97. Obfitość Wszechświata stoi do Twojej dyspozycji właśnie teraz! Czy Twoje ramiona są otwarte na jej przyjęcie, czy też skrzyżowane i zamknięte?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: Ceremonia 97

Opis

Obfitość Wszechświata stoi do Twojej dyspozycji właśnie teraz!

TO OD CIEBIE ZALEŻY, CZY Z NIEJ SKORZYSTASZ.

 

Czy Twoje ramiona są otwarte na jej przyjęcie, czy też skrzyżowane i zamknięte?

 

Jeśli jesteśmy pogrążeni w ciemnych myślach i koncentracji na problemie, to nawet nie zauważymy, że właśnie pojawiła się lukratywna oferta pracy, zgodna z naszymi talentami, że ktoś się do nas uśmiechnął oraz tego, że zachód słońca mieni się w najpiękniejszych kolorach fioletu, brzoskwiniowego i złotego. Wszystko, co dobre przechodzi nam koło nosa.

 

 

Siły Wyższe zachęcają nas do tego, by właśnie teraz otworzyć ręce na przyjęcie tego, co dobre, na bogactwo i obfitość. Chcą, abyśmy otworzyli się na to, co najlepsze i tylko na to czekają, bowiem szanują naszą wolną wolę. Chcą dla Ciebie jak najlepiej lecz nie mogą nic zrobić jeśli stoi się ze skrzyżowanymi rękoma i zamkniętą postawą.

 

Nie martw się! Jest takie powiedzenie, że nawet ślepej kurze ziarnko się trafi i to prawda. W tej Ceremonii szerzej poruszamy ten temat.

 

Jest jeszcze coś ważnego! Zawsze z każdej sytuacji jest jeszcze jedno wyjście, którego może jeszcze nie widzisz, ale miej pewność, że ono jest. 

Dlaczego warto je znaleźć, odpowiedź tutaj:

 

W języku angielskim jest takie popularne powiedzenie, które dosłownie tłumacząc znaczy, by "wyjść i myśleć poza pudełkiem", czyli poza sztywnymi ramami, moglibyśmy powiedzieć. Jesteśmy przyzwyczajeni do pewnych sposobów myślenia i działania, a teraz dostajemy impuls, by przekroczyć te sztywne, stare, negatywne granice, które hamują nas w rozwoju, zatrzymują w miejscu. 

 

Motywacja, by wyjść z maleńkiego pudełka na morze możliwości, by oddychać pełną piersią i poczuć przestrzeń. Otworzyć się na nowy sposób myślenia i NOWE ROZWIĄZANIA.

 


 

 Dodatkowo w Ceremonii 97:

Inspiracja, by dokonać analizy każdej dziedziny swojego życia.

Dlaczego ważne, by otworzyć się na jeszcze jedno rozwiązanie.

Jakie są Twoje kanały przypływu bogactwa i obfitości?

Zwierzę Mocy Bóbr, który jest doskonałym architektem i budowniczym swojego życia. Weźmy z niego przykład :-)

Transmisja prosto z magicznego miejsca w Gruzji!

Czas trwania 33:30 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?
Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?
Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury, tym razem w Gruzji!

 

 

Polecane

Opinie (15)

6 sierpnia 2020

(serduszko)

6 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, czuję jak wysoko mierzą moje myśli i jak słodko je ogrzewa serce pełne miłości, które jako znak przewodni prowadzi mnie królewskim szlakiem do wolności w bezgranicznej obfitości.

6 sierpnia 2020

Kochana Mario, Dziękuję Ci za tą przecudowną Ceremonię i miejsce (serduszka) Teraz przypomniała mi się afirmacja którą zobaczyłam czytając książkę :” Otwieram się na miłość. Uruchamiam kreatywność. Tańczę, śpiewam i cieszę się życiem „, piękna afirmacja pasująca na dzisiejszą Ceremonię(serduszka) dziękuję kochana za wszystko buziaczkiii (całus)

6 sierpnia 2020

Już teraz widzę, że te klimaty nie dla mnie, zmarzłam z samego oglądania jak nam Pani zamarza(uśmiech) Dziękuję za nowe, pozytywne przeslania (serduszka)

6 sierpnia 2020

Moja Najdroższa Mario ,dziękuję z głębi serca za bardzo wyjadkowe spotkanie z tak cudownego miejsca tu na Ziemi (serduszka) Mario Twoja miłość i przekazy są najpiękniejszym darem (serduszka)

6 sierpnia 2020

Uwielbiam bobry! Mario skąd masz takie śliczne ich zdjęcie? Sama rozkosz

6 sierpnia 2020

(serduszka)

6 sierpnia 2020

Dziękuję za ceremonię i przesłania Marysiu. Świetnie opowiedziałaś o symbolice bobra, o udrażnianiu kanału przepływu, zanurkowaniu i oczyszczeniu tak by mogła popłynąć w nim krystalicznie czysta woda! Ja szczerze czuję ogromną siłę i moc obfitości i mam otwarte ramiona by doświadczać jej w moim życiu. A przesłanie zwróciło moja uwagę by wpuścić ją w absolutnie każdą dziedzinę! Podoba mi się też podpowiedź trzeciej drogi. Bardzo pomocne dla mnie teraz w jednej z przestrzeni. I tak jak powiedziałaś kochana, to jest niesamowite gdy życie stawia przed nami wyzwanie, wtedy dostajemy najszybszą okazję by wzrastać, uczyć się siebie i świata, bo to od nas samych zależy z jaką intencją i energią podejmujemy jakiekolwiek działanie. Ja wierzę, że wszystko dzieje się dla dobra mojego i świata. W imię miłości, obfitości i światła! :)))

6 sierpnia 2020

Otwieram się i Przyjmuję Obfitość Wszechświata do każdej dziedziny mojego życia. ❤ Wypełnia mnie morze nieorganicznych możliwości. Dziękuję. ❤

6 sierpnia 2020

Najdroższa Mario jestem pełna podziwu dla Twojej wytrzymałości na zimno.Z całego serca dziękuję za piękną ceremonię, w 80% jedtem otwarta na obfitość, ale jeszcze muszę pipracować i udrożnić przepływ z pomocą bobra.Dzięki Tobie kochana wiem jak iść dalej. Moc miłości dla Ciebie i ciepełka (serduszka)

6 sierpnia 2020

Dziękujemy bardzo

6 sierpnia 2020

Dziękuję za Ceremonię jakiś czas temu odkryłam w sobie taką właśnie blokadę. Pochodzi z bardzo dawnych czasów dzieciństwa. a ja już od dłuższego czasu pracuje aby się jej pozbyc. Pracuje z afirmacjami, proszę Anioły o pomoc, czytam o tym jak zmieniać przekonania. Tak jakby jest lepiej ale pozniej to wraca w najmniej oczekiwanym momencie. Ostatnio jakby że zdwojoną siła. Czasem mam wrażenie że już nie mam siły dalej. Czy ma Pani jakieś jeszcze sprawdzona sposoby aby się tego pozbyć raz na zawsze i aby już nie wracało?

6 sierpnia 2020

Mario, ślicznie dziękuję za spotkanie i uświadomienie co działa, gdzie jestem w pełni otwarta na obfitość, a gdzie jeszcze muszę mocno popracować…bóbr jako zwierze jest mi o tyle bliskie, że kiedy nosiłam jeszcze panieńskie nazwisko, znajomi zwracali się do mnie boberek…ha ha (uśmiech)

6 sierpnia 2020

Dziękuję (serduszka)

6 sierpnia 2020

Każde spotkanie z Pania jest pięknym, niesamowitym i oczyszczajacym momentem miłości, radości, wszystkiego co najlepsze!! Dziękuję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl