99. Wykorzystujesz mniej, niż 1 % Twoich możliwości, talentów, Siły i Mocy! Aktywuj pozostałe 99%, by żyć w pełni bogactwa, obfitości, szczęścia i spełnienia. Wyjdź z mysiej dziurki do świata nieograniczonych możliwości.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

W tej chwili wykorzystujesz mniej, niż 1 % Twoich możliwości, talentów, Siły i Mocy! Jak aktywować pozostałe 99%, by żyć w pełni bogactwa, obfitości, szczęścia i spełnienia? Jak wyjść z mysiej dziurki do świata nieograniczonych możliwości? Wskazówki: Rycerz Ognia i Zwierzę Mocy Antylopa, jako wskazówki na kolejny czas.

Każdy z nas jest wyjątkowy i ma mnóstwo talentów, ale wyobraź sobie, że w tej chwili wykorzystujesz mniej, niż 1 % Twoich możliwości, talentów, Siły i Mocy!

 

To znaczy, że Twoje PRAWDZIWE MOŻLIWOŚCI SĄ NIESAMOWITE.

 

Na tej Ceremonii dowiesz się jak aktywować pozostałe 99% Twoich talentów i właściwości, co warto zrobić, ponieważ WSZYSTKO CO Z SIEBIE DAJESZ - WRACA DO CIEBIE. 

 

Jeśli pragniesz dostawać WIĘCEJ, to trzeba dawać z siebie i swoich cudownych talentów więcej. Trzeba jeszcze działać w odpowiedniej dziedzinie, zgodnej z twoim powołaniem. Marnowanie swoich talentów na rzeczy niezgodne z Tobą, przynoszą więcej zmęczenia, uczucia niepewności i obaw. Jeśli natomiast aktywujesz w sobie nasz prawdziwe możliwości, będziesz z nich korzystać i iść w odpowiednim dla Ciebie kierunku, to całe te dobro do Ciebie wróci.

 

To wszystko brzmi bardzo zachęcająco, jednak często w takiej sytuacji pojawiają się w nas blokady i jedną z najczęstszych jest obawa przed SUKCESEM… Oczywiście, że każdy chce mieć sukces, ale jeśli już przed nim stoimy, gdy widzimy go na własne oczy, czujemy, to pojawiają się różnego rodzaju myśli, np. co inni pomyślą? Dlatego wielu chowa się w “mysiej norce” i woli się nie wychylać…

 

Tym razem ZWIERZĘCIEM MOCY i naszą przewodniczką nie jest mała cicha myszka, tylko królewska, szybka ANTYLOPA, które dokładnie wie kiedy ruszyć jak błyskawica. Zdrowa antylopa, która korzysta w 100% ze swoich zmysłów i możliwości, ucieknie przed każdym drapieżnikiem. Nie dogoni jej nikt! 

 

Przesłaniem Rycerza Buław - żywiołu ognia jest ODWAGA W REALIZOWANIU SWOJEGO POWOŁANIA I CELÓW.

 

Połącz się z tymi energiami odwagi, pozytywnego ognia, szybkości, aktywowania swoich wszystkich talentów i możliwości:

 

 

WYOBRAŻASZ SOBIE, JAK MOŻE CUDOWNIE WYGLĄDAĆ TWOJE ŻYCIE, GDY AKTYWUJESZ W SOBIE CAŁĄ SIŁĘ I MOC..?

 

 

Dodatkowo w Ceremonii 99:

Znaczenie dynamicznej liczby 99.

Odpowiedz sobie na pytanie, jak się teraz czujesz i jakie energie są w Tobie.

ZWIERZĘ MOCY ANTYLOPA.

Jesteś wojowniczką / wojownikiem światła.

Zastanów się ile dajesz z siebie i jakie to przyniesie zyski.

Do czego się palisz? To Twoje powołanie na ten moment.

Przykłady prawdziwych osób i ich sukcesów, które wykorzystały wskazówki tej Ceremonii. Możesz się zainspirować nimi i wprowadzić w życie takie same zmiany jak oni!

Co zrobić, gdy masz ochotę schować się do “mysiej norki” :-)

Siła Wyższa nigdy Cię nie ocenia! Jest przy Tobie i daje wskazówki.

Aktywuj wskazówki do tej Ceremonii:

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

 

Czas trwania 47:26 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

  

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl