Polecane
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
200,00 zł

99. Wykorzystujesz mniej, niż 1 % Twoich możliwości, talentów, Siły i Mocy! Aktywuj pozostałe 99%, by żyć w pełni bogactwa, obfitości, szczęścia i spełnienia. Wyjdź z mysiej dziurki do świata nieograniczonych możliwości.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

99

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 47:26 min

 

W tej chwili wykorzystujesz mniej, niż 1 % Twoich możliwości, talentów, Siły i Mocy! Jak aktywować pozostałe 99%, by żyć w pełni bogactwa, obfitości, szczęścia i spełnienia? Jak wyjść z mysiej dziurki do świata nieograniczonych możliwości? Wskazówki: Rycerz Ognia i Zwierzę Mocy Antylopa, jako wskazówki na kolejny czas.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

WYOBRAŻASZ SOBIE, JAK MOŻE CUDOWNIE WYGLĄDAĆ TWOJE ŻYCIE, GDY AKTYWUJESZ W SOBIE CAŁĄ SIŁĘ I MOC..?

 

"Każdy z nas jest wyjątkowy i ma mnóstwo talentów, ale wyobraź sobie, że w tej chwili wykorzystujesz mniej, niż 1 % Twoich możliwości, talentów, Siły i Mocy!"

To znaczy, że Twoje PRAWDZIWE MOŻLIWOŚCI SĄ NIESAMOWITE.

Na tej Ceremonii dowiesz się jak aktywować pozostałe 99% Twoich talentów i właściwości, co warto zrobić, ponieważ WSZYSTKO CO Z SIEBIE DAJESZ - WRACA DO CIEBIE. 

Jeśli pragniesz dostawać WIĘCEJ, to trzeba dawać z siebie i swoich cudownych talentów więcej. Trzeba jeszcze działać w odpowiedniej dziedzinie, zgodnej z twoim powołaniem. Marnowanie swoich talentów na rzeczy niezgodne z Tobą, przynoszą więcej zmęczenia, uczucia niepewności i obaw. Jeśli natomiast aktywujesz w sobie nasz prawdziwe możliwości, będziesz z nich korzystać i iść w odpowiednim dla Ciebie kierunku, to całe te dobro do Ciebie wróci.

To wszystko brzmi bardzo zachęcająco, jednak często w takiej sytuacji pojawiają się w nas blokady i jedną z najczęstszych jest obawa przed SUKCESEM… Oczywiście, że każdy chce mieć sukces, ale jeśli już przed nim stoimy, gdy widzimy go na własne oczy, czujemy, to pojawiają się różnego rodzaju myśli, np. co inni pomyślą? Dlatego wielu chowa się w “mysiej norce” i woli się nie wychylać…

 Tym razem ZWIERZĘCIEM MOCY i naszą przewodniczką nie jest mała cicha myszka, tylko królewska, szybka ANTYLOPA, które dokładnie wie kiedy ruszyć jak błyskawica. Zdrowa antylopa, która korzysta w 100% ze swoich zmysłów i możliwości, ucieknie przed każdym drapieżnikiem. Nie dogoni jej nikt!  

Przesłaniem Rycerza Buław - żywiołu ognia jest ODWAGA W REALIZOWANIU SWOJEGO POWOŁANIA I CELÓW. 

Połącz się z tymi energiami odwagi, pozytywnego ognia, szybkości, aktywowania swoich wszystkich talentów i możliwości.

 

Dodatkowo na tym wykładzie nr 99 poznasz:

Znaczenie dynamicznej liczby 99.

Odpowiedz sobie na pytanie, jak się teraz czujesz i jakie energie są w Tobie.

ZWIERZĘ MOCY ANTYLOPA.

Jesteś wojowniczką / wojownikiem światła.

Zastanów się ile dajesz z siebie i jakie to przyniesie zyski.

Do czego się palisz? To Twoje powołanie na ten moment.

Przykłady prawdziwych osób i ich sukcesów, które wykorzystały wskazówki tej Ceremonii. Możesz się zainspirować nimi i wprowadzić w życie takie same zmiany jak inni!

Co zrobić, gdy masz ochotę schować się do “mysiej norki” :-)

Siła Wyższa nigdy Cię nie ocenia! Jest przy Tobie i daje wskazówki.

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (20)

21 października 2020

Najdroższa Mario, po czasie „zawieszenia broni” teraz 60%- tak mi przyszło do głowy – dzieje się tak dużo – kiedy zaczyna się wprowadzać spirale w ruch – ona może rozszerzać się nad naszymi głowami. Tak sobie wyobraziłam i zaczęło się . Czy to możliwe? Ja czuje i widzę efekty. Choć tak trudno w to uwierzyć.

21 października 2020

Maria Bucardi jest cudowna! Dzieki jej oczyszczajacej 99 Ceremonii uwolnilam sie od obcych dziwnych energii. Dokladnie pare godzin pozniej podczas porannego spaceru slyszalam cudowny koncert ptakow, znalazlam 5 bialych Anielskich piorek w 5 roznych miejscach slyszalam dzwoneczki Anielskie a okolo 2 godziny pozniej dowiedzialam sie, ze ktos znalazl moj paszport ktory zgubilam ponad miesiac temu. Pamietam jak wczoraj podczas spaceru widzialam karton (dokladnie w tym samym miejscu gdzie slyszalam koncert ptakow, dzwoneczki Anielskie i znalazlam Anielskie piorka) z napisem, ze ktos zgubil meski zloty pierscionek. (To mnie zainspirowalo do odsluchania po latach filmiku Marii Bucardi o zlocie z jej kanalu na YouTube..) Moja pierwsza mysl do Uniwersum, Sily Wyzszej byla: ja jestem dobra Dusza na pewno bym oddala ten pierscionek temu mezczyznie gdybym go znalazla. Moje intencje byly czyste i pelne dobra i zrozumienia dlatego Sila Boska nauczyla mnie dzisiaj, ze nasze mysli wdziecznosci i dobra maja tak duża moc! Jestem tak wdzieczna i dziekuje. Warto byc w 100% dobrym 24 godziny na dobre nie ważne co się dzieje!!!!

21 października 2020

Cudowna ceremonia, musiałam sobie jeszcze raz odsłuchać rano (uśmiech) Dziękuję

21 października 2020

Wyglada ze u mnie mniej niż 1% Serdecznie pozdrawiam. (serduszka)

21 października 2020

Ja ostatnio też czułam się fatalnie. Może przez globalna świadomość. Może przez jakieś blokady w środku. Jestem bardzo blisko realizacji mojego największego marzenia a od kilku tygodni dosłownie „napadły ” mnie jakieś dziwne energie. Ogromny strach i katastroficzne myśli doprowadzały mnie momentami do płaczu. Teraz to takie logiczne że skoro globalna świadomość jest niska to na nas też to wpływa. Szkoda że nie wpadłam na to wcześniej swoją drogą myślę że to wszysko nie przez przypadek teraz.. zaczęło się jakoś od roku że naprawdę widzę ludzi przebudzonych i swiadomych wokół siebie takich którzy chcą uciec systemowi. Musi być ich już bardzo wielu. I nagle zdarza się coś co powoduje panikę i niskie energię i wszystkich ciągnie w dół.. tak czy inaczej.. czas wygrzebać się z dołka i ruszyć do przodu ☺️ tak poza tym… Zauważyłam że często kiedy opowiada Pani o tym jak zmieniało się życie ludzi którym Pani pomagała najczęściej w tych opowieściach ludzie wyjeżdżają z Polski i dopiero odnoszą jakiś sukces… Czym to jest spowodowane? Tylu ludzi wyjeżdża z Polski a ona tak bardzo potrzebuje zmiany.. dużo już się zmieniło i to jest widoczne ale nadal potrzebujemy jeszcze więcej Wojowników Swiatła w Polsce i zmian. Tak aby Polska była przyjaznym krajem , w którym ludzie żyją w dostatku i są szczęśliwi.

21 października 2020

Dziękuję (serduszko)Czuję, że mogę iść do przodu (uśmiech)

21 października 2020

Czuje że można o wiele , wiele więcej jeżeli chodzi o mój potencjał o sytuację aktualną. Dokładnie teraz mam chęć aktywować więcej mojej siły i mocy i możliwości które stoją do mojej dyspozycji. Pragnę rozpalić ogień , uruchomić talenty i zacząć działać (serduszko)

21 października 2020

Dziękuję Najdroższa Mario za wspaniała Ceremonię ,taką bardzo dynamiczną.Wczoraj siedziałam w pracy i myślałam co ja tu właściwie robię? Oj tak ,siedzę w mysiej dziurze i kompletnie nie wiem co tu zrobić.Wierzę i ufam w Siły Wyższe i mam nadzieję, ze dzięki Tobie Kochana i wskazówkom uda mi się odnaleść drogę mojego serca i wykorzystać więcej jak 1% moich możliwości.(całus)

21 października 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, dziś na mojej drodze w budynku sądu pojawiła się monetka 1-centowa, a potem spadło z nieba wprost w moje dłonie śnieżnobiałe piórko anielskie. Odczuwam rozpierającą moc bosko potężnych energii we mnie, które z lekkością potrafią czynić cuda, otwieram wobec nich szeroko swoje serce, aby każdą chwilą swojego życia tutaj na ziemi, budować na solidnych fundamentach mój nowy dziewiczy królewski świat bogactwa, miłości, dostatku, pełni, szczęścia, mądrości, harmonii, spełnienia, gracji, nadobności, nobliwości całego wszechświata, w którym całą siłą swojej wolnej woli panuję w nadprzyrodzenie przepotężnej światłości i glorii naturalnej mocy stwórczej prapiękna, ukochania, magii, alchemii, boskości, czystości, nieskalaności, obfitości, eminencji, ponadziemskości, dostojeństwa moich nadzwyczajnych i niezwykłych zdolności, talentów oraz nieskończonych możliwości w pełni mojej boskiej wszechmocy tworzenia.

21 października 2020

Kochana Mario, czuję narastające zmęczenie i niechęć do wielu obowiązków, a także ciasnotę struktur. Jakby Siła Wyższa naciskała, aby porzucić je i iść nową drogą. Ale tej drogi nie widzę. Wszystkie marzenia skupiają się na tym, by spać. To chyba nie jest 99% moich możliwości (uśmiech) Ale serio, nie widzę niczego więcej. Sen wydaje się szczytem luksusu. Chyba doszłam do jakiejś ściany. Tak czuję dokładnie teraz, w tym momencie. Poczekam, może to Sezam i sam się otworzy (uśmiech) Pozdrawiam świetliście (serduszko)

21 października 2020

Kochana Mario, dziękuję bardzo za piękną 99 ceremonie. Ja również obserwuje co się dzieje wokół w moim życiu podczas aktualnej ceremonii i wskazówek jakie przekazałaś. Czuje ,że budzą się nowe możliwości a strach zostanie pokonany i w pełni mocy zacznę działać na 100 procent jak ta nasza setna ceremonia która jest przed nami!!! Niesamowite , że jestem od samego początku zawsze że 100 procentowa frekwencja obecności podczas każdej Twojej transmisji ceremonii oraz czasu z Marią (serduszka)

21 października 2020

Mario zdecydowanie odczuwam ze jestem jak w mysiej norze. Mam ogromną potrzebę dzialac na zewnątrz i nie miec poczucia takiego jak Grzegorz. Głęboko czuje ze dalabym rade podolac mojejmu powolaniu ale strach, obawy i wątpliwości sa ogromne. To jest prawdziwa katorga a tak trudno zrobić ten pierwszy krok… Dziękuję za przesłania i ciesze się z Twojego powrotu do siły i mocy (całus)

21 października 2020

Kochana jak ja uwielbiam Cię słuchać. Dzisiaj byłam taka nijaka, nie bardzo miałam ochotę na cokolwiek a teraz wręcz przeciwnie czuję że dosłownie życie mi wróciło i dziękuję za tą motywację bo jak zawsze otworzyłas mi oczy i czas zacząć wykorzystywać swoje możliwości czasem zdarza mi się zapominać proste rzeczy i „gubię” się na swojej drodze ale wtedy pojawiasz się Ty dziękuję Kochana a Kicia przesłodka buziakiii (serduszka)

21 października 2020

Droga Mario, Po dzisiejszej ceremonii nie sposób nie odczuwać niesamowitej energii…dałaś nam jej cała masę (serduszko) Co do wykorzystywanych na te chwilę możliwości, faktycznie w moim wypadku strach i brak pewności siebie sprawiają że moje „dzialania” i mozliwosci oraz ja sama są tłumione. Mam kilka zadań/spraw do ogarnięcia jutro, zobaczymy jak mi pójdzie… Co do wiary w Siłę Wyższa, w jej prowadzenie wierzę totalnie i jestem wdzięczna, choć często nie rozumiem od razu dlaczego tak właśnie się dzieje…czuje zdziwienie, czasami rozczarowanie, ale po czasie, rozumiem dlaczego tak właśnie się stało….to są czasami trudne aż pouczające chwilę….wszystki dzieje się po coś….Kochana, dziękuję za dzisiejsze przesłania…

21 października 2020

Moja pierwsza reakcja na stwierdzenie że wykorzystuje mniej niż 1% to było pytanie: naprawdę?! … Strach tu, strach tam. Gdyby tak wyłączyć głowę (uśmiech) (serduszka)

21 października 2020

Ceremonia cudowna wyjątkowa energia. Między 29 a 1 marca sytuacja z moją mamą spadła na mnie jak grom, w niedziele gdy tak siedziałam z tatą poczułam gardło i natychmiast pojelam ze moja energia została mocno nadszarpnieta ta całą sytuacją postanowiłam wrócic do Łodzi pociągiem aby się zregenerować. Jeszcze do końca nie odbudowalam energii bo sytuacja jest jaka jest. Szukam rozwiązań a tu jest pilnie potrzebna opieka do mamy w domu.

21 października 2020

Najdroższa Mario(serduszko) To niesamowite…że. tematy Ceremonii są zawsze w odpowiednim momencie…(serduszko)

21 października 2020

Dziękuję Mario, wspaniała motywacja dla mnie na obecny czas(serduszko)

21 października 2020

Najdroższa Mario, wiedziałam kiedy wrócić ;). Długo nie uczestniczyłam w Ceremoniach, wróciłam dziś, bo widocznie tak mną pokierowala Siła Wyższa, że właśnie ta Ceremonia i następne będą dla mnie, że właśnie one najbardziej są mi potrzebne na ten czas. Tak się cieszę, że brak słów :)))!!! To była tak mobilizująca, tak budująca, tak mocna, tak świetlista i tak piękna Ceremonia, że tak się cieszę, że było dane mi w niej uczestniczyć! Ty – piękna, dzielna, silna, kobieca, dzieląca się tą mocą z nami… Dziękuję (serduszka)!!! Podobno delfiny wykorzystują bardzo wiele ze swych możliwości. Bierzemy z nich przykład. Antylopa jest bliska mojemu sercu, gdyż… często zwracam się w ten sposób do mojej córeczki. Mówię do niej „Antylopko”, niesamowite, prawda? Jakie słowa mają znaczenie… wiem o tym, a i tak za każdym razem czuje takoe pozytywne zaskoczenie. Czas zakasać rękawy i do przodu !!!

21 października 2020

Kochana Mario jestem bardzo wdzieczna za ta Ceremonie. Moje koteczki wlasnie do mnie podeszly, jedna zaczela “jesc” moje wlosy a druga sie polozyla obok mnie. Tez chca posluchac Ceremonii. Uswiadomila mi Pani ostatnio, ze warto sobie zrobic na wstrzymanie z podrozami do innych miast a skupic sie glownie na sobie i rozwijaniu talentow oraz z pelna aktywnoscia isc swietlisa droga. Otwieram sie na bogactwo i obfitosc tego co dobre. Dzisiaj rano wyszlam na spacer nad rzeke nad mini wodospad i bylo Sloneczko, mialam wizje jak bylam w poprzednim wcieleniu w pieknym lesie gdzies obok strumyczka i gralysmy na roznych instrumentach jak harfa. (uśmiech) a pozniej jak plynelysmy statkiem na Mitycznej Atlantydzie. A tak bardziej Ziemiscie – postanowilam, ze przez 7 dni bede zakladac dany kolor czarky, zamierzam rowniez przesluchac Pani filmik z YouTube o oczyszczaniu czakr. P.S Wczoraj mialam wizje, ze dzisiaj bedzie Antylopa!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl