96. Wyjdź do świata z tym, co w Tobie! Stań się autorytetem w Twojej dziedzinie, inspiracją, motywacją, mistrzem, który stale się rozwija.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: Ceremonia 96.

Opis

Na pewno jesteś już ekspertem w jakiejś dziedzinie. Czas, by wyjść ze swoim skarbem na świat i podzielić się nim.

 

Energia jest we wszystkim i ma kluczowy wpływ na rzeczywistość. 

 

Dobrze jest się kształcić i stale rozwijać, zdobywać kolejne osiągnięcia. Jeśli one są w Tobie, jeśli czujesz całą swoją drogę, którą przeszedłeś, to nie potrzebujesz pokazywać światu swoich DYPLOMÓW. 

 

Pewność siebie, wszystkie Twoje sukcesy i rozwinięte talenty EMANUJĄ z Ciebie, z każdego Twojego słowa, ze sposobu poruszania. Wszystko to wibruje w Twojej energii i inni to czują zanim się przedstawisz.

 

Dokładnie tak samo jak i Ty, czujesz, że ktoś “zna się na rzeczy” lub “nie ma pojęcia o czym mówi”. Jedni są bardziej, drudzy mniej wrażliwi na dostrzeganie tego, niektórzy ignorują swój wewnętrzny głos, których ich ostrzega lub zupełnie stracili kontakt z intuicją, ale każdy z nas urodził się z tą umiejętnością. 

 

WYJDŹ NA ŚWIAT I ZACZNIJ NA NIEGO WPŁYWAĆ POPRZEZ SWOJE WYJĄTKOWE TALENTY.

 

 

Może myślisz, że “trzeba być skromnym” i “nie chwalić się”. Może masz negatywne programy zakodowane przez wychowanie, że pokazanie światu swoich talentów jest jak “wywyższanie się” nad innymi. 

 

Twoje talenty są jak cenne podarunki od Siły Wyższej dla Ciebie i innych!

Są po to, byś zmieniał świat na lepsze.

 

Zaakceptuj to i przyjmij z poniesioną głową to, że w pewnej dziedzinie lub dziedzinach jesteś mistrzem / mistrzynią i możesz pomagać innym, INSPIROWAĆ, MOTYWOWAĆ. 

Mistrz i mistrzyni wiedzą jak zachować równowagę mając świadomość, jak długa droga za nimi i przed nimi. Szanują siebie za to wszystko, co przeżyli do tej pory i wiedzą, że rozwój nigdy nie ma końca.

 

Pokazują i inspirują innych do nauki “używania wędki”, a nie “uzależniania uczniów od siebie” jak w znanej przypowieści.

 

Lub moglibyśmy stworzyć wegańską przypowieść i na jej przykładzie powiedzieć, że prawdziwi mistrzowie uczą jak zbudować bogaty, zielony i ekologiczny ogród, pełen organicznych warzyw i słodkich owoców, który będzie służył im oraz innym istotom. 

A nie jak fałszywy mistrz, który wydzieli czasem smakowicie wyglądające jabłko i uzależni swoich uczniów od siebie.

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Wyjaśnienie liczb 96.

Wyjaśnienie znaczenia karty Tarot Toth Królowa Buław.

Czas trwania 53:15 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak nawigować w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

         

Polecane

Opinie (20)

6 sierpnia 2020

Dziekuje Mario, ze Pani jest.

6 sierpnia 2020

Kochana Mario, ile czasu spędziłaś na medytacji i zrozumieniu całej talii kart Crowleya ? Czy to Twoja ulubiona ? Czy Twoje włosy są brązowe czy kasztanowe z czerwonym refleksem ? W kamerze różnie to widać. Pozdrawiam i dziękuję za piękną ceremonię

6 sierpnia 2020

(serduszko)

6 sierpnia 2020

Jak zawsze – dziekuje Mario W odpowiedzi na Twoje pytanie: ja sobie elegancko w kokonie siedze, i przepoczwarzam….i zadne tam mistrzowskie zapedy pedagogiczne mi nie w glowie (uśmiech) Pozdrawiam, wieczonie :-)

6 sierpnia 2020

Dziękuję Mario za dzisiejsze przesłania(uśmiech) Są dla mnie w pełni zrozumiałe i potwierdzają to, co od pewnego czasu czuję w sobie.

6 sierpnia 2020

Moja Najdroższa Mario, przez ostanie 2 lata wiele razy słyszałam otwórz jakiś gabinet, masz wielka wiedzę i w takich dziedzinach jak kosmetyka makijaż zioło lecznictwo i psychosomatyka lub moje doświadczenia życiowe z których wyniosłam jakas mądrość. Na pewnym przyjęciu to było dosyć zabawna jak inne osoby tańczyły a inne siedziały że mną i słuchały tego co mówię, jedna z nich notowała na kartce. (uśmiech) Trzeba było to nagrać żeby ktoś uwierzył. Ale mi się wydawało ze ja za mało wiem żeby w jaki kolwiek sposób tym się zajmować. Do tej pory wiele osób w jakiś sposób motywowalam i inspirowałam patrząc na to z wyższej perspektywy. Widocznie nadszedł czas by coś z tym zrobić i wyjść do większego otoczenia z pomocą siły wyższej. Dziękuję za Ceremonie (serduszko)

6 sierpnia 2020

Jak zawsze wspaniale, dziękujemy

6 sierpnia 2020

Cudowny temat(serduszko) Na początku ceremonii mój śnieżno- złoty kot położył się wzdłuż mojej ręki, tak ze moja dłoń spoczywała na jego głowie i bardzo, droga Mario podobał mu się Twój głos , jak bardzo symboliczne i wymowne jest to wydarzenie! Leżał tak do końca ceremonii po czym wstał i poszedł. A tematy cudowne ale tez trudne. Wiec do dzieła wszyscy!(całus) realizujemy nasza wspólna misje z Twoja pomocą droga Mario(serduszka).

6 sierpnia 2020

Mario, jestem gotowa by z ognistą energią wyjść do świata… ale jednocześnie pamiętać o doświadczeniach przeszłości, czyli czarnych plamkach leoparda – piękne, pomocne, jasne przesłania! Dziękuję:)

6 sierpnia 2020

Marysiu, dziękuję za ceremonię i przekazanie przesłań. To niezwykłe jak bardzo czuję się z nimi zsynchronizowana. Po tej ceremonii jestem obdarowana duchowym wsparciem, dokładnie w momencie, gdy tak jak mówiłaś symbolicznie o motylu, wyszłam z trudnego etapu kokona i moje skrzydła dopiero schną i prostują się. Skupiam się na tym by je poczuć, zobaczyć jak są duże piękne i silne, rozprostować i wykorzystać, by wzbić się i lecieć zgodnie z moim powołaniem. Dałam sobie czas a teraz dostałam impuls i motywację by działać. Jeszcze nie do końca wiem jak, ale wierzę że siła wyższa i energie które dziś aktywowaliśmy poprowadzą mnie do spełnienia, z miłością, lekkością, radością i wdzięcznością otwieram się na nowe (uśmiech) Jeszcze niedawno gdy otrzymaliśmy przesłanie o wewnętrznym ogniu nie czułam go tak bardzo jak dziś. Teraz wiem, że mam siłę i moc by rozpalić go jeszcze bardziej i rozpromieniać to co we mnie i wokół mnie. Dziękuję, że powiedziałaś o certyfikatach i tytułach, które czasem wydaje mi się, że powinnam mieć bym mogła być autorytetem w jakiejś dziedzinie. Wiem, że niektóre uprawnienia są niezbędne, pomagają zdobyć pewnego rodzaju rozeznanie w temacie ale jednak to praktyka i doświadczenie mają prawdziwą moc i one budują poczucie, zaufanie i konkretne umiejętności w sferze którą chcemy eksplorować i ukazywać innym. Potrzebna jest też odwaga, dlatego otwieram się na to nowe doświadczenie wyjścia do świata z tym co już wiem, czego się nauczyłam. Myślę, że przesłanie o rybie i wędce ukazuje swą symbolikę gdy spojrzymy na to jak na dorosłego i dziecko. Gdy dorosły nie pokazuje dziecku jak coś zrobić, nie tłumaczy i nie robi przy nim np. jak ubrać buty ,tylko za każdym razem sam ubiera je dziecku, to po pewnym czasie dziecko zasiada i czeka ..aż zostanie ubrane, samo nawet się nie schyli po buta, nawet kapci nie ściągnie (uśmiech) Z miłością i wdzięcznością Ola

6 sierpnia 2020

Dziękuje (serduszko)

6 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Parę dni temu korona mojej głowy pasem wzdłuż przeprostki we włosach centralnie od czoła do karku została pofarbowana przeze mnie kurkumą na kolor złocisto-pomarańczowy, rozogniając kolor moich włosów. Dziś za dotknięciem moich dłoni samoistnie z kart talii Tarota Thotha wypadła karta Królowa Buław. Czuję w splocie słonecznym moc uniesienia nad ziemią w potędze patrzenia z wyższej perspektywy na otoczenie, kornie poddane mojej wolnej woli, nad którym naturalnie, stanowczo i kategorycznie panuję.

6 sierpnia 2020

Mario(całus) dziękuję Ci. Właśnie potrzebowałam tych słów. Dokładnie tych i w tym czasie bo przyszedł pomysł by wyjść po raz kolejny do ludzi ale zupełnie inaczej . Każde słowo było na wagę złota. Cudownie wszytsko przedstawilas❤ zdecydowanie rozumiem przesłanie o wędce oraz o mistrzu. Od jegnego z moich nauczycieli ostatnio odczuwam ( nie rozmawiałam na ten temat) że nie jest zadowolony że idę swoją drogą a nie ta która on chciałby abym szła. Tym bardziej dziękuję za Twoją pewność w głosie w przekazywaniu mądrości… Ty jesteś autentyczna zmianą i od Ciebie płynie niesamowita mądrość z Twoich osobistych doświadczeń. I choć ucze sie od Ciebie to tu nie mam poczucia ograniczenia tylko wsparcie, wsparcie i jeszcze raz wsparcie. Kibicowanie i dopingowanie do pójścia swoją indywidualną drogą Jestem Ci bardzo wdzięczna (całus)

6 sierpnia 2020

Mario, to są bardzo niezwykłe przesłania i faktycznie przełomowe. To jak wejście na wyższy poziom i to w wielu dziedzinach. Sny, przesłania są tak niesamowite, że muszę ochłonąć, bo – choć czuję w sobie siłę i pewność siebie, moc uderzania buławą i wywoływania takich zjawisk, na jakie mam ochotę – to jednak trochę mnie zatyka z wrażenia (uśmiech) A Ty swoimi słowami, każdym jednym, tylko potwierdzasz to, co już się dzieje na różnych płaszczyznach. Włosy…nie tak dawno śniło mi się, że tańczę przed lustrem, w samej bieliźnie, a na głowie mam koronę utworzoną z moich włosów, na którą składały się takie trzy jakby stożkowate ślimaczki – rogi (bardzo wysoko sięgające w górę i bardzo gęste – dużo gęstsze niż w rzeczywistości). Obudziłam się i poczułam moc, moc połączenia ze Wszechświatem, ze Źródłem. Wiem, że ta Siła Wyższa prowadzi mnie i wszystko, co najwłaściwsze, pojawi się (lub rozwinie) w odpowiednim momencie. Nawet to, co w tej chwili jest dla mnie niezrozumiałe czy jakieś takie dziwne (te sny!)… W 100% zrozumiała ceremonia, która każdym słowem zapisała się w kościach, krwi i każdej komórce. A podczas przesyłania energii otoczyła mnie całą aura koloru turkusowoszmaragdowego. Pięknie dziękuję! (serduszka) Jakość życia, radość i pewność siebie wzrosły stukrotnie! Cieszę się, że mogę eksperymentować i testować różne możliwości, różne ścieżki. Ten leopard to gwarancja dobrych wyborów (uśmiech)

6 sierpnia 2020

(serduszko)

6 sierpnia 2020

Dziekuje Kochana Mario za przypomnienie mi o mojej sile i moich talentach! Jak zawsze Twoje przesłania są ogromnie prawdziwe i trafiają w samo serce. Dziekuje z calego serca!

6 sierpnia 2020

Przesłania idealnie wpisujące się w to co czuję, w to co mnie woła, włącznie z synchronizacjami w stylu: kilka dni temu postanowiłam ufarbować włosy henną, jeszcze rozważałam którą mieszankę Khadi lub Sattvy wybrać. I najbardziej przyciągał mnie odcień blond, ale jednak z dodatkiem henny dającej czerwoną poświatę. Trochę obawiam się wgryzienia czerwonego barwnika, a jednocześnie ogromnie mnie przyciąga właśnie ta niepewność, co ostatecznie wyjdzie (uśmiech) Poczucie, że wewnętrzny ogień wzywa i domaga się uzewnętrznienia, symbolicznie i dosłownie, jak się okazuje również. Bardzo dziękuję! Wspaniała ceremonia! I ta energia, która od Ciebie bije Mario!

6 sierpnia 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo piekne spotkanie. Czuję tą siłę i moc , dziękuję za piękne inspiracje i porady , moc miłości (serduszka)

6 sierpnia 2020

Przepiękna karta. Wczoraj gdy słuchałam Ceremonii tak przed północą momentami zasypialam ale wysluchalam do końca. Rano wyszłam na skwer podczas wracania do bloku usłyszałam głos ptaka i tak się rozglądam co to za ptak który schował się w tuii a tu cudny kos z pomarańczowym dziubkiem, śliczny!

6 sierpnia 2020

Kochana Mario z całego serca dziękuję za wspaniałą ceremonię, przesłania bardzo zrozumiałe i jasne.Wspaniale nas prowadzisz coraz to dalej i dalej do kolejnych etapów wtajemniczenia.Moc cudowności dla Ciebie❤❤❤

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl