Nowości

90 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi, Medytacja dla Ziemi, Pełnia Podróżników, Księżyc Plonów - 90 JUBILEUSZOWA MEDYTACJA DLA ZIEMI

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 90 Rytuał dla Matki Ziemi
Pin It

Opis

90 Rytuał dla Matki Ziemi

 Travel Moon (Księżyc Podróżników) Dying Grass Moon (Księżyc Więdnących Traw) Blood Moon (Krwawy Księżyc) Harvest Moon (Księżyc Plonów)

  

Czy martwi Cię stan naszej Ziemi? Trafiają do Ciebie informacje na temat zwierząt i natury, przez które zalewa Cię fala negatywnych emocji i bezsilności? MAMY SIŁĘ I MOC TO ZMIENIĆ! Nadchodzi wielkimi krokami 90 Rytuał dla Matki Ziemi. 

 

Jest niezwykle ważny jeśli zależy Ci na losach Ziemi!

 

Nasza jubileuszowa 90 MEDYTACJA DLA ZIEMI jest w ten czwartek 1 października 2020 w dzień boskiej planety Jowisz / Jupiter. Jak zawsze o 22:00 czasu polskiego. Magiczna data 1.10.2020 i pełnia w pierwszym znak zodiaku Baranie… Nie ma przypadków, najwyraźniej Siły Wyższe dbają o nas i prowadzą, jesteśmy w odpowiednim miejscu i czasie :-) 

 

Wiemy co się dzieje na Ziemi - patrz https://zwierzetamocy.org/2020/09/28/zwierze-mocy-wieloryb-straznik-pamieci-przyplywa-z-wazna-wiadomoscia-dla-ludzkosci-i-przyszlosci-ziemi/ - ale walczymy i wysyłamy dobre myśli w imię dobra i światła tutaj na Ziemi. 

 

Pełnia 1 października, to bardzo ważny energetycznie czas, dlatego pamiętaj o sobie i o tym, jak wiele możemy tutaj zmienić! Masz w sobie ogromną moc, zawsze o tym pamiętaj. 

 

Możesz aktywować swoje bezpłatne Miejsce Mocy w Internecie, by być na bieżąco, otrzymać prezenty, książkę i przesłania aktualne Zwierząt Mocy i wiele szczegółów, ale NIE MUSISZ! Wystarczy połączyć się 1.10.2020 o 22:00 czasu Polskiego myślami i przesłać dobre energie.

 

 

Pamiętaj, to o czym myślisz  –  to materializujesz!

Myśl obrazami, które chcesz zobaczyć w Twoim życiu!

Czyste i krystaliczne myśli!

 

Po spotkaniu, proszę opisz mi Twoje odczucia tutaj poniżej w komentarzu!!!

To dla nas wszystkich bardzo ważne. Moje sprawozdanie także pojawi się tuż po rytuale.

 

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI:

 

  

MEDYTACJA DLA ZIEMI

Naszym celem jest wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi, uzdrowić planetę, przywrócić jej naturalny stan.

 

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, dołącz w pełnię księżyca o godzinie 22:00. I pamiętaj to, co wysyłasz wróci do Ciebie 7 krotnie. Poprzez szerzenie dobra pomagasz także sobie!

 

Łączymy się telepatycznie poprzez myśli, by coś pięknego zrobić dla siebie i dla Ziemi, w imię zasady, jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

 

 

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Polecane

Opinie (5)

26 października 2020

Kochana Pani Mario, poniżej moje sprawozdanie z 90 Rytuału dla Matki Ziemi. To spotkanie przygotowawcze do 128 Ceremonii tak mną poruszyło, że myślałam tylko o tych czarnych beczkach bez dna do których płynie energia. Stawiałam sobie pytanie, gdzie płynie energia, czego nie widzę, co zignorowałam, czego się boję itd. I ta piosenka “Na morza dnie”/”Under the sea” cały czas w mojej głowie. W czasie Rytuału miałam przy sobie kwarc różowy, labradoryt, tygrysie oko i selenit. Na samym początku przywołałam i poprosiłam o pomoc: Siły Wyższe, Anioły i Archanioły, moich Boskich Opiekunów i Duchowych Przewodników, moich Aniołów Stróżów, Żywioły, moją rodzinę i ród, Gwiezdnych Przyjaciół, Małych i Dużych Przyjaciół oraz Zwierzęta Mocy i Dewy Roślin. Pojawiły się obok mnie krasnoludki, które skakały wesoło po czerwonych muchomorach. Pomyślałam o wielorybach: o tym, że są bezpieczne. Pływają w morzach i oceanach radosne i szczęśliwe. Wiedziałam, że na świecie są ludzie, które wysyłają im swoje myśli, które jak fale docierają do wielorybów I informuję gdzie są bezpieczne prądy i jak mogą płynąć. Pluskałam się radośnie z tymi wielkimi ssakami, a one zabrały mnie w podróż. Dotarliśmy do bardzo smutnego miejsca, w którym panowała wielka ciemność i wielka cisza. Na morza dnie znajdował się czarny portal na kształt wielkiej głębiny. Wieloryby zatrzymały się tak jakby na pierwszym kręgu tego portalu i powiedziały, że dalej nie możemy płynąć, bo to jest niebezpieczne. Ten portal wciągał. I tam właśnie uciekała energia, bardzo dużo energii. I mojej i innej z całego świata. Był to portal do innego czasu. Nasza energia z naszego czasu uciekała do innego czasu, do innego wymiaru, do innego miejsca. Gdzieś na dnie świadomości pomyślałam: “jakie to jest sprytne”. Wiedziałam, że trzeba ten portal zamknąć. Ale jak to zrobić? Moje krasnoludki stanęły na baczność i powiedziały, że one też będą pomagać. Pojawiły się też małe gnomy. Ja sobie pomyślałam: jak one takie małe mogą zamknąć coś tak dużego i niebezpiecznego? A ja też nie wiedziałam jak to zrobić. Stwierdziłam, że poproszę o pomoc wszystkie istoty jakie przywołałam na początku. Zwróciłam się do naszych Gwiezdnych Przyjaciół, żeby użyczyli Nam swojej wiedzy i mocy w zamknięciu tego portalu. I nagle pojawili się. Wielka liczba istot przybyła i otoczyła z każdej strony portal. Były to różne istoty i każda z nich użyczyła swojej mocy w tym zadaniu, nawet te najmniejsze. A każda pomoc była ważna. Pojawili się Kosmiczni Przyjaciele z Gwiazdozbioru Pegaza, Andromedy, Kasjopei, Plejad, Wężownika, Oriona, Kastora i Polluksa oraz Syriusza z całym Wielkim Psem. I portal został zamknięty. Tak po prosty zwinięty. Wiedziałam, że trzeba go jeszcze zapieczętować. I pojawiło się jeszcze kilka istot biegłych w sztuce pieczętowania, a jedno z ich imion brzmiało Arachne. Ja im wszystkim oczywiście podziękowałam za pomoc. Na koniec pojawiła się obok mnie Antylopa, a ja miałam poczucie, że aż do nieba wyrastają mi wielkie, długie i grube rogi na głowie:) Ja często w końcowej fazie Rytuałów leżę w magicznym kręgu i tak jakby drzemię miedzy jawą, a snem. I na tym skończyłam, a po włączeniu telefonu zegar wskazywał 22:59. Pozdrawiam

26 października 2020

Kochana Mario i wszyscy Uczestnicy, nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć, ale napiszę, może to kogoś ośmieli czy nawet w jakimś stopniu pocieszy, jeśli miał podobnie. Zasnęłam w trakcie Rytuału… Po prostu kilka minut (max 5, ale myślę, że może nawet wcześniej) po rozpoczęciu poczułam przemożną potrzebę snu. I poszłam za tym. Rano okazało się, że nawet makijażu z twarzy nie zmyłam wcześniej. Rano śniłam intensywnie już nie pamiętam o czym (będę się starała sobie przypomnieć). Teraz, gdy o tym piszę, przypomniał mi się z kolei ważny sen sprzed chyba 2 dni (kwestia wyrównywania z mojej strony). W ciągu dnia ze zgrozą i smutkiem odkryłam, że nieopodal dębu na moim podwórku leży martwy gołąb. To było w czasie, kiedy po raz kolejny starałam się w głębić w przekaz-wprowadzenie przed 128 Ceremonią i akurat myłam naczynia myśląc, jak wykorzystać przekaz… Odsłuchiwałam go kilka razy robiąc różne rzeczy (wiem… powinnam się skoncentrować w pełni od razu). Na samym początku Rytuału czułam silną potrzebę oczyszczenia. Tak bardzo chciałam wspomóc proces Rytuału, przywrócenie pamięci… Ale chyba zdecydowanie za mocno nasiąkłam obcymi energiami, no i czeka jeszcze na mnie kilkukrotne zanurkowanie w głąb siebie, dla oczyszczenia i odkrycia wszelkich zmąconych meandrów. Zanim zasnęłam czułam jakbym płynęła w wodzie, w głąb i głąb. W sumie to było piękne. Mam wrażenie, że szukałam wieloryba. I wtedy jakby przed oczami, tymi wewnętrznymi przesuwało mi się bardzo obrazów, jednak nie widziałam ich „wprost”. Starałam się przywołać mojego przewodnika, by pomógł mi. Wygląda na to, że zadecydował wraz z moją duszą, że lepiej będzie mnie uśpić… Mario, jak odczytać pojawienie się martwego gołębia? P.S. Życzę Ci dużo zdrówka (wygląda na to, że tego wiatru przy nagraniach ostatnio baaaardzo dużo).

26 października 2020

Tym razem podczas naszego Rytuału dla Matki Ziemi nie widziałam żadnych obrazów,ale bardzo wyraznie usłyszałam ” robicie to by Ziemia nie zapomniała”. Przez chwilę pomyślałam że to jest tak oczywiste i banalne że nie ma co tego nawet pisać.Wiadomo my inspirujemy się wzajemnie,mamy Marię,internet itd a Ziemia ma nas my jesteśmy dla niej inspiracją do działania.Dopiero po kilku dniach zrozumiałam jak ten rytuał był ważny dla mnie osobiście. Niby tyle wiem,tyle przeczytałam, wieczorem wielkie postanowienia a rano jakby przychodzi mgła zapomnienia i znowu tracę czas na robienie rzeczy bezsensownych.Kiedyś przeczytałam że Matka Ziemia wygląda jak starsza kobieta o obfitych kształtach,tak bardzo się tym zasugerowałam że gdy podczas medytacji przyszła do mnie jako młoda kobieta nie mogłam uwierzyć że to ona była piękna,młoda, płodna i troszkę jakby naiwna a raczej zbyt dobra, zobaczyłam w niej tyle podobieństw do mnie…więc pewnie tak jak mnie tak i ją przysłania mgła zapomnienia i stąd to zdanie „robicie to by Ziemia nie zapomniała” Ciesze się że zauważyłam tą mgłę a raczej poczułam bo właśnie „poczute” a nie zobaczone czy usłyszane jest dla mnie najsilniejszą inspiracją do działania.Dziękuję.

26 października 2020

Najdroższa Mario, dziękuję za tak obszerne sprawozdanie, pełne różnych wskazówek i pomocnych treści! Jak wspomniałaś, te dni były bardzo trudne i bardzo wyczerpujące energetycznie. Do tego znaki: przed rytuałem wyrzucałam śmieci i z kosza wyszło mnóstwo muszek owocówek. Były wszędzie – okropny widok. Nie mogłam się ich pozbyć przez kilka dni. Potem wysłuchałam Twoją audycję przygotowującą do 128 Ceremonii i już wiedziałam, co jest grane (te 8 Kielichów!). Wczoraj, podczas czytania Twojego sprawozdania, pojawiła się natrętna czarna mucha. W trakcie słuchania poczułam w którymś momencie – przez jakieś 5 minut – zapach palonej smoły. Sam rytuał u mnie przebiegł spokojnie, choć niektóre przesłania…chyba się z nimi nie oswoiłam jeszcze albo niezbyt dowierzam tym wizjom. Poczekam na potwierdzenie, bo mogą być złudne. Na początku spłynęła na mnie niebieska energia, bardzo dużo jej było. Potem zobaczyłam krokodyla, wielkiego jak ziemia. Ziemia była krokodylem, stałam na nim. Nade mną wieloryb, a nad nim niebieska płaszczyzna, ni to woda, ni niebo. Byłam nimi dość ciasno otoczona, przebywałam w takim wąskim przesmyku pomiędzy tymi dwiema potężnymi siłami natury (trudno je nazwać zwierzętami mocy, bo były naprawdę potężne). Wieloryb zaczął delikatnie, ale stanowczo naciskać i powoli zagłębialiśmy się na dno oceanu. Nie było to nieprzyjemne, ale też niezbyt komfortowe: czułam całą sobą ten nacisk i coś pomiędzy klaustrofobią, ciśnieniem wody a brakiem tchu. Schodziliśmy coraz niżej i niżej, ale bardzo powolutku (chyba żeby oswoić się z tym ciśnieniem wody). Co ciekawe, krokodyl też był u podstawy, ale przemienił się w czystą energię, już nie widziałam jego dokładnych kształtów. Na dnie oceanu zostałam sama. Poczułam, że mam misję do wykonania (tu muszę napisać, że przypominają mi się wydarzenia z przeszłości w formie wizji o zanurzaniu się w jakieś kanały z cuchnącą cieczą – ktoś trzymał mnie na linie i zanurzał. To też było swoiste zadanie do wykonania, ale tak traumatyczne, że do teraz odczuwam lęk z tym związany. Stąd niechęć do zanurzania się i trzymania mnie na linie, o czym za chwilę). Na plecach mam przypiętą do kombinezonu linę (brrr!…), próbuję ją ściągnąć, wykręcąjąc się na różne strony. Udaje mi się! Czuję wolność! Tę linę, z dużym wysiłkiem przypinam do wraku statku, który nagle zobaczyłam na dnie oceanu. Ktoś u góry szarpie za linę, pomyśłałam, że dużo czasu upłynie, zanim wyciągnie ten wrak na powierzchnię. To jest czas dla mnie, abym zrobiła tu, co trzeba, a jednocześnie pozytywnym efektem będzie wyciągnięcie tego wraku na powierzchnię wody. Może są tam ukryte skarby? Czyli takie dwa cele na raz. Płynę w lewo, gdzie dostrzegam światełka. Pomyślałam, że to świetliste istoty. Gdy dopłynęłam do nich, okazało się, że są to dwie postacie całe ze światła, stojące nad stołem – ołtarzem, na którym leżę i wyciągają do góry ręce, w których trzymają nóż, żeby mnie nim przebić. W jednej sekundzie ewakuowałam się – było to łatwe, ponieważ pod wodą nie czułam oporu i tak jakoś spłynęłam z tego ołtarza jak ryba. Można powiedzieć, że wymknęłam im się z rąk. Popłynęłam na prawo, a tam dostrzegłam olbrzymie drzewo Edenu – sam pień zanurzony w wodzie. Różne istotki na nim przebywały – jakby po jednej stronie (coś na kształt niewidzialnej szyby), a ja po drugiej stronie. Wspinaliśmy się po tym pniu do góry, pomagając sobie nawzajem. I tu postawię kropkę, ponieważ muszę się z tą wizją (i przesłaniami, które się pojawiły wraz z nią) jeszcze oswoić, sprawdzić ją i potwierdzić, ile w tym prawdy, a ile mojej fantazji. Z mocą Światła

26 października 2020

Dziękuję za sprawozdanie:) Myślę Mario że zaoszczędziłaś nam bardzo wiele szczegółów:) Podczas kolejnego Rytuału dojedzie do uwolnienia dusz, no sama energia na to wskazuje, tylko i wyłącznie w dobrym i wyjątkowym tego słowa znaczeniu. Wolność to szczęście, radość, brak granic! Wyjątkowego dnia życzę Całuski i przytulaski

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl