Nowości

Archai Przemiany Lady Amethyst, fioletowy płomień I Karty Anielskie online I Kurs online Marii Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kurs online Marii Bucardi Archai Przemiany
Pin It

Opis

ARCHAI PRZEMIANY 

LADY AMETHYST

Fioletowy boski płomień

  

Pomoc Archai Przemiany Lady Ametyst:

  • by zmienić złą energię w dobrą

  • by zmienić samotność w związek pełen miłości

  • by zastąpić biedę bogactwem

  • by przemienić chorobę w zdrowie

  • by zmienić pracę na inną lepszą

  • by zmienić partnera/-kę

  • by zmienić mieszkanie

  • zawsze zmiana ze złego na dobre a z dobrego na lepsze.

 

 

Archai Przemiany Lady Amethyst inspiruje nas, byśmy stale się rozwijali w świetle. Rozwój ten nie ma końca, jednak nie powinniśmy biec, tylko łączyć pracę z odpoczynkiem, to równowaga. Nauczy nas czystej alchemii, łączenia przeciwieństw, aby się doskonalić oraz transformować fioletowym płomieniem złe w dobre, niskie w wysokie, średnie w bardzo dobre…

 

Jeśli kręcisz się w kółko, nie możesz znaleźć wyjścia, choć bardzo potrzebujesz zmiany, malutkiej lub wielkiej, poznaj fioletową boską energię.

 

 

Inspiracja

 

Znajdź dla siebie czas, wycisz się, wyłącz urządzenia, możesz zapalić fioletową świecę, lawendowy olejek zapachowy, wziąć wcześniej kąpiel z solą i lawendą, ubrać coś fioletowego, ułożyć ametyst, czaroit lub inny fioletowy kamień, który masz ochotę. Poproś swojego Anioła Stróża o pomoc i następnie zapisz na kartce problematyczne, ciążące Ci sytuacje, które pragniesz zmienić. Pomódl się do Archai Przemiany Lady Amethyst i poproś własnymi słowami o pomoc. Możesz wyznaczyć datę przemiany np. 7 dni. Wyobraź sobie jak kartka, Ty, wszystko dookoła jest transformowane fioletowym boskim płomieniem, który dokonuje przemiany. Podziękuj, zachowaj kartkę i wróć do niej po czasie, sprawdź czy wszystko już się przemieniło, czy jeszcze trzeba nad tym pracować w energii i materii - do skutku! Nie poddawaj! Słuchaj głosu wewnętrznego i przekazów, może będziesz musiał / musiała coś zmienić, ponieważ otrzymujemy pomoc tylko, gdy nasze marzenia, cele są dobre dla nas i innych. Pracuj nad czystością serca, utrzymuj wiarę i spodziewaj się cudów!

 

 

To jest czas pozytywnej transformacji i nowego początku!

  

Bądź uważna na znaki i anielskie przesłania :-) 

Wskazówki i klucze wtajemniczenia zawsze znajdziesz tutaj:

 https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ 

 

  

Aniołowie i Archaniołowie Światła i boskich promieni

 

Istoty Światła szanują wolną wolę każdego człowieka, dlatego ważne jest, aby się do nich zwrócić z prośbą o pomoc, wsparcie i prowadzenie. Jak się do nich zwracać, co może Ci pomóc w odczuciu kontaktu oraz rozpoznania znaków i ostrzeżeń, które otrzymujesz - to wszystko znajdziesz w książce “Jak rozmawiać z aniołami” Marii Bucardi, które czeka dla Ciebie jako prezent tutaj:

 

Aniołowie i Archaniołowie to istoty dużo większe niż my ludzie, warto więc zawsze zwracać się do nich z należytym szacunkiem, najlepiej w czystym, pozytywnym miejscu. Tak samo jak ważnych gości zaprosilibyśmy w uroczyście urządzone i wysprzątane miejsce. Może być też w naturze, w spokoju, gdzie jesteśmy z dala od urządzeń i fal (np. telefonów).

 

Zapraszając Istoty Światła do swojego życia, otwierasz się na harmonię, miłość, spokój wewnętrzny, pomoc ze świata duchowego, zdrowie, bogactwo materialne i niematerialne, okazje, szanse na nowe życie w szczęściu i spełnieniu. 

 

Gdy oczyszczasz się z negatywnych energii - tworzysz więcej miejsca na to, co dobre i piękne. Zostawiasz za sobą ciężki balast, który Cię przygniatał i dostajesz skrzydeł.

 

W sprawach przyziemnych możesz zwracać się do swojego Anioła Stróża, natomiast w konkretnych sprawach, ciężkich problemach, możesz zapoznać się z zakresem działania różnych Archaniołów Światła, ich energią oraz poznać ich imię. 

 

Jeśli otrzymasz pomoc, wysłuchanie, to pamiętaj, by być osobą, która przepełniona pozytywną energią również coś z siebie daje, by zachować wymianę, równowagę w energii, a nie jest osobą, która tylko bierze. Możesz coś wykonać od serca w podziękowaniu, pomóc innym (osobom, naturze, zwierzętom), możesz coś namalować, zapalić świecę, posadzić drzewo - cokolwiek czujesz, to tylko przykłady.

Kliknij tutaj: 
https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Rozwijając się duchowo i materialnie, oczyszczając siebie, wysyłając myśli pełne dobra i harmonii do Wszechświata - tworzysz swoje życie i najbliższe otocznie piękniejsze, promieniejsz i zmieniasz wibracje świata na pozytywniejsze. Twoja przemiana to transformacja całego świata. Im więcej ludzi jak piękne motyle ze skrzydłami, tym nasza Ziemia pozytywniejsza. Możesz dolać do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykłady online o uroczystym charakterze, które pomagają nam skupić się na tym, co najważniejsze, oczyścić, podwyższyć wibracje. To motywacja, by kroczyć prosto do realizacji marzeń i celów oraz klucze wtajemniczenia:

ZOBACZ I AKTYWUJ SWÓJ DOSTĘP DO CEREMONII ONLINE:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/ 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl