Nowości

89. Zrzuć maski i zbyt ciasne buty, zbędne ubrania i ciężki plecak życiowych doświadczeń ! Rusz z lekkością zgodnie z Twoją idealną wizją życia | Ceremonia z Marią Bucardi | ONLINE | Prawie godzina dla Ciebie

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 89 Ceremonia online
Pin It

Opis

 

89

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 46:28 min

 

Wyjątkowy proces oczyszczenia ze starych wzorców, ograniczeń, negatywnych programów i energii, przyjęcie wskazówek, które pomogą Ci zrozumieć, że co w Tobie, to i na zewnątrz! Zrzuć maski i zbyt ciasne buty, zbędne ubrania i ciężki plecak życiowych doświadczeń ! Rusz z lekkością zgodnie z Twoją idealną wizją życia! Jak odnaleźć prawdę, powołanie i cele Twojego Serca i odrzucić wzory, przekonania, doświadczenia i zbędne obce wpływy. Jak stworzyć idealną wizję życia w każdej dziedzinie i sprawdzić czy jest ona zgodna z Twoim powołaniem i celem Twojej Duszy Wyższej. Jak odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność i aktywować Twoją Moc.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (19)

19 maja 2020

Kochana Mario, mam pytanie które mi się nasunęło na myśl, gdy mówiłaś o formie swojej pracy. Czy gdy prowadziłaś swoją dawną biznesową firmę lubilaś spotkania terminowe twarzą w twarz z klientami czy to się zmieniło dopiero gdy zaczęłaś pracę magiczną i nagle zauważyłaś taką zmianę w sobie ? Pozdrawiam

19 maja 2020

Bardzo dziękuję. Noc przed ceremonią miałam sen, w którym ciągnęłam za sobą ogromną torbę. Wprawdzie nie była ciężka i nie było w niej dużo rzeczy ale pamiętam, że przeszkadzała mi. Pozdrawiam cieplutko (uśmiech)

19 maja 2020

(serduszka) Cudownie tak…

19 maja 2020

Cudowna Ceremonia (serduszko) z calego serca dziekuje za to dzielenie sie kiedy juz wydaje mi sie, ze inaczej swoich pragnien i celow wyznaczac nie moge- pojawia sie to oswiecenie. Zdarza mi sie miec takie zwatpienie i strach, co jesli to czego pragne nie jest tym co naprawde chce a wlasnie takim tworem. Cos czuje ze to nowe potezne narzedzie- i znow wiele sie zmieni. (serduszko) Dziekuje

19 maja 2020

89 Ceremonia… poprzedzily ja sekwecje potrojonych liczb, krolowaly 333…bym zwrocila sie w strone prawdy. Stanelam na wprost I odczulam to niezwykle poruszenie serca. Przypomnial mi sie fragment filmu Frozen 2 z rzeka. Can you face what the river knows. Tak smakuje prawda. Czulam ta krystaliczna moc. Dziekuje za przeslania. Za ten dar, ktory pozwala Tobie prowadzic…. I mnie :) I z daleka I z bliska, Bez roznicy… Tak Sila Wyzsza prowadzi prawda:) Czy z daleka, czy z bliska. Anna Wybacz ze skrotami napisane.

19 maja 2020

Ja dziś (bardzo symbolicznie) pozbyłam sie starego łóżka, a jutro witam nowe. Dzisiejszą noc spędzę na podłodze. Tak postanowiłam. Mimo że mam gdzie iść spać, to potrzeba przebywania we własnej przestrzeni, posiadania własnego terytorium jest tak silna, że nie wyobrażam sobie przebywać w innym miejscu. Uruchomił mi się chyba syndrom samicy alfa, bo przeganiam intruzów, którzy próbują zawłaszczać mój teren i robię to, nie przebierając w środkach (usmiech) Wizja się klaruje! Gorące pozdrowienia!

19 maja 2020

Dziekuje Mario!(serduszko)

19 maja 2020

Najdroższa, w przeszłości bardzo często coś chciałam, wyobrażałam sobie różne rzeczy, osoby ale gdy to dostawałam byłam ogromnie zagubiona i szybko wszystko odchodziło tak szybko jak przychodziło a teraz od pewnego czasu, nadszedł moment oczyszczania i codziennie staram się zrzucać to wszystko co mi ciąży, co już do mnie nie pasuje co jest niezgodne ze mną, bardzo dużo rozmawiam ze sobą i czuje się fantastycznie, lekka jak piórko i motyl wszystko widzę w takich pięknych kolorach dziekuje za Ceremonię, jesteś przekochana (serduszka)buziaczkiii Klaudia

19 maja 2020

Dziś zaplanowany wieczór regeneracji, a tu co… Rodzice wpadają z niezapowiedziana wizytą. I tradycja rodzinna się kręci w kółko. Ale jak nie otworzyć rodzica gdy stoją pod drzwiami… Tak więc zjawilam się na Ceremoni spóźniona ( jak prawie nigdy!). Przeslania zrozumialam. Teraz jednak jestem na etapie, że wiem że nic już nie wiem ( w odniesieniu do pragnień) (usmiech) Dziękuję Pani Mario :*

19 maja 2020

Dziekuje i jestem wdzieczna Kochana Mario Moje koteczki bardzo wyczuly poytywna atmosfere i myja sie wzajemnie.

19 maja 2020

Dziękuję za wspaniałą ceremonią,ja wciaż mam problem ze stworzeniem idealnej wizji życia,muszę jeszcze trochę popracować(usmiech)Narzędzia mam wspaniałe a to wszystko dzięki Tobie Kochana Mario. Moc miłości

19 maja 2020

Cudowne spotkanie Dziękuję Ci Mario. Już podczas wzywania żywiołów przez ciało przeszla energia A podczas przesyłania energii z mojej twarzy dosłownie zaczęły schodzić jakby maski. Niesamowite !!! Rozpoczynam wizje aby dopracować wszystko bo kierunek już jest dobry. Mario jak ja się cieszę(usmiech) życzę każdemu człowiekowi na Ziemii aby odkrył swoje powołanie i szedł w zgodzie z nim. Odrzucanie starych warstw i ograniczeń jest czasem bolesne ale warto, naprawdę warto iść za głosem swojego serca. A to jak Sily Wyższe mnie wspierają to jest wspaniałe. Wystarczy poprosić i słuchać i działać ❤

19 maja 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, moje karty Tarota odsłoniły dla mnie dzisiaj Przyjemność, Kapłankę, Wszechświat i Cnotę. Z intensywnością wyczuwam zapachy. Ubieram te najpiękniejsze. Mam dreszcze. To wzruszenie. Wielka miłość. Najsłodsze szczęście.

19 maja 2020

Kochana Mario, odkąd Ty pojawiasz się w życiu jakiejkolwiek istoty,wszystko się zmienia. Wszystko. ❤❤Przeżywając obecnie trzęsienie ziemi w moim życiu, to bardzo boli, dzisiejszą Ceremonia jest kwintesencją Siły Wyższej.Mogę napisać: Niech się tak dalej dzieje, niech ten kierunek dzisiejszego spotkania rozkwita. Bo wszystko zaczyna kwitnąć pomimo zimy i wiatrów …

19 maja 2020

Kochana Mario, dziękuję za spotkanie:):) czuję że kończy się cykl, zostawiam wszystko co stare i wraz z serią 90tych Ceremonii wchodzę już na stałe w moja wizję życia, którą mam opracowaną ze szczegółami:):)

19 maja 2020

Dziękuję z całego serca

19 maja 2020

damy rade;) pieknie dziekuje

19 maja 2020

Dziekuje Mario (serduszko)

19 maja 2020

(serduszko) od jakiegoś czasu już czuje się inna osoba

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl