Ametryn Najwyższa Moc, Siła i Potęga - energia prawdziwego Maga, który kształtuje świat wg własnych wyobrażeń i materializuje to, czego pragnie. Spokój, optymizm, mądrość. Wyjątkowe połączenie i działanie! 39x28x11mm

Dostępność: sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 611,00 zł 611.00
ilość szt.
Zyskujesz 18 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Ametryn 39x28x11mm
Pin It

Opis

 

 

Talizman o niezwykłych właściwościach i połączeniu 

Kamień Mocy Ametryn

Moc Ametystu i Cytrynu

Dokładnie ten wyjątkowy ze zdjęcia

 

 

 

Wielkość 39x28x11 mm !

Najwyższa jakość i wibracja

Waga 165 g

Pochodzenie Boliwia

Zdjęcie pokazuje kamień z różnych stron i w różnym świetle.

Wyślij swoją listę życzeń, po zamówieniu :-)

Otrzymasz również magiczny woreczek do przechowywania.

 

Kamień Mocy Ametryn

 

Talizman pełen królewskich wibracji. Ametryn z energią harmonii i równowagi, najwyższą kosmiczną wibracją fioletowego i złotego promienia, przemiany, transformacji i mądrości wyższej, która jest tak potrzebna, gdy mamy podejmować ważne i mądre decyzje, zgodne z Wolą Najwyższego Źródła i naszym powołaniem i celem naszego życia tutaj i teraz na Ziemi.

 

Prawdziwy Mag wie czego chce i realizuje swoje cele z radością, lekkością i wytrwałością, on wie – że może wszystko!  Ametryn pojawia się w wyjątkowym momencie i gdy trafia w Twoje dłonie, to już nic nie będzie tak, jak było wcześniej. Obdarza Cię bowiem boską i królewską Siłą i Mocą, daje wgląd we wszystko, ukazuje najlepsze drogi wyjścia i osiągnięcia Twoich celów, uczy jak zmaterializować szczęście, spełnienie, bogactwo i obfitość w każdej dziedzinie, jak iść drogą Twojego serca z jasnością i czystością myśli i intencji. 

 

Ametryn to wyzwanie, by wreszcie zrealizować Twoje cele i kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień.

 

 

 

Nie daj się sprowokować i zastraszyć, w spokoju leży Twoja siła i mądrość, a Twoje światło rozświetla nieznaną dotąd drogę. Poznaj działanie niezwykłego Kamienia Mocy ametrynu, który łączy Fioletowy i Złoty Boski Promień.

 

Spokój, mądrość, optymizm i boskość w Tobie, gdy wszystko się wali, świat jaki znasz runął w gruzach, ludzie rzucają się w przepaść i namawiają Cię do tego samego “bo tak wszyscy robią”.

 

Żyjemy w wyjątkowym i niepowtarzalnym czasie, gdy wszystko wali się, jest wiele chaosu, przemocy i nadużywań władzy. Zaczęliśmy serię spotkań online 160-tych, które dają Ci dokładne wskazówki jak je przejść. Jeśli zdarzają Ci się chwile strachu, niepokoju, ponieważ nie wiesz co będzie, rozprasza Cię to, co dzieje się dookoła, musisz szczególnie o siebie zadbać! Wycofać się, wyciszyć, by usłyszeć swój własny głos Duszy Wyższej, oczyścić szum w tle, usunąć negatywne energie, by ponownie napełnić się wiarą, światlem, optymizmem i powtarza to regularnie. 

 

 

 

W tym może Ci pomóc mały, przepiękny przyjaciel o niesamowitej i potężnej mocy - ametryn! Ten kamień to energia boskiej transformacji, alchemii, mądrości wyższej, harmonii. Sam ametyst jest jednym z podstawowych Kamieni Mocy, które warto mieć przy sobie, ponieważ jego działanie jest tak silne i korzystne. Cytryn jest kamieniem optymizmu, mądrości, światła, bogactwa. Ametryn to ich połączenie, czyli podwójnie pozytywna moc, którą stworzyła natura. To bardzo wyjątkowy o szerokim działaniu, poznaj je dokładniej…

 

Ametryn to kamień równowagi i jego połączenia ametystu z cytrynem łagodzi napięcie, przynosi spokój i pobudza kreatywność, a także równoważy stabilność psychiczną i pewność siebie. Ametryn działa jak podwójny bodziec do usuwania toksyn z organizmu, ponieważ zarówno ametyst, jak i cytryn działają odtruwająco.

 

Trzy podstawowe zalety ametrynu: pomaga uzyskać przejrzystość i podejmować decyzje, dopasowuje Twoją wolę do duchowej ścieżki, pomaga usunąć opór przed zmianą, ma silne właściwości lecznicze.

 

Jako, że ametryn jednoczy lecznicze właściwości ametystu i cytryny, dwóch wspaniałych kryształów leczniczych, to można osiągnąć podwójne pozytywne rezultaty. Połączenie wsparcia duchowego ametystu i wsparcia psychicznego cytrynu tworzy kamień, który równoważy i harmonizuje umysł, wolę i ducha. Praktyczne korzyści z tego to głęboka jasność, wzmocniona zdolność do podejmowania decyzji zgodnych z Twoją duchową ścieżką oraz silna wola podążania za nimi.

 

 

 

Jest idealny dla osób, które zmagają się ze zmęczeniem, znudzeniem, odkładaniem na później lub wątpliwościami spowodowanymi strachem przed popełnieniem błędu lub martwieniem się o to, co mogą pomyśleć inni. Mając pewność, że jesteś na dobrej drodze, uwolnisz swoją kreatywność i energię i będziesz mógł iść naprzód.

 

Jest również doskonałym kamieniem zwiększającym koncentrację i produktywność przy pracy i nauce. Może działać jak kamień „muza”, otwierając Twój umysł na inspirację i kreatywność oraz dając ci wsparcie, pomysły do przełożenia tej energii na twórczość, by tworzyć tutaj na Ziemi to, co boskie.

 

Wsparcie i prowadzenie Sił Wyższych Światła - kreatywność - wyciszenie - harmonia - spokój wewnętrzny, gdy na zewnątrz chaos - skupienie na najważniejszym - odtrucie - otwartość na nowe i na zmiany - uleczenie ciała i duszy - silna wolna wola - niezależność - kroczenie własną drogą - odkrycie tajemnic - optymizm - energia do działania - dobrobyt - królewskość - zrozumienie życia - mądrość wyższa - pozytywna transformacja - światło w mroku - muza i natchnienie - oczyszczenie - ochrona - podejmowanie korzystnych decyzji - zrozumienie - dostęp do wiedzy wyższej

 

Kolor fioletowy jest kolorem mistycznym, fioletowym płomieniem wypalającym wszystko co złe, czyli boska transformacja. Pomaga zrelaksować się i znaleźć harmonię. Jest to o tyle ważne, że stres ograbia organizm z dobrej energii, zmniejsza odporność. Jeśli jesteś w stanie zrelaksować się, to prawdziwie odpoczywać i ciało regeneruje się. 

 

Ametyst to kolor i energia Archanioła Zadkiela, boskiej przemiany.

 

Kolor cytrynowy, żółty i złoty to energia Archanioła Jofiela Mądrości Wyższej i optymizmu, który zrywa więzy depresji, lęków i czarnych myśli.

 

Zajrzyj do ebook / książki “Jak rozmawiać z Aniołami” wieloletnim bestsellerem Marii Bucardi, który jest dla Ciebie prezentem! Kliknij tutaj - wystarczy podać emaila, aby go od razu dostać.

 

 

Czy słyszysz od innych lub czytasz kłamstwa, obelgi, które działają na Ciebie prowokacyjnie? Masz ochotę odpowiedzieć, obronić swoje zdanie lub inny wybór, chronić wolność? Reagujesz lub masz ochotę zareagować jak byk na czerwoną płachtę, gdy bardzo niemądrze postępujące osoby mówią, że jesteś “głupi”? To są najczęściej pułapki mroku, które mają obniżyć Twoje wibracje, dzielić ludzi, by rządzić, wprowadzać więcej negatywnych emocji i żerować na nich. 

 

Jak się od tego powstrzymać? Oczywiście, że nie jest to łatwe, ale energia Fioletowego i Złotego Promienia może Ci w tym bardzo pomóc, tak samo ametryn, który je w sobie zawiera. Jeśli nosisz na sobie taki kamień, to jego energia spokoju i światła oddziałuje na Twoją aurę, a co więcej ilekroć spojrzysz na kamień, przypomina Ci, by skupić się na sobie, a nie innych, z którymi nie masz nic wspólnego. 

 

Czy odczuwasz niepokój i nachodzą Cię myśli “niech to wszystko wróci do normalności”? Przeszłości nie wolno chwytać się jak tonący brzytwy, ponieważ pójdzie się na dno. Jeśli masz blokadę, albo nawet jej nie masz, ale zwyczajnie boisz się o przyszłość, ten kamień będzie Ci przyjacielem, z którym przejdziesz do nowego. To, co było - już nie wróci i to wcale nie było “normalne” w sensie dobre. Niech odejdzie raz na zawsze ze swoją czarną, ciężką energią, która była jak ograniczające więzy, by zacząć nowe życie w wysokich wibracjach, dużo lepsze od tego jakie było!

 

 

Ametryn łączy się ze znaczeniem Zwierzęcia Mocy Motyla, pięknej przemiany, rozwinięcia skrzydeł i latania nad kolorową łąką. 

 

... Kamień AMETRYN i jego niezwykła energia

są dla mnie symbolem aktualnego czasu!

Gdy odkrywasz kim jesteś!

 

 

 

Właściwości

Ametryn, łącząc w sobie energię Ametystu i Cytrynu, pomaga w znalezieniu równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, oraz pomiędzy sferą materialną a duchową. Współczesny styl życia nie sprzyja odnalezieniu pełnej satysfakcji wszystkich ról społecznych, które odgrywamy w ciągu dnia. W większości przypadków poświęcenie się jednej rzeczy pociąga za sobą zaniedbanie innej. Przykładowo, osiągniecie sukcesu w pracy niesie za sobą koszt w postaci mniejszego zaangażowania w życie rodzinne. Ogromna odpowiedzialność w przypadku wychowywania dzieci i prowadzenia domu niestety zazwyczaj nie idzie w parze ze spełnieniem się w życiu zawodowym. Energia Ametrynu harmonizuje wszystkie strefy życia dla nas ważne i pomaga w znalezieniu balansu pomiędzy nimi. Uświadamiamy sobie, na czym najbardziej nam zależy, gdzie znajdują się nasze priorytety, co możemy sobie odpuścić, a w co więcej czasu i energii zainwestować. Racjonalność połączona z intuicją oraz tym, co podpowiada nam serce to właśnie ten satysfakcjonujący stan balansu w życiu.

 

 

 

Ametryn wg medycyny niekonwencjonalnej:

•    Łagodzi zawroty głowy i zaburzenia błędnika.
•    Działa uspokajająco i łagodząco na serce.
•    Obniża napięcie i stres.
•    Pomocny przy wadach wzroku, niedosłuchu, przy niekontrolowanym drżeniu mięśni, napadowym czerwienieniu się na twarzy, nagłej i nadmiernej potliwości.
•    Chroni przed zapaleniem opon mózgowych, harmonizuje pracę obu półkul mózgowych, dotlenia mózg.
•    Pomaga w zerwaniu z uzależnieniem od różnych używek. 

 

 

Jak możesz używać swój kamień po zamówieniu:

  • Najlepiej nosić blisko ciała lub w kieszeni, torebce. 
  • Używać do wyciszenia, medytacji, innych praktyk energetycznych.
  • Kłaść koło łóżka na noc lub pod poduszkę.
  • Robić eliksir, czyli wkładać na ok 30 min sam kamień do wody i pić.
  • Możesz używać woreczek do przechowywania, który otrzymasz w zestawie.
  • Pamiętaj, aby oczyszczać regularnie pod wodą, wodą z solą lub w dymie szałwii białej. Możesz także kłaść go na geodę / szczotkę kwarcu i ametystu jeśli posiadasz.
  • Nie kładź go blisko urządzeń emitujących fale radiowe itp., ani inne miejsca negatywne.
  • Talizman jest tylko Twój, połączony z Twoją aurą i listą życzeń, przygotowany specjalnie dla Ciebie. To jest wyjątkowa biżuteria. Nikt inny nie powinien go dotykać!

 

Traktuj go jak najlepszego przyjaciela, a otrzymasz tysiąckrotnie więcej! 

 

Gwarancja najwyższej energii i jakości

Gwarantuję, że kamień był odpowiednio przechowywany i ma tylko pozytywne energie. Na jakość kamieni szlachetnych ma wpływ nie tylko jak były transportowane, przechowywane, ale także w jakim miejscu i jakie osoby o jakich energiach miały z nimi styczność, kupując z niepewnego źródła można sobie więcej zaszkodzić, niż pomóc, są także kamienie martwe, które przechowywano obok urządzeń elektrycznych, telefonów komórkowych lub anten - takie nie mają żadnych właściwości. Moje talizmany wykonuje na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na kamieniach tzw. żywych. Także na czas podróży są zabezpieczone przed energią obcą. Gdy talizman otrzymasz - wyczujesz jego moc i pozytywne wibracje. Jest odpowiedni także dla alergików! Każdy talizman jest odrobinę inny, nie ma dwóch identycznych kamieni szlachetnych. Można zamówić dla innej osoby, wówczas proszę o opis sytuacji, w jakiej ma pomoc i dane przyszłego właściciela.

 

Do talizmanu otrzymasz również woreczek do przechowywania kamienia.

 

Po złożeniu zamówienia, wyślij swoją listę życzeń, czyli jak chcesz, aby został dla Ciebie zaprogramowany. Może w jakiejś szczególnej sprawie lub aspekcie ma Ci pomóc - napisz w okienku, które wyświetla się w kolejnych krokach po włożeniu do koszyka lub na adres email maria.bucardi@gmail.com z numerem zamówienia w tytule.

 

Dostępność: dla cierpliwych  w aktualnej sytuacji dostawa może trwać dużo dłużej, niż zwykle. Każda paczuszka dochodzi, ale czas jest różny, czasami dochodzą już w kilka dni, a czasami ponad miesiąc ... Nikt nie wie dlaczego niektóre dochodza szybciej a niektóre potrzebują dłużej. Zamów tylko, jeśli masz cierpliwość! Każdy talizman to Istotka, która potrzebuje otoczenia dobrą energią, jeśli należysz do osób nerwowych, niecierpliwych to Twoja paczuszka na pewno się opóźni, by wyprowadzić Cię z równowagi, lepiej wówczas nie zamawiać :-) Zamów tylko wtedy, gdy ufasz, że dojdzie do Ciebie w odpowiednim momencie, Anioły już o to zadbają!

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

       

 

 

Opinie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

25 kwietnia 2022

*❤️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl