Polecane

81. Czy nosisz na sobie gruby pancerz, który wydaje się, że Cię chroni przed skrzywdzeniem, ale również nie pozwala się rozwijać? Czas go zrzucić, zakończyć stare związki, by zrobić miejsce na nowe.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

81

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 46:10 min

 

Otwórz się na życie i nowych ludzi, pewne związki muszą się zakończyć, by zrobić miejsce dla nowych. Pewne związki muszą się PRZEMIENIĆ, by iść dalej z lekkością i radością. Odrzuć gruby pancerz, który chronił Cię przez lata przed ludźmi, nadszedł czas, by iść dalej…

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Czy nosisz na sobie gruby pancerz, który wydaje się, że Cię chroni przed skrzywdzeniem, ale również nie pozwala się rozwijać? Czas go zrzucić, zakończyć stare związki, by zrobić miejsce na nowe.

Odrzuć gruby pancerz, który chronił Cię przez lata przed ludźmi, nadszedł czas, by iść dalej…

Każdy ma za sobą trudne momenty, sytuacje, gdy ktoś nas skrzywdził. To sprawia, że budujemy pancerz ochronny przed światem. To było potrzebne w pewnych sytuacjach, ale TERAZ CZAS GO ZRZUCIĆ. 

Jesteś tak silna / silny i w pełni mocy, że go nie potrzebujesz! Wystarczy tylko połączyć się z Siłą Wyższą, słupem światła, który jest najlepszą ochroną. 

Jeśli tu jesteś, rozwijasz się, pracujesz nad sobą, prosisz o pomoc Siłę Wyższą Światła - to wiedz, że jesteś pod jej opieką.

Kamień SOKOLE OKO może pomóc Ci, by spojrzeć z góry na swoje życie i podjąć MĄDRE DECYZJE.

Znajdziesz tu odpowiedź jakie związki warto pielęgnować, a jakie muszą odejść, rozpaść się, by zrobić miejsce na nowe i lepsze, bardziej dopasowane do aktualnej Ciebie.

Gdy mamy niskie poczucie wartości, jesteśmy poranione energetycznie i uczuciowo, to przyciągamy osoby, które będą na nas żerować. Dlatego wiele osób z nas ma takie nieprzyjemne przeżycia w przeszłości. Ale teraz jest CZAS ZMIANY! JESTEŚ INNĄ OSOBĄ I ZASŁUGUJESZ NA NAJPIĘKNIEJSZE ZWIĄZKI Z INNYMI. 

Dodatkowo dowiesz się jakie jest znaczenie kart Tarota VI Miłość oraz XIV Sztuka / Alchemia w talii Thoth.

Nauczysz się z ich przesłania jak stworzyć kochający związek, pełen wolności i piękna, a nie zniewolenia i oczekiwań. 

A także jak połączyć PRZECIWIEŃSTWA.

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (25)

3 stycznia 2020

Dziękuję Mario❤️

19 maja 2020

U mnie energie mroku też się odezwały, już nawet wcześniej. Niestety częściowo złapałam się w pajęczyny, częściowo udało mi się uwolnić, jednak ogólnie czuję jakby coś chciało mnie zatrzymać i ograniczyć połączenie z czystymi energiami. Sama już nie wiem, czy to wychodzą na powierzchnię sprawy do przepracowania „same z siebie”, czy jednak pewne siły chcą mnie zatrzymać… Zarówno poprzednia, jak i ta, 91 Ceremonia, mocno zacinały się przy odsłuchiwaniu. Początkowo miałam problem, aby połączyć się o czasie. Następnie musiałam kilka razy je zatrzymywać i buforować, a gdy to niestety nie działało – puszczać od nowa. Oczywiście sprawa wskazówek od Sił Wyższych to jedno i może to jedyne wytłumaczenie, ja jednak czułam tu znów – jakby coś chciało mnie zatrzymać (szczególnie 26.12, następnym razem starałam się jeszcze bardziej „wyluzować” i przyjąć po prostu to co się dzieje, jako takie jakie widocznie ma być). Testy były i są. Pojawiały się łzy, poczucie bezsilności. Staram się, wychodzi różnie… Dziękuję Mario, że o tym wszystkim wspominasz, uprzedzasz i przypominasz, że nikt nie jest nieomylny. Po kilkunastu dniach czuję się znów silniejsza, choć ten stan równowagi niełatwo utrzymać. Potrzebuję wrócić do podstaw, które póki co wciąż zaniedbane. PORZĄDKI. Trzymajcie kciuki (uśmiech)

19 maja 2020

Jestem wdzieczna i dziekuje za wyjatkowe spotkanie…Zawsze mnie Pani inspirowala, ze w spokoju lezy sila. Ciesze sie, ze juz od paru dni sa coraz dluzsze i za pare miesiecy bedzie juz wiosna…ostatnia jesien dala mi bardzo popalic i Pani Ceremonie sa taka iskierka i Swiatelkiem. Pozdrawiam serdecznie

19 maja 2020

Natomiast wczoraj w trakcie trwania Ceremonii zblokowala mi się na minucie 40:50 …niebywałe …❤❤❤ Z miłością i wdzięcznością ❤

19 maja 2020

Kochana Mario ❤ Bardzo dziękuję za ta Ceremonię…Ja natomiast 31 grudnia 2019 podczas drzemki popoludniowej mialam sen…zobaczylam liczby 18:18 i wówczas się obudziłam…Bylo to o tyle dziwne, ze zwyle nie śpię w ciagu dnia…

19 maja 2020

Bardzo podobał mi się przykład p.Ewy dokładnie tak samo mialam w wigilię z Moją rodziną starałam się jak mogę…A wyszło jak zawsze…, czyli ja najgorsza ja do niczego, wszystko odebrane na odwrót, sytuacja tak mnie dotknęła, że bym mogła znaleźć się po drugiej stronie świata…,ale jednak żyje i stwierdziłam,że nie mam ochoty z nimi utrzymywać kontaktu z kimś mimo że to rodzina… Co to za rodzina ,gdzie nawet nie mają świadomości ,że tyle razy właśnie to przez nich mialam ochotę popełnić samobójstwo ja też to sobie uświadomiłam i owszem popełniłam błąd bo chciałam stąd odejść,ale naprawiłam go na tyle, że mój kontakt ograniczę do minimum.

19 maja 2020

Dziękuję :)

19 maja 2020

KOCHANA MARIO (SERDUSZKA)

19 maja 2020

Dziękuję mam dużo do opowiedzenia wiem wiem jest już przed północą do 22 dzwonić się nie powinno ale pisać czemu by nie☺

19 maja 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, w moim śnie ukazała się dziś na nieboskłonie świetlista tarcza dwunastu znaków zodiaku oraz bijąca z nich prosto na mnie przepotężna jasność świetlista, z jaką płynę do przodu, rozkoszując się aksamitną pieszczotą delikatności krystalicznych wód czystości i niewinności we mnie oraz wokół mnie na spotkanie z moją nadziemsko zjawiskową tajemniczą drugą połową z moim przepięknym lustrzanym odbiciem w baśniowo nadprzyrodzenie romantycznej miłości o anielsko eterycznej lekkości, wolności całego wszechświata, astronomicznie krezusowym bogactwie, rajsko rozkosznym szczęściu, kosmicznie boskim spełnieniu.

19 maja 2020

Mario cudowna ceromenia. Pomogła poszerzyć mi perpsektywę, dała solidne narzędzia do pracy nad uważnością. Poczułam jak zmienia się moje podejście do wielu spraw. Dziękuję kochana. Cieszę się, że dzisiaj właśnie tu trafiłam. Dziękuję (serduszko)

19 maja 2020

Kochana Mario, dziękuję ❤

19 maja 2020

Dziękuję Mario (serduszko)

19 maja 2020

Oj tak, pewne sytuacje , schematy postępowania i zachowania u niektórych nie zmieniły się od ponad 30 lat. I gdy tak coś po raz milionowy ( nawet nie wiem czy takie słowo istnieje: :) wraca do mnie, to jestem w szoku i pytam sama siebie, jak to możliwe że jeszcze mnie to jakoś irytuje ( ale jest postęp bo denerwuje zamienilo się na irytuje:)). I dokładnie dziś stwierdziłam, że to, że w końcu udowodnie swoją rację i przymusze innych do odpowiedzialność za swoje słowa i obietnice, to jednak nie zmienia faktu że się na tym skupiam i mnie to drażni. Ponadto dziś odkryłam 2 rzeczy. Pierwsza to taka że jest w tym pozytywna strona… Bo jak się wslucham to mogę stwierdzić… Aha to tak mnie potraktowales/potraktowałas, tak mi powiedziales/powiedziałaś, że robię, myślę lub wierzę w to i tamto… A druga, uwaga to nie będzie świetliste przemyślenie!.. Ze mężczyźni mało co ogarniaja i gdybyśmy my kobiet miały trochę więcej siły do mlotkow, wiertełitp. To oni nie byliby potrzebni. Przynajmniej nie ci, których znam. Dla wyjaśnienia, wierzę że gdzieś są Ci prawdziwi, nieskrzywdzeni mężczyźni. Tak w głębi serca szkoda mi męskiej płci, bo tak naprawdę mam wrażenie że sobie trochę słabiej radzą w tych czasach niż większość kobiet i to widzą i to ich jeszcze doluje i jeszcze gorzej im to wszystko wychodzi. W sumie jak teraz kończę ten komentarz, to z etapu o rozczarowaniu płcią męska przeszłam do odczucia że jednak mi ich szkoda i wzbogacają nasz świat-tylko niech się trochę zmobilizuja! Kobieta zmienną jest haha, ale to dobrze bo już się przez chwilę bałam że zacznę rozglądać się za kobietami.(usmiech) Ps: taki komentarz jaki nastrój, a pozartowac zawsze warto:) Ps2: Pani Mario jeśli nie opublikuje Pani tego komentarza to zrozumiem:)

19 maja 2020

Dziękuję

19 maja 2020

Dziękuję za Ceremonię. Doskonale rozumiem przesłania gdyż dokładnie po 21.12 już następnego dnia spadły na mnie dziwne negatywne odczucia. I już 24.12 spotkanie które także wywołało negatywne odczucia i zwatpienie. Bo przecież pozbyłam się już wszystkiego co mnie blokowało a tu nagle spotkanie które mi ” udowadnia ” że wcale nie. Wierze że Siła Wyższa czuwa i to wszystko będzie dobrze. Temat bardzo aktualny jak zwykle. Jak Pani to robi Pani Mario? (usmiech) Całej naszej kochanej Wspólnocie i Pani życzę Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Spełnienia marzeń i siły i mocy w tej drodze (serduszko)

19 maja 2020

Świetne spotkanie oczywiście że pojawiły się różne sytuacje szczególnie rodzinne i zwiazkowe, które na szczęście odczułam jako egzamin. Zdałam na 5 w moim odczuciu. A powrót do przeszłości sięgnął aż 21 lat wstecz i to całkowicie niespodziewanie. Niby ok ale gdy zareagowała somatyka to dało mi sygnał aby uzdrowić jeszcze tamto zdarzenie. Pamiętnik z wieku 16lat mi pomógł słowo po słowie wszystko przeanalizować jeszcze raz. Chwilę było zatrwozenia ale w koncu usiadłam i powiedziałam przecież ja nie jestem taka jak w tamtym czasie. I moj bialy wilk mnie poniósł na grzbiecie mówiąc cała prawdę o mojej mądrości, szlachetnych zasadach i miłości do siebie oraz innych istot. Wszytsko się dzieje Mario tak jak przekazują Ci Siły Wyższe. Wsparcie od Źródła jest niesamowite ❤ Dziękuję Ci i całuje serdecznie (serduszka)

19 maja 2020

Mario, temat i przesłania Ceremonii są dla mnie dzisiaj jak objawienie!! bo przez ostatnie dwa dni Siły Mroku podjęły zmasowany atak, pojawiły się sytuacje, które byłam pewna że należą do przeszłości… Z całego serca dziękuję(serduszko)

19 maja 2020

Genialne przesłania, z całego serca dziękuję!!! (serduszko) Jest dokładnie tak, jak mówisz – i egzamin , i sprawy z przeszłości, i próby wciągnięcia w bagienko. Twoje słowa wyjątowo krystaliczne i przejrzyste albo ja idealnie wszystko pojęłam (lepiej niż zwykle :) ) Niesamowicie pięknie ułożył się ten przekaz w moim sercu i w mojej głowie. Zestroiłam się z nim całkowicie. Bardzo dziękuję!

19 maja 2020

Kochana Pani Mario, to jest naprawdę niesamowite jak aktualna jest ta Ceremonia dla mnie. Ja tak bardzo czekałam na Nowy Rok i chciałam wejść w nowy czas z pięknymi myślami, z pięknymi emocjami, z radością, szczęściem i miłością. Chciałam tak pozytywnie zacząć ten wyjątkowy i symboliczny czas. I nagle, nieoczekiwanie, nie wiadomo jak i skąd jedna mała sprawa rozgniewała mnie tak bardzo, że popsuła mi całego Sylwestra i Nowy Rok, stara sprawa z przeszłości, stary kotłujący się wzór, na który już dawno nie zwracałam uwagi. Było mi bardzo smutno, nie do końca zdawałam sobie sprawę nawet co się stało i dlaczego. Egzamin oblałam, chociaż bardzo chciałam się z tego wyrwać. Nie pomogła szałwia, kąpiel w soli, medytacja z pestką jabłka ani medytacja Złotego Promienia. Dziękuję Pani Mario za tą Ceremonię, dziękuję za dokładne wytłumaczenie co się dzieje. Moim celem jest mieć piękne i jasne życie, pełne radości i lekkości i wierzę, że takie właśnie będzie. Pozdrawiam cieplutko.

19 maja 2020

Jeszcze dodam, że 2x miałam komunikat Player error The player is having trouble. We’ll have it back up and running as soon as possible. Nie jestem informatykiem, ale wydaje mi się że to może być po Waszej stronie. Mario, oczywiście nie musisz publikować tego zgłoszenia technicznego. To jest tylko dla Ciebie. Serdecznie pozdrawiam (serduszko)

19 maja 2020

Kochana Mario, oj, działa ceremonia bardzo intensywnie, nawet po czasie. Miałam okazję się o tym przekonać ostatnio, kiedy zasiadłam do przepisywania starszych ceremonii (nawet miałam o tym pisać, że zrobiła mi się przerwa w przepisywaniu ceremonii i narosło aż 16 zaległych! Dla mnie jest to bardzo ważne, aby je przepisać do mojej księgi, ale te cztery miesiące były tak intensywne, że nie miałam czasu). Teraz miałam trochę wolnego i bardzo się cieszyłam, że wreszcie je sobie wszystkie przepiszę. I tu pierwsze olśnienie (o tym właśnie miałam napisać): okazało się, że idealnie są tam „poukrywane” przesłania właśnie na obecny czas. I że tak miało być, że odłożyłam przepisywanie, bo te przekazy nabierają nowych i aktualnych znaczeń! Ale to nie wszystko: gdy tak się już cieszyłam i ze świeżą, bardzo pozytywną energią, przyjemnymi odczuciami przepisałam cztery ceremonie, poczułam, że coś się dzieje. Bardzo intensywna energia, zaczęło mi być niedobrze, rozbolała mnie głowa i zaraz następnego dnia po prostu zaniemogłam fizycznie. Od razu zrozumiałam, że ta czysta, świetlista i piękna energia ceremonii natknęła się na stary węzeł energetyczny, który we mnie tkwił i po prostu go zdetonowała :) Odczułam to cieleśnie, bo somatyka u mnie działa natychmiast. Do teraz to odczuwam jako różne „dziwne” dolegliwości, które raz mijają, raz powracają, zmieniają się w coś innego i męczą mnie. Ale nie narzekam, nie staram się przerzucać winy na innych, widzę, co u mnie szwankuje i co mam uzdrowić, bo to nie jest/nie było czyste i świetliste. Na 90% byłam pewna, że dobrze odczytałam te informacje płynące od mojego ciała, a po dzisiejszej ceremonii utwierdziłam się w tym całkowicie. Jest to dowód, że nie tylko słuchanie/oglądanie ceremonii, ale „zwykłe” przepisywanie i to po długim czasie ma bardzo silną energię i może wiele w nas zmienić czy naprawić. Dziękuję za uwagę :) Całusy

19 maja 2020

Dziękuję Ci pięknie Mario:))

19 maja 2020

Dziękuję Mario , za wskazówki 91 ceremonii 1 w 2020 Mądre słowa prowokują do przemyśleń aby podejmować mądre decyzję . Decyzje korzystne .

19 maja 2020

Dziekuje Mario Cala rzecz w tym, zeby PAMIETAC o nie wchodzeniu w emocje, o zdystansowanie sie do sytuacji w takich newralgicznych momentach. Dziekuje, ze przypominasz o tym

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl