Nowości

Archanioł Metatron, Biało-złoty Promień I Karty Anielskie online I Kurs online Marii Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kurs online Marii Bucardi Archanioł Metatron
Pin It

Opis

ARCHANIOŁ METATRON

Oczyszczenie i Księgi Życia

Biało-złoty boski promień

  

Pomoc Archanioła Matatrona

  • by oczyścić się ze szkodliwych energii

  • by znaleźć cel życia, powołanie

  • by przerwać złą karmę

  • by odczytać poprzednie inkarnacje

  • by aktywować talenty

  • by anulować dług karmiczny i wymazać negatywne zapisy z Twojej Księgi Życia

  • by zyskać świadomość siebie i Wszechświata

  • by uwolnić się z nałogu

  • by schudnąć

 

 Z jakiegoś ważnego powodu trafiłaś / trafiłeś na tę stronę...

Przeczytaj jakie przesłania są dla Ciebie ważne na ten moment.

 

Czy znasz swoje powołanie i cel życia?
Czy możesz je realizować, czy też coś stoi na przeszkodzie?

 

Każdy dzień życia jest bardzo CENNY!
Nie powinniśmy marnować czasu na bezcelowe, nieprzyszłościowe zajęcia.

 

Możesz zacząć od uporządkowania swojej przestrzeni, zapalenia świecy, przygotowaniu białej kartki papieru i w ciszy zastanowieniu się:

Co jest naprawdę ważne? Co jest szkodliwe?

Następnie możesz poprosić swojego Anioła Stróża i Archanioła Metatrona o pomoc, by ustalić priorytety i odwagę, by wykonać nowe kroki w kierunku realizacji celów. Jeśli potrzebujesz tekst modlitwy, możesz skorzystać zawartej w książce "Jak rozmawiać z Aniołami".

 

Tak często tracimy czas na narzekanie, zamiast realizować, to co zgodne z naszym sercem... Nie zwlekaj, zbyt wiele osób odchodzi z tego świata żałując jak wiele nie zrobiło, tego co ważne, co jest ulotne i nieuchwytne jak miłość, szczęście, spełnienie...

 

Wskazówki i pomoc Archanioła Metatrona:

oczyścić Twoje życie i Twoją aurę
usuń wszelkie złe i szkodliwe energie - w tym pecha
wróć na tzw. dobrą drogę światła
żyj w harmonii wewnętrznej
uwolnij się od szkodliwego nałogu

Może pomóc Ci również
wymazać negatywne zapisy z Księgi życia, którą prowadzi ta siła anielska. Jeśli zrobiłaś/zrobiłeś coś złego i teraz zbierasz tego konsekwencje i żałujesz tego czynu, to ten Archanioł pomoże Ci uwolnić się od jego konsekwencjii i wymazać go z Księgi, przerwać złą karmę. Jeśli komuś coś zabrałaś i teraz Wszechświat Ci coś zabiera by wyrównać, to przy pomocy tego rytuału możesz przerwać ten proces i wymazać zły uczynek.

osiągnąć szczęście, znaleźć własną drogę, cel życia, powołanie
znaleźć rozwiązanie trudnego problemu
podjąć właściwą decyzję np. przy wyborze partnera życiowego lub pracy
jeśli pragniesz schudnąć
zrealizować Twój plan karmiczny

  

Aby być na  właściwej drodze i otrzymywać ważne wskazówki, zajrzyj tutaj: 

https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ 

  

Aniołowie i Archaniołowie Światła i boskich promieni

 

Istoty Światła szanują wolną wolę każdego człowieka, dlatego ważne jest, aby się do nich zwrócić z prośbą o pomoc, wsparcie i prowadzenie. Jak się do nich zwracać, co może Ci pomóc w odczuciu kontaktu oraz rozpoznania znaków i ostrzeżeń, które otrzymujesz - to wszystko znajdziesz w książce “Jak rozmawiać z aniołami” Marii Bucardi, które czeka dla Ciebie jako prezent tutaj:

 

Aniołowie i Archaniołowie to istoty dużo większe niż my ludzie, warto więc zawsze zwracać się do nich z należytym szacunkiem, najlepiej w czystym, pozytywnym miejscu. Tak samo jak ważnych gości zaprosilibyśmy w uroczyście urządzone i wysprzątane miejsce. Może być też w naturze, w spokoju, gdzie jesteśmy z dala od urządzeń i fal (np. telefonów).

 

Zapraszając Istoty Światła do swojego życia, otwierasz się na harmonię, miłość, spokój wewnętrzny, pomoc ze świata duchowego, zdrowie, bogactwo materialne i niematerialne, okazje, szanse na nowe życie w szczęściu i spełnieniu. 

 

Gdy oczyszczasz się z negatywnych energii - tworzysz więcej miejsca na to, co dobre i piękne. Zostawiasz za sobą ciężki balast, który Cię przygniatał i dostajesz skrzydeł.

 

W sprawach przyziemnych możesz zwracać się do swojego Anioła Stróża, natomiast w konkretnych sprawach, ciężkich problemach, możesz zapoznać się z zakresem działania różnych Archaniołów Światła, ich energią oraz poznać ich imię. 

 

Jeśli otrzymasz pomoc, wysłuchanie, to pamiętaj, by być osobą, która przepełniona pozytywną energią również coś z siebie daje, by zachować wymianę, równowagę w energii, a nie jest osobą, która tylko bierze. Możesz coś wykonać od serca w podziękowaniu, pomóc innym (osobom, naturze, zwierzętom), możesz coś namalować, zapalić świecę, posadzić drzewo - cokolwiek czujesz, to tylko przykłady.

Kliknij tutaj: 
https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Rozwijając się duchowo i materialnie, oczyszczając siebie, wysyłając myśli pełne dobra i harmonii do Wszechświata - tworzysz swoje życie i najbliższe otocznie piękniejsze, promieniejsz i zmieniasz wibracje świata na pozytywniejsze. Twoja przemiana to transformacja całego świata. Im więcej ludzi jak piękne motyle ze skrzydłami, tym nasza Ziemia pozytywniejsza. Możesz dolać do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykłady online o uroczystym charakterze, które pomagają nam skupić się na tym, co najważniejsze, oczyścić, podwyższyć wibracje. To motywacja, by kroczyć prosto do realizacji marzeń i celów oraz klucze wtajemniczenia:

ZOBACZ I AKTYWUJ SWÓJ DOSTĘP DO CEREMONII ONLINE:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/ 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl