Nowości

86. Zmiana jest możliwa TERAZ | Idź w stronę szczęścia i spełnienia | Ceremonia z Marią Bucardi | ONLINE | Prawie godzina dla Ciebie

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

86

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 47:19 min

 

Wyjątkowy proces oczyszczenia ze starych wzorców, ograniczeń, negatywnych programów i energii, przyjęcie wskazówek, które pomogą Ci rozszerzyć Twoje pole działania, Twoją przestrzeń, zaopatrzyć Cię w Siłę, Moc i Poczucie "dam radę". W tym spotkaniu poznasz tajemnicę Elizjum, czyli krainy nad Oceanem, na zachodnich krańcach świata – miejsca wiecznej szczęśliwości i wiecznej wiosny. Zrozumiesz dlaczego niecierpliwość, to pierwszy stopień do piekła, a wątpliwości, strach i obawy to odczucia, które tworzą mury i zamykają Cię w więzieniu, tym samym skutecznie odcinając Cię od szczęścia i spełnienia. Nauczysz się ufać, że wszystko ma swój odpowiedni czas i miejsce i zrozumiesz, że próbując za wszelką cenę trzymać życie pod kontrolą, tak naprawdę tworzysz Twoje własne więzienie. Przewodnikiem poprzez spotkanie z Mitycznej Atlantydy będzie Delfin z symboliką radości, lekkości i zabawy.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (27)

30 listopada 2019

Dziękuję, wspaniała Ceremonia ♥️

30 listopada 2019

Kochana, najdroższa Mario po raz kejny z głebi mojego serca dziękuję za tę wspaniałą ceremonię. Oj tak, to prawda ciało wymaga regeneracji.

30 listopada 2019

Witam cie Droga Mario, coz ja mam napisac dla mnie, to byla najpiekniejsza Twoja ceremonia. Wycisnela ze mnie mnostwo lez; w pozytywnym slowa znaczeniu. Dziekuje Tobie z calego serca iz dane bylo mi spotkac ciebien na mojej drodze zycia, niezwykle inspirujace.

30 listopada 2019

SUPER;*

30 listopada 2019

Mario po raz kolejny 100% zgodnosci z tym co mówisz i z tym co się dzieje teraz w moim życiu. Czułam ogromne bariery mimo starań, ciało się oczyszcza i wymaga sporej regeneracji. A co ciekawe kilka dni temu napisałam na kartce takie oto slowa: zamykam przeszłość, odpuszczam, ufam w spokoju, wierzę w siebie i Siły Wyższe, szanuje siebie, myślę pozytywnie, słucham… i dziś z Twoich ust padają te słowa. Coś wspaniałego

30 listopada 2019

Kochana Mario, B.dziękuję za dzisiejszą noc. Noc prawdy i ogromnego wsparcia dla mojego pobitego serca. Prawda nocy dała spokój,ukojenie.♥️ Dziękuję za dzień dzisiejszy,który należał do Siły Wyższej, do objawienia mocy Jej działania. Dziękuję za każde słowo dzisiejszej Ceremonii, Ceremonii Prawdy i Miłośc. ♥️♥️♥️ Kochana Mario,jesteś Pięknem,Jedynym, Niepowtarzalnym Sercem Siły Wyższej, jesteś Jej Miłością,Jej głosem i Jej działaniem. Oddaję hołd i cześć dla Mocy Nieba… i Wszechświatów…

30 listopada 2019

Dokladnie tak, dokladnie tych Przeslan potrzebowalam. Dziekuje.

30 listopada 2019

Kochana Mario, Dziękuję za wiedzę którą przekazujesz jest ona bezcenna i tak bardzo zmienia moje życie ... a Ty na tym tle wyglądasz cudownie ... w moim życiu teraz dzieje się dużo i są to rzeczy pozytywne nie których nawet się nie spodziewałam ale wierzę i ufam i otwieram się na to co przyniesie mi Siła Wyższa ... ohh Delfiny, jak ja je kocham ...gdy na nie patrzę na filmikach bądź nawet na zdjęciach ... to sama buzia mi się śmieje jest w nich tyle miłości, radości a do głowy od razu przychodzi myśl że kiedy nie potrafimy znaleźć Słońca, bądźmy Słońcem ... to właśnie odczuwam gdy na nie patrzę Słońce i miłość v Dziękuję za tą przecudowną Ceremonię ... i ślę szczęście, miłość ... buziakiii

30 listopada 2019

Patrząc na delfiny czuję coś bardzo niesamowitego energię która jest ponad inne nie korzystne emocje które znikają a pozostaje blogosc lekkość radość miłość coś tak pięknego ze aż trudno ubrać to w słowa. Dziękuję

30 listopada 2019

„Śpij dużo!” – najlepsze przesłanie ever! Dziękuję :-*

30 listopada 2019

Namaste Moja Ukochana Mario. Wczoraj delfin zabrał mnie do rajskiej krainy wiecznej młodości, miłości, szczęśliwości, gdzie napawając boskim pięknem najczulsze zmysły, wibruję mocą każdej komóreczki mojego ciała i każdej cząsteczki mojej duszy, w krystalicznie świetlistych kolorach tęczy całego wszechświata.

30 listopada 2019

Miłość, wdzięczność, radość i wzruszenie…to są emocje, które odczuwam po dzisiejszej Ceremonii Najdroższa Mario

30 listopada 2019

Wspaniala Ceremonia. Dziekuje Kochana Mario za wszystkie wskazowki i przeslania. Po kazdej Ceremonii moge gory przenosic!!! Caluje Cie i sciskam. Dziekuje, ze Jestes!!!

30 listopada 2019

Dziekuje Mario

30 listopada 2019

Dziękuję Kochana Mario, cóż za wspaniałe przesłania! Kocham Delfiny, zawsze wzbudzają we mnie radość, uśmiech, kojarzą mi się z wolnością i słońcem:)) Z miłością

30 listopada 2019

♥️♥️♥️

30 listopada 2019

Dziękuję Kochana Mario

30 listopada 2019

♥️

30 listopada 2019

Ja też wierzę, że stanę bosymi stopami na Porto Santo. I marzę o pływaniu z delfinami na wolności♥️ Ps: Ceremonia bardzo pozytywna i podnosząca na Duchu. Dziękuję ♥️

30 listopada 2019

Moja Najdroższa Mario, podziwiam Cię i wspieram , tyle wytrwałość i cudownej energi jest w Tobie ♥️♥️♥️

30 listopada 2019

Dziękuję. Mario czy stopy Cię nie bolały jak stałaś na tych kamykach ? Pozdrawiam

30 listopada 2019

Moja Najdroższa Mario, dziękuję z głębi serca za kolejną cenną Ceremonię ♥️♥️♥️ W pełni wierzę że miłość jest najpiękniejszym darem ♥️♥️♥️ Otwieram się na to co piękne i ufam że Siły Wyższe spierają i prowadzą nas we właściwym kierunku ♥️♥️♥️ Moc delfina jest potężna♥️♥️♥️

30 listopada 2019

Muszę napisać że Czas z Marią Bucardi był dla mnie wielką kopalnią wiedzy ♥️♥️♥️ Ja osobiście odczuwam braki tego cudownego na luzie spotkania . Choć bardzo szanuję decyzję Marii bo wiem że każa praca wymaga dużego nakładu i wysiłku . Najdroższa Mario jestem bardzo Ci wdzięczna za wszystkie inspiracje i motywacje, moc miłości kochana ♥️♥️♥️

30 listopada 2019

Kochana Pani Mario, to jest wszystko bardzo dziwne. Szykowałam się dzisiaj do Naszej Ceremonii i myślę sobie, co to za fajne rozwiązania, że się nagrywa film, wstawia na stronę i on się pojawia o określonej godzinie. Nie zwróciła bym na to uwagi, gdyby nie to, co się stało później. Ja dzisiaj nie mogłam znaleźć i otworzyć 86 Ceremonii. Jej po prostu nie było w zakładce „Ceremonie”. Ostatnia była 85 ! Ja czekałam, czas miał . Pomyślałam sobie może jakaś awaria. Pewnie Pani Maria naprawia. Po jakiś 20 minutach w zakładce Ceremonie i na kokpicie pojawia się wreszcie wyczekiwana 86 Ceremonia i link. Pomyślałam sobie: O Pani Maria naprawiła, udało się. Weszłam w link, a tu znane ” UPS…” Trzeba dalej czekać. Sprawdziłam maila, nie było żadnych wiadomości. Czekałam dalej. Włączyłam jeden telefon, gdzie jest lepszy internet, w telefonie :”UPS …”. O godzinie 21:44 coś mnie tknęło i włączyłam drugi telefon. Okazało się się, że 86 jest i mogę ją otworzyć. Zobaczyłam komentarze i w żadnym nie było wzmianki o problemach, więc to tylko u mnie. W laptopie i w pierwszym telefonie pomimo odświeżania dalej było „UPS…” Nawet teraz jeśli wchodzę przez zakładkę „Ceremnonie” na laptopie to jest UPS… Mogę wejść jedynie przez wpis o Ceremonii na blogu. I nie wiem czy moje wcześniejsze myśli zablokowały mi dostęp, czy jednak byłam w odpowiednim czasie, bo Ceremonia była przecież o cierpliwości ♥️ Pani Mario ja trochę czuję to poszerzanie się pola. Wcześniej faktycznie czułam się jakbym cały czas obijała się o ściany albo miała zarzuconą kotwicę i nie mogłam się ruszać w takim sensie by się rozwijać, poszerzać. Możliwe, że chodzi właśnie o te rozwinięcie pola możliwości i wolność. I tak sobie myślę, że wierzę, że wierzę i ufam, że mam zaufanie. A to co zablokowane wskazuje ten właściwy kierunek ♥️ Uściski ♥️

30 listopada 2019

Kochana Mario ♥️♥️♥️ dziękuję za cudowną Ciebie,każde słowo,energię i wszystko czym dzielisz się z nami.Jesteś wspaniała ♥️♥️♥️ Delfiny zawsze wywołują wzruszenie i łzy same płyną.Coś wspaniałego.Zaufanie i wiara coraz częściej burzą mury wątpiwości jak tylko się pojaiwają.Dzieisejszą ceremonię rozpoczęłam z połgodzinnym opóznieniem ale nawet przez moment nie odczuwalam zdenerwowania.Cierpliwość była mna albo ja cierpliwością.Niesamowite. ♥️♥️♥️.Mario ściskam gorąco i za każdym razem dziękuję za to że JESTEŚ wszechświatowi

30 listopada 2019

To jest niesamowite♥️♥️♥️ Dokładnie dzisiaj rano poszłam na spacer po molo i zobaczyłam stado delfinów ♥️♥️♥️ To są znaki ♥️♥️♥️

30 listopada 2019

Właśnie przed chwilą wczorajsza Ceremonia nabrała nowego znaczenia… Zadzwoniła do mnie Pani z informacją, że nie dostanę tej pracy, która mi obiecała od stycznia… Decyzje co do zmian już podjęte, a ten mój asekuracujny plan się sypie… Ja to mam szczęście, wszystkie lekcje dostaje w praktyce. Wierzę że to tez było w planie mojej Dusz:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl