Nowości
Nowości

AKTYWACJA PRACY I ŚWIECA INTENCYJNA I 1 ŚWIECA = 1 INTENCJA I RYTUAŁ WYKONUJE OSOBIŚCIE MARIA BUCARDI I REALIZACJA DO 72 H

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

ŚWIECA AKTYWACJA PRACY

 

Znalezienie pracy

 

Zmiana pracy na lepszą

 

 

Rytuał świecy na pracę zapalonej w intencji spełnienia, poprawa sytuacji kariery, oczyszczenie z pecha w sferze zawodowej, przyciąganie nowej, lepszej i odpowiedniejszej pracy, stanowiska. 

 

Dla osób potrzebujących wsparcia w dziedzinie kariery i poszukiwania nowej pracy.

 

Jedna intencja to jedna świeca. Jeśli potrzebujesz usunięcia złej energii, możesz np. połączyć ŚWIECĘ OCZYSZCZAJĄCĄ oraz świecę pracy, aby oczyścić energię i aktywować obfitość tego, co dobre dla Ciebie. Możesz oczywiście zamówić więcej świec na pracę jeśli masz więcej życzeń.

 

Świece na pracę (jak wszystkie inne) oparte są na POZYTYWNEJ ENERGII i mają tylko na celu wywołanie pozytywnych skutków. To jest tak zwana biała magia.

 

Jeśli jakiś poniższy przykładowy problem dotyczy Ciebie, ta świeca jest dla Ciebie najlepsza:

 • Nie znoszę mojej pracy.
 • Nie mogę znaleźć pracy.
 • Nie robię tego, co kocham, do czego pali się moje serca.
 • Moja praca mnie męczy.
 • Szukam pracy i szukam, ale nikt się nie odzywa.
 • Przeglądam oferty pracy, ale nie pojawia się nic interesującego.
 • Boje się zrezygnować z obecnej pracy, bo nie wiem co będzie.

 

Przykładowe intencje, czyli życzenia:

 • “Pragnę znaleźć lepszą pracę”.
 • “Chcę być spełniona w nowej pracy”.
 • “Pragnę oczyścić moją sferę kariery z blokad i zastoju”.
 • “Pragnę, by moje życie zawodowe było pasjonujące”.
 • “Chcę otoczyć siebie dobrobytem i dawać z siebie to, co najlepsze w nowej pracy”.
 • “Pragnę mieć satysfakcjonującą pod każdym względem pracę”.

 

Proszę podaj swoją intencję oraz dane: Imię i Nazwisko (Twoje lub osoby, dla której jest zamówienie) oraz datę urodzenia.

Jeśli przeoczysz formularz, zawsze możesz wysłać email na maria.bucardi@gmail.com z numerem zamówienia w temacie.

 

Można zamówić świecę dla siebie lub kogoś innego.

 

Po zamówieniu będziesz w kontakcie mailowym. Otrzymasz również PODSUMOWANIE rytuału po ukończeniu.

 

 

 

PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA

Teraz Twoja sprawa leży w dobrych rękach. Możesz się zrelaksować i skupić na myśleniu o najlepszym rezultacie! Wysyłaj POZYTYWNE MYŚLI i emocje, aby jeszcze bardziej wzmocnić rytuał.

Proszę postaraj się teraz wykorzystać ten czas oczekiwania na to, co sprawia Ci przyjemność i podnosi Twoje wibracje, oczywiście w miarę możliwości. Dlaczego to ważne? Ponieważ, gdy zamartwiamy się, stresujemy lub skupiamy tylko na problemie, a nie jego rozwiązaniu, to lekkim, dobrym i pozytywnym energiom, osobom, sytuacjom trudniej się do nas dostać. Oczywiście, że dadzą radę, ale im więcej masz pozytywnych myśli, słów, działań, tym tworzysz sobie lepszą przyszłość.

 

 

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Czas działania: natychmiastowo!

Termin - realizacja zamówienia: do 72 godzin od momentu zamówienia i opłacenia zamówienia. Otrzymasz informację o godzinie rozpoczęcia przez email. Po zakończeniu rytualu otrzymasz podsumowanie przez email.

Na wykonanie rytuału świecy trzeba poczekać do 72 godzin, zależnie od indywidualnej intencji, odpowiedniego czasu, wibracji, układu planet oraz osobistego kosmogramu, aby rytuał był najbardziej efektywny i najsilniej działał. To wszystko jest idealnie zgrane i dopasowane przez Marię Bucardi. Jeśli w tym czasie wysyłasz pozytywne myśli, wierzysz z zaufaniem, że oddałaś / oddałeś sprawę w najlepsze ręce, to tym samym WZMACNIASZ moc rytuału. 

Gdzie wpisać dane i intencję: Przy zamówieniu w koszyku, w miejscu na uwagi, wpisz, proszę Twoją datę urodzenia oraz intencję, bym mogła idealnie przygotować rytuał i świecę (krótki opis sytuacji w której potrzebujesz ochrony). Dane możesz także wysłać na mój email, podając w tytule numer Twojego zamówienia, mój email: maria.bucardi@gmail.com Jeśli zamawiasz rytuał dla kogoś - proszę o dane tej osoby i opis intencji. 

Co może być intencją (Twoje życzenie): to świeca dotycząca aktywacji sukcesu w pracy. Możesz wykorzystać przykładową intencję tak jak wyższej w opisie.

Nie wiesz, co to jest intencja: Intencja to Twoje życzenie, co chcesz uzyskać, osiągnąć, przyciągnąć lub usunąć z Twojego życia. To Twoje życzenie do Wszechświata. Nadal nie wiesz co to jest? Nie martw się, proszę opisz mi Twoją sytuację przez email (podając numer Twojego zamówienia w tytule listu!!!) w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał. 

Podsumowanie rytuału: Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane. Jeśli po spaleniu zauważę, że coś było nie tak, jak powinno - powtórzę ten rytuał dla Ciebie bezpłatnie w kolejnym terminie. 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

       

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (28)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

6 października 2020

Bardzo dziękuję za aktywację w intencji . Wszystko się szybki zmaterializowało. Polecam

6 listopada 2020

Energie są od razu wyczuwalne. Przybywają pod wyznaczony adres. Maria ma doskonały kontakt z boskim pocztowym poslancem

5 stycznia 2021

Dziękuję bardzo Twoja praca spełniła moje oczekiwania Twoja praca wniosła w moje życie światło i dobro Jestem bardzo szczęśliwa dumna i zadowolna

6 marca 2021

W sferze zawodowej zaczelo sie duzo zmieniac,czuje dobra energie i mam nadzieje,ze juz wkrotce moje plany zawodowe sie zrealizuja.

9 grudnia 2021

Bardzo dziękuję jestem bardzo wdzięczna za pomoc.❤

14 grudnia 2021

Udało się znaleźć prace

12 stycznia 2022

Mam. Jestem zadowolona ♥️

12 stycznia 2022

Mam. Jestem zadowolona ♥️

12 stycznia 2022

Zaczęło się zmieniać. Mam nadzieję, że niedługo przyjdą pomysły, jakieś światełka odnośnie nowej, lepszej pracy. W wyższych wibracjach, w lepszym miejscu, towarzystwie. Nowa energia zainspiruje do nowych działań. I że nowa praca jest już blisko. Dziękuję z całego serca za Świecę ❤️

19 lutego 2022

Dziękuję za Twoją świece - praca. Jestem pewna, że znajdzie się szybko ta najwspanialsza , dająca satysfakcje pod każdym względem.

29 marca 2022

Bardzo dziękuję za Świecę Aktywacja Pracy. Mocno oczyszcza z ciemnych energii tą dziedzinę życia i wprowadza dużo Światła, Spokoju i zmienia energie na pozytywne. Sprawia, że rozmawia się, współpracuje z innymi pracownikami, grzecznym, pomocnymi. Zamiast z jedną koleżanką z jej humorami. Świeca sprawiła, że wierzę, czuję, że może być tutaj dużo lepiej, mogę być bardziej zadowolona, a także otworzyłam się na to, że mogę zacząć iść jakąś nową drogą zawodową, zarobkową. Polecam każdemu, zwłaszcza w tych trudnych czasach Kasia W.

27 kwietnia 2022

Bardzo dziękuję za świecę, ogromną pomoc Kochanej Marii i Sił Światła. Świeca ogromnie pomaga w aktualnej sytuacji w pracy, w problemach w niej. Oczyściła energię, wniosła dużo Światła, spokoju i wiary, że sprawy już idą w dobrym kierunku. Że wszystko będzie się układać coraz lepiej, będzie miało coraz wyższe, piękniejsze wibracje. Jestem ogromnie wdzięczna Marii Kochanej i Siłom Światła za pomoc, wsparcie, za to,zey jest ktoś, kto wysłucha, pomaga, do kogo można przyjść z obolałym Sercem ❤️

27 kwietnia 2022

Bardzo dziękuję za świecę, ogromną pomoc Kochanej Marii i Sił Światła. Świeca ogromnie pomaga w aktualnej sytuacji w pracy, w problemach w niej. Oczyściła energię, wniosła dużo Światła, spokoju i wiary, że sprawy już idą w dobrym kierunku. Że wszystko będzie się układać coraz lepiej, będzie miało coraz wyższe, piękniejsze wibracje. Jestem ogromnie wdzięczna Marii Kochanej i Siłom Światła za pomoc, wsparcie, za to,zey jest ktoś, kto wysłucha, pomaga, do kogo można przyjść z obolałym Sercem ❤️

14 maja 2022

Bardzo dziękuję za Świecę. Energia została w pracy oczyszczona, dużo lepiej się pracuje, czuję. Przyjdą pewnie nowe pomysły, znajomości, inspiracje. Jest o wiele lepiej, więcej Światła, pozytywnych energii, ochoty aby tam chodzić. Dziękuję z całego serca.

25 czerwca 2022

Dziękuję za Świecę Aktywacja Pracy. Dużo się zmienia. To proces, więc w realnym świecie trzeba troszkę poczekać.

19 lipca 2022

Dziękuję bardzo za Świecę Aktywacja Pracy. Pomaga szybko, oczyszcza że złej energii, zlorzeczen podpięć koleżanek z pracy, złego oka. W zamian można się szybciej skupić i lepiej, efektywniej pracować, wykonywać swoje obowiązki. Już nie przejmować się tak opinią innych, czy plotkami. Z niektórymi ludźmi szybko nawiązuje się, odbudowuje pozytywne relacje. Chętniej chodzi się do pracy. Skutecznie pomaga. Polecam z całego serca i dziękuję za pomoc Kochanej Marii!!!!

26 września 2022

Coś sie zmienia

3 listopada 2022

Miałam poprawic swoją prace a w ten sam dzień moja siostra dostała prace chyba byłysmy połączone bo wiecznie miałysmy problemy z pracą.

13 listopada 2022

Bardzo szybko podziałała, od razu lepiej mi sie pracuje

13 listopada 2022

Jestem staję się zmieniam się i ciągle wzrastam.

8 lutego 2023

Bardzo dziękuję za świecę Praca. Bardzo pomaga, zmienia energie z negatywnych na pozytywne, z dobrych na bardzo dobre. Dodaje pewności siebie, mocy, motywacji. Aktywuje obecną pracę, relacje w niej oraz otwiera możliwość, że ścieżka kariery zawodowej może też pójść i inną drogą. Są różne możliwości. Świeca ładuje pozytywnie. Jestem bardzo wdzięczna Kasia

9 marca 2023

Bardzo dziękuję za świecę Praca. W trudnych sytuacjach pomocną i wspiera. Oczyszcza i aktywuje dobre energie. Polecam spróbować.

3 kwietnia 2023

Z całego serca dziękuję za świecę Praca. Chciałam zmienić pracę na lepszą i już mam! Dziękuję:)

10 kwietnia 2023

Dziekuje bardzo ze jest taka mozliwość swiec intencyjnych zauwazyłam zmianę myslenia o pomysłach ktore miałam 2 lata temu ale nie mogłambich zrealizowac wiec zajmowałam sie czyms innym a w tym momencie moje pomysły znow się przypomiały i chcą aby je zrealizować

28 kwietnia 2023

Bardzo dziękuję za pomoc w kwestii pracy. Już układa się dużo lepiej. Oczekuję jeszcze korzystniejszych zmian.

15 czerwca 2023

Świecę zamówiłam u kochanej Marii za mojego męża dopiero raz a już są efekty.Co prawda jeszcze nie ma tej wymarzonej pracy.Ale ruszył z kopyta do przodu i robi szkolenie w związku z tą nową pracą na której mu tak zależy a nie miał motywacji i na dodatek miał nieustannego ,prześladującego go pecha oraz ludzi ,którzy zawsze go okradali do tej pory z energii w pracy ,jego pomysłów etc., wysiłku a w ostateczności był zwalniany ostatnio w kilku miejscach.Sytuacja była nieciekawa, energia również, która go otaczała .To się zmienia, oczyszcza w tej chwili.Widzę jak się motywuje ,mobilizuje sam obecnie ,ma nową energię i się uczy chętnie, zdobywa wiedzę na tym szkoleniu i zobaczylam usmiech na jego twarzy .Co ostatnio było ciraz rzdsze.Bardzo się cieszę i jestem niezmiernie wdzięczna siłom Wyższym i kochanej Marii.I będę zamawiać nadal w intencji pracy za niego.Niech dzieje się !.Już się małe cuda dzieją !Ślicznie dziękuję-:))♡☆♡☆

17 sierpnia 2023

Bardzo dziękuję za świecę aktywacja pracy. Pomaga na codzien, dodaje siły i motywacji. Atmosfera wśród otaczających Mnie ludzi polepszyła się. Mam nadzieję, wierzę w to, że będzie coraz lepiej. A niedługo lepsza praca, może nowa. Jestem zadowolona i wdzięczna

21 sierpnia 2023

Bardzo dziękuję za świecę aktywacja pracy. Pomaga i wierzę, że niedługo będę widziała efekty już w życiu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl