Nowości
Nowości

88 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 88 Medytacja dla Ziemi
Pin It

Opis

Naszym celem jest wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi, uzdrowić planetę, przywrócić jej naturalny stan.

 

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, dołącz w pełnię księżyca o godzinie 22:00. I pamiętaj to, co wysyłasz wróci do Ciebie 7 krotnie. Poprzez szerzenie dobra pomagasz także sobie!

 

Łączymy się telepatycznie poprzez myśli, by coś pięknego zrobić dla siebie i dla Ziemi, w imię zasady, jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

 

 

SPRAWOZDANIE Z 88 RYTUAŁU DLA MATKI ZIEMI MARII BUCARDI

 


 

WYBRANE SPRAWOZDZANIA UCZESNIKÓW

swiat_oczami_ines says:

Wiadomość prywatna.
Najdrozsza Pani Mario uwielbiam Panią słuchać! Wczuwam się w te historie:) i żałuję że świadomie nie mogę Pani wspierać bo ja nie mam aktywnych takich talentów. I po naszym rytuale dla Matki Ziemi u mnie tylko pojawiło się nagle pobudzenie i nie mogłam spać. Na 1 sierpnia w nocy obudził mnie jakieś odczucie spływających energii, ale to jest super przyjemne i zdecydowanie lepsze niż to duszenie  a w noc z wtorku na środę obudziłam się o 3:30 trzymałam się za serce i to też były miłe odczucia, a przed ocknieciem śniła mi się jakaś złota spirala w środku mojego ciała. A wracając do ziemskich odczuc, głębi siebie nie mogę pojąć, że ktoś potrafi z intencja tak głęboko ranić. Jak już mi jest bardzo ciężko, to przypominam sobie o Pani historii z molestowaniem i chylę głowę. To jest dla mnie coś, co przekracza wszelkie granice. I niech mi Pani wierzy, gdybym mogła to z chęcią cofnęłabym czas i zatrzymała to okrucieństwo. Nie mogę patrzeć na tą krzywdę, która się dzieje niewinnym ludziom. Ile w nas smutku, blokad, cierpienia i odrzucenia. Widzę po sobie, jak ciężko walczę na arenie mojego umysłu, o to by stanąć po własnej stronie i być sobie przyjacielem a nie tyranem. A w mojej głowie Pani słowa, że miała Pani kiedyś niskie poczucie własnej wartości… A ja na to… Niemożliwe! Ja dokładnie wiem co to znaczy bardzo niskie poczucie własnej wartości, a patrząc na Panią aż ciężko w to uwierzyć!

Sprawdziłam też wikipedie i nie znalazłam Pani. I szczerze sama mnie to mocno oburzyło! Niby w takich wolnych czasach! Nie mieści się to w głowie! Ale wniosek jest pozytywny, boją się Pani i słusznie!  Niech się boją, bo mają kogo .
A jeśli kiedyś będzie Pani miała czas to może wspomni Pani jak to możliwe, że jedna Dusza przez wszystkie inkarnację skupia się na blokowaniu Pani i rozumiem że to nie relacja karmiczna… . I czy ta osoba, ten mroczny śpiewak jest świadomy tego co robi i czy zna Panią osobiście. Czy może on tak w nieświadomości np z szalonej miłości do naszej pięknej Marii
Nie mogę też uwierzyć że na Pani poziomie dalej pojawiają się ciężkie życiowe lekcje. Czyli to już takie must have do końca ziemskiego życia.. tylko żeby sił starczyło i więcej tych miłych energii pospływało z niebA

 

DZIELCIE SIĘ SWOIMI RELACJAMI, PONIEWAŻ SĄ NIEZWYKLE CIEKAWE! 


 

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (4)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

5 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, pewne rzeczy są tak wyjątkowe i magiczne, a ich sens często rozumiemy dopiero później. 88 Rytuał dla Matki Ziemi miałam okazję przeprowadzić na zewnątrz, w ogrodzie. Dopiero drugi raz udało mi się być na zewnątrz, zazwyczaj jestem w mieszkaniu. Te Rytuał na zewnątrz są takie inne, bardziej tajemnicze, coś z boku szeleści, coś spada na ziemię, nie wiem co to za hałasy. Ksieżyc był za chmurami, widziałam za to gwiazdy. Miałam nadzieję, że pokaże się później. Przyniosłam że sobą zielona świeczkę i zrobiłam Magiczny Krąg. Co było bardzo wyjątkowe towarzyszyły mi przez cały czas dwa psy. Byłam bardzo zdziwiona gdyż mogły one przejść przez Magiczny Krąg. Chciałabym jeszcze dodać, że parę godzin wcześniej miałam bardzo silny atak na moje serce, coś tak mocno mnie zakuło i trzymało, że musiałam stanąć i bardzo lekko oddychać, gdyż każdy głębszy wdech powodował silny ból i ucisk. Na szczęście powoli udało mi się wrócić do normalnego oddychania. W czasie Rytuału miałam ubrane dwa czerwone swetry. To takie symboliczne, Krwawy Księżc, krwawe swetry, ja krwawiąca i symbolicznie krwawiąca Ziemia, ale o tym później. Miałam przy sobie Kwarc różowy i Labradoryt. Już na początku Rytuału nie mogłam się skupić, bo oba pieski chodziły wzdłuż ogrodzenia i cały czas szczekały i coś odganiały, szczekały psy w oddali i niosly się echem w nocnej ciszy. Zrozumiałam, że mnie strzegą. Przywołałam żywioły, Siły Światła, Anioły, moich przodków, Małych i Dużych Przyjaciół oraz Rośliny i Zwierzęta Mocy. Przybyło pełno wron, kruków i gawronów, energetycznie tworzyły krąg wokół mnie aż po horyzont, przybyły także moje kochane gnomy i krasnoludki w czerwonych czapeczkach oraz inne istotki. Pomyślałam że zgrozą, że zapomniałam miseczki z wodą. Postanowiłam więc przekazać energię prosto do Ziemi. Lewą rękę przyłożyłam do ziemi, drugą prawą miałam otwartą ku niebu. Ktoś mnie prosił o pomoc. Przez moją prawą rękę z nieba przechodziła strużka zielonej energi i płynęła do Ziemi przez moją lewą rękę. Ja byłam takim przekaźnikiem. I nagle poczułam oddech Matki Ziemi i jej chorobę. Matka Ziemia miała raka, zainfekowane komórki, które tworzyły istotę o mackach na kształt korzeni. Ta zielona energia miała za zadanie rozbić tą masę, wypełnić ją zielonym światłem i uzdrowić. I na tym polegał Rytuał. Przekazywałam energię i w myślach rozbijałam tą masę. Poprosiłam o pomoc Archanioła Rafała i Michała. Potem dodałam jeszcze białe światło i różowe, następnie złote. Pomyślałam, że trzeba ta dziurę czymś wypełnić, bo musi zostać zachowana równowaga. Zaczęłam mówić piękne słowa: miłość, szczęście, zdrowie itd. Następnie wyciągnęłam przed siebie ręce i przesyłałam energię w przód ale do Ziemi. Miałam przed sobą wielkie koło i wyobraziłam sobie, że jest to Ziemia. Przesyłałam tam całe spektrum światła, wszystkie kolory. Miałam wizję, że obok mnie było więcej takich osób jak ja, one także najpierw zwalczały swój kawałek taka i potem wysyłały energie do Ziemi. Po chwili wszystko zaczęło gasnąć. Wizja znikałam. Zapytałam się czy to koniec. Miałam jeszcze zostać i rozłożyć ramiona na boki. Spłynął na mnie deszcz galaktycznego gwiezdnego pyłu, bajecznego, odżywczego, magicznego. Przybył także przyjaciel z Syriusza, złapał mnie za ramię i przesłał otuchę i wsparcie (usmiech) Na tym zakończył się Rytuał. Księżyc był nadal za chmurami, a ja najprawdopodobniej stałam cały czas mając nad sobą świecącego mocnym światłem Syriusza z psiej konstelacji. Prawda to była przecież Psia Pełnia. Podziękowałam także z całego serca moim psim obrońcom. Pozdrawiam cieplutko (uśmiech)

5 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, w początkowej fazie rytuału dane było mi wykonywać artystyczne akrobację nad ziemią, z których każdy zwiastował miejsca przepełnione światłem, naznaczone moją słoneczną obecnością. To było cudowne widowisko, gdyż wszystko naokół mnie przemieniało się w złociste światło, gdy moje pojawienie stanowiło uwolnienie miłości, żywotności, radości, wolności, naturalności, pozostawiając to miejsce pełne boskiej czystości, kosmicznej energii, nadziemskiej mocy. Potem z moich ramion wyrosły strzeliste skrzydła w bieli unosząc mnie wysoko ponad czerń ziemi, pozostawiając w dole małostki i problemy. To był decydujący akt wolnej woli uwolnienia od podświadomości, zjednoczenia z Siłami Światła, jako biały orzeł, atrybut Jowisza, szybujący z prędkością światła wysoko ponad obłokami, drapieżnie rozdziobując mroczne zakamarki, które pod dotykiem szponów i dzioba rozsypywały się w pył i w proch, naznaczone białymi piórami na znak przepotężnie zwycięskiej obecności najwyższej siły boskiej, królewskiej nobliwości, wynoszącej szlachetnie ponad tłumy, w cnocie czystości, niewinności, wybraństwa, niesienia światła. Ów lot orli otoczył ziemię przeczystą energią miłości, która spływała przeze mnie od najwyższych sił wszechświata wszechobecnie przy mnie, wokół mnie i we mnie. Kocham Cię, Mario, całym sercem.

5 sierpnia 2020

Witam serdecznie Mario, nie pamietam kiedy bralam udzial w rytualu do Matki ziemi ostatnio, ale znalazlam moj wydruk i kolejne kroki jak postepowac w czasu rytualu, bylam zmeczona , ale w czasie rytualu poczulam moment dziwnego dobrego uczucia, ale na koniec energie (serduszka)

5 sierpnia 2020

Dzisiaj zaczęłam troszkę póżniej , może pięć minut później ❤ Ale myślami byłam już przygotowana z Wami ! Zapaliłam zieloną świecę i poczułam, aby otworzyć okno i tak też zrobiłam (uśmiech).Było przyjemnie i tak po prostu wysyłam miłość do całej ziemi , aby każdy realizował się w tym co kocha I był szczęśliwy -chwilę to trwało❤I energię rytuału przelałam rękoma do szklanki z wodą, która była przede mną i po czułam, aby ją wylać mówiąc- ,, leć pozytywno zarazo, niech miłość i dobroć się rozszerza”.Koniec rytuału Marta Katharine

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl