96. Wyjdź do świata z tym, co w Tobie! Stań się autorytetem w Twojej dziedzinie, inspiracją, motywacją, mistrzem, który stale się rozwija.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: Ceremonia 96.

Opis

Na pewno jesteś już ekspertem w jakiejś dziedzinie. Czas, by wyjść ze swoim skarbem na świat i podzielić się nim.

 

Energia jest we wszystkim i ma kluczowy wpływ na rzeczywistość. 

 

Dobrze jest się kształcić i stale rozwijać, zdobywać kolejne osiągnięcia. Jeśli one są w Tobie, jeśli czujesz całą swoją drogę, którą przeszedłeś, to nie potrzebujesz pokazywać światu swoich DYPLOMÓW. 

 

Pewność siebie, wszystkie Twoje sukcesy i rozwinięte talenty EMANUJĄ z Ciebie, z każdego Twojego słowa, ze sposobu poruszania. Wszystko to wibruje w Twojej energii i inni to czują zanim się przedstawisz.

 

Dokładnie tak samo jak i Ty, czujesz, że ktoś “zna się na rzeczy” lub “nie ma pojęcia o czym mówi”. Jedni są bardziej, drudzy mniej wrażliwi na dostrzeganie tego, niektórzy ignorują swój wewnętrzny głos, których ich ostrzega lub zupełnie stracili kontakt z intuicją, ale każdy z nas urodził się z tą umiejętnością. 

 

WYJDŹ NA ŚWIAT I ZACZNIJ NA NIEGO WPŁYWAĆ POPRZEZ SWOJE WYJĄTKOWE TALENTY.

 

 

Może myślisz, że “trzeba być skromnym” i “nie chwalić się”. Może masz negatywne programy zakodowane przez wychowanie, że pokazanie światu swoich talentów jest jak “wywyższanie się” nad innymi. 

 

Twoje talenty są jak cenne podarunki od Siły Wyższej dla Ciebie i innych!

Są po to, byś zmieniał świat na lepsze.

 

Zaakceptuj to i przyjmij z poniesioną głową to, że w pewnej dziedzinie lub dziedzinach jesteś mistrzem / mistrzynią i możesz pomagać innym, INSPIROWAĆ, MOTYWOWAĆ. 

Mistrz i mistrzyni wiedzą jak zachować równowagę mając świadomość, jak długa droga za nimi i przed nimi. Szanują siebie za to wszystko, co przeżyli do tej pory i wiedzą, że rozwój nigdy nie ma końca.

 

Pokazują i inspirują innych do nauki “używania wędki”, a nie “uzależniania uczniów od siebie” jak w znanej przypowieści.

 

Lub moglibyśmy stworzyć wegańską przypowieść i na jej przykładzie powiedzieć, że prawdziwi mistrzowie uczą jak zbudować bogaty, zielony i ekologiczny ogród, pełen organicznych warzyw i słodkich owoców, który będzie służył im oraz innym istotom. 

A nie jak fałszywy mistrz, który wydzieli czasem smakowicie wyglądające jabłko i uzależni swoich uczniów od siebie.

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Wyjaśnienie liczb 96.

Wyjaśnienie znaczenia karty Tarot Toth Królowa Buław.

Czas trwania 53:15 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak nawigować w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

         

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl