękuję bardzo za wskazówki. Czułam dzisiaj taką zieloną, paprotkową energię (usmiech) Ja również dzięki Pani i udziału w Ceremoniach przyswoiłam sobie lekcję na temat magii słów i myśli :) Od ostatniej Ceremoni mam z żywiołem powietrza jeszcze bardziej przyjacielskie stosunki ;) jestem wdzięczna, za przypomnienie, iż należy się skupiać na najpiękniejszych dla Nas rzeczach. Pozdrawiam złociście (haha jakoś tak to czuję dzisiaj)

21 maja 2020

Najdroższa Mario, zupełnie niesamowity był krajobraz pod koniec nagrania: wyglądałaś jak istota z innego wymiaru, która pojawiła się na chwilę, by przekazać nam przesłania i zaraz zniknie. Twoja sylwetka wyraźnie odcinała się od zamglonej przestrzeni. Taki trójwymiarowy widok. Piękny. Namalowałaś słowami ścieżkę w innej przestrzeni, a jednocześnie tu i teraz (magia siódemek!). Bardzo Ci za to dziękuję!

21 maja 2020

Dziękuję.(serduszko) Idę do przodu.

21 maja 2020

(serduszka)

21 maja 2020

Droga Mario, Bardzo aktualny (dla mnie) temat. Z perspektywy czasu widze ze troche mi sie poprawilo, nie jestem juz tak targana przez moje emocje w stresowych sytuacjach – na wlasne zyczenie. Stanac z boku i swiadomie obserwowac przebieg sytuacji juz czesto mi sie udaje. Daze jednak do tego aby nabyc umiejetnosc wzbicia sie do gory aby stamtad wlasnie moc ogarnac calosc sytuacji, dostrzec tzw wiekszy plan – to w tej chwili wydaje sie byc nieosiagalne dla mnie. Czy masz moze jakies podpowiedzi, jak do tego dojsc? Dziekuje Mario Magdalena

21 maja 2020

DrogaMario, Dla mnie przeslanie jest jasne: pelna koncentracja na marzeniach. Kontrola myśli i emocji. Laczenie sie z energią boską. A do kiedy sa te drzwi otwarte? Do Mabonu?

21 maja 2020

Przez ostatni tydzień rozbijalam to co najtrudniejsze na ten czas. W końcu podjęłam decyzję A myśli próbują mnie wciągnąć w rozpamietywanie. Na szczęście Siły Wyższe przychodzą poprzez sny z przesłaniami. Wracam do odległych ceremonii 16 oraz 27. A dzisiejsza postawiła kropkę nad ,,i” . Ide do przodu. To wspaniale jak nas prowadzą poprzez Twoja misję, za której wspaniale wypełnianie Ci dziękuję ❤❤❤

21 maja 2020

Przekaz dotarł JASNO I Dokładnie :) Ceromonia z przesłaniem dokładnie Dla Mnie aż się zawstydziłam (usmiech) (serduszka)ario Kochana Nasza Gwiazdeczko dziękuje Serdecznie. Każde przesłanie ma swoje Zadanie

21 maja 2020

Nie uzalezniaj swego szczęścia od innych. Pięknie powiedziane. Dziękuję bardzo (serduszko)

21 maja 2020

Dziekuje (serduszko)

21 maja 2020

(serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl