93. Odczuwasz zmęczenie, słabość, brak ochoty? Rób to, co kochasz robić i rób wszystko z miłością, bo teraz wysiewasz, to zbierzesz w kolejnych latach!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Jeśli odczuwasz zmęczenie, słabość, brak ochoty, to najprawdopodobniej dlatego, że zajmujesz się tym czego nie lubisz, a to przynosi złe skutki. Teraz, każdego dnia i w każdej chwili wysiewasz nasiona, które wykiełkują w najbliższych tygodniach, miesiącach i latach! 

 

Nieraz dziwimy się, jak to jest możliwe, że tyle robimy i nic z tego dobrego nie mamy. Czujemy zmęczenie, ciągle na pełnych obrotach, a tu tylko pod górę…

 

Rozwiązanie jest proste i jakże skuteczne!

 

RÓB TO, CO KOCHASZ I WKŁADAJ W TO SEKRETNY SKŁADNIK: MIŁOŚĆ.

 

Miłość to niezwykła energia, która sprawia cuda. 

 

Może to brzmi magicznie, ale weźmy PRZYKŁAD Z ŻYCIA:


Wyobraź sobie taką sytuację, sprzątasz mieszkanie ze złym nastawieniem. Czujesz zmęczenie, ciągle jesteś zapracowana i masz mnóstwo obowiązków. W złości ścierasz kurze i tłuczesz szklankę przez przypadek. Twój humor jeszcze bardziej się obniża, ponieważ musisz jeszcze wykonać ważny telefon, a tu woda leje się na meble. W końcu, gdy odbywasz rozmowę, twój głos jest zły, zmęczony, a osoba po drugiej stronie odpowiada tym samym.

 

 A GDYBY TAK PODEJŚĆ DO TEGO INACZEJ…

 

Najpierw robisz sobie ulubioną herbatę, zapalasz świecę i masz chwilkę relaksu dla siebie. Bierzesz głęboki wdech i chcesz posprzątać mieszkanie, ponieważ uwielbiasz pachnące, czyste otoczenie. Włączasz sobie muzykę i zabierasz się do działania. Uśmiechasz się i tańczysz odkurzając, bo jesteś coraz bliżej swojego celu. Następnie dzwonisz i Twój głos jest harmonijny, słychać wręcz Twój uśmiech przez telefon! Osoba po drugiej stronie odbiera to bardzo przyjemnie i efekty waszej rozmowy są znakomite.

 

To są namacalne i pozytywne efekty Twoich działań.

 

Jeśli potrzebujesz tej energii i tych przesłań:

 

 

W Ceremonii 93 dodatkowo:

Znaczenie karty Tarota 3 monet.

Przykład z życiowej sytuacji, który bardzo może Ci pomóc przy załatwianiu różnych spraw.

Wyjaśnienie co to jest energia Saturna. 

 

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

 

Czas trwania 51:57 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

 

Praktyczne wskazówki co robić, by zbierać obfite efekty swojej pracy:

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl