Polecane
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
200,00 zł

93 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi, Medytacja dla Ziemi. Pełnia Zimnego Księżyca w znaku Raka 30.12.2020

93 Rytuał dla Matki Ziemi z Maria Bucardi.png
  • nowość
Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 93 Rytuał dla Matki Ziemi

Opis

93 Rytuał dla Matki Ziemi

 

 

Pełnia Zimnego Księżyca w znaku Raka

Ta pełnia księżyca w Raku ma miejsce w sobotę 30 grudnia 2020 roku i jak co miesiąc, jest znacząca. W ten niezwykły czas możemy dokonać życiowej zmiany, uwolnienia i przywitania nowego, co dodatkowo podkreśla to, że właśnie wkroczyliśmy do Nowej Ery i wkrótce Nowy Rok 2021!

 

Wszystko co wysyłamy, wraca do nas zwielokrotnione…

 

Warto więc zakończyć pozytywnie rok 2020, by zacząć z dobrą energią Nowy Rok 2021. 

 

Pełnia księżyca w znaku Raka może być bardzo emocjonalna. Mimo że, sprawy są intensywne, zawierają obietnicę dużego postępu, transformacji i kreatywności, oczyszczenia podświadomości i rozstania się ze starymi ranami emocjonalnymi, by w zdrowiu i harmonii przywitać Nowy Rok. Zapowiada się naprawdę magiczny, choć trochę emocjonalny, sylwestrowy czas. Poczuj miłość i podziel się magią. Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Księżyc rządzi naszymi uczuciami, potrzebami i podświadomością (również lękami). Właściwości znaku Raka i pełni księżyca to bardzo silne  połączenie, które może spowodować emocjonalne wzloty i upadki, ale jeśli jesteśmy tego świadomi, to łatwiej sobie z tym radzimy. Lepiej natomiast uważać na innych ;-)

 

W tym czasie mogą odżyć stare wspomnienia z dzieciństwa, domu, rodziny, jeśli są związane z ranami i bolą Cię jak kołki wbite w serce, to najlepiej je oczyścić i uleczyć, tutaj znajdziesz pomoc i webinar na ten temat https://bucardimaria.com/2020/12/17/ceremonia-nr-139-z-maria-bucardi/ 

 

Najlepiej otoczyć siebie i najbliższych ciepłem, miłością i delikatnością, postarać się spędzić ten wieczór w domu lub innym zaciszu, z dala od negatywnych i obcych huśtawek emocjonalnych, by skupić się na tym, co na prawdę jest ważne. Od 24.12 do 6.01 trawa magiczny czas Dwunastu Nocy, gdy zapisujemy scenariusz naszego przyszłego roku, a nawet kolejnych 20 lat, więc warto postarać się, by był zapisany tym, co dobre, piękne i pozytywne, jeśli właśnie tego chcemy doświadczać w przyszłości…

 

 

Możesz aktywować swoje bezpłatne Miejsce Mocy w Internecie, by być na bieżąco, otrzymać prezenty, książkę i przesłania aktualne Zwierząt Mocy i wiele szczegółów, ale NIE MUSISZ! Wystarczy połączyć się w pełnię o 22:00 czasu Polskiego myślami i przesłać dobre energie.

 

 

Pamiętaj, to o czym myślisz  –  to materializujesz!

Myśl obrazami, które chcesz zobaczyć w Twoim życiu!

Czyste i krystaliczne myśli!

 

Po spotkaniu, proszę opisz mi Twoje odczucia tutaj poniżej w komentarzu!!!

To dla nas wszystkich bardzo ważne. Moje sprawozdanie także pojawi się tuż po rytuale.

 

   

CEL I PRZEBIEG MEDYTACJI DLA ZIEMI

Naszym celem jest wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi, uzdrowić planetę, przywrócić jej naturalny stan.

 

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, dołącz w pełnię księżyca o godzinie 22:00. I pamiętaj to, co wysyłasz wróci do Ciebie 7 krotnie. Poprzez szerzenie dobra pomagasz także sobie!

 

Łączymy się telepatycznie poprzez myśli, by coś pięknego zrobić dla siebie i dla Ziemi, w imię zasady, jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

 

 

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Polecane

Opinie (9)

30 grudnia 2020

Droga Mario, Nie da się kupić tej pełni.

15 lutego 2021

Kochana Mario Zaczne od tego ze jestem niesamowicie poruszona tym sprawozdaniem… az brak slow ale musze przyznac ze jestem rowniez zmotywowana do dalszej pracy i czuje jeszcze wiecej energii by cos z tym wszystkim dalej robic!

15 lutego 2021

Najdroższa Mario, dopiero dziś odsłuchałam sprawozdanie, co jeszcze mi się nie zdarzyło, ale też czas był wyjątkowy. Wyjątkowo trudny. Ja chyba należałam do tych osłabionych wojowników, które widziałaś podczas rytuału, ponieważ dla mnie wtedy to było epicentrum bólu zęba, który promieniował na całą prawą stronę twarzy. Podczas rytuału leżałam raz na jednej, raz na drugiej stronie. Dziwię się, że miałam wizję. Cały rytuał trwał u mnie 40 minut, a na czas wizji ból ustąpił czy też po prostu nie czułam ciała. Dziękuję za Twoje sprawozdanie, przyjmuję wyzwanie do zachowania czystych wibracji, dbania o nie, nieustannego oczyszczania się. Trzeba być czujnym, nieustannie wszystko sprawdzać, a – tak jak mówisz – każdy z nas jest z tym sam. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Mimo wszystko – bądźmy dobrej myśli!

15 lutego 2021

Kochana Mario, Twoje sprawozdanie było dla mnie niezwykle poruszające… Dziś Dzień z 12 odpowiadający za głos duszy i galaktyczną łączność ze swoim rdzeniem, a tu takie przesłania… Obrazy, wizualizacje wysyłałam krótko, bardziej przed Rytuałem oraz po, dodatkowo – już tradycyjnie – słowa, życzenia dla Matki Ziemi. Po rytuale było mi trochę niedobrze, podobnie, było gdy obudziłam się po zaśnięciu (znów w trakcie spisywania wrażeń poczułam ogromną senność) i jeszcze później, kiedy obudziłam się w nocy. Na szczęście kotek zrobił swoje: pougniatał, pooczyszczał. W nocy widziałam fioletowe światło, później też złote. Po pierwszym odsłuchaniu potrzebowałam pójść na spacer, zwłaszcza, że i tak się wybierałam. Łączyłam się z trzema brzozami w okolicy. Mocno skojarzył mi się film „Piąty element”, który ostatnio chyba ze trzy razy był puszczany w TV. Dziękuję Ci Mario za mobilizację! Dziękuję

15 lutego 2021

Kochana Mario (serduszka) Kocham Twoje sprawozdania. Wczoraj byłam na początku Rytuału dla Ziemi Ukochanej. Mam pewną blokadę i pracuję nad nią. WYOBRAŻAŁAM przez chwilę ze całuję zwierzęta tak idąc po Ziemi. W czolko A później zasnelam. Na codzień gdy choć sekundę mogę dać na kontakt z jakas cudna Dewa to szybko i bez szczególnego namysłu od razu ją kocham i widzę jak robi się olbrzymia

15 lutego 2021

Moja Kochana Mario, Jestem poruszona Twoim sprawozdaniem z Rytuału dla Matki Ziemi. Czułam Twoje emocje, wzruszenie i przejęcie. Bardzo się zmartwiłam i przyznam szczerze jestem przerażona. Tylko połowa Ziemi ma światło? To nie do pomyślenia. Ale zgadzam się z Tobą, ja również czuję, że ostatnio Siły Mroku bardzo atakują i ludzi z niską wibracją jest sporo, jakby nas otoczyli i zaciskali krąg. Ja 30-12-2019 też czułam bardzo silne działanie sił mroku. Mam od Ciebie śliczną bransoletkę z mitycznych drzew Edenu i gdy odbierałam życzenia urodzinowe ona się zerwała. Ale ją pozbierałam, ile w tym przesłania i jaki znak. Cały dzień miał w sobie wiele takich sytuacji trudnych i zastanawiających . Te ataki w moim odczuciu są coraz śmielsze i wzmagają się na sile. Nie ma już ukrytych oddziaływań czarnej energii jakby z boku. Wszystko zaczyna mieć charakter masowy, wręcz tupeciarski. Ale się nie poddamy nie ma takiej możliwości. Damy radę. Zjednoczmy siły niech ogrom naszego Światła ogarnie Ziemię i zniszczy zło i mrok skutecznie i trwale. Zrozumiałam, że moja walka o światło w moim sercu jest swoistą walką o całą Ziemię i każdy z nas musi sobie to uświadomić. Nie ma czasu na pomyłki, potrzeba nam świadomości i siły. Twoja Edi

15 lutego 2021

Droga Mario, Dziękuję za prawdę. Dla mnie jest wstrząsająca. Ale tym bardziej motywuje mnie do pracy nad sobą i do udziału w rytualach Matki Ziemi. Dziękuję ze jesteś i nas prowadzisz(serduszka) Namaste A.K.

15 lutego 2021

Dziękuję Mario za Twoje sprawozdanie. To wiele tłumaczy. W tym rytuale widzialam Matkę Ziemię jako piekna młodą kobietę… Jaką była kiedys…potem przyszla ciemnosc… wojny… śmierć…broń… i ja z całych sił wysyłałam zielony promien uzdrowienia… jak zorza. Budziłam w żyjących drzewach, roślinach, kamieniach, moich talizmanach tę samą energię, to samo życie jakie bylo w tej pięknej Młodej Ziemii. Była taka piękna, młoda jak filmie ,,Vayana” a teraz widzialam ją częściowo pokrytą twardą skałą… jak smoki na Porto Santo. … czytałam wczoraj również o przepowiedni ojca Klimuszko… oby plan B nie był potrzebny …co do ludzi i energii to każdemu kogo widzę życzyłam w okresie świąt i dziś w sylwestra rowniez DOBRYCH I POZYTYWNYCH MYŚLI. Czasem przychodza fale lęku, złości ale nie są moje więc pozbywam się ich jak najszybciej. Ludzi niestety dziele teraz na tych niskowibr. i wysokowibr.i z niektórymi po prostu nie rozmawiam lub ucinam rozmowy gdy zaczynają swoje rozmowy. Teraz trzeba dbac o swoja energię nawet jeśli ktoś miałby sie obrazić czy zniknąć z mojego życia. Tak długo pracuje nad sobą, czuje tyle radości i wznioslych wibracji choc w życiu czasami jest trudno. Mario to sprawozdanie było dla mnie dodatkowym argumentem aby poprzez wysokie wibracje NAPRAWDĘ juz tu i teraz zrobić wiele dobrego dla moich dzieci, przyszłych pokoleń, nas wszystkich oraz dla pięknej Matki Ziemii. Jesli jestem komuś coś winna to właśnie tej Matce i postaram się jak najlepiej tylko potrafię. Ziemia to mój DOM

15 lutego 2021

Ja od około roku mam za zadanie rozswietlanie ziemi podczas rytuałów. Wcześniej wizualizowałam jak zwykle. Ale od dluzszego czasu się to zmienilo. I tak to jest prawda że ten strach i obawy są wszędzie. Od dzieciństwa walczę z siłami Mroku, od kiedy jestem tutaj na Ziemi jestem atakowana. Ciągła walka. Uslyszalam na rytuale ze moja wyjątkowa misja czeka na wypełnienie. Mniej więcej coś takiego się pojawiło. Dokładnie na tym rytuale. Dziękuję za wspaniałe sprawozdanie. Wytrwamy i zwyciężymy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl