Nowości

Archanioł Michał, Niebieski Promień I Karty Anielskie online I Kurs online Marii Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kurs online Marii Bucardi Archanioł Michał
Pin It

Opis

ARCHANIOŁ MICHAŁ

usuwa Zło i demony, pomaga w oczyszczeniu i odcięciu przeszłości, usuwa wampiryzm.

 

 

Może pomóc Ci w następujących sprawach:

 

  • jeśli pragniesz usunąć wszelkie zło ze swojego życia (czyjegoś), demony, siły, które Cię blokują, wampiryzmu energetycznego
  • wymazać skutki złych decyzji
  • odciąć się od tego, co stare
  • przy opętaniu, egzorcyzmach
  • gdy pragniesz uzyskać odwagę i wiarę w Dobro
  • w celu ochrony, gdy nasze otoczenie lub ciało opanowały złe emocje, duchy, depresja, brak chęci życia czy działania
  • wzmocnić wiarę w siebie
  • usunąć urok, klątwę
  • Archanioł Michał broni Cię przed Złem, światem demonicznym,  skutkami czarnej magii i wampiryzmu.

 

Poproś go o pomoc, gdy odczuwasz strach, coś Cię niepokoi lub masz za sobą ciężkie przeżycia. W momentach, gdy ktoś Cię atakuje i czujesz się jakby sytuacja, w której się znajdujesz wysysała z Ciebie życie, pochłaniała całkowicie. Gdy pragniesz oderwać się, uwolnić z przeszłości i zacząć nowy rozdział życia lecz coś Cię blokuje. Jesteś zmęczona / zmęczony i nie masz ochoty do życia z powodu przytłoczenia. Gdy jesteś lub Twoja bliska osoba jest pod negatywny wpływem innych. Czasami czujemy, że jakaś znajomość jest przestarzała, przepracowana, ciąży, ale mamy silne połączenie, które odczuwamy jako ciemne sznury. Wtedy również warto prosić o pomoc Archanioła Michała, który swym świetlistym mieczem przetnie wszystkie, nawet najgrubsze "łańcuchy" i uwolni Cię od wszelkiej negatywnej energii. 

 

NADSZEDŁ CZAS aby zastanowić się od czego się uwolnić…

 

Gdy trafiasz na tę niezwykłą postać, potężnego Archanioła Niebieskiego boskiego promienia, to znak, by zająć się oczyszczeniem, zostawieniem przeszłości za sobą, uwolnieniem się od tego, co już dawno powinno odejść. 

 

Zależnie od osoby i sytuacji, to mogą być większe lub mniejsze sprawy. 

 

Może to Twój Anioł Stróż lub Twoja Dusza Wyższa Cię tu zaprowadziły, aby wskazać, że są jeszcze pewne ograniczenia w Twoim życiu i przekonaniach, które stoją na drodze do nowego etapu.

 

Posprzątaj swoje otoczenie, okadź dymem białej szałwii lub olibanum, możesz zapalić białą lub niebieską świecę, wyłączyć wszystkie urządzenia, zastanowić się nad każdą dziedziną Twojego życia - co jest do usunięcia i poprosić o pomoc swojego Anioła Stróża oraz Archanioła Michała. Powtarzając to regularnie przez jakiś czas - Twoje życie zacznie się zmieniać. Jeśli jesteś w negatywnym miejscu i czujesz ataki to oczywiście nie zwlekaj, proś o pomoc od razu i wyobraź sobie jak otacza Cię złocisto - niebieskie światło ochronne, które rozprasza mrok. Więcej rytuałów przeczytasz w książce "Jak rozmawiać z Aniołami" informacje poniżej.

 

Gdy problemy nie ustępują lub tak Ci się wydaje - NIE PODDAWAJ SIĘ! Pamiętaj, że wszystko, co robisz przynosi skutki, więc rezultaty muszą się pojawić prędzej czy później. Światło jest silniejsze niż Mrok i zawsze je rozprasza.

Tutaj i w książce masz wskazówki do samodzielnej pracy, jeśli jednak nie czujesz się na siłach, potrzebujesz wsparcia, to możesz dodatkowo skorzystać ze świecy w Twojej intencji wykonaną przez Marię Bucardi lub najsilniejszego rytuału oczyszczającego i ochronnego, szczegóły na dole.

 

 

Aniołowie i Archaniołowie Światła i boskich promieni

 

Istoty Światła szanują wolną wolę każdego człowieka, dlatego ważne jest, aby się do nich zwrócić z prośbą o pomoc, wsparcie i prowadzenie. Jak się do nich zwracać, co może Ci pomóc w odczuciu kontaktu oraz rozpoznania znaków i ostrzeżeń, które otrzymujesz - to wszystko znajdziesz w książce “Jak rozmawiać z aniołami” Marii Bucardi, które czeka dla Ciebie jako prezent tutaj:

 

Aniołowie i Archaniołowie to istoty dużo większe niż my ludzie, warto więc zawsze zwracać się do nich z należytym szacunkiem, najlepiej w czystym, pozytywnym miejscu. Tak samo jak ważnych gości zaprosilibyśmy w uroczyście urządzone i wysprzątane miejsce. Może być też w naturze, w spokoju, gdzie jesteśmy z dala od urządzeń i fal (np. telefonów).

 

Zapraszając Istoty Światła do swojego życia, otwierasz się na harmonię, miłość, spokój wewnętrzny, pomoc ze świata duchowego, zdrowie, bogactwo materialne i niematerialne, okazje, szanse na nowe życie w szczęściu i spełnieniu. 

 

Gdy oczyszczasz się z negatywnych energii - tworzysz więcej miejsca na to, co dobre i piękne. Zostawiasz za sobą ciężki balast, który Cię przygniatał i dostajesz skrzydeł.

 

W sprawach przyziemnych możesz zwracać się do swojego Anioła Stróża, natomiast w konkretnych sprawach, ciężkich problemach, możesz zapoznać się z zakresem działania różnych Archaniołów Światła, ich energią oraz poznać ich imię. 

 

Jeśli otrzymasz pomoc, wysłuchanie, to pamiętaj, by być osobą, która przepełniona pozytywną energią również coś z siebie daje, by zachować wymianę, równowagę w energii, a nie jest osobą, która tylko bierze. Możesz coś wykonać od serca w podziękowaniu, pomóc innym (osobom, naturze, zwierzętom), możesz coś namalować, zapalić świecę, posadzić drzewo - cokolwiek czujesz, to tylko przykłady.

Kliknij tutaj: 
https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Rozwijając się duchowo i materialnie, oczyszczając siebie, wysyłając myśli pełne dobra i harmonii do Wszechświata - tworzysz swoje życie i najbliższe otocznie piękniejsze, promieniejsz i zmieniasz wibracje świata na pozytywniejsze. Twoja przemiana to transformacja całego świata. Im więcej ludzi jak piękne motyle ze skrzydłami, tym nasza Ziemia pozytywniejsza. Możesz dolać do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykłady online o uroczystym charakterze, które pomagają nam skupić się na tym, co najważniejsze, oczyścić, podwyższyć wibracje. To motywacja, by kroczyć prosto do realizacji marzeń i celów oraz klucze wtajemniczenia:

ZOBACZ I AKTYWUJ SWÓJ DOSTĘP DO CEREMONII ONLINE:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/ 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl