83. Jak żyć zgodnie z wew. Prawdą, wytrwale realizować Twoje marzenia i pragnienia. Gęś symbol czystości, wytrwały obrońca własnego terytorium.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 83 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła, tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz: 

Jak żyć zgodnie z wewnętrzną Prawdą, wytrwale realizować Twoje marzenia i pragnienia.

ZWIERZĘ MOCY GĘŚ - symbol czystości, wytrwały obrońca własnego terytorium. 

 

 

Ceremonia z niezwykłego Miejsca Mocy na wyspie Porto Santo.

 

 

CO ZYSKUJESZ:

Pozytywne energie, oczyszczenie, podwyższenie wibracji oraz ważne przesłania.

Znaczenie karty Tarota As Mieczy.

Jak zachowywać się w czasach, gdy ludzie zawistni, przepełnieni nienawiścią atakują i próbują ściągać innych w dół.

Co OCHRONI Cię i jest Twoją tarczą obronną.

Wiesz kim jesteś! Gdy masz tego świadomość - WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.

Jak uzyskać pozytywne rezultaty oraz jak uniknąć negatywnych.

Wyjaśnienie znaczenia liczby 83.

Kolejny KLUCZ WTAJEMNICZENIA.

 

 

Co jeszcze zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 43:37 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

Oczyszczenie, podwyższenie wibracji, aktywacja światła Twojego wewnętrznego Słońca.

Przesłania od Siły Wyższej Światła w imię miłości, światła, szczęścia, spełnienia, obfitości i tego, co najlepsze dla Ciebie.

 


ZWIERZĘ MOCY GĘŚ

Naszą Przewodniczką 83 Ceremonii jest Gęś. Dlatego już dziś czas, by przygotować się na to spotkanie i poczuć energię tego niezwykłego Zwierzęcia / Ptaka Mocy. Gęsi poruszają moje serce już od dawien dawna … A szczególnie te momenty, gdy krzyk gęsi zwiastuje nadejście wiosny i gdy podnoszę głowę i patrzę w niebo, widzę klucze gęsi, które wracają do Europy, zawsze mam wrażenie, że coś magicznie wypełnia powietrze podmuchem nowego życia! A gdy jesienią gęsi odlatują na Południe, zawsze mam łzy w oczach i poczucie, by lecieć z nimi daleko daleko w nieznane … Te momenty, gdy gęsi wyruszają w podróż, jakże ciężką i niebezpieczną, są takim symbolem odwagi, jak i one same! Ile niebezpieczeństw czeka na nie po drodze, a szczególnie ten jeden najgorszy wróg: człowiek! Ile gęsi ginie w czasie polowań, a ile traci swojego ukochanego partnera, którego wybiera na całe życie! To czas, by każdy człowiek, który uczestniczy w takich procederach wreszcie zrozumiał, że karma wraca i jeśli przyczynia się do śmierci innej Istoty lub jej cierpienia, to później nie powinien się dziwić, że w tym lub kolejnym życiu karma wróci … Ilu myśliwych jest samotnych i tęsknią za cudowną ich drugą połową? Ilu myśliwych cierpi z powodu zdrady? Ilu myśliwych ma braki finansowe? A ilu cierpi na nałogi, np. alkoholizm? Czy widzisz te powiązania? Ja je widzę … Tutaj nie czas, by oceniać innych (!), ale czas – by uświadamiać jak rzeczy są ze sobą powiązane! By każdy miał świadomość tego, co robi i jakie konsekwencje to za sobą niesie … Co wysiewam, to zbieram …

Wiele wiele lat temu, gdy po raz pierwszy zobaczyłam film Makrokosmos (Makrokosmos – Podniebny taniec – przyrodniczy film dokumentalny z 2001 roku, ukazujący życie ptaków), uświadomiłam sobie jak bliskie są mi właśnie te ptaki, gęsi … Gęś jako symbol wierności sobie i drugiej połowie, którą wybiera na całe życie. 

 

Gęś jest obok łabędzia jednym z najbardziej symbolicznych zwierząt, które reprezentują czystość i są ściśle związane z wyższymi światami.

Gęś jako Strażniczka, która uczy by bronić siebie i swojego terytorium, by “przegonić” obcy wpływ i być wierną/wiernym sobie i Twojej prawdzie.

Gęś jako zwierzę mocy reprezentuje kobiecą moc stworzenia (patrz cykl 80 – tych Ceremonii) i wskazuje drogę duszy. Tematy, na które gęś najbardziej chce zwrócić Twoją uwagę, to lojalność i rzetelność. Gęsi mają bardzo wyraźne zachowania społeczne w stowarzyszeniach grupowych i są lojalne wobec życiowych partnerów. Nadszedł czas, aby sprawdzić aktualny status związku / związków. Jakie są Twoje obecne relacje z partnerem, rodziną i co utrzymuje to połączenie? Pamiętasz o tym mówiliśmy na 81 Ceremonii.

Gęś wzywa Cię także do tego, by zastanowić się nad tym:  jakie ograniczenia i lęki jeszcze blokują Twoje życie. Oderwij się od nich, by móc powrócić na Twoją ścieżkę i swobodnie się rozwijać. Zachowaj czujność, ćwicząc Twoją świadomość. Bądź w pełni świadoma/y wszystkiego, ale zachowaj równowagę. Istnieje niebezpieczeństwo, że sam/sama się poświęcisz, chociaż nie jest to konieczne ani pożądane. Teraz zwróć szczególną uwagę, aby nie popaść w rolę ofiary i nie obwiniaj za wszystko ani siebie, ani innych. Oderwij się od poczucia winy, aby nie dać się złapać w błędne koło.

Nowe możliwości są przed Tobą, cierpliwość i wytrwałość są kluczem!

Unikaj eksperymentów!

Wierność sobie i Twojej wew. Prawdzie!

Nie wszystko złoto, co się świeci – patrz uważnie!

Przemyśl wszystko w spokoju i dokładnie, zanim zdecydujesz!

Dokładnie sprawdź to, co ci powiedziano lub doradzono!

 

Bądź w 100% sobą w tym, co planujesz zrobić. Twój plan duszy został Ci dany w szczególnym celu. Chodzi o to, aby iść w sposób, który Ci odpowiada, a nie wybierać ścieżki, którą inni dla Ciebie zaplanowali.

Jutro na naszej 83 Ceremonii poznasz także wierzenia naszych przodków na temat Gęsi, by jeszcze lepiej zrozumieć jej wyjątkowość i z jej pomocą iść drogą szczęścia i spełnienia.

Bardzo proszę sprawdź, czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny, do Ceremonii potrzebujesz dostęp na tydzień, miesiąc lub na rok… ► Sprawdź czy Twój dostęp do Ceremonii jest jeszcze aktywny: link: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/ 


 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

           

Polecane

Opinie (25)

21 sierpnia 2020

21 sierpnia 2020

Kochana Mario,B.dziękuję za niezwykłą Ceremonię. (serduszka) Jest dokładnie,dokładnie tak jak mówisz. Przekaz Siły Wyższej jest B.czytelny (serduszka) ,realizujący się. A sceneria dzisiejszej Ceremonii ,szczególnie wiatr i Słońce,powiedziało,że jesteś Kochana przez wszystkie żywioły i Strażników Mocy. Niech Siła Wyższa będzie Uwielbiona i Pochwalona. (serduszka)

21 sierpnia 2020

Dziekuje Mario ❤️ A w kilka chwil po zakonczeniu Ceremonii – przelecialy nad glowa gesi……. Pozdrawiam, wieczornie (uśmiech)

21 sierpnia 2020

Dziekuje. Jak ostatnio ktoś np w pracy wydziera sie bo takich jest niewielu ale są to ja do nich mówię „kocham cię „ i mydle pozytywnie. Przesyłasz super pozytywna energię. Buziaki (serduszko)

21 sierpnia 2020

Dziękuję Najdroższa Mario, niesamowite (serduszko) bo powróciłam do 42 Ceremonii właśnie kilka dni temu, cudowne, silne przesłanie … żywioł powietrza … (serduszko)

21 sierpnia 2020

Cudowna energia!(uśmiech) Wreszcie coś dotarło do mojej świadomości, bo ostatnie dni obfitowały w energie pozaświadome, co dość mocno mnie frustrowało. Dziś od razu nastąpiło połączenie z energią Nieba (niebieski był wszędzie!), a do tego słup białozłotego światła. I jasny, zrozumiały przekaz otworzył klapki i poukładał wiele rzeczy w głowie. Szybkość i dynamika odczuwalna mocno cały dzień. Przesłania o zbliżającym się szczęściu i spełnieniu przyjmuję na wiarę, bo nie wypada nie wierzyć (uśmiech) Energie Mroku faktycznie silne, przez ostatnie dni było z nimi trochę kłopotu (uśmiech) Ale ten dzisiejszy wiatr, i słońce, i błękitne niebo dało mi tyle radości i optymizmu, i tyle siły, że czuję solidne wsparcie energetyczne na kolejne dni. Jestem ciekawa Pełni Bobra…Jaka wizja się wyklaruje? Z serca pozdrawiam (serduszko)

21 sierpnia 2020

Dziękuję bardzo (serduszko)

21 sierpnia 2020

Najdroższa Mario, Dziękuję Ci za cudowną Ceremonię, ten złoty piękny piasek i niebieskie niebo a do tego wiatr dają tak magiczny klimat. dziękuję za przesłania, Gęś o której teraz wiem tak wiele i zupełnie inaczej patrzę na to Zwierzę Mocyi ta Czystość, Światło i Miecz i to iście swoją drogą (serduszka)kochana przypomniałaś mi jak bardzo jest to ważne, jak bardzo ważne jest aby pielęgnować tą czystość w nas przesyłam mnóstwo szczęścia (serduszka) buziakii

21 sierpnia 2020

Moja Najdroższa Mario, dziękuję z głębi serca za spotkanie i świetliste piękne wskazówki dotyczące dzisiejszej Ceremonii której energie są bardzo wyczuwalne, moc miłości (serduszka)

21 sierpnia 2020

Ależ mocne spotkanie (uśmiech) i ukochane Porto Santo… Dziękuję Ci Mario za wsparcie dla tego miejsca. A gęś jest w mojej pamięci już od dzieciństwa bo zawsze gdy wracałam ze szkoły oraz u babci w zagrodzie miałam z nimi kontakt. Gdy musialam wejść na ich terytorium pedzilam jak struś pędziwiatr (uśmiech)bo wiedziałam jak szybkie są i zdecydowane a ich uszczypnięcie naprawdę dotkliwe. Spojrzę na te piękne ptaki dziś z wyższej perspektywy całuje

21 sierpnia 2020

Ależ mocne spotkanie (uśmiech) i ukochane Porto Santo… Dziękuję Ci Mario za wsparcie dla tego miejsca. A gęś jest w mojej pamięci już od dzieciństwa bo zawsze gdy wracałam ze szkoły oraz u babci w zagrodzie miałam z nimi kontakt. Gdy musialam wejść na ich terytorium pedzilam jak struś pędziwiatr (uśmiech)bo wiedziałam jak szybkie są i zdecydowane a ich uszczypnięcie naprawdę dotkliwe. Spojrzę na te piękne ptaki dziś z wyższej perspektywy całuje

21 sierpnia 2020

Idziemy droga serca… Dziekuje Mario

21 sierpnia 2020

Bardzo dziekuje za piekne przeslania. Za polaczenie, za Zloty piasek… Ja jednak oczarowana morzem, granatem…poruszona do glebii.

21 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, dziękuję za ta piękną Ceremonię. Ja jakbym widziała wiele świetlistych postaci obok Pani dzisiaj :). Jeśli chodzi o istoty mroku, to to co się dzieje od początku listopada jest nie do uwierzenia. Jest jakoś tak bardzo niełatwo w ten poniedziałek miałam bardzo trudny dzień, sama się nie poznawałam. Od jakiegoś czasu czuję też inne osoby, czuję jak słowa innych osób, ich sposób myślenia jest dla mnie nie do przyjęcia. Wiem, że jeśli zacznę myśleć tak jak one, przyjmę ich punkt widzenia to będzie to dla mnie niekorzystne, ściągnie mnie w dół. Dlatego też staram się myśleć pozytywnie i czuję, że jest dokładnie jak Pani mówi. Czyste myśli, dobra intencja doprowadzi do pozytywnych rezultatów. Ostatnio cały czas czuję w sobie transformację, fioletowe wibrajce. Jeszcze nie czuję tych wszystkich pięknych rzeczy, które się zbliżają do mojego życia (uśmiech)Ściskam i pozdrawiam świetliście krystalicznie (uśmiech)P.S. Czułam dziś jakby energie miały wagę i były ciężkie, ale przyjemne, i jakbym trzymała ciężkie kule w dłoniach.

21 sierpnia 2020

Kochane serduszko dziękuje (serduszko)piękne miejsce jak z obrazka(serduszko)piękna ceremonia

21 sierpnia 2020

Kochane serduszko dziękuje (serduszko)piękne miejsce jak z obrazka(serduszko)piękna ceremonia

21 sierpnia 2020

Dziękuje pięknie, tak niesamowita energia z góry, potężna. Cudownie;*

21 sierpnia 2020

Dziękuję Mario za przepiękna Ceremonie! siła powietrza była niezwykła…czuję, że z taka właśnie siłą, mocą i szybkością spełnią się cele i marzenia…:)

21 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, kamerka przesunęła się w stronę oceanu obfitości. U mnie transmisja zatrzymała się w 35:53 minucie, sygnalizując przerwę – na odsłuchanie ponowne Ceremonii 35 oraz 53. Moja Oaza Natury sąsiaduje w masową hodowlą setek białych gęsi, które kocham całym sercem.

21 sierpnia 2020

Witam serdecznie Mario dziękuje z całego serca za cudowne przeslanie (serduszka)

21 sierpnia 2020

Witam serdecznie Mario dziękuje z całego serca za cudowne przeslanie (serduszka)

21 sierpnia 2020

Dziękuję Kochana Mario za wspaniała ceremonię, wzkazówki i słowa jakie popłynęły z Twoich ust były mi dziś bardzo potrzebne.Siły mroku próbują swoich sił na mnie,ale tak łatwo im nie pójdzie(uśmiech) mam przy sobie Siły Wyższe, które mają mnie w opiece każdego dnia ,dzieki Tobie kochana Mario(serduszko) Przesyłam Moc cudowności

21 sierpnia 2020

(serduszka)

21 sierpnia 2020

(serduszka)

21 sierpnia 2020

Pięknie dziękuję Mario:))

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl