Nowości

Archanioł Chamuel, Różowy Promień I Karty Anielskie online I Kurs online Marii Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kurs online Marii Bucardi Archanioł Chamuel
Pin It

Opis

ARCHANIOŁ CHAMUEL

Różowy boski promień

Samoakceptacja, tolerancja, miłość

  

Pomoc Archanioła Chamuela:

  • samoakceptacja

  • miłość do siebie

  • uzyskanie harmonii wewnętrznej

  • rozświetlenie mroku i wszystkich negatywnych przekonań jakie mamy na swój temat

  • usunięcie kompleksów

  • iść drogą serca

  • poznać swoje powołanie i realizować je

  • uzyskanie szacunku do siebie

  • wyleczenie z porównywania się do innych

  • jeśli nie widzisz swoich osiągnięć

 

 

Uzyskaj pełną wiarę w siebie i moc z potężnym i niezwykłem Archaniołem różowego promienia Chamuelem. 

 

Tak często problemem, który stoi na naszej drodze do realizacji celów jesteśmy my sami! To nie klątwy, uroki, wampiry energetyczne, źli ludzie - tylko nasz brak wiary w siebie, brak samoakceptacji i błędne przekonania wyniesione z przeszłości, które nie są prawdziwe na dany moment.

 

Przesłaniem Archanioła Chamuela jest zostawić to wszystko co stare za sobą i rozświetlić swoje życie boskim różowym promieniem, zaczynając od siebie i swojej najmniejszej komóreczki w ciele, następnie swojego otoczenia i relacji z innymi. 

Znajdź czas dla siebie, wycisz się, wyłącz urządzenia, przywołaj swojego Anioła Stróża i Archanioła Chamuela (z szacunkiem oczywiście) i medytuj, wyobraź sobie, że przybywa i napełnia Ciebie i całe twoje otoczenie różową wibracją boskiej miłości, która przenika wszystko. 

 

Wiara we własną siłę i moc jest podstawą w życiu, to jest również miłość i akceptacja siebie. Niestety podczas naszej podróży po ziemskim życiu nazbieraliśmy wiele negatywnych przekonań na własny temat oraz świata, a także odnieśliśmy wiele ran. 

 

Jaki jest Twój świat dookoła? To odzwierciedlenie Ciebie… Czy jest zgodny z Tobą? Co trzeba zmienić, bo do Ciebie już nie pasuje?

 

Gdy poznasz i zaakceptujesz siebie, możesz też polepszyć relacje z innymi oraz podążać śmiało drogą swojego powołania. 

 

W książce ebook lub audio "Spotkanie z Archaniołem Chamuelem” pogłębisz swoją wiedzę i przejdziesz przez medytację “Królestwo zrozumienia i wybaczenia”, które pomoże Ci w tym procesie. Nie zwlekaj, ponieważ każdy dzień jest tutaj cenny!

 

Zajrzyj tutaj:

https://bucardimaria.com/publikacje/ 

 

Posłuchaj fragment audiobooka:

 

  

Aniołowie i Archaniołowie Światła i boskich promieni

 

Istoty Światła szanują wolną wolę każdego człowieka, dlatego ważne jest, aby się do nich zwrócić z prośbą o pomoc, wsparcie i prowadzenie. Jak się do nich zwracać, co może Ci pomóc w odczuciu kontaktu oraz rozpoznania znaków i ostrzeżeń, które otrzymujesz - to wszystko znajdziesz w książce “Jak rozmawiać z aniołami” Marii Bucardi, które czeka dla Ciebie jako prezent tutaj:

 

Aniołowie i Archaniołowie to istoty dużo większe niż my ludzie, warto więc zawsze zwracać się do nich z należytym szacunkiem, najlepiej w czystym, pozytywnym miejscu. Tak samo jak ważnych gości zaprosilibyśmy w uroczyście urządzone i wysprzątane miejsce. Może być też w naturze, w spokoju, gdzie jesteśmy z dala od urządzeń i fal (np. telefonów).

 

Zapraszając Istoty Światła do swojego życia, otwierasz się na harmonię, miłość, spokój wewnętrzny, pomoc ze świata duchowego, zdrowie, bogactwo materialne i niematerialne, okazje, szanse na nowe życie w szczęściu i spełnieniu. 

 

Gdy oczyszczasz się z negatywnych energii - tworzysz więcej miejsca na to, co dobre i piękne. Zostawiasz za sobą ciężki balast, który Cię przygniatał i dostajesz skrzydeł.

 

W sprawach przyziemnych możesz zwracać się do swojego Anioła Stróża, natomiast w konkretnych sprawach, ciężkich problemach, możesz zapoznać się z zakresem działania różnych Archaniołów Światła, ich energią oraz poznać ich imię. 

 

Jeśli otrzymasz pomoc, wysłuchanie, to pamiętaj, by być osobą, która przepełniona pozytywną energią również coś z siebie daje, by zachować wymianę, równowagę w energii, a nie jest osobą, która tylko bierze. Możesz coś wykonać od serca w podziękowaniu, pomóc innym (osobom, naturze, zwierzętom), możesz coś namalować, zapalić świecę, posadzić drzewo - cokolwiek czujesz, to tylko przykłady.

Kliknij tutaj: 
https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Rozwijając się duchowo i materialnie, oczyszczając siebie, wysyłając myśli pełne dobra i harmonii do Wszechświata - tworzysz swoje życie i najbliższe otocznie piękniejsze, promieniejsz i zmieniasz wibracje świata na pozytywniejsze. Twoja przemiana to transformacja całego świata. Im więcej ludzi jak piękne motyle ze skrzydłami, tym nasza Ziemia pozytywniejsza. Możesz dolać do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykłady online o uroczystym charakterze, które pomagają nam skupić się na tym, co najważniejsze, oczyścić, podwyższyć wibracje. To motywacja, by kroczyć prosto do realizacji marzeń i celów oraz klucze wtajemniczenia:

ZOBACZ I AKTYWUJ SWÓJ DOSTĘP DO CEREMONII ONLINE:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/ 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl