Nowości

94. Jak oczyścić karmę, która do Ciebie powraca oraz powiązania karmiczne, aby wejść w nowy etap z “czystą kartą”. Najważniejszy czas jest teraz!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Ceremonia 94.
Pin It

Opis

 

94

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 45:19 min

 

Karma powraca na przełomie Nowej Ery! Jak oczyścić karmę, usunąć powiązania karmiczne i wejść do Nowej Ery z czystą białą kartą? Najważniejszy czas w Twoim życiu trwa właśnie teraz!!!

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

Najważniejszy czas w Twoim życiu trwa właśnie teraz, poznaj wskazówki jak najlepiej to wykorzystać...

Poznaj szerzej temat KARMY. Zazwyczaj karma kojarzy nam się z pewnego rodzaju karą od losu, choć to nie do końca tak jest. Jeśli powracają do nas efekty naszych poprzednich, negatywnych działań z przeszłości, to znaczy, że teraz jesteśmy w stanie się z nimi zmierzyć. Jesteśmy istotą kompleksową, która wiele w życiu przeszła i jest na takim poziomie, by dać sobie radę przejść ten test. Mamy w sobie mądrość, by tym razem zdać wzorowo. 

Jeśli przytrafia Ci się taka sytuacja, to głowa do góry, dasz radę!

Tutaj znajdziesz dodatkowe wsparcie energetyczne oraz wiedzę jak przejść przez ten czas, jeśli potrzebujesz pomocy lub wskazania lepszego kierunku:

Najważniejszy czas w Twoim życiu trwa właśnie teraz!!!

W zgiełku codziennego dnia, zapominamy, że najważniejszy czas, który “tworzy” ewentualną karmę jest teraz. Twoje obwiązki są oczywiście ważne, ale Twoja dusza też chce się realizować, Twoje serce rwie się do robienia tego, co kocha. Kiedyś, z perspektywy czasu, nie będzie miało takiego znaczenia to, czy byliśmy w zeszły czwartek ze znajomymi pogadać o pogodzie, ale to czy zrealizowaliśmy swoje powołanie podczas całego życia.

Jeśli rozwijasz się duchowo, może masz momenty, że oczyszczasz się i nie chcesz nawet myśleć o tym słowie “karma”. Ale życie płynie raz do góry, a raz w dół, więc ważne pytanie brzmi, JAK PRZYJĄĆ KARMĘ, gdy w ciebie uderza? 

Czasem zapominamy o tym, co zrobiliśmy wczoraj, czy miesiąc temu, a nawet lata temu, ale teraz jest ten moment, że to wszystko do nas wraca. Dlatego również warto UŚMIECHNĄĆ SIĘ DO SIEBIE, GDY ROBISZ COŚ DOBREGO, ponieważ to WRÓCI DO CIEBIE ZWIELOKROTNIONE.

W tej Ceremonii zobaczysz, że zawsze OPŁACA SIĘ robić coś mądrego i DOBREGO!

Dodatkowo w Ceremonii 94:

- Wzruszająca historia mężczyzny, który pomógł zwierzęciu i po latach dobro do niego wróciło.

- kilka słów o Erze Wodnika.

- Wyjaśnienie karty Tarot Toth Aeon XX - Nowy Początek.

- Rada co robić, by w sytuacji, gdy karma do nas powraca oraz spotykamy osoby, z którymi jesteśmy powiązani karmicznie. 

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Polecane

Opinie (33)

26 lipca 2020

Najdroższa kochana Mario (uśmiech) w ostatnim czasie kilku tygodni czułem się kompletnie bez energii,jakby ciemne chmure zawisły nade mną i przez nie,nie mogę ujrzeć nawet promienia słońca, które dałoby mi jakąkolwiek energie. W tym tez czasie a szczególnie w ostatnim tygodniu przypominały mi się negatywne chwile z mojego życia,dosłownie jakby jedna po drugiej. Jednak w czwartek gdy sie zacząłem budzić, poczułem coś co czułem tylko w najbardziej wyjatkowych chwilach swojego życia,w czasie dzieciństwa i w troche pozniejszym tez czasie.A były to najbardziej błogie chwile jakiekolwiek było mi dane przeżyć, w których moje wewnętrzne szczęscie było na najwyższym poziomie, w których czułem bezpieczeństwo i niesamowitą błogą radość z życia. I odczułem,ze to nastąpi … Kiedy? Tego nie wiem ale mam nadzieje,ze już za chwile. TO uczucie tych przeżytych najpiekniejszych chwil było niesamowite, jakbym nagle znalazł się w niebie,gdzie nie ma miejsca na nic negatywnego,a wręcz mogę doświadczać tylko i wyłącznie samych najpiekniejszych i najbardziej wzniosłych chwil. To było prawdziwe niebo… Jeśli tak będzie, to Ziemia znów stanie się rajem (uśmiech) Przesyłam wam wszystkim z naszej wspólnoty mnóstwo miłosci i oczywiscie Tobie kochana Mario :*

26 lipca 2020

Chyba Najważniejsze Ceremonia Dla Mnie w Tym Czasie (serduszka)Energię szalały od Niedzieli dobro ze złem w czwarTek nastąpiła Kumulacja ale zachowałam zimna krew Walczyłam do wieczora aby mimo wszystko Uczestniczyć w Ceremonii . Za Każdym Razem gdy dopadało Mnie rozgoryczenie cierpienie.Sila wyższa dawała Mi znak i tak cały dzień rozpacz radość rozpacz radość i Gdy dotrwałam i Usłyszałam Przesłania Wiedziałam ze Była To Kluczowa Ceremonia (serduszka)ze wracała przeszłość raniąc Mnie prosto w serce Siły Mroku chciały zebrać Plony … A Siła Wyższa Dawała Mi Do Zrozumienia ze Jest przy Mnie i Już żnie Jestem tą Osoba ze Mogę przeżyć to Inaczej … zrozumieć wybaczyć chociaż Serce Krwawiło (serduszka)Przesłania z Ceremonii Bardzo szybko Urzeczywistniają/ ukazują się w Moim życiu Czasami kilka dni przed Ceremonią(serduszko)Cudowne Tajemnicze i Magiczne Szczególnie Teraz Gdy Wiem Już Tak Wiele Dzięki Tobie Mario Pozdrawiam Twoja Maria(serduszko)

26 lipca 2020

Najdroższa Mario, napisze coś jeszcze, tak czuje zmianę energii i nastanie nowej ery i opowiem o przykładzie z własnego życia, a w co jeszcze do chwili obecnej tkwi we mnie jako wręcz niewiarygodne. Rozstałam się z moim partnerem ok 13 lat temu w wielkiej kłótni. Przez te lata on czerpał energię z tych rzeczy wspólnych, które zostały a nie chciał się nimi ani podzielić ani nic oddać. Tak tez przez te wszystkie lata trwał proces sądowy, zmieniały się sędziowie a proces trwał, ku zadowoleniu tylko jednej strony, gdyż dalej mogła czerpać energię. Ja wycieńczona tymi latami zgodziłam się na ugodę, bardzo niekorzystna dla mnie ale chciałam już to zakończyć. Podpisałam papiery. Siły wyższe jednak zrobiły coś niesamowitego, w co nikt ze stron tego procesu nie mogł uwierzyć, ta najcenniejsza rzecz, której mój były partner nie chciał oddać i z której czerpał taka energię sad zasadził na moja rzecz, z wyjaśnieniem, ze nie uwzględnia ugody a przez to, ze mój były partner nie pozwalał mi wejść na ta nieruchomość ani przez te lata nie dzielił się ze mną daje ja właśnie mi. Jest to jeszcze pierwsza instancja, ale mimo wszystko jest to taka zmiana, ze czuje wręcz: ze zmieniły się energie świata! Tak czuje ta droga Mario. (serduszka)

26 lipca 2020

Kochana Pani Mario, dziękuję z tą piękną Ceremonię. Piszę ten komentarz dzień późnej, siedzę i rozmyślam. Myślę o tym jak wiele rzeczy zapomniałam, jak wiele jakości w moim życiu utraciłam i jak mi je Pani pomaga przypomnieć. To jak bycie ptakiem, który zapomniał jak latać. Widzę jak się zmieniam, widzę jak wiedza o pozytywnych myślach i słowach stała się częścią mnie. Magia słów, magia myśli. Widzę moje myśli, słyszę moje słowa. Czasami pojawia się we mnie taki ścisk w żołądku, takie uczucie, intuicja, gdy mówię coś lub chcę powiedzieć coś co nie jest piękne. I z boku lub z głębi siebie słyszę: „Nie mów tego !” W środku czuję, że słowa te nie przyniosą ładnych owoców, ale odwrotnie. Puszczone w świat, wrócą do mnie po pewnym czasie. Zaczęłam także czuć, że pewne problemy, niemiłe sytuacje to zdarzenia, które sama wysiałam. Przestałam się już na to denerwować i ze spokojem myślę: „pamiętasz ile negatywnej energii włożyłaś akurat w tą pracę? Ona właśnie wróciła (uśmiech) Dzień dobry”. Do tej pory spuszczałam głowę i z pokorą mówiłam sobie : „Tak, wiem. Wierzę, że teraz wszystko będzie dobrze”. Myślę sobie, że pokorę lepiej zostawić, ale głowę to może lepiej podnieść (usmiech) Ja sama staram się używać pięknych słów, będąc już w tej nowej energii. Jednakże widzę też to wszystko co stare. Słyszę innych ludzi, bardzo bliskich ludzi i ich słowa, które mimo że są takie same jak wcześniej stały się teraz takie mocne i jaskrawe, ale nie pozytywne. Bogatsza o nową wiedzę czuję co zbudują. Pozdrawiam serdecznie Pani Mario, ma Pani Wielkie i czyste serce i zasługuje Pani, by całe watahy wilków przychodziły Pani z pomocą

26 lipca 2020

Najdroższa Mario, dziekuje z całego serca za ta ceremonie(serduszko)i za twoje wzruszenie historia, która chwyta za serce również mnie tak samo jak Ciebie(serduszka)

26 lipca 2020

Dziekuje !(serduszka)

26 lipca 2020

Dziękuję, wspaniała Ceremonia ♥️

26 lipca 2020

Dziękuję ♥️ piekne historie , piękna ceremonia!

26 lipca 2020

Dziękuję Najdrozsza Mario

26 lipca 2020

Mario, Kochanie, gdy na samym początku, kiedy pojawił się pierwszy kat, stała się pierwsza ofiara, a ofiara ta nigdy wcześniej w żadnej ze swych inkarnacji nie była katem, dlaczego zatem została skrzywdzona i jak ta jej krzywda odnajdzie swe miejsce w jej karmie

26 lipca 2020

Dziękuję Najdroższa Mario za to wspaniałe i wzruszające spotkanie. Bardzo odczuwam ścierające się ery,energia jest bardzo mocna. Dziękuję za kolejny klucz wtajemniczenia, z Twoją pomocą wiem jak iść dalej. Uwielbiam nasze czwartkowe Ceremonie.Buziaczki i moc miłości❤

26 lipca 2020

Dziękuję Kochana Mario (serduszka)

26 lipca 2020

CUDOWNE PRZESŁANIE MARIO(serduszka)DZIĘKUJĘ

26 lipca 2020

Kochana bardzo wzruszająca ceremonia, nie łatwo było opanować emocje. Cieszę się że jesteś i dajesz w każdym ważnym momencie odpowiednie wskazówki i drogowskazy (serduszko)

26 lipca 2020

Moja Najdroższa Mario , ta historia z wilkiem która tak pięknie przedstawia sytuacje tego człowieka daję wiele do zrozumienia . Bardzo piękna Ceremonia i bardzo wyjątkowe przesłanie z głębi serca dziękuję (serduszka)

26 lipca 2020

Bardzo dziękuję za niesamowitą energię i przecudne spotkanie ❤

26 lipca 2020

Bardzo Dziękuję ❤ Dla mnie już zawsze, znaczącą będzie ceromonia 93❤Chyba nie ma nic bardziej wspaniałego jak robić coś z miłością… Tylko właśnie co mówi energia 94 jest takie prawdziwe.np Czuję wdzięczność i te stare wzorce bardzo często i sytuację towarzyszą np.jakimś cudem nie mam wypłaty(spóźnienie 7 dni )odrzucenie spadku, nawet dwie wpłaty,które mimo że wyslalalam(dobrze )nie ma ani odbiorca ani ja…(I wiem dobrze, że albo w tym palce maczał mrok albo siły światła mnie sprawdzają)I choc czuję niepewność,zdenerwowanie to jakoś zapala mi się lampka i myślę spokojnie, ufaj,będzie dobrze ,napewno dojdą pieniążki A będzie jeszcze lepiej (tak czuje )chce nad sobą pracować. I to też wiąże się z Moją rodziną jak np.boli mnie to ,że w takiej rodzinie się wychowywałam.(to jakoś to już minęło i choc wraca -ja chce iść do przodu ) I wczoraj miałam sen o wilkach a dzisiaj ta wspaniała historia… Tak samo jak wchodziłam albo jak patrzyłam na zegarek to była 14:14 i 14:44.Nie wiem też czemu myślałam dziś o krukach.Ale może też że słucham trzeciej części Twojej powieści. Koniecznie muszę sobie jednak wrócić to pierwszej i drugiej i sobie przypomnieć(uśmiech) Dziękuję,że był Mój przykład podany ,bardzo mnie to zmotywowało to dalszej pracy. Mario ja nie wiem czemu, ale mam dobre przeczucia.

26 lipca 2020

„pani Mario jak będzie wyglądal mój nowy rok 2020” Mario to będzie najpiękniejszy rok jaki przeżylem!, mimo że każdy rok mojego życia byl cudowny (usmiech) Nie muszę Cię pytać jaki on będzie. Wiem to! bo jesteś blisko. Wiem to bo nauczulaś mnie widzieć tylko piękno. I mimo że czasem jest ciężko, albo zle wspomnienia wracają. Odrazu ucinam je najszybciej jak umiem i Świadomie zamieniam na radość – wybieram dobro uśmiecham moje serce w środku i żyje tym co mam :)) (może mam malo, a może to już dużo..wszystko zależy od punktu widzenia). Widzieć trzeba to co dobre nie ważne ile się ma. Nie pytajcie kochani Marii o jutro. A żyjcie dzisiaj najpiękniej jak umiecie!. A jutro będzie tak piękne i czyste na jakie zapracujecie dzisiaj (uśmiech) too 100% prawdy i prawie cala tajemnica bialej magii (uśmiech) Nie grzesz uczynkiem, mową i myślą… Gdy opanujesz nieczyste negatywne myśli a w zamian skoncentrujesz każdą swoją myśl na czymś pięknym co plynie z Twojego serca, na Toich marzeniach. Otrzymasz to (usmiech) Mario Jesteś aniolem!, a was niech nie zmyli jej ludzkie cialo (uśmiech) Dziękuje Ci po 100kroć, zawsze gdy tylko mam okazje I jeszcze raz – cudowne kotki!. Dziękuje z wdzięcznością A.

26 lipca 2020

Piękne i wzruszające spotkanie. Nowy początek. Jak szczelina w skałach, która przesącza światło. Jak noc, które blednie, by oddać świat w ramiona słońca. Świt Nowej Ery. Wrzucić swoje nasionka w rozpulchnioną glebę, patrzeć jak wzrastają, jak słońce je ogrzewa, deszcz podlewa, ziemia chroni. A gdzieś w oddali wyją wilki. Magiczny czas. Spełnienia marzeń. Wypełnienia swoją energią całej przestrzeni. Połączenia z cząsteczkami żywiołów. Bycia jednością. Miłością. I wolnością. Dziękuję! (serduszka)

26 lipca 2020

Piękne i wzruszające spotkanie. Nowy początek. Jak szczelina w skałach, która przesącza światło. Jak noc, które blednie, by oddać świat w ramiona słońca. Świt Nowej Ery. Wrzucić swoje nasionka w rozpulchnioną glebę, patrzeć jak wzrastają, jak słońce je ogrzewa, deszcz podlewa, ziemia chroni. A gdzieś w oddali wyją wilki. Magiczny czas. Spełnienia marzeń. Wypełnienia swoją energią całej przestrzeni. Połączenia z cząsteczkami żywiołów. Bycia jednością. Miłością. I wolnością. Dziękuję! (serduszka)

26 lipca 2020

Bardzo dziękuję!(serduszka)

26 lipca 2020

Bardzo dziękuję!(serduszka)

26 lipca 2020

Dziekuje Mario (serduszka)

27 lipca 2020

Mario cudowne spotkanie energia dobra i światła mnie rozpiera. Tyle wspaniałych pomysłów. Czuje jak Siły Wyższe wysyłają impuls do działania i mówią przeze mnie. To niesamowite jak się tego doświadcza. Pojawiły się niewielkie ale jednak lekko bolesne stare sprawy A raczej ich owoce i dziękuję za wskazówki bo wiem już jak z nimi popracować. Mario jestem Ci z głębi serca wdzięczna, że tak pięknie nas prowadzisz. To o czym mówisz: ta lekkość, prowadzenie przez Siły Wyższe stają się częścią mojej rzeczywistości, są prawdziwe, doswiadczam ich i poddaje się im. To piekne❤To również Twoja zasługa Mario. Całuje Cię i pozdrawiam (serduszka)

27 lipca 2020

Dziękuję

27 lipca 2020

Kochana Mario, Dziękuję za piękną aktualną treść Ceremonii.Ja zostałam DZIĘKI Niej przeprowadzona przez próg na którym stałam pomiędzy dwiema Erami. Twoje słowa przeprowadziły mnie do Nowej Ery Światła. Jesteś Kochana Mario autentyczną Prawdą Istnienia Siły Wyższej.❤❤Tak wygląda oczyszczenieTeż płynęły łzy

27 lipca 2020

Kochana Mario, jaka wzruszająca historia o wilku…też się popłakałam…, Beti kotka przecudowna a Ty Mario niezwykle mocno świetlista! Jestem poruszona tym spotkaniem i wdzięczna Sile Wyższej że własnie w tym czasie żyję, że mogę wyczyścic karmę – jestem gotowa na starcie:) ale co najważniejsze, z nowa kartą mogę rozpocząć nowy czas, którego jeszcze nie widzę, ale mocno czuję! Iluzja tego swiata przede mną opadła, widzę wszystko inaczej, stare rzeczy już do mnie nie pasuja i jestem za to wdzięczna, za tą przemiane i transformacje, choć jeszcze wiele pracy do zrobienia – wiem że dam rade, bo przepełnia mnie miłość, wiara i moc! Dziekuję Najdroższa Ukochana Mario…jestem wzruszona ale i podekscytowana!

27 lipca 2020

Mario ,jestem pod takim ogromnym wrażeniem tej Ceremonii (serduszka) Tak wszystko to o czym mówiłaś ,miałam możliwość doświadczyć dwa dni wcześniej .Mario wróciły do mnie moje cienie ,tego co najprawdopodobniej wydarzyło się duzo wcześniej . Ale ja reagowałam już całkiem inaczej ,ze spokojem ,pokora ,pochylona głowa . Wiedziałam ,ze to co się dzieje jest tylko po to żebym mogła zobaczyć swoje błędy ,swoją pychę ,brak pokory . Tym razem było inaczej ,odrzuciłam role ofiary ,która wcześniej tak darzyłam szacunkiem . Powiedziałam sobie ,nie koniec ,to jest sprawiedliwość i tak ma się dziać (uśmiech) Mario ,bardzo dziękuje za prowadzenie, ochronę i wsparcie (serduszka)

27 lipca 2020

Niesamowita Ceremonia (serduszko) Bardzo czuje te energie zcierajace sie, niemalze codziennie cos mnie zadziwia. Dzis rano byla tak niezwykla pogoda, slonce przy wschodzie bylo tak cieple i piekne, mgla pokrywala cala doline, przezycie nie do opisania. Kierowalam sie na poludnie i raz po raz, nagle znikad pojawialy sie kawalki bardzo gestej mgly, bedac w ktorej bardzo malo bylo widac, i znow po minucie bylo to niesamowite swiatlo. Kiedy dojechalysmy na miejsce docelowe z coreczka spacerowalysmy dookola jeziora przy morzu. Bylo piekne slonce, niesamowita energia, swietliscie i czysto. Wszystkie ptaki, a byla ich ogromba ilosc, jakby spiewaly jakis hymn, jakas piesn powitalna. Nie przestawaly ani na chwile. To bylo tak cudowne doswiadczenie.. Kiedy wrocilysmy do domu cala okolice, niczym caly swiat, pokryla gesta mgla. Myslalam ze to dym, byla tak bardzo gesta i mokra. Zakryla wszystko, schowala wszystko. Utrzymuje sie do teraz. Czuje sie jakbysmy byli schowani, bezpieczni. Czuje jakby moje serce ludzkie az by mialo eksplodowac tym swiatlem. Z calego serca dziekuje (serduszko)

27 lipca 2020

Ceremonia dalej nie idzie postanowiłam napisać☺Ja kocham i uwielbiam wszystkie istotki teraz z lampką francuskiego szampana mój partner ma urodziny ale jutro rano prowadzę zajęcia więc tylko jedna lampka. Wiesz Mario że ostatnio jestem nianią dla zwierzątek i tak wyczekuje kolejnego momentu gdy znów będę mogła się z nimi spotkać koty! I tak dalej kolejne nasze dzieci to pszczoły które pojawią się w Dolinie róż Drzewiastych Marzen skrzydlate dzieci w kwietniu miesiąc moich urodzin. I co dalej to że ostatnio tak jest że instruktorki Jogi wybawiam z ich z opresji życiowych prowadząc w zastępstwie zajęcia Jogi i streching kręgosłup. Wiem więcej o ludzkim ciele, czuje co się w nim dzieje bez rentgena. Tak samo ze zwierzatkami. Wiem jak im pomóc wiedza która znajduje się we mnie.

27 lipca 2020

Dziekuje sercowki przesylam !!!!! I dzialam od serca!

27 lipca 2020

Dziekuje Moja Najdrozsza Mario, przepiekna Ceremonia (serduszko) Nie moglam powstrzymac lez, kiedy opowiadalas te wzruszajaca historie. To takie symboliczne. W moim zyciu rowniez wiele sie dzieje, ale ja wiem (dzieki Twoim przeslaniom – znajac Klucz) teraz dlaczego i najwazniejsze, ze wiem jak isc dalej. DZIEKUJE ! Calkuje Cie i sciskam mocno, przesylajac Swiatelko Milosci (serduszko)

27 lipca 2020

Dziekuje Moja Najdrozsza Mario, przepiekna Ceremonia (serduszko) Nie moglam powstrzymac lez, kiedy opowiadalas te wzruszajaca historie. To takie symboliczne. W moim zyciu rowniez wiele sie dzieje, ale ja wiem (dzieki Twoim przeslaniom – znajac Klucz) teraz dlaczego i najwazniejsze, ze wiem jak isc dalej. DZIEKUJE ! Calkuje Cie i sciskam mocno, przesylajac Swiatelko Milosci (serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl