85. Czy strach ma nad Tobą władzę? Bądź Gwiazdą, a nie Gąbką, która gromadzi negatywne energie. Żyj zgodnie ze swoją idealną wizją życia!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 85 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła, tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz.

Czy jesteś Gwiazdą czy Gąbką?

Jaka jest idealna wizja Twojego życia, zgodna z Twoim powołaniem?

Czy czujesz, że masz w sobie tę Moc, by ją zrealizować?

Strach nie ma już nad Tobą władzy!

Myśli można sterować, tylko serca nie da się oszukać…

 

 

 

Na 85 Ceremonii z Marią Bucardi dowiesz się:

Jaka jest różnica między Gąbką, która pochłania z otoczenia negatywne energie, a Gwiazdą, która lśni wewnętrznym światłem.

Jak ludzie zostają marionetkami oraz jak być wolnym od manipulacji.

Poznasz METODĘ, KTÓRA POMOŻE CI ZAWSZE WYKRYWAĆ PRAWDĘ oraz UNIKNĄĆ OSZUSTWA.

Znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego warto odkryć swoje powołanie i je realizować.

DLACZEGO OSOBY NA WYSOKIM POZIOMIE ROZWOJU DUCHOWEGO SĄ ATAKOWANE.

Jak się przed tym uchronić.

Przykłady, na których łatwiej zrozumieć przesłania.

Nauczysz się materializować to, czego pragniesz, a nie to, od czego chcesz się uwolnić.

 


 

"Kilka osób świadomych może

zmienić cały świat i wpłynąć na

wielu innych"

 

Maria Bucardi


 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Wyjaśnienie liczb 85.

Czas trwania 48:25 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

Oczyszczenie, podwyższenie wibracji, aktywacja światła Twojego wewnętrznego Słońca.

Przesłania od Siły Wyższej Światła w imię miłości, światła, szczęścia, spełnienia, obfitości i tego, co najlepsze dla Ciebie.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

           

Polecane

Opinie (21)

21 sierpnia 2020

Bardzo dziękuję za to przesłanie! Wyjątkowo go dziś potrzebowałam

21 sierpnia 2020

Najdroższa Mario, dopiero dzisiaj obejrzałam ceremonię. Mimo iż nie byłam w czwartek obecna, gdy energia jest najsilniejsza, to tę energię odczułam dziś bardzo mocno, a nawet niesamowicie. Włączyłam link o 17:17 (a to przecież tarotowa Gwiazda!), później nagranie się zatrzymywało kilka razy, aż stanęło na minucie 6:56, a w tle – na czarnym pasku – był zupełnie inny czas 11:33! To było tak niesamowite, że sobie to zapisałam. Ponadto, widziałam Twój obraz nad sobą – taki duży, coraz większy, który obejmował mnie całą. I kolory: złoty i niebieski – te, które są widoczne na filmie – zintensyfikowały się i otoczyły moje ciało i moją aurę. W tych pierwszych minutach nagrania pomyślałam :”Jaka to wielka odpowiedzialność”, a potem tylko się uśmiechałam, gdy powtarzałaś to kilkakrotnie. Czuję swoją moc coraz bardziej i jednocześnie czuję wielką odpowiedzialność za każdą sekundę, bo mam świadomość, że nie wszystko jest jeszcze idealnie i czasem ulegam negatywnym myślom. Szczególnie podłączam się pod energie narzekania i też sobie dla towarzyskiej satysfakcji czasem ponarzekam (usmiech) Ale staram się to kontrolować i zmieniać. A przede wszystkim wyciągać wnioski i oczyszczać. Dziękuję z całego serca za te przesłania, za energię piękna, radości i spełnienia, jaką emanujesz i do nas wysyłasz. Dziękuję, że Twoja Dusza Wyższa była dziś ze mną podczas ceremonii (serduszka) Przesyłam całusy i uściski pełne mocy, płynące z głębi serca! (serduszka)

21 sierpnia 2020

Dziękuję ♥️

21 sierpnia 2020

Kochana Z opóźnieniem jednodniowym (serduszko)Wczoraj jak zwykle w pracy (uśmiech)Ale Energię nie ominęły Mnie obojętnie, to co się dzieje w czwartki z Maszynami na produkcji jest wręcz Nie do Opisania,Po Ceremonii Siła Wyższa Pokazała Swoją Potęgę i To ze ten Dzień jest wyjątkowy wysiadło wszystko w całej Hali Najpierw Rozbłysk światła później jakieś ułamki sekund ciemność I znów Swaitło powróciło (serduszko)nie mówiąc o 22:22 18 18 18 które się powtórzyły równo 3 razy Hmm (serduszka)Dziękuje Mario za cudowna Ceremonie. Gdyby nie Ceremonie bardzo trudno było by np. Mi rozkodować przekazy od Siły wyżej . Znaki pojawiają się juz kilka Dni przed Ceremonia Później gdy uczestniczę w niej Dopiero widzę Co I Jak zrozumieć. Co te wszystkie Znaki i sygnały oznaczaj (uśmiech)

21 sierpnia 2020

Najdroższa Mario, Dzisiaj nie byłam obecna punktualnie przez pracę ale jestem teraz (całus) ja kiedyś byłam taką gąbką, bardzo źle się czułam i powoli gasłam, czułam brak siły i wogóle uważałam siebie za dziwną aż pewnego razu trafiłam na Ciebie(serduszka) i jestem wdzięczna ,że tak się stało bo dzięki Tobie mam tą właśnie Świadomość, Świadomość swojej mocy i od tego momentu czuje się coraz lepiej, pracuję nad sobą aby było jeszcze lepiej a uśmiech nie schodzi z mojej buzi (seduszka)dzięki właśnie tej Świadomości pokochałam siebie i ten cudowny świat a moje życie zmieniło się na piękne (serduszka) dziękuję kochana z całego mojego serca za tą Ceremonię i za to, że jesteś (całus) buziakii Kochana ślę mnóstwo szczęścia

21 sierpnia 2020

Kochana Mario,widzę Cię,(serduszko) piękną Twą postać,idealną pod każdym względem a słyszę ogromny z wielką mocą Miłości przekaz bezpośrednio Siły Wyższej,to wielki zaszczyt. Siła Wyższa poprzez Ciebie nawiązała kontakt ze swoją cząstką będącą przy tel.kom. I umocniła ją.(serduszka) Uświadomiła,jak ma żyć, co robić by być kanałem Mocy Wszechświatów… A teraz jako uzupełnienie ja będę szukała Krainy Lodu.

21 sierpnia 2020

Kochana Mario,widzę Cię,(serduszko) piękną Twą postać,idealną pod każdym względem a słyszę ogromny z wielką mocą Miłości przekaz bezpośrednio Siły Wyższej,to wielki zaszczyt. Siła Wyższa poprzez Ciebie nawiązała kontakt ze swoją cząstką będącą przy tel.kom. I umocniła ją.(serduszka) Uświadomiła,jak ma żyć, co robić by być kanałem Mocy Wszechświatów… A teraz jako uzupełnienie ja będę szukała Krainy Lodu.

21 sierpnia 2020

Całuski

21 sierpnia 2020

Najdroższa Mario (serduszka) dziękuję za wszystkie odpowiedzi na moje wątpliwości i pytania zadane w moich myślach (serduszka)

21 sierpnia 2020

Kochana Mario, jakie cudowne przesłania! Ostatnio w myślach ciągle powtarzałam : mam siłę, mam moc, mam zadowolenie… ściskałam drzewa, aby otworzyć się i przyjąć energię wszechświata do tworzenia i jednocześnie zamknięcia przeszłości…najchętniej każdą chwilę spędziłabym w lesie:) z dala od nadajników, radia, telewizji, od kilku lat to dla mnie nie istnieje, ale niestety moi domownicy mają jeszcze inne zdanie na ten temat i czasami jestem zmuszona chodzić w domu w zatyczkach w uszach, tak aby nie słyszeć wiadomości:)

21 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Odczuwam przeogromnie silną potrzebę zamieszkania w kryształowym zamku mojego królestwa, wzniesionego kosmiczną mocą mojego czystego serca.

21 sierpnia 2020

Bardzo ciekawe spotkanie.. od początku obraz zupełnie inaczej widziany niż do tej pory, Twój ton głos Mario również inny. Twoje słowa trafiały w punkt, były bardzo zrozumiałe, jasne klarowne. Piosenka o której wspomniałas dała mi kiedyś pomocna dłoń. To był trudny czas ale wyrwalam się z tego co negatywne. Kilka dni temu pewna informacja wstrzasnela mna ale choć pochodziła od pewnego autorytetu to całe moje serce mowilo: to nieprawda. Na szczęście tylko 2 dni byłam w tej negatywnej energii i Siły Wyższe przywolaly mnie do porządku poprzez wskazanie kilku ceremonii do odsłuchania. Były trafione w punkt i przywrócił mnie do równowagi. Cudowne spotkanie i wspaniale przesłania (całus)dziękuję (serduszko)

21 sierpnia 2020

Dziękuję Mario:))

21 sierpnia 2020

Dziekuje Mario

21 sierpnia 2020

(całus)

21 sierpnia 2020

(serduszko)

21 sierpnia 2020

W tym tygodniu mojego życia przyszło do mnie dużo mądrości, które uzupełnił pewne luki w mojej świadomości. Przekaz rozumiem. Teraz najważniejsza cześć zadania – praktyka:) (serduszko)

21 sierpnia 2020

(serduszka)Kochana Mario (serduszka)Dzisiejsza Ceremonia była mi bardzo potrzebna… Dziękuję z glebi mojego serca (całus) Mam tę MOC SIŁĘ I MOC

21 sierpnia 2020

DZIEKUJĘ (serduszka)Kochana Mario za piękną ceremonię.Jesteś ŚWIATŁEM w moim życiu.Ściskam Ciebie od serca.Niech moc będzie z Toba ZAWSZE(serduszka)

21 sierpnia 2020

Dziękuję

21 sierpnia 2020

Dziękuję kochana Mario za piękną ceremonię,.Dziękuję, że jesteś i prowadzisz nas krok po kroku do wspaniałych kluczy wtajemniczenia. Uściski i buziaczki(serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl