Nowości
Nowości

AKTYWACJA PRACY I ŚWIECA INTENCYJNA I 1 ŚWIECA = 1 INTENCJA I RYTUAŁ WYKONUJE OSOBIŚCIE MARIA BUCARDI I REALIZACJA DO 72 H

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

ŚWIECA AKTYWACJA PRACY

Znalezienie pracy

Zmiana pracy na lepszą

 

 

Rytuał świecy na pracę zapalonej w intencji spełnienia, poprawa sytuacji kariery, oczyszczenie z pecha w sferze zawodowej, przyciąganie nowej, lepszej i odpowiedniejszej pracy, stanowiska. 

 

Dla osób potrzebujących wsparcia w dziedzinie kariery i poszukiwania nowej pracy.

 

Jedna intencja to jedna świeca. Jeśli potrzebujesz usunięcia złej energii, możesz np. połączyć ŚWIECĘ OCZYSZCZAJĄCĄ oraz świecę pracy, aby oczyścić energię i aktywować obfitość tego, co dobre dla Ciebie. Możesz oczywiście zamówić więcej świec na pracę jeśli masz więcej życzeń.

 

Świece na pracę (jak wszystkie inne) oparte są na POZYTYWNEJ ENERGII i mają tylko na celu wywołanie pozytywnych skutków. To jest tak zwana biała magia.

 

Jeśli jakiś poniższy przykładowy problem dotyczy Ciebie, ta świeca jest dla Ciebie najlepsza:

 • Nie znoszę mojej pracy.
 • Nie mogę znaleźć pracy.
 • Nie robię tego, co kocham, do czego pali się moje serca.
 • Moja praca mnie męczy.
 • Szukam pracy i szukam, ale nikt się nie odzywa.
 • Przeglądam oferty pracy, ale nie pojawia się nic interesującego.
 • Boje się zrezygnować z obecnej pracy, bo nie wiem co będzie.

 

Przykładowe intencje, czyli życzenia:

 • “Pragnę znaleźć lepszą pracę”.
 • “Chcę być spełniona w nowej pracy”.
 • “Pragnę oczyścić moją sferę kariery z blokad i zastoju”.
 • “Pragnę, by moje życie zawodowe było pasjonujące”.
 • “Chcę otoczyć siebie dobrobytem i dawać z siebie to, co najlepsze w nowej pracy”.
 • “Pragnę mieć satysfakcjonującą pod każdym względem pracę”.

 

Można zamówić świecę dla siebie lub kogoś innego.

 

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Czas działania: natychmiastowo!

Termin - realizacja zamówienia: do 72 godzin od momentu zamówienia i opłacenia zamówienia. Otrzymasz informację o godzinie rozpoczęcia przez email. Po zakończeniu rytualu otrzymasz podsumowanie przez email.

Na wykonanie rytuału świecy trzeba poczekać do 72 godzin, zależnie od indywidualnej intencji, odpowiedniego czasu, wibracji, układu planet oraz osobistego kosmogramu, aby rytuał był najbardziej efektywny i najsilniej działał. To wszystko jest idealnie zgrane i dopasowane przez Marię Bucardi. Jeśli w tym czasie wysyłasz pozytywne myśli, wierzysz z zaufaniem, że oddałaś / oddałeś sprawę w najlepsze ręce, to tym samym WZMACNIASZ moc rytuału. 

Gdzie wpisać dane i intencję: Przy zamówieniu w koszyku, w miejscu na uwagi, wpisz, proszę Twoją datę urodzenia oraz intencję, bym mogła idealnie przygotować rytuał i świecę (krótki opis sytuacji w której potrzebujesz ochrony). Dane możesz także wysłać na mój email, podając w tytule numer Twojego zamówienia, mój email: maria.bucardi@gmail.com Jeśli zamawiasz rytuał dla kogoś - proszę o dane tej osoby i opis intencji. 

Co może być intencją (Twoje życzenie): to świeca dotycząca aktywacji sukcesu w pracy. Możesz wykorzystać przykładową intencję tak jak wyższej w opisie.

Nie wiesz, co to jest intencja: Intencja to Twoje życzenie, co chcesz uzyskać, osiągnąć, przyciągnąć lub usunąć z Twojego życia. To Twoje życzenie do Wszechświata. Nadal nie wiesz co to jest? Nie martw się, proszę opisz mi Twoją sytuację przez email (podając numer Twojego zamówienia w tytule listu!!!) w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał. 

Podsumowanie rytuału: Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane. Jeśli po spaleniu zauważę, że coś było nie tak, jak powinno - powtórzę ten rytuał dla Ciebie bezpłatnie w kolejnym terminie. 

 

PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA

Teraz Twoja sprawa leży w dobrych rękach. Możesz się zrelaksować i skupić na myśleniu o najlepszym rezultacie! Wysyłaj POZYTYWNE MYŚLI i emocje, aby jeszcze bardziej wzmocnić rytuał.

Proszę postaraj się teraz wykorzystać ten czas oczekiwania na to, co sprawia Ci przyjemność i podnosi Twoje wibracje, oczywiście w miarę możliwości. Dlaczego to ważne? Ponieważ, gdy zamartwiamy się, stresujemy lub skupiamy tylko na problemie, a nie jego rozwiązaniu, to lekkim, dobrym i pozytywnym energiom, osobom, sytuacjom trudniej się do nas dostać. Oczywiście, że dadzą radę, ale im więcej masz pozytywnych myśli, słów, działań, tym tworzysz sobie lepszą przyszłość.

o Marii Bucardi

 

 Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

 

Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org

 


 

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (43)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

6 października 2020

Bardzo dziękuję za aktywację w intencji . Wszystko się szybki zmaterializowało. Polecam

6 listopada 2020

Energie są od razu wyczuwalne. Przybywają pod wyznaczony adres. Maria ma doskonały kontakt z boskim pocztowym poslancem

5 stycznia 2021

Dziękuję bardzo Twoja praca spełniła moje oczekiwania Twoja praca wniosła w moje życie światło i dobro Jestem bardzo szczęśliwa dumna i zadowolna

6 marca 2021

W sferze zawodowej zaczelo sie duzo zmieniac,czuje dobra energie i mam nadzieje,ze juz wkrotce moje plany zawodowe sie zrealizuja.

9 grudnia 2021

Bardzo dziękuję jestem bardzo wdzięczna za pomoc.❤

14 grudnia 2021

Udało się znaleźć prace

12 stycznia 2022

Mam. Jestem zadowolona ♥️

12 stycznia 2022

Mam. Jestem zadowolona ♥️

12 stycznia 2022

Zaczęło się zmieniać. Mam nadzieję, że niedługo przyjdą pomysły, jakieś światełka odnośnie nowej, lepszej pracy. W wyższych wibracjach, w lepszym miejscu, towarzystwie. Nowa energia zainspiruje do nowych działań. I że nowa praca jest już blisko. Dziękuję z całego serca za Świecę ❤️

19 lutego 2022

Dziękuję za Twoją świece - praca. Jestem pewna, że znajdzie się szybko ta najwspanialsza , dająca satysfakcje pod każdym względem.

29 marca 2022

Bardzo dziękuję za Świecę Aktywacja Pracy. Mocno oczyszcza z ciemnych energii tą dziedzinę życia i wprowadza dużo Światła, Spokoju i zmienia energie na pozytywne. Sprawia, że rozmawia się, współpracuje z innymi pracownikami, grzecznym, pomocnymi. Zamiast z jedną koleżanką z jej humorami. Świeca sprawiła, że wierzę, czuję, że może być tutaj dużo lepiej, mogę być bardziej zadowolona, a także otworzyłam się na to, że mogę zacząć iść jakąś nową drogą zawodową, zarobkową. Polecam każdemu, zwłaszcza w tych trudnych czasach Kasia W.

27 kwietnia 2022

Bardzo dziękuję za świecę, ogromną pomoc Kochanej Marii i Sił Światła. Świeca ogromnie pomaga w aktualnej sytuacji w pracy, w problemach w niej. Oczyściła energię, wniosła dużo Światła, spokoju i wiary, że sprawy już idą w dobrym kierunku. Że wszystko będzie się układać coraz lepiej, będzie miało coraz wyższe, piękniejsze wibracje. Jestem ogromnie wdzięczna Marii Kochanej i Siłom Światła za pomoc, wsparcie, za to,zey jest ktoś, kto wysłucha, pomaga, do kogo można przyjść z obolałym Sercem ❤️

27 kwietnia 2022

Bardzo dziękuję za świecę, ogromną pomoc Kochanej Marii i Sił Światła. Świeca ogromnie pomaga w aktualnej sytuacji w pracy, w problemach w niej. Oczyściła energię, wniosła dużo Światła, spokoju i wiary, że sprawy już idą w dobrym kierunku. Że wszystko będzie się układać coraz lepiej, będzie miało coraz wyższe, piękniejsze wibracje. Jestem ogromnie wdzięczna Marii Kochanej i Siłom Światła za pomoc, wsparcie, za to,zey jest ktoś, kto wysłucha, pomaga, do kogo można przyjść z obolałym Sercem ❤️

14 maja 2022

Bardzo dziękuję za Świecę. Energia została w pracy oczyszczona, dużo lepiej się pracuje, czuję. Przyjdą pewnie nowe pomysły, znajomości, inspiracje. Jest o wiele lepiej, więcej Światła, pozytywnych energii, ochoty aby tam chodzić. Dziękuję z całego serca.

25 czerwca 2022

Dziękuję za Świecę Aktywacja Pracy. Dużo się zmienia. To proces, więc w realnym świecie trzeba troszkę poczekać.

19 lipca 2022

Dziękuję bardzo za Świecę Aktywacja Pracy. Pomaga szybko, oczyszcza że złej energii, zlorzeczen podpięć koleżanek z pracy, złego oka. W zamian można się szybciej skupić i lepiej, efektywniej pracować, wykonywać swoje obowiązki. Już nie przejmować się tak opinią innych, czy plotkami. Z niektórymi ludźmi szybko nawiązuje się, odbudowuje pozytywne relacje. Chętniej chodzi się do pracy. Skutecznie pomaga. Polecam z całego serca i dziękuję za pomoc Kochanej Marii!!!!

26 września 2022

Coś sie zmienia

3 listopada 2022

Miałam poprawic swoją prace a w ten sam dzień moja siostra dostała prace chyba byłysmy połączone bo wiecznie miałysmy problemy z pracą.

13 listopada 2022

Bardzo szybko podziałała, od razu lepiej mi sie pracuje

13 listopada 2022

Jestem staję się zmieniam się i ciągle wzrastam.

8 lutego 2023

Bardzo dziękuję za świecę Praca. Bardzo pomaga, zmienia energie z negatywnych na pozytywne, z dobrych na bardzo dobre. Dodaje pewności siebie, mocy, motywacji. Aktywuje obecną pracę, relacje w niej oraz otwiera możliwość, że ścieżka kariery zawodowej może też pójść i inną drogą. Są różne możliwości. Świeca ładuje pozytywnie. Jestem bardzo wdzięczna Kasia

9 marca 2023

Bardzo dziękuję za świecę Praca. W trudnych sytuacjach pomocną i wspiera. Oczyszcza i aktywuje dobre energie. Polecam spróbować.

3 kwietnia 2023

Z całego serca dziękuję za świecę Praca. Chciałam zmienić pracę na lepszą i już mam! Dziękuję:)

10 kwietnia 2023

Dziekuje bardzo ze jest taka mozliwość swiec intencyjnych zauwazyłam zmianę myslenia o pomysłach ktore miałam 2 lata temu ale nie mogłambich zrealizowac wiec zajmowałam sie czyms innym a w tym momencie moje pomysły znow się przypomiały i chcą aby je zrealizować

28 kwietnia 2023

Bardzo dziękuję za pomoc w kwestii pracy. Już układa się dużo lepiej. Oczekuję jeszcze korzystniejszych zmian.

15 czerwca 2023

Świecę zamówiłam u kochanej Marii za mojego męża dopiero raz a już są efekty.Co prawda jeszcze nie ma tej wymarzonej pracy.Ale ruszył z kopyta do przodu i robi szkolenie w związku z tą nową pracą na której mu tak zależy a nie miał motywacji i na dodatek miał nieustannego ,prześladującego go pecha oraz ludzi ,którzy zawsze go okradali do tej pory z energii w pracy ,jego pomysłów etc., wysiłku a w ostateczności był zwalniany ostatnio w kilku miejscach.Sytuacja była nieciekawa, energia również, która go otaczała .To się zmienia, oczyszcza w tej chwili.Widzę jak się motywuje ,mobilizuje sam obecnie ,ma nową energię i się uczy chętnie, zdobywa wiedzę na tym szkoleniu i zobaczylam usmiech na jego twarzy .Co ostatnio było ciraz rzdsze.Bardzo się cieszę i jestem niezmiernie wdzięczna siłom Wyższym i kochanej Marii.I będę zamawiać nadal w intencji pracy za niego.Niech dzieje się !.Już się małe cuda dzieją !Ślicznie dziękuję-:))♡☆♡☆

17 sierpnia 2023

Bardzo dziękuję za świecę aktywacja pracy. Pomaga na codzien, dodaje siły i motywacji. Atmosfera wśród otaczających Mnie ludzi polepszyła się. Mam nadzieję, wierzę w to, że będzie coraz lepiej. A niedługo lepsza praca, może nowa. Jestem zadowolona i wdzięczna

21 sierpnia 2023

Bardzo dziękuję za świecę aktywacja pracy. Pomaga i wierzę, że niedługo będę widziała efekty już w życiu.

28 października 2023

Bardzo dziękuję za świecę aktywacja pracy. Pomaga, usuwa ciemne energie, blokady, podpięcia ataki. Aktywuje dobre pozytywne energie. W pracy układa się lepiej, łatwiej się coś załatwia. Jest lepsza atmosfera. Także satysfakcja z pracy. A nie, że ciągle jakieś problemy, nerwy itd. Jestem bardzo wdzięczna, że zdecydowałam się na świecę. Dziękuję Marii za jej pomocą pracę. Gorąco polecam Konwalia

29 października 2023

Bardzo dziękuję za świecę aktywacja pracy. Pomaga, usuwa ciemne energie, blokady, podpięcia. Dodaje pozytywnej energii, zmienia sytuację w pracy na lepszą, motywuje. Jest skuteczna i bezpieczna. Z większą ochotą chodzę do pracy, uczę się nowych rzeczy. Mam więcej satysfakcji. Czuję, że będzie jeszcze lepiej. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona. Polecam gorąco Róża ❤️

10 grudnia 2023

Dziękuję za świecę aktywacja pracy. Polepsza pracę, są lepsze energie, kontakty, więcej motywacji i satysfakcji. Pewnie jeszcze skorzystam. Alicja

14 stycznia 2024

Bardzo pragnę zmienic prace na lepszą na inną na lzejszą. Przeszłość w kosmetyce a ostatnie 3 lata sprzatanie za granicą teraz czas juz cos zmienic. Więc potrzebne było wsparcie i Zamowiłam 4 rytuały Archaniołow oraz 4 swiece intencyjne nie wachałam się czułam ze bedzie potrzebne duże wsparcie ponieważ cel jest wyższy.

20 stycznia 2024

Wciąż karma wychodzi na wierzch kiedy ja wykupuje swiece intencyjną pracy moja siostra zmienia prace a nie ja ale ja idę do przodu.

23 stycznia 2024

Dziękuję za pomoc w znalezieniu pracy dającej satysfakcje pod każdym względem! Tak bardzo chciałam mieć cudowna pracę na moim poziomie że wspaniałymi ludźmi.Jestem taka szczęśliwa i spełniona.

18 lutego 2024

Jak najbardziej zaczęła się zmieniać sytuacja na lepszą. Jeszcze nie ma pozytywnwgo efektu końcowego, ale mam rozmowe o pracę w fajnym miejscu w przyszłym tygodniu. Serdecznie polecam

6 marca 2024

Mam problem z dużym kredytem i nie mam pieniędzy na spłacenie go ani nawet takich możliwości liczę na cud modlę się aby rozwiązać węzełki z osobami które mogą być połączone ale i tak i zamówiłam rytuał oczyszczania oraz Rytuał Bogactwa.

9 marca 2024

Dziękuję bardzo za nowe punkty. Tak się cieszę,mogłam sobie kupić coś w Twoim sklepie. Taka niespodzianka,że w bardzo krótkim czasie uzbierało się aż tyle punktów. Miałaś cudowny sposób żeby ludzi motywować.

9 marca 2024

Cieszę się,że moje zamówienia pomogły mi i mojemu otoczeniu. Sukces

9 marca 2024

Dziękuję za aktywacje świecy pracy.

9 marca 2024

Mam tyle pracy, że nie wiem jak się z tym wszystkim ogarnąć. Tak się cieszę.

18 marca 2024

Polecam każdemu kto szuka pracy warto spróbować i się przekonać samemu świece u Marii działają cuda!

5 kwietnia 2024

Polecam zamówić tą świece jeśli szukasz pracy pomaga

11 kwietnia 2024

Dziękuję za pomoc w aktywacji świecy pracy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl