80. Czujesz ograniczenia, chęć wzrostu, zmian? Czas zrzucić starą, ciasną skórę i rozwijać się każdego dnia. Koniec jest nowym początkiem!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Na tym spotkaniu dowiesz się, że...

Każdy koniec jest zawsze nowym początkiem!

Otrzymasz wskazówki o odrzuceniu starej skóry, która stała się zbyt mała i ciasna,

o wzrastaniu i rozwoju każdego dnia,

o tym, że nie zawsze prosta droga do celu jest tą najlepszą.

Symbolika węża: odnowienie, uzdrowienie.

O szukaniu ciepła w sobie i w połączeniu z Energią Wyższą.

 

Symbolika liczby 8 jest związana z odnowieniem i odrodzeniem. Na tym spotkaniu możesz właśnie to przeżyć, zrzucić starą, ciasną skórę i odrodzić się jako nowa istota pełna światła i wysokich wibracji. 

 

Codziennie wszystko się zmienia. Czytałeś kiedyś książkę, a potem po wielu latach wróciłeś do niej i zrozumiałeś ją głębiej, inaczej?

 

Na 80 Ceremonii mamy szansę zmienić się i rozwinąć skrzydła.

 

Twoje myśli, słowa, działania mają wielką moc - mogą tworzyć lub burzyć. Naucz się jak mądrze je używać.

 

Jeśli czasem szukasz wsparcia od innych i bardzo tego potrzebujesz, to spotkanie będzie dla Ciebie wskazówką jak przestać na to liczyć i znaleźć je w sobie! Już nie będziesz musiał uzależniać się od innych. 

Czas trwania 51:03

 


 

“Każdy koniec jest nowym

początkiem”.

 

Maria Bucardi

 


 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Wyjaśnienie znaczenia liczby 80.

Czas trwania 51:03 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

Polecane

Opinie (23)

20 sierpnia 2020

Po czasie:) mam w pamieci obraz z tej Ceremoni. Te roslinki sie ciesza wokol Ciebie Mario, na Twoj powrot moze… Tak lubie to cieszenie sie I ten fioletowy akcent! Przepiekne.

20 sierpnia 2020

(serduszka)

20 sierpnia 2020

Dziękuję za Dziś i za wszystkie Nasze spotkania, które przyczyniły się do tego kim Jestem(całus)

20 sierpnia 2020

Kochana Mario, dziekuje za cudowna ceremonie. Przemiany towarzysza mojemu zyciu od zawsze, jednak ostatnio jakby bardziej swiadomie podchodze do kazdej zmiany w swoich uczuciach i przekonaniach. Nic nie jest stale i tak jest dobrze. Dziekuje za bardzo wazne przeslanie i za wspaniala ceremonie. Ponnado ppod koniec ceremonii przezyszlo mi do glowy, ze jestem pod wielkim wrazeniem jak wspaniale potrafisz mowic i przekazywac energie? Jak jestes w stanie wszystko tak idealnie zapamietywac? Te wszystkie slowa, zagadnienia, po kolei, bez zadnych zajakniec, wszystko jak ze skryptu, a przeciez mowisz z glowy i z serca (uśmiech) Dziekuje

20 sierpnia 2020

Śliczne chmurki na niebie róż błękit biel motylek z chmur (całus)

20 sierpnia 2020

Dziękuję (uśmiech)

20 sierpnia 2020

Dziękuję za spotkanie, za przekazanie tak wielu mądrości i wskazówek. Z tego spotkania czuję, że zaczerpnęłam „wielkimi garściami ” (usmiech) Zarówno Twoje słowa Marysiu, ta energia i cudowna zieleń wokół Ciebie napelniła mnie dziś po brzegi. A wibracja tych filoletowych kwiatów w tle dopełnia przekaz w siłę i moc. Przekazy pięknie synchronizują z tym co aktualne u mnie. Widzę też jak wiele już osiągnęłam i zmieniłam, również dzięki wieloletniej już pracy z przekazami, inspiracjami i materiałami od Ciebie Marysiu. Dziękuję (serduszko)

20 sierpnia 2020

Dziekuje bardzo Mario

20 sierpnia 2020

Mnóstwo różnych myśli przypłynęło po spotkaniu, tak jakby ten proces zrzucania starej skóry już się rozpoczął. A z góry, z samego Źródła spływało natchnienie, inspiracja i światło oczyszczenia. Tak jakoś niezauważalnie i bez rozgłosu wkroczyliśmy w nowy ósemkowy etap ceremonii. Inspiruje mnie energia nieskończoności zawarta w ósemce, która jest bardziej dynamiczna, gdy ustawiona jest w pionie i czerpie energię z Nieba i Ziemi, a bardziej receptywna, gdy jest w położeniu poziomym. I niewyczerpalna energia Źródła, pole nieograniczonych możliwości zawarte w cyfrze 0. Możliwość regeneracji, odnawiania swoich sił, zanurzenia w tej Energii, z której wszystko pochodzi i do której wszystko powraca. Najbardziej podoba mi się przesłanie energii Wenus: piękna, harmonii, spełnienia i obfitości. Nowy etap jest lepszym i piękniejszym etapem i tego się trzymajmy! (serduszko)

20 sierpnia 2020

Moja Najdroższa Mario, dziękuję z głębi serca za każdą piękną energię i siłę do realizacji (serduszka)

20 sierpnia 2020

dziękuję Kochana Mario za niesamowite zmiany jakie zaszłe we mnie (serduszka) było ciężko ale warto było (serduszka)

20 sierpnia 2020

(serduszka)

20 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, zacznę od ostatniego Rytuału dla Matki Ziemi z Krokodylem. Bardzo byłam zdziwiona, gdyż nie dostałam żadnych przesłań, żadnych myśli, po prostu pustka. Pomyślałam, że coś zrobiłam nie tak jak trzeba. Czułam Krokodyla obok siebie, ale to było wszystko i ta cisza. Ten mój Krokodyl, znany z poprzednich Ceremonii pali zazwyczaj nonszalancko fajkę i się uśmiecha tylko. Ma się wrażenie, że on tak wszystko spokojnie obserwuje, zna wszystkie tajemnice i wie kiedy ma zareagować. Bardzo to stary i mądry gad. Jakie było moje zdziwienie, gdy następnego dnia rano po Rytuale otwieram w pracy pierwszą grafikę do zamówienia, a tam krokodyl. Krokodyl ! Co prawda nie z fajką, ale z paszczą zaklejoną taśmą klejącą. Haha. Nie mogłam w to uwierzyć, ale sobie pomyślałam, że jednak Krokodyl działa i że to jest niesamowite. |Wczoraj Pani mówiła, że przewodnikiem dzisiejszej Ceremonii będzie kolejny, silny, stary gad, jakże symboliczny wąż. A dzisiaj mój kolega z pracy mówi, że zrobił sobie nowy tatuaż. Z wężem. Takim pełzającym, meandrującym wężem, który od razu widać, że omija przeszkody (uśmiech) Niesamowite myślę sobie. W czasie Ceremoni pojawił się dzisiaj u mnie także wąż. Leżał zwinięty na na szczycie skały, z głową ułożoną zgrabnie na poskręcanym ciele. Czasami podnosił głowę i uśmiechał się tajemniczo, jakby bez słów chciał przekazać: „Widzisz jaki jestem pewny siebie, jaki jestem potężny, jaki spokojny”. Dziękuję i pozdrawiam

20 sierpnia 2020

Dziękuję Kochana Mario za kolejną wspaniała lekcję Moc uścisków (serduszko)

20 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, moja skóra eksploduje pod naporem nowej potężnej energii, wypełniającej całe moje ciało i moją duszę. Przeżywam eksplozję uczuć i wzruszeń. Moje serce bije mocno, w nowym otoczeniu mojego jestestwa, a z oczu płyną łzy przejęcia i doświadczam odrywania się ode mnie ogromnych połaci mojego życia. Jestem sobą. W najgłębszym poruszeniu wielkiej transformacji i całkowitego przemienienia.

20 sierpnia 2020

Kochana Mario, te Ceremonie, każda, są jak tlen dla duszy. Trafiają do serca, mocno(serduszka). Niech nasza transformacja trwa ponieważ dzięki temu mamy większy kontakt z Siłą Wyższą (serduszka) A dzięki temu stajemy się Jej pięknymi wysłannikami-realizatorem Jej PIĘKNA tu na Ziemi. I to wszystko dzięki Twoim boskim,szczerym i autentycznym przekazom(serduszka)

20 sierpnia 2020

Budujaca Ceremonia, zmienia I przemienia….dziekuje za madrosc Wyzsza I filmiki…

20 sierpnia 2020

Pani Mario, Dziękuję z całego serca. Tyle mądrości i potrzebnych wskazówek!!!

20 sierpnia 2020

Dziękuję. Zdecydowanie czuję, że się zmieniam. Jestem w szoku, że w przeszłości godzilam się na to wszystko. Teraz mam okres buntu i zaczynam mówić „nie”. Przestaje tolerować to co było „normą” w moim życiu. Małymi krokami zaczynam się szanować i cieszę się na to. Zmeczylo mnie bycie marionetka w rękach rodziny i otoczenia. Wielu osobom się ta zmiana nie podoba, ale mnie zaczyna się podobać i to bardzo:) (serduszka)

20 sierpnia 2020

Chciałam jeszcze dodać, że gdy kilka dni temu byłam dosłownie na dnie emocjonalnym, gdy zegnalam stare to rowniez 8 przyszla mi z pomocą. Siły Wyższe skierowały mnie do ceremonii 58 i tam dzięki przesłaniom oraz energii i mądrości delfina w kilka minut wyszłam z tego dołka i teraz jestem tu z wami i cieszę się z życia w zaufaniu i w zrozumieniu tego wszystkiego co się dzieje i czemu się dzieję. Caluje i dziękuję z serca (całusy)

20 sierpnia 2020

dziekuje za wspaniałe narzędzia magiczne, które pomagają mi żyć w większej świadomości i co najważniejsze uczymy się wszyscy z nich skutecznie korzystać dzięki Tobie droga Mario

20 sierpnia 2020

Witam, Spóźniłam się 10 minut dzisiaj będąc w coś pochłonięta i bardzo przemęczona, ale nagle sobie przypomniałam o naszym spotkaniu i już w pierwszych chwilach poczułam inspirację. Dziękuję !

20 sierpnia 2020

Mario cieszę się że tak utrwalilas nam te przesłania. Są niezwykle ważne i jest ich tak dużo. Synchronizacja jest 1:1To jest cudowne wzrost jest każdego dnia przesłania z ceremonii nawet ,,po czasie” trafiają w samo sedno. Rób proszę to co kochasz bo Twoje powolanie i sposob jego realizacji ma wielką moc.(serduszka) z wdzięcznością całuję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl