Nowości

85. Czy strach ma nad Tobą władzę? Bądź Gwiazdą, a nie Gąbką, która gromadzi negatywne energie. Żyj zgodnie ze swoją idealną wizją życia!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

85

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 48:25 min

 

Czy jesteś Gwiazdą czy Gąbką? Jaka jest idealna wizja Twojego życia, zgodna z Twoim powołaniem? Czy czujesz, że masz w sobie tę Moc, by ją zrealizować? Strach nie ma już nad Tobą władzy! Myśli można sterować, tylko serca nie da się oszukać…

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

Na tym wykładzie online dodatkowo dowiesz się:

Jaka jest różnica między Gąbką, która pochłania z otoczenia negatywne energie, a Gwiazdą, która lśni wewnętrznym światłem.

Jak ludzie zostają marionetkami oraz jak być wolnym od manipulacji.

Poznasz METODĘ, KTÓRA POMOŻE CI ZAWSZE WYKRYWAĆ PRAWDĘ oraz UNIKNĄĆ OSZUSTWA.

Znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego warto odkryć swoje powołanie i je realizować.

DLACZEGO OSOBY NA WYSOKIM POZIOMIE ROZWOJU DUCHOWEGO SĄ ATAKOWANE.

Jak się przed tym uchronić.

Przykłady, na których łatwiej zrozumieć przesłania.

Nauczysz się materializować to, czego pragniesz, a nie to, od czego chcesz się uwolnić. "Kilka osób świadomych może zmienić cały świat i wpłynąć na wielu innych” Maria Bucardi

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (21)

21 sierpnia 2020

Bardzo dziękuję za to przesłanie! Wyjątkowo go dziś potrzebowałam

21 sierpnia 2020

Najdroższa Mario, dopiero dzisiaj obejrzałam ceremonię. Mimo iż nie byłam w czwartek obecna, gdy energia jest najsilniejsza, to tę energię odczułam dziś bardzo mocno, a nawet niesamowicie. Włączyłam link o 17:17 (a to przecież tarotowa Gwiazda!), później nagranie się zatrzymywało kilka razy, aż stanęło na minucie 6:56, a w tle – na czarnym pasku – był zupełnie inny czas 11:33! To było tak niesamowite, że sobie to zapisałam. Ponadto, widziałam Twój obraz nad sobą – taki duży, coraz większy, który obejmował mnie całą. I kolory: złoty i niebieski – te, które są widoczne na filmie – zintensyfikowały się i otoczyły moje ciało i moją aurę. W tych pierwszych minutach nagrania pomyślałam :”Jaka to wielka odpowiedzialność”, a potem tylko się uśmiechałam, gdy powtarzałaś to kilkakrotnie. Czuję swoją moc coraz bardziej i jednocześnie czuję wielką odpowiedzialność za każdą sekundę, bo mam świadomość, że nie wszystko jest jeszcze idealnie i czasem ulegam negatywnym myślom. Szczególnie podłączam się pod energie narzekania i też sobie dla towarzyskiej satysfakcji czasem ponarzekam (usmiech) Ale staram się to kontrolować i zmieniać. A przede wszystkim wyciągać wnioski i oczyszczać. Dziękuję z całego serca za te przesłania, za energię piękna, radości i spełnienia, jaką emanujesz i do nas wysyłasz. Dziękuję, że Twoja Dusza Wyższa była dziś ze mną podczas ceremonii (serduszka) Przesyłam całusy i uściski pełne mocy, płynące z głębi serca! (serduszka)

21 sierpnia 2020

Dziękuję ♥️

21 sierpnia 2020

Kochana Z opóźnieniem jednodniowym (serduszko)Wczoraj jak zwykle w pracy (uśmiech)Ale Energię nie ominęły Mnie obojętnie, to co się dzieje w czwartki z Maszynami na produkcji jest wręcz Nie do Opisania,Po Ceremonii Siła Wyższa Pokazała Swoją Potęgę i To ze ten Dzień jest wyjątkowy wysiadło wszystko w całej Hali Najpierw Rozbłysk światła później jakieś ułamki sekund ciemność I znów Swaitło powróciło (serduszko)nie mówiąc o 22:22 18 18 18 które się powtórzyły równo 3 razy Hmm (serduszka)Dziękuje Mario za cudowna Ceremonie. Gdyby nie Ceremonie bardzo trudno było by np. Mi rozkodować przekazy od Siły wyżej . Znaki pojawiają się juz kilka Dni przed Ceremonia Później gdy uczestniczę w niej Dopiero widzę Co I Jak zrozumieć. Co te wszystkie Znaki i sygnały oznaczaj (uśmiech)

21 sierpnia 2020

Najdroższa Mario, Dzisiaj nie byłam obecna punktualnie przez pracę ale jestem teraz (całus) ja kiedyś byłam taką gąbką, bardzo źle się czułam i powoli gasłam, czułam brak siły i wogóle uważałam siebie za dziwną aż pewnego razu trafiłam na Ciebie(serduszka) i jestem wdzięczna ,że tak się stało bo dzięki Tobie mam tą właśnie Świadomość, Świadomość swojej mocy i od tego momentu czuje się coraz lepiej, pracuję nad sobą aby było jeszcze lepiej a uśmiech nie schodzi z mojej buzi (seduszka)dzięki właśnie tej Świadomości pokochałam siebie i ten cudowny świat a moje życie zmieniło się na piękne (serduszka) dziękuję kochana z całego mojego serca za tą Ceremonię i za to, że jesteś (całus) buziakii Kochana ślę mnóstwo szczęścia

21 sierpnia 2020

Kochana Mario,widzę Cię,(serduszko) piękną Twą postać,idealną pod każdym względem a słyszę ogromny z wielką mocą Miłości przekaz bezpośrednio Siły Wyższej,to wielki zaszczyt. Siła Wyższa poprzez Ciebie nawiązała kontakt ze swoją cząstką będącą przy tel.kom. I umocniła ją.(serduszka) Uświadomiła,jak ma żyć, co robić by być kanałem Mocy Wszechświatów… A teraz jako uzupełnienie ja będę szukała Krainy Lodu.

21 sierpnia 2020

Kochana Mario,widzę Cię,(serduszko) piękną Twą postać,idealną pod każdym względem a słyszę ogromny z wielką mocą Miłości przekaz bezpośrednio Siły Wyższej,to wielki zaszczyt. Siła Wyższa poprzez Ciebie nawiązała kontakt ze swoją cząstką będącą przy tel.kom. I umocniła ją.(serduszka) Uświadomiła,jak ma żyć, co robić by być kanałem Mocy Wszechświatów… A teraz jako uzupełnienie ja będę szukała Krainy Lodu.

21 sierpnia 2020

Całuski

21 sierpnia 2020

Najdroższa Mario (serduszka) dziękuję za wszystkie odpowiedzi na moje wątpliwości i pytania zadane w moich myślach (serduszka)

21 sierpnia 2020

Kochana Mario, jakie cudowne przesłania! Ostatnio w myślach ciągle powtarzałam : mam siłę, mam moc, mam zadowolenie… ściskałam drzewa, aby otworzyć się i przyjąć energię wszechświata do tworzenia i jednocześnie zamknięcia przeszłości…najchętniej każdą chwilę spędziłabym w lesie:) z dala od nadajników, radia, telewizji, od kilku lat to dla mnie nie istnieje, ale niestety moi domownicy mają jeszcze inne zdanie na ten temat i czasami jestem zmuszona chodzić w domu w zatyczkach w uszach, tak aby nie słyszeć wiadomości:)

21 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Odczuwam przeogromnie silną potrzebę zamieszkania w kryształowym zamku mojego królestwa, wzniesionego kosmiczną mocą mojego czystego serca.

21 sierpnia 2020

Bardzo ciekawe spotkanie.. od początku obraz zupełnie inaczej widziany niż do tej pory, Twój ton głos Mario również inny. Twoje słowa trafiały w punkt, były bardzo zrozumiałe, jasne klarowne. Piosenka o której wspomniałas dała mi kiedyś pomocna dłoń. To był trudny czas ale wyrwalam się z tego co negatywne. Kilka dni temu pewna informacja wstrzasnela mna ale choć pochodziła od pewnego autorytetu to całe moje serce mowilo: to nieprawda. Na szczęście tylko 2 dni byłam w tej negatywnej energii i Siły Wyższe przywolaly mnie do porządku poprzez wskazanie kilku ceremonii do odsłuchania. Były trafione w punkt i przywrócił mnie do równowagi. Cudowne spotkanie i wspaniale przesłania (całus)dziękuję (serduszko)

21 sierpnia 2020

Dziękuję Mario:))

21 sierpnia 2020

Dziekuje Mario

21 sierpnia 2020

(całus)

21 sierpnia 2020

(serduszko)

21 sierpnia 2020

W tym tygodniu mojego życia przyszło do mnie dużo mądrości, które uzupełnił pewne luki w mojej świadomości. Przekaz rozumiem. Teraz najważniejsza cześć zadania – praktyka:) (serduszko)

21 sierpnia 2020

(serduszka)Kochana Mario (serduszka)Dzisiejsza Ceremonia była mi bardzo potrzebna… Dziękuję z glebi mojego serca (całus) Mam tę MOC SIŁĘ I MOC

21 sierpnia 2020

DZIEKUJĘ (serduszka)Kochana Mario za piękną ceremonię.Jesteś ŚWIATŁEM w moim życiu.Ściskam Ciebie od serca.Niech moc będzie z Toba ZAWSZE(serduszka)

21 sierpnia 2020

Dziękuję

21 sierpnia 2020

Dziękuję kochana Mario za piękną ceremonię,.Dziękuję, że jesteś i prowadzisz nas krok po kroku do wspaniałych kluczy wtajemniczenia. Uściski i buziaczki(serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl