Nowości

Archanioł Rafał, Zielony Promień I Karty Anielskie online I Kurs online Marii Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kurs online Marii Bucardi Archanioł Rafał
Pin It

Opis

ARCHANIOŁ RAFAŁ (RAFAEL)

Uzdrowienie

  

POMOC ARCHANIOŁA RAFAŁA:

  • pomoc w zakresie uzdrawiania ciała i duszy

  • dodania energii życiowej

  • by zregenerować ciało

  • by zagoić rany w aurze czy ciele fizycznym oraz w duszy

  • by uzyskać równowagę duchową

  • by usunąć negatywne emocje, lęki, stres, kompleksy

  • uzdrowienie ludzi i zwierząt

 

Tutaj i w książce - podręczniku "Jak rozmawiać z aniołami" masz wskazówki do samodzielnej pracy, jeśli jednak nie czujesz się na siłach, potrzebujesz wsparcia, to możesz dodatkowo skorzystać ze świecy w Twojej intencji wykonaną przez Marię Bucardi lub najsilniejszego rytuału uzdrawiającego, szczegóły na dole.

 

Gdy Archanioł Rafał pojawia się w Twoim życiu, to nadszedł czas uzdrowienia!

 

Jest zwany również "lekarzem Boga", jego zielony promień uzdrawia i przywraca do życia. Można go prosić o pomoc w uleczeniu każdej choroby lub dolegliwości, siebie oraz zwierząt.

"Choroby nieuleczalne" są nazwą ludzką, ponieważ my sami nie potrafimy uleczyć wielu przypadków, natomiast dla Istoty Wyższej Światła - WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! 

Dlatego, gdy jest w Twoim ciele jakaś dolegliwość lub nawet najpoważniejsza choroba, z którą nie możesz się uporać - nie trać nadziei, ponieważ z wyższej perspektywy wszystko można uleczyć. To my sami powodujemy choroby swoimi przekonaniami i urazami z przeszłości, stylem życia itp. Czasem do tego dochodziło latami, więc nie zawsze możliwe jest uleczenie w jeden dzień, ale gdy nie poddajemy się, nie tracimy wiary - to napewno osiągniemy sukces.

Warto teraz zapoznać się z PSYCHOSOMATYKĄ, aby znaleźć prawdziwą przyczynę dolegliwości ciała. Z pomocą przychodzą liczne wykłady online Czas z Marią Bucardi, gdzie jest poruszonych wiele zagadnień. Tutaj masz zbiór wszystkich: 

https://bucardimaria.com/archiwum-czas-z-maria-bucardi/

 

W zdrowym ciele zdrowy duch!

 

To bardzo mądre przysłowie, o którym należy sobie teraz przypomnieć :-) Jeśli jesteśmy pełni życia i witalności - to mamy dobry humor, świetnie samopoczucie na codzień i to jest podstawą spełnionego życia. Jeśli źle się czujemy to nie mamy na nic siły, trudno o koncentrację, zużywamy wiele wysiłku na realizację zadań, a efekty i tak są mizerne. Dlatego ważne jest oczyszczenie z bólów i pełne uzdrowienie. W taki sposób możemy realizować nasze cele i marzenia oraz żyć w pełni.

 

Jeśli interesujesz się ziołami i ziołolecznictwem, różnymi formami leczenia - możesz prosić o pomoc Archanioła Rafała o prowadzenie, naukę uzdrawiania innych, by zrozumieć przyczyny trapiących chorób i zagłębić tajemnice zdrowia. Może masz do tego wyjątkowy talent?

 

Archanioł Rafał uzdrawia ciało fizyczne i duchowe. Te niewidoczne rany są często najtrudniejsze do zagojenia. Najpierw trzeba odwagi, by się z tym zmierzyć, są bowiem spowodowane przez trudne doświadczenia z przeszłości. Następnie muszą być oczyszczone i dopiero rozpoczyna się proces gojenia rany. Gdy jesteśmy poranieni - to jesteśmy słabsi i przyciągamy "drapieżniki" i przykre, nieprzyjemne wydarzenia. Nie możemy realizować swoich zadań i osiągać sukcesów. Dlatego to jest tak ważne, aby przejść PROCES UZDROWIENIA CIAŁA MATERIALNEGO I NIEMATERIALNEGO. 

 

Możesz codziennie wieczorem przeprowadzać samodzielnie Rytuał Uzdrawiania Ciała Zielonym Światłem - wszystkie kroki opisane są dokładnie w Twojej książce "Jak rozmawiać z Aniołami", aby w pełnie odzyskać energię życiową i dobry humor :-) Jeśli potrzebujesz wsparcia skorzystaj dodatkowo z zielnej świecy, przygotowanej dla Ciebie modlitwy lub 30 dniowego najsilniejszego rytuału uzdrawiającego.

 

Aniołowie i Archaniołowie Światła i boskich promieni

 

Istoty Światła szanują wolną wolę każdego człowieka, dlatego ważne jest, aby się do nich zwrócić z prośbą o pomoc, wsparcie i prowadzenie. Jak się do nich zwracać, co może Ci pomóc w odczuciu kontaktu oraz rozpoznania znaków i ostrzeżeń, które otrzymujesz - to wszystko znajdziesz w książce “Jak rozmawiać z aniołami” Marii Bucardi, które czeka dla Ciebie jako prezent tutaj:

 

Aniołowie i Archaniołowie to istoty dużo większe niż my ludzie, warto więc zawsze zwracać się do nich z należytym szacunkiem, najlepiej w czystym, pozytywnym miejscu. Tak samo jak ważnych gości zaprosilibyśmy w uroczyście urządzone i wysprzątane miejsce. Może być też w naturze, w spokoju, gdzie jesteśmy z dala od urządzeń i fal (np. telefonów).

 

Zapraszając Istoty Światła do swojego życia, otwierasz się na harmonię, miłość, spokój wewnętrzny, pomoc ze świata duchowego, zdrowie, bogactwo materialne i niematerialne, okazje, szanse na nowe życie w szczęściu i spełnieniu. 

 

Gdy oczyszczasz się z negatywnych energii - tworzysz więcej miejsca na to, co dobre i piękne. Zostawiasz za sobą ciężki balast, który Cię przygniatał i dostajesz skrzydeł.

 

W sprawach przyziemnych możesz zwracać się do swojego Anioła Stróża, natomiast w konkretnych sprawach, ciężkich problemach, możesz zapoznać się z zakresem działania różnych Archaniołów Światła, ich energią oraz poznać ich imię. 

 

Jeśli otrzymasz pomoc, wysłuchanie, to pamiętaj, by być osobą, która przepełniona pozytywną energią również coś z siebie daje, by zachować wymianę, równowagę w energii, a nie jest osobą, która tylko bierze. Możesz coś wykonać od serca w podziękowaniu, pomóc innym (osobom, naturze, zwierzętom), możesz coś namalować, zapalić świecę, posadzić drzewo - cokolwiek czujesz, to tylko przykłady.

Kliknij tutaj: 
https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Rozwijając się duchowo i materialnie, oczyszczając siebie, wysyłając myśli pełne dobra i harmonii do Wszechświata - tworzysz swoje życie i najbliższe otocznie piękniejsze, promieniejsz i zmieniasz wibracje świata na pozytywniejsze. Twoja przemiana to transformacja całego świata. Im więcej ludzi jak piękne motyle ze skrzydłami, tym nasza Ziemia pozytywniejsza. Możesz dolać do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykłady online o uroczystym charakterze, które pomagają nam skupić się na tym, co najważniejsze, oczyścić, podwyższyć wibracje. To motywacja, by kroczyć prosto do realizacji marzeń i celów oraz klucze wtajemniczenia:

ZOBACZ I AKTYWUJ SWÓJ DOSTĘP DO CEREMONII ONLINE:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/ 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl