Nowości

Archanioł Gabriel, Biały Promień I Karty Anielskie online I Kurs online Marii Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kurs online Marii Bucardi Archanioł Gabriel
Pin It

Opis

ARCHANIOŁ GABRIEL

Czystość

Biały boski promień

  

Pomoc Archanioła Gabriela:

  • harmonia w rodzinie

  • zakończenie kłótni i sporów rodzinnych

  • usunięcie złych energii w ognisku domowym

  • by zajść w ciążę

  • by urodzić zdrowe dziecko

  • by chronić dzieci

 

 

Archanioł Gabriel pomoże Ci wypełnić harmonią Twoje życie, każdą jego część oraz usunąć wszelkie szkodliwe, negatywne energie. 

 

Jego wskazówką jest skupić się na CZYSTOŚCI I KRYSTALICZNOŚCI. To jest teraz najważniejsze i to jest Twoją ochroną przed wszystkim co niskie, ciemne i negatywne.

 

Jego znakiem jest biała lilia - możesz ją namalować, wydrukować lub ustawić jako tło tapety na Twoich urządzeniach, aby przypominała Ci o świetle wewnętrznym.

 

Jeśli tutaj jesteś, to jest to również przypomnienie o tym, że nasze myśli, słowa i działania muszą być czyste i świetliste. Tylko to może stworzyć życie pełne harmonii, dostatku, piękna, miłości, światła, zdrowia. Więc jeśli jeszcze masz blokady na swojej drodze, możesz zadbać o koncentrację wszystkich myśli i słów na czystości, aby efekty były takie same. 

 

Gdy w Twoim życiu materialnym lub wewnętrznym panuje chaos, dysharmonia, problemy, nie widzisz jasno co robić i jaką decyzję podjąć, stosunki z bliskim osobami są nerwowe, masz konflikty w rodzinie lub z innymi osobami - zwróć się z prośbą o pomoc do Archanioła Gabriela, który pomoże Ci to wszystko rozświetlić, wprowadzić ład, podjąć najlepsze decyzje i załagodzić konflikty. 

 

Jego energia jest delikatna i świeża jak nowy początek oraz tak świetlista, że rozprasza wszystkie cienie. 

 

W momentach przełomowych lub gdy pragniesz zmiany, np założyć rodzinę, wprawić coś w czyn, związanego ze sztuką, kreatywnością, obfitością i komunikacją, pomyśl o czystości jak biała lilia i przesłaniach Archanioła Gabriela, aby wszystko co robisz było pełne miłości i przyniosło najcudowniejsze owoce. 

https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ 

  

Aniołowie i Archaniołowie Światła i boskich promieni

 

Istoty Światła szanują wolną wolę każdego człowieka, dlatego ważne jest, aby się do nich zwrócić z prośbą o pomoc, wsparcie i prowadzenie. Jak się do nich zwracać, co może Ci pomóc w odczuciu kontaktu oraz rozpoznania znaków i ostrzeżeń, które otrzymujesz - to wszystko znajdziesz w książce “Jak rozmawiać z aniołami” Marii Bucardi, które czeka dla Ciebie jako prezent tutaj:

 

Aniołowie i Archaniołowie to istoty dużo większe niż my ludzie, warto więc zawsze zwracać się do nich z należytym szacunkiem, najlepiej w czystym, pozytywnym miejscu. Tak samo jak ważnych gości zaprosilibyśmy w uroczyście urządzone i wysprzątane miejsce. Może być też w naturze, w spokoju, gdzie jesteśmy z dala od urządzeń i fal (np. telefonów).

 

Zapraszając Istoty Światła do swojego życia, otwierasz się na harmonię, miłość, spokój wewnętrzny, pomoc ze świata duchowego, zdrowie, bogactwo materialne i niematerialne, okazje, szanse na nowe życie w szczęściu i spełnieniu. 

 

Gdy oczyszczasz się z negatywnych energii - tworzysz więcej miejsca na to, co dobre i piękne. Zostawiasz za sobą ciężki balast, który Cię przygniatał i dostajesz skrzydeł.

 

W sprawach przyziemnych możesz zwracać się do swojego Anioła Stróża, natomiast w konkretnych sprawach, ciężkich problemach, możesz zapoznać się z zakresem działania różnych Archaniołów Światła, ich energią oraz poznać ich imię. 

 

Jeśli otrzymasz pomoc, wysłuchanie, to pamiętaj, by być osobą, która przepełniona pozytywną energią również coś z siebie daje, by zachować wymianę, równowagę w energii, a nie jest osobą, która tylko bierze. Możesz coś wykonać od serca w podziękowaniu, pomóc innym (osobom, naturze, zwierzętom), możesz coś namalować, zapalić świecę, posadzić drzewo - cokolwiek czujesz, to tylko przykłady.

Kliknij tutaj: 
https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Rozwijając się duchowo i materialnie, oczyszczając siebie, wysyłając myśli pełne dobra i harmonii do Wszechświata - tworzysz swoje życie i najbliższe otocznie piękniejsze, promieniejsz i zmieniasz wibracje świata na pozytywniejsze. Twoja przemiana to transformacja całego świata. Im więcej ludzi jak piękne motyle ze skrzydłami, tym nasza Ziemia pozytywniejsza. Możesz dolać do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykłady online o uroczystym charakterze, które pomagają nam skupić się na tym, co najważniejsze, oczyścić, podwyższyć wibracje. To motywacja, by kroczyć prosto do realizacji marzeń i celów oraz klucze wtajemniczenia:

ZOBACZ I AKTYWUJ SWÓJ DOSTĘP DO CEREMONII ONLINE:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/ 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl