Nowości

87. Jak zmienić zapisy w podświadomości i żyć zgodnie z marzeniami | Ceremonia z Marią Bucardi | ONLINE | Prawie godzina dla Ciebie

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

87

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 58:24 min

 

Co w Tobie, to i na zewnątrz! ZMIEŃ ZAPISY W TWOJEJ PODŚWIADOMOŚCI, a zmieni się całe Twoje życie TERAZ. 87 wykład online z Mitycznej Atlantydy Porto Santo. Przesłanie brzmi: żyj Twoją wizją życia i zmień zapisy podświadomości, by uzdrowić stare rany. Uwolnienie od przeszłości… Dlaczego dokładnie teraz powracają stare tematy i jak się od nich uwolnić raz na zawsze! Dlaczego stara metoda i strzelanie z armaty do wróbli, czy nastawienie oko za oko, ząb za ząb już jest nieaktualne?

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (31)

8 grudnia 2019

Niesamowite! Dziękuję

8 grudnia 2019

Dziękuję Mario za dzisiejsze przesłania. Wciąż jeszcze czuję lekki niepokój, nadal pojawiają się w moim życiu sytuacje z przeszłości, a ja staram się zareagować inaczej niż dotychczas. To trudne zadanie, choć patrzenie na swoje życie z innej już perspektywy jest pięknym uczuciem. Teraz mam świadomość przyczyny pewnych zdarzeń i mogę je uzdrowić. I właśnie dziś pojawiła się stara historia, która bardzo mnie zaskoczyła i jak sądzę wymaga naprawy. Czas próby przede mną.

8 grudnia 2019

Niesamowita bardzo aktualna Ceremonia. Siłę wilka czułam bardzo wyraźnie. Sam do mnie przyszedł. Ogromna moc

8 grudnia 2019

Mnie energia roznosiła

8 grudnia 2019

Do Swieta Swiatla blizej niz dalej, wyczuwam juz powolutku wiecej energii Slonca, pomaranczy, wysokiej zlotej pieknej wibracji Dziekuje i jestem wdzieczna

8 grudnia 2019

Na chwilkę pojawiła się obawa podczas spotkania ale kiedyś była większa. Dzis przypomnial mi sie 78 Rytual dla Matki Ziemi gdzie patrząc na księżyc w pełni poczułam wilka koło siebie. Psy wyly jak nigdy. Wilk pokazał mi rany i powiedział: popatrz na księżyc on też ma kratery powstałe od uderzeń ale one są zagojone i mimo tych kraterow księżyc rozświetla niebo cała swoją mocą i siłą…Płakałam długie minuty. Od tamtego czasu dosłownie czuje go przy sobie. Szczególnie gdy zasypiam. To jest niezwykłe spotkanie. Oczywiście w tym tygodniu wyplynelo znów kilka trudniejszych rzeczy ale z pomocą tego przyjaciela i energii z dzisiejszej ceremonii idziemy do przodu. Cieszę się Mario z Twoich pięknych wrażeń w kontakcie z żywym wilkiem

8 grudnia 2019

❤ Super. Dziękujemy.

8 grudnia 2019

Mario Kochana, podczas ćwiczenia czułam spokój i zaufanie, a energie wilka postrzegam jako niezależność, wolność i mądrość…niesamowite, że na takim pustkowiu i akurat w tym miejscu spacerował wilk! W ostatnim czasie rzeczywiście działy się u mni sytuacje z przeszłości, na które teraz zwróciłam uwagę jako te jeszcze do uzdrowienia, dziękuję za wskazówki i przepiękne spotkanie:) Z mocą miłości

8 grudnia 2019

Droga Mario, Mnie wilki fascynują i wzbudzają tęsknotę. Ale nie wiem za czym… A propos: dziś widziałam psa rasy husky. Stal przed przedszkolem i witał radośnie dziewczynkę. To był tylko pies. Ale dla mnie wyglądał jak wilk. Niesamowite, bo nie wiedziałam, ze będzie dziś z nami na ceremonii. Pomyślałam wtedy, ze to piękne zwierzę i teraz w zimne dni nareszcie czuje się dobrze. Pozdrawiam ♥️♥️♥️

8 grudnia 2019

Kochana Mario, dziękuję za piękne przesłania. Są bardzo cenne , dodają swiadomości. Osobiście się trochę boję wilka ale dałabym szansę żeby mu dojrzeć w oczy i pokonać lęk i go pswoic ❤️

8 grudnia 2019

Kochana Mario, poprawilam komentarz . Dziękuję

8 grudnia 2019

Namaste Moja Ukochana Mario, moje zmysły odczuwają najdzikszą swobodą wilcze instynkty, wiodąc mnie w miejsca, z których powracam w glorii czystości, lekkości, wolności, miłości i szczęścia.

8 grudnia 2019

Cudowna Ceremonia Mario, a podkład muzyczny na końcu tak mnie nastroil, wzniósł na wyżyny, poczułam się majestatycznie i całkowicie wyjątkowo♡♡♡

8 grudnia 2019

Kochana, To ćwiczenie jest fantastyczne i to połączenie z naturą coś cudownego

8 grudnia 2019

Moja Najdroższa Mario, bardzo wyjadkowe miejsce i przesłania z głębi serca dziękuję

8 grudnia 2019

Dziękuję Kochana Mario za piękne przesłania

8 grudnia 2019

W Kaliningradzie w tym roku polaczylam się z wilkiem gdyż on jako jedyny w tym miejscu otworzył swoje serce przede mną … Wilki to cudowne stworzenia chętnie bym się do nich przylaczyla i pobiegła wśród nich… Dziękuję było cudownie i wyjątkowa muzyka na koniec spotkania

8 grudnia 2019

Dziękuję

8 grudnia 2019

Mario, z wilkiem poczułam się jak u siebie, jak część wilczej watahy, a nawet bardziej

8 grudnia 2019

❣️Witaj Kochana Mario!! Nie odkrylem jakie jest przeslanie mojej podswiadomosci i nie czuje sie w pelni sily i mocy. Duzo sie zmienilo u mnie w moim podejciu do zycia. Co ranek podnosze oczy do nieba do Sil Wrzechswiata i rozmawiam na glos dziekujac za wszystko co otrzymalem materialnie i duchowo. Jestem wdzieczny za to wszystko co otrzymalem co posiadam i za ukierunkowaie mnie na dobra droge dzieki takim ludziom jak Ty kochana Mario. Jestem wdzieczny za wszystko co zdarzylo sie pozytywnego i nawet negatywnego, gdyz uwazam to za ostrzezenia i zdobywanie doswiadczenia. Codziennie prosze o wybaczenie sobie i innym wszystkiego co pojaiwa sie negatywne w stosunku do mnie i innych. Prosze o sile, wsparcie i szczescie kazdego dnia i w kazdym momencie. Mysle ze podziele sie przykladem z mojego zycia z dnia dzisiejsego. Jechalem rano jak zazwyczaj gdy jest dobra pogoda na 7 do pracy swoim duzym skuterem. przedemna powoli jechala ciezarowka ktora dostarcza paliwo. Zjechala na prawy pas ruchu. Ja przyspieszylem myslac ze sie zatrzyma gdyz zwolnil sie pas ruchu. Nagle ciezarowka wjechala ponownie na lewo ale zatrzymala sie w momencie gdy uciekalem na lewo lekko mnie potracajac. W sumie pochylilem sie na lewa strone ale podparty bylem lewa noga. Kierowca podbiegl i pomogl mi sie podniesc. Nic sie nie stalo dla motocykla jak i dla mnie. Pozniej okolo 8:30 w pracy gdzie przerabiamy od dluzszego czasu stalowe schody. Znosilem z platformy stalowy element nowego stopnia. Na drugim od dolu stopniu bylo drewno, poslizgnelem sie i upadlem na prawa strone plecow. Ten element wypadl mi i polecial do gory. W momencie bardzo mocno przecial mi wskazujacy palec u prawej reki. Uszkodzilem tez lokec , stluklem tez zebra i prawa noge. W szpitalu zalozyli mi 7 szwow na palec i jeden na lokec. Z tego wszystkiego podziekowalem Silom Wyzszym za dzisiejsze doswiadczenia. Osobiscie mam przeczucie ze jest to wysylana negatywna energia przez jednego z pracownikow. Wszedlem na jego miejce podczas gdy on zachorowal byl w szpitalu. Jestem wdzieczny Silom Wyzszym ze obronily mnie bo przeciez ciezarowka mogla mnie zrobic gorsze rzeczy. W pracy wypadek tez mogl sie zakonczyc gorszym skutkiem a tak jutro mam jechac do pracy i mysle ze bede sie czul dobrze. Zycze duzo zdrowia i szczescia moc Boskiej energii dla calej Wspolnoty kocham Was

8 grudnia 2019

Widząc teraz komentarze innych przypomniałam sobie, że chciałam jeszcze wspomnieć o tym, że mnie też ogarnęła przemożna senność, z tymże później. Gdy z trudem spojrzałam na zegarek, była 21:01. Przyłączyłam się do Ceremonii z kilkuminutowym opóźnieniem – może 5-10. Do końca byłam już w stanie bliskim snu, jednak byłam świadoma przebiegu spotkania i tego, co dzieje się wokół mnie. A jeśli chodzi o ujawnienie się starych schematów, czy powtórka lekcji z przeszłości, mam wrażenie, że najbardziej tego doswiadczałam w zeszłym tygodniu. Za to po tym jak uwolniłam się od jakiejś porcji strachu przed miłością, a wręcz zaprosiłam ją do swojego zycia, czuję, że zbliża się to wspaniałe, co zapowiadasz Mario. Czuję Moc

8 grudnia 2019

Kochana Pani Mario, co za cudowna Ceremonia ! Wilk to pierwsze zwierzę mocy, jakie przyszło do mnie i mogłam odczuć obok jego energię. Było to wtedy bardzo niezwykłe przeżycie, a ja właściwie nie wiedziałam co się dzieje. Jak to jest że „czuję” obok siebie zwierzę, a nie widzę

8 grudnia 2019

Kochana Mario,B.mocny i czytelny przekaz. A na dodatek piękny. Niesamowite,jak ten oswojony wilk Cię wyczuł, Twoją obecność. Otoczył Cię swoją opieką i dał Ci swoje serce. Miłość za miłość. Nie boję się wilków, B.dobrze czuję się w ich obecności.

8 grudnia 2019

Droga Mario, poczułam ogromny spokój, który ogarnął całe moje ciało, spokój i połączenie z natura.

8 grudnia 2019

Droga Mario co mnie zdziwiło to syn przy ceromonni prawie normalnie się zachowywał A po oczyszczeniu powiedział to co Idziemy spać w Boskiej Harmonii?

8 grudnia 2019

Dziękuję Kochana Mario za wspaniała ceremonię i kontakt z tym cudownym zwierzęciem mocy

8 grudnia 2019

Dziękuję za wspaniałą Ceremonię. Ważne dla mnie przesłania dokładnie w tym momencie. Wymaga ode mnie dużo pracy nad sobą ale wiem, że warto i jest to potrzebne do mojego oczyszczenia. Pozdrawiam cieplutko

8 grudnia 2019

Dziękuję, wspaniała lekcja dla mnie.

8 grudnia 2019

Dziękuję Mario. Kiedy oglądałem ceremonie poczułem potrzebę usłyszenia wilka. Pierwsze co znalazłem to wycie białych wilków https://youtu.be/q14VMh3zSEQ Przypadków wszak nie ma …

8 grudnia 2019

Uwielbiam wilka

8 grudnia 2019

Remik Zdrów wystraczą zwykle kontrole u Okulisty raz do Roku Prognoza całkowitej Utraty wzroku Zniknęła – Chyba rok z Ceremoniami albo nawet i Nie – jedno wahadełko i od Ciebie w prezencie Talizman Oczyszczający – jeden Mabon – jeden Schol ochronny na ten moment I Mam BezCenny Cud Zdrowie Mojego Kochanego Synka A wszystko to było po to abym trafiła na Ciebie w poszukiwaniu Pomocy Ratunku dla Jego Oczu i Dla Mnie wyjaśnienia . A Dostałam Wiele Wiele Więcej Chciał bym Całemu Światu Rozbębnić Jakie Cuda się zdarzyły Jak zmienia się Moje życie I Wiem ze to Dopiero Początek . A co się stanie jak dostanę wróżbę odnośnie mojego Powołania i Talizman Królewski Nie Wiem Ale Będzie to Czysta Magiaaa❤️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl