84. Po tych wszystkich trudnych latach zasługujesz na nagrodę. Czy słyszysz jak SZCZĘŚCIE puka do Twych drzwi? Nie przegap tego prezentu!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 84 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła, tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz: 

Szczęście stoi na progu i puka do Twoich drzwi, czy słyszysz, czy otworzysz i zaprosisz szczęście do Twojego życia?

Czy też udasz, że nie słyszysz?

Jaką miarą mierzysz Twoje szczęście?

Czy nadzieja matką głupich?

Wierzysz, że Ci się uda czy tylko masz nadzieję?

Czujesz gotowość, by zostawić przeszłość za Tobą? 

 

 

Na 84 Ceremonii z Marią Bucardi dowiesz się jeszcze:

 Dlaczego nadzieja jest "matką głupich" i jaką lepiej przyjąć postawę.

Czy dostaniesz malutko "szczęścia" czy potężne, obfite i bogate "szczęście".

Co zrobić, by dostać te drugie - ogromne bogactwo.

Jak można odrzucić szczęście w nieświadomy sposób?

Wiele osób zamyka drzwi przed nosem prezentom, które Wszechświat im przynosi pod drzwi - nie bądź jedną z nich!

TWÓJ PREZENT JEST NIEZWYKŁY! ODWAGI!

 


 

"Po tych wszystkich trudnych

latach, trudnych chwilach,

zasługujesz na nagrodę!

Na najlepsze".

 

Maria Bucardi


 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 43:22 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

Oczyszczenie, podwyższenie wibracji, aktywacja światła Twojego wewnętrznego Słońca.

Przesłania od Siły Wyższej Światła w imię miłości, światła, szczęścia, spełnienia, obfitości i tego, co najlepsze dla Ciebie.

 


 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

           

Polecane

Opinie (30)

21 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, kolejna cudowna ceremonia! Chciałam podziękować za Pani pracę, jest nieoceniona! Dodam tylko, że dla mnie to prawda, że odsłuchuję jej w odpowiednim momencie, że właśnie teraz szczęście puka do mych drzwi! Dzięki Twoim poprzednim ceremoniom, droga Mario, udało mi się przejść pewną przemianę. Kiedy tylko poinformowałam Wszechświat w krótkiej medytacji, że już koniec trzymania się kurczowo planów, do których wcale nie czułam tego ognia, serca, że puszczam przeszłość i otwieram na nowe, to OD RAZU, jeszcze w tej samej medytacji, pojawił się inny pomysł, który rozświetla mi przyszłość, a za dwa dni, poprzez słowa znajomej, kolejny – całkiem podobny, dzień później „przypadkowa osoba” dołożyła mi sporo informacji na dokładnie ten właśnie temat i była na tyle miła, że zadeklarowała nawet swoją pomoc w realizacji pomysłu. Już od dawna nie wierzę w przypadki, ale i tak te ostatnie wydarzenia, słowa innych ludzi, ich bezinteresowność i szczerość wywarły na mnie niesamowite wrażenie i są dla mnie wsparciem od Siły Wyższej. Pierwszy raz tak prawdziwie czuję, że jestem wreszcie gotowa otworzyć drzwi na to jeszcze nie znane szczęście. A dodatkowo wokół mnie same 17, 11, 111 i nawet mój osobisty rok numerologiczny to 1. Jest 2020 = 22 lub 4, ja jestem numerologiczną 4 lub 22 (zależy jak liczyć ), a numerologią zainteresowałam się dopiero parę miesięcy temu. Jeszcze nie wiem co się z tym wiąże (ani czy coś w ogóle) ale WIERZĘ, że to będzie ważny i cudowny rok, bo drzwi są otwarte! Dziękuję Ci droga Mario, że jesteś i pozdrawiam Cię ciepło z całego serca!

21 sierpnia 2020

Kochana Mario,bardzo dziękuję za piękną Ceremonię, z niezwykłym udziałem Słońca. Dla mnie,to spotkanie było niesamowitym dialogiem z Tobą, logicznym ciągiem pytań i Twoich odpowiedzi. A moje serce zawoła : Niech będzie Uwielbiona wszechmogąca dobroć Siły Wyższej i Jej Istot,których miłośc widziałam podczas ostatniego Rytuały dla Matki Ziemi. Oddaję część i Hołd Mocom Niebieskim (serduszka)

21 sierpnia 2020

Cudowna ceremonia kochana Mario,taka bardzo,bardzo jasna,radosna i świetlista po prostu złota(uśmiech)Wierzę i ufam w Siły Wyższe ,otwieram moje serce na nowe ,pełne obfitości życie.Zawsze wierzyłam ,ze nadejdzie ten dzień :-)Dziękuję za wspaniałe przesłania. Przesyłam Moc cudowności

21 sierpnia 2020

Na paragonie 16 66 i pani przy kasie pyta czy zbieram naklejki ja mówię tak otrzymałam 17 naklejek moja córeczka dokłada do obecnych i wymienia na maskotkę liska Lucka. Aby mieć taką ilość naklejek musiałabym zrobić bardzo duże zakupy, magia

21 sierpnia 2020

Kochana Mario!! Dzisiaj byłem spóźniony i to sporo bo aż 40 min. Ogólnie na wszystkie ceremonie staram się skupić przy zamkniętych oczach. Nie czułem specjalnych energii podczas rytuału może dlatego że byłem spóźniony. Widziałem dużo jasno zielonego światła które przychodziło później w inne odcienie. Serce moje jest otwarte na wielkie szczęście i radość życia jestem gotowy w każdej chwili na przyjęcie tego wszystkiego co najlepsze. Mam jednak stare nawyki przyzwyczajenia powiązania do świata materialnego. To może nie jest strach ale ciągle przybywa coś nowego a moja osobowość mówi mi tak że muszę skończyć to co zacząłem. Więc fizycznie nie wiem jak to zrobić. W ostatnich miesiącach odczuwam szczęście uśmiecha mi się. Myślę że jeszcze to zasługa mojej prośby porannej czego wcześniej tego nie robiłem. Codziennie rano wstaję przed oknem mimo że jest ciemno mówię słowa Podziękowania dla Sil Wyzszych i wybaczania sobie i innym. Zawsze łatwiej rozumiałem wszystkie takie przesłania które były oparte na jakiś przykładach. Jak już powiedziałem jestem otwarty gotowy na wielkie szczęście radość miłość i finanse. Tylko jak to fizycznie praktykować jak to fizycznie ma wyglądać. ??? Pozdrawiam gorąco z mocą Boskich najwyższych energii (serduszka)

21 sierpnia 2020

Tak sie przymierzam do nowego poczatku, 2020 Roku I nie wiem jak zaczac. Przeslania bardzo mi sie przydadza. Wroce po nie jutro. Dzien wczesniej powiedzialam do siebie, czy ja kiedys Bede szczesliwa? Szczesliwie, synek na to odpowiedzial. Jestes, tylko o tym nie wiesz. Dzis pojawila sie kolejna odpowiedz. Dziekuje z calego serca za ta cudowna prace jaka wykonalas Mario dla mnie I calego swiata. Oby w paczuszce od wszechswiata chwila wytchnienia znalazla sie dla Ciebie. Ufam I Wierze.

21 sierpnia 2020

Dokładnie takie przesłania przyszły do mnie podczas Pełni Bobra! Otworzyć się na szczęście, przyjąć je, pogłębiać i nigdy się nie zatrzymywać, bo zawsze może być lepiej i jeszcze lepiej Gdy odbieram te przekazy sercem, to dokładnie wiem, o co chodzi. Gdy rozumowo – to kłóci się z przyjętymi schematami poprzestawania na małym, skromności, jedzenia małą łyżeczką i właśnie o tym wróblu, czyli wszystkie te mądrości, które przejęliśmy od rodziców i wychowawców. I to właśnie przeszkadza i blokuje w otwarciu się na pełnię szczęścia (po powtórnym odsłuchaniu ceremonia trzykrotnie zatrzymała się na słowach: „trzymają” i „z lekkością i radością”), Wiara jest, choć nie zawsze niezachwiana. Jednak nie gaśnie. Można to porównać do Pustelnika, który w chwili mocnego porywu wiatru ochrania płomień lampy, który nawet jeśli chybocze na wietrze, to nigdy nie gaśnie. Wszechobecny mrok odczuwam przede wszystkim jako zmęczenie, senność i dotkliwy brak światła. Marzę o tym, by na czas zimowy zaszyć się w jamie i zasnąć. Ograniczyć aktywność do 8 godzin dziennie, na tyle starcza mi energii. Dziś jednak był dobry dzień: odczuwalny skok energetyczny i ceremonia jako ukoronowanie dnia! Piękna energia, wspaniałe przesłania! Chciałoby się chłonąć i chłonąć, słuchać i słuchać, nasycać się tymi słowami i tymi obrazami… Niech Moc będzie z Tobą, Mario! I z nami. I jak najwięcej Światła! (serduszka)

21 sierpnia 2020

Kochana, Dziękuję za tą przecudowną Ceremonię i przesłania (całus)kiedyś bardzo często mówiłam mam nadzieję a dzisiaj dzięki Tobie wiem żeby zamienić nadzieję na wiarę (serduszka)Mario zawsze tak pięknie potrafisz wszystko wytłumaczyć wszystkie Twoje słowa trafiają prosto w serce to jest takie cudowne i wiem że muszę szczerze porozmawiać ze sobą i nadszedł czas by powiedzieć Szczęściu Tak (serduszka) dziękuję jeszcze raz kochana Mario motywację, za wszystko ślę mnóstwo buziaków i szczęścia (serduszka) Klaudia

21 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, w czasie dzisiejszej Ceremonii zrozumiałam dwie rzeczy. Pierwsza to taka, iż nie ufałam w Siły Wyższe i nie wierzyłam, że przyniosą wszystko co najlepsze dla mnie. Wyglądało to coś na kształt sytuacji, w której rodzice nie wiedzą co jest najlepsze dla ich dziecka, że mogą się pomylić i wcale nie przynieść szczęścia i spełnienia. A wręcz odwrotnie. Dlatego gdzieś we mnie było poczucie kontroli i myśli, że to ja wiem najlepiej. A druga, to to, że długo nie chciałam otworzyć moich drzwi, bo bałam się, że jak szczęście i spełnienie rozświetlą moje mieszkanie to zobaczą, że jest jeszcze brudne. W świetle wyjdzie na jaw , że są jeszcze rzeczy które wymagają posprzątania. A wtedy okaże się, że jednak nie zasługuję na najpiękniejsze rzeczy w moim życiu. Postanowiłam jednak otworzyć drzwi i zaprosiłam wszystko co najlepsze dla mnie na różaną herbatę :P. Haha nie wiem dlaczego na różaną, ale taki świetlisto- różany obraz mi się pojawił. Dziękuję Pani Mario z całego serca

21 sierpnia 2020

Moja Najdroższa Mario, piękna Ceremonia i bardzo wyjątkowe przesłanie z głębi serca dziękuję (serduszko) Czuję tą energię i odwagę by ruszyć dalej z lekkością i radością do tego co najpiękniejsze i ufam w pełni w siebie i Siłę Wyższą że wszystko jest możliwe (serduszka)

21 sierpnia 2020

Ufam…wierzę…i jestem gotowa… (serduszka)

21 sierpnia 2020

(serduszka)

21 sierpnia 2020

Piękna Ceremonia Mario (serduszka)cudowne, świetliste wskazówki, ufam, wierze, dziękuje (serduszka)

21 sierpnia 2020

(serduszko)

21 sierpnia 2020

Dziękuję Mario. Właśnie patrzę na rozświetlony Księżyc i czuję szczęście całym sercem. Dziękuję Tobie i Sile Wyższej za to piękne życie

21 sierpnia 2020

Kochana Mario, dziękuję za dodanie siły i energii! Tak, jestem gotowa by otworzyć drzwi na szczęście i światło – choć zaskoczona, że to właśnie teraz, kiedy wokół jest tak ciężko i mrok szaleje, ale co tam…wierzę i ufam w siebie i Siły Światła! Pięknie było to widać na Ceremonii, kiedy na przemian przychodziły ciemne chmury i pojawiało się słonce

21 sierpnia 2020

Dziekuję Mario – jakie trafne zestawienie – mam nadziejęz WIERZĘ ZDECYDOWANIE od dnia dziesiejszego wybieram WIERZĘ.Wszystkim z naszej wspolnoty życzę tego od serca aby wierzyli,Dziekuję za Ciebie kochana Mario.Buziaki

21 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, dziś karty Istot Natury i Wszechświata odsłoniły przede mną Smoka, którego dosiadając, jak w scenie z Avatara, pędzę wolnym duchem Natury i Wszechświata z misją czerpania ze szczodrze najobfitszego źródła szczęścia, miłości, obfitości, bogactwa.

21 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, dziś karty Istot Natury i Wszechświata odsłoniły przede mną Smoka, którego dosiadając, jak w scenie z Avatara, pędzę wolnym duchem Natury i Wszechświata z misją czerpania ze szczodrze najobfitszego źródła szczęścia, miłości, obfitości, bogactwa.

21 sierpnia 2020

Ale pozytywnie i radośnie, motywująco (uśmiech)Już dosłownie zapukało do mnie kilka małych szczęść i otworzyłam, teraz jeszcze muszę powiększyć miarę Dziękuję i życzę Wszystkim wielu ogromnych szczęść

21 sierpnia 2020

Ale pozytywnie i radośnie, motywująco (uśmiech)Już dosłownie zapukało do mnie kilka małych szczęść i otworzyłam, teraz jeszcze muszę powiększyć miarę Dziękuję i życzę Wszystkim wielu ogromnych szczęść

21 sierpnia 2020

Najdroższa Pani Mario (serduszko) Czuje ze juz czas na zmiany. Z kazldzym dniem coraz bardziej otwieram się na wiarę, że zasługuje na lepsze życie. Aktualnie czuje się jedna noga w starym życiu, a druga już w życiu z moich wyobrażeń. Czy czuje strach przed odrzuceniem przeszłości? Oczywiście czuje. Ale czuję też że decyzje podjęłam i ten strach mnie już nie zatrzyma. Pragnę zaryzykować i pójść w nieznane. Moja wizja życia jest skrajnie inna niż moja rzeczywistość. Czas na zmiany. (serduszko)

21 sierpnia 2020

(serduszko) mam poczucie że jeszcze nigdy nie byłam gotowa tak bardzo jak dziś…dziękuję za te cudowna ceremonie(serduszko)

21 sierpnia 2020

Dziękuję Kochana Mario, rzeczywiście od jakiegoś czasu czuję bardzo wyraźnie, że jeszcze tylko chwilka, jeszcze momencik i moje życie rozkwitnie. Jestem tego bardzo pewna, pomimo różnych drobnych „powrotów do energii z przeszłości”, które właśnie teraz pojawiają się jeszcze co chwila. Ja jednak czuję pewność i cieszę się każdego dnia widząc coraz więcej światła w moim życiu. Twoja Agata

21 sierpnia 2020

Dziękuję Kochana Mario, rzeczywiście od jakiegoś czasu czuję bardzo wyraźnie, że jeszcze tylko chwilka, jeszcze momencik i moje życie rozkwitnie. Jestem tego bardzo pewna, pomimo różnych drobnych „powrotów do energii z przeszłości”, które właśnie teraz pojawiają się jeszcze co chwila. Ja jednak czuję pewność i cieszę się każdego dnia widząc coraz więcej światła w moim życiu. Twoja Agata

21 sierpnia 2020

Wierzę, ufam i otwieram się na działanie Światła Źródła we mnie Dziękuję za przesłanie Mario

21 sierpnia 2020

Kochana Mario wspaniała ceremonia(serduszko) ja wierzę że w moim życiu stanie się poprostu cud. Tak długo na to czekałam to musi być ten moment! (serduszko)

21 sierpnia 2020

Dziekuje Mario (serduszko)

21 sierpnia 2020

Ale sie ciesze ze udalo mi sie byc punktualnie co do sekundy Ostatnie filmiki na yt bardzo mi pomogly, bardzo ucieszylam sie na te nowa forme w tym tak ciemnym i trudnym czasie. Dziekuje! (serduszka) Tak mi sie kojarzy ze w kazdym filmie kinowym jezeli jest pieknie i szczesliwie to na 100% zaraz wydarza sie w fabule tragicznego. Sprawozdanie z Rytualu Dla Matki Ziemii mnie bardzo zainspirowalo i podnioslo na duchu i udalo mi sie isc nad morze dzisiaj. Energia byla tak niesamowita, silna i czysta. Fale ogromne, wiatr wymiatal wszystko. Woda cudownie lodowata. Nikogo nie bylo. A na niebie ogromny krokodyl! Wspaniala Ceremonia, z Calego Serca Dziekuje!! Az mi serce wali z Radosci i gotowosci!

21 sierpnia 2020

Jestem wdzięczna i dziękuję Kochana Mario. Wierze, że przeszłość zostawiam za soba. W moim życiu miałam pare tygodni temu sytuacje, że pewna wścibska osoba otworzyła klamkę mojego mieszkania bez zapowiedzi i pytania gdy byłam swieżo po prysznicu w ręczniku. To mnie nauczyło aby zawsze sprawdzać czy zamknęłam w 100% drzwi – fizycznie ale i symbolicznie energetycznie , ponieważ niektóre istoty nie maja w ogóle morałow i wchodza bez zaproszenia jak istoty ciemności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl